Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 86 sonuç

Konu: Herşey Büyük Fenerbahçe için...3.sezon

Arkadaşlar ilk rakibimiz bursaspor oldu onu eledik Sonra karşımıza beşiktaş çıktı malesef eleyemedik
    bukadar çabuk elenmek istemezdik ama olabilir böyle kazalar sıkıntı yok.

İşte Herşeyin dank ettigi yer Şampiyonlar ligi Hayellerimizin gelecegimizin yatılı oldugu yer Gelecek hedeflerimiz,
    Rüyalar alemimiz Hedef Şampiyonlar ligini 3-5sene içinde müzemize getirmek inşallah bunu başarırız.

Resmen kalp krizi yaşıyordum ilk yarı 1-1 bitince 2.yarı her leicester atagında ayaga zıplayıp korktum ama oyuncularım kalecim teknik heyetim hepimiz istedik istedigimizi belli ettik ve kazandık turu atladık hemde 1farkla veya averajla felan degil
    2farkla eledik ingilizlerin hayellerini bitirdik rakip ÇEYREK FİNALDE İTALYAN DEVİ NAPOLİ.

Evet arkadaşlar evimizde fişi çekicektik taki 90+1de yedigimiz gole kadar ama oyuncularım 2farkla kazandılar ilk maçı deplasman için çekinerek gittim defansta alex sakat oldugu için mehmeti o mevkide oynattık ve sonuç

Arkadaşlar mükemmel bir şekilde maç çıkardık 1-0 öne geçtik santra oldu 30saniye geçmeden 1-1 oldu tam dedim heralde napoli dönücek gitti buraya kadar genç starımız carlos soler sahneye çıktı ve fişi ilelebet çekti İtalyan devi napoliyi kendi sahasındada evimizdede yenerek eliyoruz ilk seneyi bırakın 2.sene bile yarı final hedefim yok iken şapkadan tavşan çıkaran oyuncularımı tebrik ediyorum böyle birşey yok beyler taktiginin transferlerinin mantelitenin herşeyinin tutması meyvelerini vermesi çok mutluluk verici birşey.

YARI FİNALDE RAKİBİMİZ İSPANYOL DEVİ BARCELONA PERİ MASALI SON MU BULUYOR ACABA?

Herşey buraya kadar eleme ihtimalimiz oldugunu düşünmüyorum eger sevilla gelseydi belki derdim ama barcelona
    Apayrı bir dünyadan resmen 2. 3. 4.sene inşallah devamlı buralarda olur ve barcelonayı eleyebilcek bir seviyeye çıkarız.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hocam sen neler yapıyorsun öyle.Peri masalı resmen ilk sezon için çok iyi bir itibar kazanacaktır takım.Barcelona maçınıda merakla bekliyorum.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hocam sen neler yapıyorsun öyle.Peri masalı resmen ilk sezon için çok iyi bir itibar kazanacaktır takım.Barcelona maçınıda merakla bekliyorum.
    Evet hocam gerçekten mükemmel bir sezondu en az 30 40 fener kariyeri oynamışımdır 2017de en başarılı 2.kariyerim 1.de uefa kupasını almıştım ilk yıl çok güzel ilerledi takımım sonuçları birazdan paylaşcam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Muhteşem bir sezon geçiyor.

• Evet arkadaşlar sezon sonu 12puan fark ile şampiyon tamamladık
    • Şampiyonlar liginde barcelonaya karşı yarı final oynadık.
    • Ziraat kupasında çeyrek finalde beşiktaşa elendik
    • Mali durumumuzu sıkıntılıdan güvendeye yükselttik.
    • Gol kralı asist kralı yılın futbolcusu Bizim takımımızdan çıktı.
    • 59maça çıktık 43galibiyet 9beraberlik 7maglubiyet yaşadık.
    • 120gol attık 55gol kalemizde gördük.
    • Seneye planlarımda gençleşme harekatı var ama Başkanımızın transfer bütçesi vermedigi için oyuncu satmalıyız.
    • her oyuncuyu satabilirim degerini bulan.
    • Seneye için altyapı tesislerimizi geliştirmeye başladık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şimdi Güney Amerika,Afrika ve İskandinavya ya bolca gözlemci göndermelisin. Oralardan bolca yetenek bulabilirsin. Bir de Orta Avrupaya gönder.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Şimdi Güney Amerika,Afrika ve İskandinavya ya bolca gözlemci göndermelisin. Oralardan bolca yetenek bulabilirsin. Bir de Orta Avrupaya gönder.
    Göndermedigim yer yok heryeri taratıyorum çıkan regenlerden kapmak gerek 1 kaçtane olsada

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrik ederim.Çok iyi bir sezonu geride bırakmışsın.Odegard ve Bernard mensahı kiralayabilirsen kirala. Bernard Ofansinf orta saha gözüküyor ama sen merkezde oynatırsan daha fazla verim alırsın.Bende öyleydi.Montovilo hocanın aldığı adamlarada bir göz atablirsin 2.sezonda.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Göndermedigim yer yok heryeri taratıyorum çıkan regenlerden kapmak gerek 1 kaçtane olsada
    Özel Mesajlarına bir bak.

Şampiyonluk için tebrik ederim.Çok iyi bir sezonu geride bırakmışsın.Odegard ve Bernard mensahı kiralayabilirsen kirala. Bernard Ofansinf orta saha gözüküyor ama sen merkezde oynatırsan daha fazla verim alırsın.Bende öyleydi.Montovilo hocanın aldığı adamlarada bir göz atablirsin 2.sezonda.
    Teşekkürler yorumlar için ben bonservisini alamadıgım oyuncuları kiralamıyorum bonservis geliriyle ekonomi mi düzeltmem gerekli onun için daha çok sözleşmesi biticek piyasada degeri olan veya genç ilerde para edicek oyuncuları transfer ediyorum.

Hazırlık dönemimizdeki maçlarımız ve sonuçları arkadaşlar.

• Evet zor bir gruba düştük geçen senenin 2finalisti bizim grubumuzda olmakta arkadaşlar hedef büyük ihtimal

uefa olucak gibi bakalım.

• Evet arkadaşlar Transfer döneminde çok güzel satışlar yaptık muhteşem karlar elde ettik.
    • Ozan tufan'ın sözleşmesindeki maddeyi ödeyim leicester 25milyona satın aldı
    • Carlos solere olimpic lyon 25milyon verdi aldı.
    • Bedavaya kadromuza kattıgımız 7oyuncuyu 1maç oynatmadan satıp onlardanda 35milyonda onlardan direk kar elde ettik.
    • Daha elimizde bedavaya gelmiş birçok oyuncu var onlarıda büyük paralara satıcaz inşallah.
    • Mali durumumuz son derece iyi duruma geldi tabloları paylaşıyım.

• Mali durumumuz zengine çıktı çok büyük gelirler elde ettik.
    • 79Milyonluk satış 12milyonluk oyuncu alışı yaptık bu geliri elde etmemize yardımcı olan oyuncularıma teşekkür ediyorum.
    • Gelen oyunculardan profilini bilmediginiz merak ettiklerinizi belirtin paylaşıyım hemen.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hayırlı olsun Walter'ı almışsın. Onun profilini bir alabilirmiyim.
    Kiralık oyuncuları bedelsiz mi kiraladın?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

çok fazla transfer var.Bunların kaçı kadroda kaçı kiralık.Bu kadar transfer canını sıkabilir.

Şuanda transfer olanların 10tanesi bizimle birlikte zaten transfer ettigim oyuncuların cogu 19 20yaş bandında oldugu için potansiyelleri için satarız diye bedelsiz aldım takımda 10tanesi mevcut problem olmuyor şuanlık.

Arkadaşlar Sonuçları böyle toplu atmaya karar verdim diger türlü 3-5 atmamı isterseniz ama yorumlarla belirtin öylede atabilirim
    Ligde iyi bir şekilde gidiyoruz şuanda rakiplerimizinde bir anlamda başarısızlıkları sayesinde rahat bir şekilde liderlik koltugundayız harold preciado gine gol bol bol gol atıyor kalemize aldıgımız adanaspordan hayrullah iyi maçlar çıkarıyor.
    Şuan okula gidicem akşama kadar paylaşım olmicak yorumlarınızı yazarsınız ona göre akşam ayrı ayrı yada toplu sonuçları paylaşırım.

Evet arkadaşlar istikrar adına 2. senede gruptan çıkmayı başarmamız mükemmel birşey psg'nin hem bana hem panatikanos'a deplasmanda puan vermesi barcelonaya karşı 1beraberlik 1maglubiyet alması birnevi kendi ayagına sıkması sayesinde turu atladık inşallah bi çeyrek final görürüz.

Rakibimiz 1.turda atletico madrid işimiz çok çok zor ama imkansız degil şansımızı denicez olursa büyük başarı olmazsa zaten gruptan çıkmak bizim için yeterliydi.

Fiorentinadan iş teklifi aldım reddettim bmg'dende iş teklifi gelmişti onuda reddetmiştim aranan teknik direktör olma yolunda ilerliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler o gruptan çıkman büyük başarı olmuş. Madrid ekibini elemen çok zor olursada büyük başarı olur.
    Walter ilk sene pek performans gösteremeyebilir ama ileriki senelerde iyi iş çıkarır. Ben çift forvetli sahte forvet olarak oynatıyordum. Ama senin taktik tek forvetli galiba ondan dolayı pek şans bulamayabilir.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrikler o gruptan çıkman büyük başarı olmuş. Madrid ekibini elemen çok zor olursada büyük başarı olur.
    Walter ilk sene pek performans gösteremeyebilir ama ileriki senelerde iyi iş çıkarır. Ben çift forvetli sahte forvet olarak oynatıyordum. Ama senin taktik tek forvetli galiba ondan dolayı pek şans bulamayabilir.
    aynen ben hiç beklemiyordum çıkmayı ama psg baya kötüydü şanşımıza walter pek şans bulamıyor daha 10maç yedekten oyuna soktum 0golü var pek performans veremiyor harold precaidoyu baya izleyen takım var sezon ortası satılma ihtimali var bir bakmışsın as forvetim olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İnşallah form tutarda as forvetin olur.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gruptan çıkmak çok iyi olmuş.Atletico zor ama geçen sene Şlde çok iyiydik aynı performansla eleriz.Ligi alırız zaten

Gruptan 2. olaraka çıktık rakibimiz altınordu oldu.

Çeyrek finaldeki rakibimiz konyaspor oldu.

• Arkadaşlar ligdede düşe kalka ilerliyoruz 2. beşiktaşla aramızda 3puan fark var
    • Transfer dönemi bitti yarı dönem hiç kimseyi transfer etmedik oyuncuda satmadık.
    • Kendi kadromuzdaki kiralık oyuncuların bonservislerini aldık vede gelecek sezon başına 4-5oyuncuyla sözleşme bitişlerine bedavaya imza attık.
    • dün güncelleme yapamadım pek meşguldüm bugünde fazla yapamicam yarin full boşum.

Gruptan çıkmak çok iyi olmuş.Atletico zor ama geçen sene Şlde çok iyiydik aynı performansla eleriz.Ligi alırız zaten
    Lig bu sene daha dişli geçiyor inşallah alırız ama beşiktaş tam ensemizde bekliyor şampiyonlar ligi için ise evimizde ilk maçta farklı bir galibiyet alamazsak işimiz zor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sıkıntı yapma şampiyonluğu tekrardan kazanacağına eminim.

• Evet arkadaşlar mükemmel bir başarı göstererek atleticoyu eledik saolsun berardi işimizi oldukca kolaylaştırdı 2-1 öne geçtiklerinde panikledim ama berardinin acemiligi sayesinde tur bizim oldu.

• Arkadaşlar resmen ezildik hiç beklemedigim şekilde kolayca elendik elenmemiz bir yana takımım hiç çaba göstermedi kazanmak için çok üzücüydü bir teknik direktör için çeyrek finalde veda ettik şampiyonlar ligine.

• Arkadaşlar şampiyon olduk ziraati aldık vede süper kupayı kazandık 3kupayla sezonu kapadık güzel bir sezon oldu şampiyonlar liginde çeyrek final oynadık upload konusunda sıkıntı çektigim için dün 3 4kere maçları paylaşmaya çalıştım olmadı bende bu seferlik sezon bitimini paylaştım sadece merak ettiginiz maçlar olursa paylaşıyim sizlerle yeni sezonun transfer dönemindeyim şuanda transferler birazdan gelicek.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler. Sıkıntı yapma şampiyon olursun diye demiştim.
    ŞL de çeyrek finalde çok iyi diye düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Tebrik ederim hocam çok güzel bir sezon olmuş.

• Teşekkürler arkadaşlar bencede çok iyi bir sonuç çeyrek final sadece 5-1 yenilmek agırıma gitti.
    • efsane bir transfer dönemi geçiyor yakında sizle paylaşıcam.

• Arkadaşlar transferden muhteşem bir gelir elde ettik o gelen gelirin 50milyon eurosunuda gelecege yatırım yaptık
    • zaten 57milyon bütçe vermişti oyuncuların hepsini satınca gelecege yatırım önemli dedik gelecege yöneldik
    • Maaş bütcemizi yarı yarıya düşürdük
    • Gelirimizi arttırıp giderimizi azalttık kulübümüzün gelecegini saglama aldık.

• Gördügünüz üzere mali durumumuz mükemmel bir şekilde düzelttik.
    • bu gelirin büyük kısmı 3sezondur sattıgım oyunculardan geldi.

• Bu gençlerde gelecegimizi teslim edicegimiz türk oyuncuların en yeteneklileri.
    • hepsini nerdeyse bedavaya aldık.

• Arkadaşlar bu arkadaşlarda gelecegimizi teslim edicegimiz yabancı futbolcular.
    • Ortalama düzeyde bonservis verdik hepsine gelecekte en ucuzunu bile 30-40a satarız diye planliyorum.
    • Altyapı tesislerimizi geliştiriyoruz.

Herhangi bir konuda merak ettiginiz şeyleri yorumla sorabilirsiniz arkadaşlar.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Transfer geliri inanılmaz , geleceğe yatırım da mantıklı olmuş. Kulüpte borç durumu nasıl ?

Borç tablomuz bu şekilde.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri