Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910
271 ile 297 arası toplam 297 sonuç

Konu: Boş Gezenin, Boş Kalfasıyım. 1 Sezonluk tatildeyiz. ( 2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    CL Ortalama puan sıralamasındaki Josue, bizim Josue mi yahu?
    Yok değil malesef ki
    Profili

Kardeşlerimiz bizden daha iyi performans sergilediler. En azından sonuncu olmadılar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir milli takım galibiyeti bizi 10 sıra yükseltti. Geçen Faroe adaları nı yendiğimizde de 194. olmuştuk. 202 ye kadar düşmüştük. Dişimize göre bir rakip gelene kadar bunun kaymağını yeriz.

6 adet potansiyel li oyuncu var milli takimda biraz daha sabır ile bir takım olacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    6 adet potansiyel li oyuncu var milli takimda biraz daha sabır ile bir takım olacağız.
    Aynen işte bende onun için milli takımı bırakmıyorum. Aman federasyon başkanı falan değişmesin. Milli takımdan kovulursak pek bir hedefimiz kalmaz.

Kovulmazsınız Ahmet hoca. Sizin gibi sabırlı hocayı nerden bulacaklar

6. Default

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aynen işte bende onun için milli takımı bırakmıyorum. Aman federasyon başkanı falan değişmesin. Milli takımdan kovulursak pek bir hedefimiz kalmaz.

aga avrupadan başka takımlardan teklif gelmiyo mu yani bide avrupada hünerlerini göstermeni isterim

7. Default

valla iyi dayanıyo ben olsam çooktan sinirlenip başka takıma uçmuştumm

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kovulmazsınız Ahmet hoca. Sizin gibi sabırlı hocayı nerden bulacaklar
    Teşekkürler. Ben de zannetmiyorum. Daha San Marino hocasının kovulduğunu görmedim.
    Quote Originally Posted by gorkem987 View Post
    aga avrupadan başka takımlardan teklif gelmiyo mu yani bide avrupada hünerlerini göstermeni isterim
    Açık olmadığı için teklifler gelmiyor. Şu anda Milli takım için buradayım. İnşallah ileride o da olur.
    Quote Originally Posted by gorkem987 View Post
    valla iyi dayanıyo ben olsam çooktan sinirlenip başka takıma uçmuştumm
    Önümde bir hedef olunca ister istemez sabrediyoruz.

Yönetim sözleşme önerdi. Bize Alt yapı antrenörlüğünü artırın dedik. Kabul etmediler. Bakalım ilerleyen günlerde ne olacak.

Bu arada profilimiz de iyi gelişmiş.

Ahmet hoca hadi bakılım italyancayıda kapmışız. Bir lisan bin insan. Hocam mali durum iyiydi sanırım yönetim bir nevi sizi göndermek için çabalıyor. Tabi anladılar takım geçmişinde yönetimin önüne geçeceğinizi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben gidersem takım 3 sezon sonra sonunculuğa aday olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligi

San Marino Kupası
    Puan durumu

Son Tre Fiori maçından sonra 41 günlük araya girdik. Bu arada ben tur maçları ayarladım. Oyunu tatile aldım. Ben tatil de iken yönetim fırsattan istifade yokluğumda bana sözleşme imzalatmış. Ben sezonun sonuna kadar alt yapı antrenörlüğünü artırmaları için şansımı zorlayacaktım.
    Fikstür

Bu arada takımdan 10 kişiyi de yolladım. Boşa yer kaplıyorlardı.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde zaten çok iyisin Milli takımda inşallah iyi olacak

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde zaten çok iyisin Milli takımda inşallah iyi olacak
    Ligde son maçta kazaya uğradık. Ee gençler hep iyi oynayacak değiller ya biraz da kötü oynasınlar.

Milli takım için hala uğraşıyoruz.Benim de umudum iyi olacağı yönünde.

Prensimiz, ŞL grup aşaması bitmesine rağmen hala gol krallığında lider konumunda bulunuyor. Hala kral çıkarabiliriz.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ligde çok rahatsın zaten. Milli takımla işin çok zor ama Belçika'nın 16-0 lık galibiyeti harbiden kötü olmuş.
    TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Ligde çok rahatsın zaten. Milli takımla işin çok zor ama Belçika'nın 16-0 lık galibiyeti harbiden kötü olmuş.
    Evet ligde sıkıntımız yok. Milli takımla işimiz dediğin gibi çok zor. Bir arkadaş FM14 de iken 2034 dünya kupasına katılabilmişti. Bakalım bizde başarabilecekmiyiz.
    Belçika mahvetti bizi, tüm rekorları altüst ettiler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

San Marino Ligi

San Marino Kupası

Juvenes maçını ben tatilde iken asistan yapmış. Tarihini unutmuşum yanlış tarihte döndüm.
    Bu sene alt yapımızdan yükselenler arasında yine tek gencimize sözleşme önerdik.

Puan durumunu unutmuşum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lig bildiğiniz gibi gidiyor. Aynı keza Milli takımda aynı şekilde devam ediyor.
    Dişimize göre olan rakiplerimizi bile yenemedik. Hatta pek varlık bile gösteremedik. Karar verdim. Bu takım adam olmaz.

Bu sezon itibari ile hem milli takımı hemde San Giovanni'yi bırakma kararı aldım. Kariyerim devam edecek başka bir ülkede başka bir takım ile mücadeleye devam edeceğiz. Yine alt takım ile oynayacağız. Takımımı şuanda belirledim. İnşallah onu alabilirim. Kendisi ligin ilk şampiyonu ama malesefki ikinci ligde mücadele ediyorlar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Keşke biraz daha sabretseydik ama olsun.Yeni takımıda merakla bekliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Keşke biraz daha sabretseydik ama olsun.Yeni takımıda merakla bekliyorum.
    Keşke ama son paylaştığım milli maçlarda dengimiz olan takımlara karşı bile direnç gösteremedik. 6 sezon geçti. 6 sezonda sadece 2 galibiyet alabildik. Bir kez de hazırlık maçında berabere kaldık. Bu yüzden bizde yeni yönetime devretme kararı aldık. Adamlar mağlup olmaya alışmış, galibiyete empoze edemedim.

19 yaş altımız ilk kez şampiyon oldu.

Arkamızdan teknik ekipten bir kişi işi bıraktı.

Şampiyonlar ligini Arsenal kazandı. Prensimiz gol krallığında ikinci oldu. 4 maçta attığı 8 golle ikinciliği aldı.

Ligi bitirdik. İkinci büyük kupada bu sezon hezimet yaşadık. Çeyrek finalde elendik. Bunda en büyük pay kilit oyuncularımızın sözleşme istemesi ama sözleşme önermeye çalıştığımızda konuşmaya bile yanaşmayıp hedeflerine ulaşmada bizim yetersiz olduğumuzu söylemeleri nedeniyle takımda isyan çıktı. Herkesin morali bozuktu. Zaten hem sağ bek hem sol kanadımızı ŞL maçlarından önce yollayacağım. Yerlerine oyuncu buldum. Ve ŞL maçlarından sonra prof olsak ta olma sakta ayrılacağız.

Taraftarlarca yılın oyuncusu yine golcümüz oldu.

İstediğimiz takımın hocası 2 yıl daha sözleşme imzalamış. Başka bir takım daha bakabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

19 yaş altımızı şampiyon yapan hocamız emekliye ayrıldı.

ŞL ilk kura çekimlerinde artık seribaşı olduk.

Ligimiz sıralamada epeyi yükseldi.

Klübümüzde sıralamada yükseldi.

Gelecek seneden itibaren lig Şampiyonumuz ikinci turdan başlayacak. Al yede 3 takım gönderiyoruz.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    19 yaş altımızı şampiyon yapan hocamız emekliye ayrıldı.

ŞL ilk kura çekimlerinde artık seribaşı olduk.

Ligimiz sıralamada epeyi yükseldi.

Klübümüzde sıralamada yükseldi.

Gelecek seneden itibaren lig Şampiyonumuz ikinci turdan başlayacak. Al yede 3 takım gönderiyoruz.
    Bence 2 sezon daha sabrederseniz belki ŞL gruplarına katılabilirsiniz şanslı bi kurayla.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by serwan View Post
    Bence 2 sezon daha sabrederseniz belki ŞL gruplarına katılabilirsiniz şanslı bi kurayla.
    Biz de bu şans varken anca 6 sezon daha sürerdi.
    Sparta Prag, Debrecen, Göteborg en sonda Partizanı çektik.
    Şampiyonlar ligi 1. tur 1 ayak

Şampiyonlar Ligi 1. tur 2. ayak

Şampiyonlar Ligi 2. tur 1. ayak
    Güçlü rakibimiz ile evinde berabere kalmayı başarıp turu geçmeyi evimize bıraktık.

Şampiyonlar Ligi 2. tur 2. ayak
    Evimizde iyi bir oyun sergilemedik. Buda elenmemize sebeb oldu.

Bu arada takımın efsaneleri arasına girdik. Efsaneler de iki türk var.

Bu sonuç ile birlikte yine 2. turda elendik. Kasamıza yaklaşık 3 M TL kadar para girdi. Bu sayede kasamızda 10 M TL den fazla paramız oldu. Biz tabi yine başkana koştuk. Bu sefer bizi kırmadı. Üstüne alt yapı ve antrenman tesislerinide yaptırdık.

Ve süpriz bir ayrılık gerçekleşti. San Giovanni takımından istifa ettik.

Malesef ki şuanda boştayız. Almak istediğimiz kulübü menajeri 3.lige küme düşürmüş. Ve hala da takımın başında tutuyorlar. Bakalım bir sene boşta kalıp sonra geçebiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Galiba bu sezon boşta gezeceğiz. Şu anda boşta olan bir takım yok. Bize teklif de yok.
    Yani sizin anlayacağınız bu sezon boş gezenin boş kalfasıyız.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Dostum San Marino Ligi takımlarından ya da İtalya Serie A ya da B'den (açıksa tabi) en kötü devre arası teklif gelir diyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Dostum San Marino Ligi takımlarından ya da İtalya Serie A ya da B'den (açıksa tabi) en kötü devre arası teklif gelir diyorum.
    Aynen devre arasına teklif geleceğini bende düşünüyorum. Ama hedef değiştirdim. Bu yüzden Avrupa kıtasından takım almayacağım. Şimdi Oyun içi editörü alıyorum. Onun ile yapabilirsem öncelikle TR liglerini kapatacağım. Bir türlü kapanmadılar. Her sezon bir sonraki sezona atıyor. Açabilirsem de Arjantin 3. ligini açacağım. Oradan bir takım alıp oralarda bir kaç sezon oynayacağım.

NOT: Fm Oyun İçi Editörü aldım. Lig açmayı ve kapatmayı denedim. Maalesef ki olmadı. Boşuna para vermiş oldum. Kullanılabilir özellikleri benim işime yaramaz. Şimdi bir sorum olacak. Ben bu oyun içi editörü kayıtlı oyunumdan nasıl kaldırabilirim?
    Last edited by pusathan01 : 02.Mayıs.2017 at 19:47

Hocam sabır taşı çatlamış.. Yeni bir maceraya daha hazırız 🤓Dört gözle bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam sabır taşı çatlamış.. Yeni bir maceraya daha hazırız 🤓Dört gözle bekliyoruz
    Evet yeni macera yolda geliyor. Oyun içi editörü kapatamadım Almak istediğim takımda 3. ligde olunca alamadım. Ben de bu kariyeri kapatıp sıfırdan yeni bir kariyer ile başlamaya karar verdim. Oyun savesi açılırken oyun içi editöre otomatik izin veriyormuş. Ben o tiki kaldırdım. Bu sayede yeni oyunumuzda oyun içi editörü kullanamayacağız. Güney Amerika dan bir takım la en kısa zamanda aranızda olacağım. Hatta her şey hazır. Sadece bu kariyeri kapatıp onu açması kaldı.

Sayfa 10 / 10 İlkİlk ... 8910

Mesaj Yetkileri