İşte Herşeyin dank ettigi yer Şampiyonlar ligi Hayellerimizin gelecegimizin yatılı oldugu yer Gelecek hedeflerimiz,
Rüyalar alemimiz Hedef Şampiyonlar ligini 3-5sene içinde müzemize getirmek inşallah bunu başarırız.

Resmen kalp krizi yaşıyordum ilk yarı 1-1 bitince 2.yarı her leicester atagında ayaga zıplayıp korktum ama oyuncularım kalecim teknik heyetim hepimiz istedik istedigimizi belli ettik ve kazandık turu atladık hemde 1farkla veya averajla felan degil
2farkla eledik ingilizlerin hayellerini bitirdik rakip ÇEYREK FİNALDE İTALYAN DEVİ NAPOLİ.

Evet arkadaşlar evimizde fişi çekicektik taki 90+1de yedigimiz gole kadar ama oyuncularım 2farkla kazandılar ilk maçı deplasman için çekinerek gittim defansta alex sakat oldugu için mehmeti o mevkide oynattık ve sonuç

Arkadaşlar mükemmel bir şekilde maç çıkardık 1-0 öne geçtik santra oldu 30saniye geçmeden 1-1 oldu tam dedim heralde napoli dönücek gitti buraya kadar genç starımız carlos soler sahneye çıktı ve fişi ilelebet çekti İtalyan devi napoliyi kendi sahasındada evimizdede yenerek eliyoruz ilk seneyi bırakın 2.sene bile yarı final hedefim yok iken şapkadan tavşan çıkaran oyuncularımı tebrik ediyorum böyle birşey yok beyler taktiginin transferlerinin mantelitenin herşeyinin tutması meyvelerini vermesi çok mutluluk verici birşey.

YARI FİNALDE RAKİBİMİZ İSPANYOL DEVİ BARCELONA PERİ MASALI SON MU BULUYOR ACABA?

Herşey buraya kadar eleme ihtimalimiz oldugunu düşünmüyorum eger sevilla gelseydi belki derdim ama barcelona
Apayrı bir dünyadan resmen 2. 3. 4.sene inşallah devamlı buralarda olur ve barcelonayı eleyebilcek bir seviyeye çıkarız.