Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 86 arası toplam 86 sonuç

Konu: Herşey Büyük Fenerbahçe için...3.sezon

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Genç transferler çok iyi olmuş.Transferden inanılmaz para kazanmışız.Çağrıyı koy oynasın 11 de.Sousa ,Martina , nicolas çok iyi oyuncular.Transfer borcumuz çokmuş.O kadar para kazandık ama borç hala fazla.

Borcumuz çok degil ilk baştta en az 30 40 katı borcumuz vardı azar azar azaltıyoruz dedigin gibi çagrıyı kullancam 2.forvet olarak zaten harold precaidoyu sattım walterla çagrıyı dönüşümlü kullancam.

Hazırlık maçlarımız böyle sonuçlandı güzel bir hazırlık dönemiydi bence

Ligde 2maçta galibiyetimiz yok başlarda sıkıntı çekicek gibiyiz zamanla toparlanır takım inşallah.

Osmanlıya karşı Süper kupayı kazandık sezonu kupa ile açıyoruz.

Zor bir gruba düştük risk alıcam atak futbolu oynicam madride citye karşı avrupa ligi garanti gibi ama şampiyonlar ligi zor gibi onun için gerekirse fark yemeyi göze alıp kazanmak için savaşıcam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gençler çok iyi beğendim. Lige kötü başlaman normaldir. Yeni bir takım kuruyorsun olacak o kadar artık yapacak bir şey yok. Grup çok zor gelmiş. Bence kendini çok kasma orada daha çok gençlerinin Avrupa tecrübesi kazanmasını sağlamalısın. Bate yi iki maçta yenip Al ye gidersin.

Taktiğin ve dizilişin hep aynı mı yoksa sürekli değiştiriyor musun? Ben aynı taktik olunca çözüyorlar hemen bir daha işe yaramıyor taktik

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Taktiğin ve dizilişin hep aynı mı yoksa sürekli değiştiriyor musun? Ben aynı taktik olunca çözüyorlar hemen bir daha işe yaramıyor taktik
    3taktigim var degişmeli deplasman zor takım ve genel lig olmak üzere 3tane taktigim var genelde lig için olan taktigi kullanıyorum hep daha çözemediler yada çözdüler ben fark edemiyorum

Aynen gençlerimiz baya gelişmeye açık ve şimdiden üst düzey oyuncular grupta dedigim gibi al garanti gibi ama şampiyonlar ligi için kendi evimde yenmem gerek 2sinide yada zor işim.

• Lİgde resmen kabus gibi gidiyoruz 5maç yaptık 5puanımız var şuan alışma aşamasındayız alışınca inşallah takır takır devam edicez.

• Şampiyonlar liginde güzel gidiyoruz şuan için puantaj olarak ama ligde kötüyüz zamanla düzelicez.

• Evet arkadaşlar 3te 3 yaptık ve puanımızı 14e çıkardık bu periyotta walterin kötü performansı yüzünden çagrıyı oynattım çagrı mükemmel bir performans gösterdi şampiyonlar ligiyle birlikte 4maçta 5gol 1asist yaptı genç starımız.

Arkadaşlar böyle birşey görmedim yan ekranda 2de bi city gol city gol diye görmekten cigerim soldu resmen bizim maça konsantre olamadım bi yandan korktum 18dakikada real madrid 2-0 yapınca aha gittik fark geliyor dedim ama takımım reaksiyon gösterip oyuna ortak olup 1puanı almasını bildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Real den deplasmanda puan alman çok iyi olmuş. Man city ne yapmış öyle ya resmen tecavüz etmişler.

Walter'ın rolü sahte forvet olduğu için ikili forvet olarak iyi iş yapıyordu.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Real den deplasmanda puan alman çok iyi olmuş. Man city ne yapmış öyle ya resmen tecavüz etmişler.

Walter'ın rolü sahte forvet olduğu için ikili forvet olarak iyi iş yapıyordu.
    Ben çift forvet hiç kullanmıyorum onun için işime yaramıyor walter 11maçta 2gol atabildi Çağrınında maşallahı var 196boyu var hem kafa golü atıyor hem hızlı rahat çalım atabiliyor hemde bitiriciligi yüksek genç oyuncu potansiyelide muhteşem bu gidişle walter biraz zor forma alır.

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    3taktigim var degişmeli deplasman zor takım ve genel lig olmak üzere 3tane taktigim var genelde lig için olan taktigi kullanıyorum hep daha çözemediler yada çözdüler ben fark edemiyorum

Aynen gençlerimiz baya gelişmeye açık ve şimdiden üst düzey oyuncular grupta dedigim gibi al garanti gibi ama şampiyonlar ligi için kendi evimde yenmem gerek 2sinide yada zor işim.
    Anladım hocam bu arada gruptan çıkacağını düşünüyorum

• Evet arkadaşlar ligde idare eder bir performans ortaya koyuyoruz zamanla dahada iyi olucaz inşallah.

• Evet arkadaşlar son maç öncesi Gruptan çıktık 5gol yiyen real madridemi şaşırıyim genç oyuncumuzun 3gol 1asist yapmasınamı son maça kalmadan önce gruptan çıkmayı garantilememizemi şaşırıyim çok güzel bir sezon geçiriyoruz şampiyonlar liginde bu bir alışkanlık oldu 3sene de gruptan çıkmayı başarmak büyük başarı.

• Yönetimin talebiyle transfer bütcemiz muazzam bir şekilde arttırıldı başkanımızdan böyle bir istegimiz olmamasına rağmen başkanımız bize olan sonsuz güveni ve başarılarımız doğrultusunda risk alarak bize muazzam bir bütçeyi elimizin altına verdi.

• Evet arkadaşlar başkanımızdan ricamız sonucu altyapı ve antreman tesislerimizi geliştirmeye karar aldı başkanımız hemde daha yeni altyapı tesisimizi geliştirmiştik biter bitmez bidaha geliştirelim dedim başkanımız saolsun kabul etti direk.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. Şl de başarılı bir sezon daha geçirdin.

Tebrik ederim. Şl de başarılı bir sezon daha geçirdin.
    Teşekkür ederim yorumun için aynen öyle oldu büyük başarı gruptan çıkmak.

• Ziraat kupasında 2maçta 2galibiyet aldık hedefimiz bu senede kupayı müzemize götürmek.

• Ligde son durum bu şekilde arkadaşlar kafa kafaya gidiyor lig genç bir kadro oldugumuz için başlarda sıkıntı çektik takımın yaş ortalaması 22 bunun geneli aslında 19.5 20dir mehmet topal ile tolgay arslan yükseltiyor oldukca genc ve gelecege dönük bir kadromuz var.

• City'ide yenip gruptan 1.olarak çıktık nispeten daha kolay rakip gelir diye düşündüm ama düşüncegime pişman oldum.

• Gördügünüz üzere rakibimiz barcelona oldu tek bir umudum var oda barcelonanın bu sene şampiyonlar liginde gösterdigi kötü performans ve oyuncularımın iyi performans göstermeleri

• Barcelona gibi bir ekip 7puan toplayabilmiş grup aşamasında zarzor çıkmış ve 3maglubiyet almış grupta bu bizi umutlandırıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

o trabzon bizim trabzon mu yahu

bütçe de cayır cayır yakmış ortalıgı ama..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

o trabzon bizim trabzon mu yahu

bütçe de cayır cayır yakmış ortalıgı ama..
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler gruptan çıkmışsın. Ama Barça'nın çıkması da kötü olmuş. Grupta başarısız bir performans sergilemiş. Umarım sende da aynı performansı gösterirler.

Lig için sıkıntı yapma derim. Çünkü gençler ile oynadığın üçün dalgalı performans göstermen çok normaldir. Çünkü onlar daha tecrübesiz oldukları için her maç tam performans veremezler. Ama ileride ortalığı kasıp kavurursun.

Ne oldu Fenerbahçemize, barcayı eledik mi

Arkadaşlar vize haftasındayım oynayamıyorum 1-2haftaya devam edicem kariyere tekrardan.

Quote Originally Posted by Mystic07 View Post
    Arkadaşlar vize haftasındayım oynayamıyorum 1-2haftaya devam edicem kariyere tekrardan.
    Başarılar

Quote Originally Posted by EfsaneFenerli View Post
    Başarılar
    Teşekkürler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sınavlarında başarılar dilerim.

Sınavlarında başarılar dilerim.
    Teşekkürler pek iyi geçmedi malesef sınavlarım ama olsun stajla ilgili sıkıntılarım oldugu için memleketime gitmek zorunda kaldım ordada pek oyun oynamadım kariyerime devam edicem bugün akşamdan itibaren bu uzun ara için kusura bakmayın beyler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Geçmiş olsun. Bir sonraki sınavlarda daha iyi olursun.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Geçmiş olsun Finallerde toparlarsın inşallah.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri