Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: " Hamdullah Suphi Hoca ile İnter Sohbetleri -- Sezon 2 "

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Yarı Final 1. ve 2. Maçlar

İlk maçta işlerini bitirip 2.maça yedeklerle asistana bıraktım.Finale çıktık.

30.Hafta

İnter - Chievo ( 2-0 )

İcardi iyileşti pir iyileşti.Aslan aslan.

31.Hafta

Roma - İnter ( 3-3 )

2-0 öne geçip 3-2 geriye düştükten sonra 1 puan için saldırmak zorunda kaldıki,yakındı.

32.Hafta

İnter - Bologna ( 4-0 )

İcardi'nin önderliğinde ilerliyoruz Juve ile arada hala 8 puan var.

---
    ISAK ---

BVB'nin AIK'den 19.5 M Euro'ya aldığı 17 yaşındaki Isak ( Next Zlatan )'i gelecek sezon için kadromuza kattık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Takıma ilk kupa gelecek gibi duruyor.Takımı gençleştirme işide gayet iyi gidiyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Avrupaya bu şekl veda etmek kötü olmuş.Bence Juve burdan bırakmaz Icardi yokken bizde kovalayamayız.Düşme hattıda çok kritik Lazio 8. onun bile düşme şansı var

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İsak güzel bir oyuncu onu GS ye almıştım. Ama kiralık gide gide en sonunda ucuza satmıştım.

Avrupa'dan elenmişiz hem de talihsiz bir şekilde olmuş. Artık gelecek sene telafi ederiz. Lig içinde asılmaya devam edelim. Bellimi olur Portoya olan mucize bize de olur.
    Last edited by pusathan01 : 21.Mart.2017 at 23:06

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Avrupa'dan o şekilde elenmek cidden üzücü olmuş. Roma maçını kazansa idin şampiyonluk şansını ayrı bir seviyeye çekmiş olabilirdin. Juve ile 8 puan var diyosun, önünde 6 maç var, 18 puan yapar, kovalayalım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Avrupaya bu şekl veda etmek kötü olmuş.Bence Juve burdan bırakmaz Icardi yokken bizde kovalayamayız.Düşme hattıda çok kritik Lazio 8. onun bile düşme şansı var
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    İsak güzel bir oyuncu onu GS ye almıştım. Ama kiralık gide gide en sonunda ucuza satmıştım.

Avrupa'dan elenmişiz hem de talihsiz bir şekilde olmuş. Artık gelecek sene telafi ederiz. Lig içinde asılmaya devam edelim. Bellimi olur Portoya olan mucize bize de olur.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Avrupa'dan o şekilde elenmek cidden üzücü olmuş. Roma maçını kazansa idin şampiyonluk şansını ayrı bir seviyeye çekmiş olabilirdin. Juve ile 8 puan var diyosun, önünde 6 maç var, 18 puan yapar, kovalayalım.
    Yorumlar için teşekkürler.

Final

İnter - Sassuolo ( 1-0 )

Sezonun özeti gibi bir final maçı oldu ve İcardi gökten bir melek gibi gelip uzatmanın penaltılara gitmesini engelleyen golü attı ve sezonu kupayla kapatmamızı sağladı.

Kalan maçlarda en iyi performansımızı sergilesek bile uzay takımı Juventus'a engel olamadık.Benim için son maçlarda en dikkat çeken şey şans verdiğim 18'lik Nikola Vlasic'in muazzam performansı oldu.Adeta seneye 11'e yaz hocam dedi.

Gerçekten iyi bir sezon geçirdik fakat kupayı kaldırmaya yetmedi.Icardi 33 golle gol kralı oldu aslan parçası.Bu arada Avrupa'nın da en golcüsü oldu onu da belirteyim.

Taraftar enterasan olarak bizim gol reyizimiz ordan burdan sokan reyis yerine iki beki yılın oyuncusu seçmiş canları sağolsun .

Mauro İcardi
    : Heykelini diksek beton yetmez be abi.PSG yapıştı bırakmıyor çocuğu nolur gitmee.
    Joao Mario : Beklediğimden daha skorer bir oyuncu çıktı yaşı da nispeten genç takımda tutmaya çalışacağız.
    Ivan Perisic : Kurt oyuncu.İcardi formsuz olursa sahne aldı bir kaç maçta.Yaşı da var yolları ayırabiliriz.
    Gabriel Barbosa : Harika çocuk kendine tam bir mevki bulamadı.Seneye daha çok kullanmak istiyorum.Buna da PSG yapıştı.
    Candreva : Real'e gitcem diye tutturdu biz de 30 M Euro getir git dedik bekliyoruz.
    Nikola Vlasic :7.5 M Euro'ya aldık ve az sayıda forma giyip üst düzey oynadı.Seneye ilk tercih olabilir.

Kısıtlı bir imkan sunuldu.Bir İnter'den daha çok şey bekliyor insan.Gelecek sezon şampiyonluğu istiyoruz.NET.

Söylentilere göre İnter'in hocası Hamdullah Suphi Polonya Lubin'de bir lise yemeğine katılmış ve orada ne yaptığıyla ilgili hiç bir bilgi alamıyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Defansta temel taş eksikliği ve 17'lik de ligtin henüz 11 çıkacak kadar güven vermemesi sebebi ile Van Dijk aldığımız en kaliteli oyuncu oldu.

Perisic ve Candreva 2 kanat oyuncumuzu güzel miktarlara sattık.Forma şansı bulamayan oyuncuları da kadroda kalabalık olmaması için kiraladık veya sattık.

Ayrıca geçen sene kiralık olup bu sene takımda düşündüğüm 2 -3 iç transferimiz var.

Assana Gnoukouri

Geçen sene Udinesse'de kiralık olan oyuncumuz bu sene A takımlara idmanlara çıkacak.

Caner Erkin

Beşiktaş'ta kiralık olan Caner Erkin'de kadroda yer bulmak için savaşacak.

Federico Dimarco

Empoli'de kiralık oynayan Federico uzun zamanlar sol bekimiz olacak.Bu sene kadro rotasyonunda yer bulmaya çalışacak.

Jovetic

Jovetic'i yüksek maaşına rağmen takımda tuttum.Performansını beğenmezsem seneye yolları ayırırız.

Kacper Wisio

Polonya'ya amcamın oğlunun lise mezuniyet yemeğine gittiğimde yemek sonrası eve giderken halı sahada gördüm ve çok beğendim.Bunun üzerine biraz araştırma yaptım ve tek beğenenin ben olmadığını öğrendim.Kulübüne gelecekte göreceğimiz faydaya oranla para vermedik sayıyorum.Beklenti büyük.Umarım fiyasko olmaz.

Pau Lopez

Genç kaleciyi rotasyon için kadromuza kattık.

Van Dijk

-- Ayrıca sezon içinde anlaştığımız Isak ve Ricci'de takıma katıldı.

Süper Kupa Final

Uzatmalara giden maçta 105. dakikada penaltıdan yediğimiz golle kupa elimizin arasından kaydı.Başa baş bir mücadele oldu.Loser olmaya adım adım ilerliyoruz .

Şampiyonlar Ligi Grubu

Hedefimiz gruptan çıkmak.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Virgil Van Dijk çok iyi transfer. Southampton ile oynadığım bir oyunumda kendisine hayran kalmıştım. DiMarco'yu koy oynasın, ben almaya çalışmıştım bırakmamıştı Inter. Profili şimdiden gayet güzel ve potansiyeli yüksek. Şampiyonlar Ligi grubu zor olmuş. Çok eğlenceli bir grup olacak bence, domine edecek bir takım yok, Steaua'ya dikkat puan kaybetmeyelim onlara.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Polonyalı çocuk iyi imiş. Dediğin gibi fiyasko çıkmazsa süper olur.
    Gruptan çıkabileceğini düşünüyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Virgil Van Dijk çok iyi transfer. Southampton ile oynadığım bir oyunumda kendisine hayran kalmıştım. DiMarco'yu koy oynasın, ben almaya çalışmıştım bırakmamıştı Inter. Profili şimdiden gayet güzel ve potansiyeli yüksek. Şampiyonlar Ligi grubu zor olmuş. Çok eğlenceli bir grup olacak bence, domine edecek bir takım yok, Steaua'ya dikkat puan kaybetmeyelim onlara.
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Polonyalı çocuk iyi imiş. Dediğin gibi fiyasko çıkmazsa süper olur.
    Gruptan çıkabileceğini düşünüyorum.
    Teşekkürler.

İNTER'DEN YENİ SEZONA FIRTINA BAŞLANGIÇ

8 maçta 23 gol atıp 3 gol yedik.Gerçekten yeni sezona güzel bir giriş yaptığımızı düşünüyorum.

1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

4.Hafta

5.Hafta

6.Hafta

1.Hafta

2.Hafta

----- Değişik bir taktik deniyorum bu sezon şu an için işler yolunda eğer uzun süre devam ederse dizilişi buraya da atmayı düşünüyorum.Tottenham maçını da alacaktık aslında ama ileri hattımızın formsuzluğu vardı o gün ve her şeyi kaçırdılar.Ligde gelecek hafta Juve deplasmanına gidiyoruz.İpleri elimize almanın zamanı geldi.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Seria A 7.Hafta

65. dakikada öne geçtik fakat yine nasıl olduysa yenilmeyi başardık.

Serie A 8.Hafta

Serie A 9.Hafta

Serie 10.Hafta

65.dakikaya 2-0 geride girdik fakat son anlarda 1 puanı kurtardık.Her puan maratonda değerli.Çünkü puan kaybetmeyen bir Juventus var.

Serie A 11.Hafta

Zurnanın patlayacağı hissediliyordu ve burda patladı.

Serie A 12.Hafta

Büyük maçların adamları da büyük olur.İcardi'ye aldığı 3 puan için teşekkür ediyorum.Milan bu sene çok kötü bir performans sergiliyor şu ana kadar.

Serie A 13.Hafta

3.Hafta

Borussia Dortmund 7 köşe.Joa Mario'nun hat-trick yaptığı maçta grubun favorilerinden BVB'yi kendi sahamızda 7-0 yendik.Unutulmayacak maçlara ekledik.

4.Hafta

BVB'yi 7-0 yendiğimiz maçın zorlu röcanşında Almanya'ya hafif korkuyla gittik fakat daha da güzel bir sonuç aldık.( BVB 0 - 9 İNTER )

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Seria A 14.Hafta

2 isabetli şutta 2 gol bulan Napoli'yi tebrik ediyorum.

Seria A 15.Hafta

Vlasic sahnede.Deplasmandan önemli bir 3 puan aldık.

Maç sonrası federesyon açıklamalarıma ceza vermiş yemezler eyyamcılar sizi.

Seria A 16.Hafta

Eder'in kritik maçlardaki harika performansı 2 senedir fark yaratıyor bizim için.Önemli bir 3 puan daha kazandık.

Avrupa Canavarı İnter

5.Maç

Avrupa'da gol olup yağdığımız bir maç daha.Efsana BVB maçlarından sonra 7 gollü bir galibiyet çok güzel oldu.

6.Maç

Avrupa'da ilk maçta bileğimizi 1-0 ile büken Tottenham'a 6 golün tadını tattırdık ve grubu lider tamamladık.

28 averaj ile grubu lider tamamlayıp 1.tura çıktık.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Neler olmuş öyle ya.9-0 7-0 naptın takıma dopingmi verdin (temanın adı ney hocam ?)

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

ŞAMPİYONLAR LİGİ 1.ELEME TURU

PSG

Zor bir kura çektiğimizi düşünüyorum.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri