Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 86 sonuç

Konu: Herşey Büyük Fenerbahçe için...3.sezon

Default Herşey Büyük Fenerbahçe için...3.sezon

Arkadaşlar bilenler bilir daha öncede 1tane Fenerbahçe kariyerim olmuştu elimde olmayan sebeplerden dolayı kapatım yeniden açmak zorunda kalıyorum inşallah bu sefer işimi daha saglama alıp hareket edicem

Öncelikle kendimden bahsediyim Adım Muhsin yaşım 22 Antalyada yaşıyorum gümüşhane üniversitesi saglık yönetimi 3.sınıf okuyorum Futbol manager 2012'den beri her seri'yi azlı çoklu oynamış bulunmaktayım ilk defa bu forumda Gelecegin dünya devi Fenerbahçe adlı kariyer'le aranıza katıldım o kariyerimde bilgisayarımın çöküp savelerim gitmesi dolayısıyla Elden gelmiyen sebeplerle sonlandırdım.

Takip eden arkadaşlara şimdiden teşekkürler yorumlarınızı iyi kötü yazarsanız çok sevinirim bunlar benim için motivasyon araçları oluyor.

Kuralları okudum & kabul ediyorum

Last edited by MoNToLiVo_ : 21.Mart.2017 at 02:10

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Konu onaylanmıştır. başarılar diliyorum.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Hazırlık dönemimiz böyle geçti verimliydi sonra 2mac steau ile şampiyonlar ligi maçı yaptık 2ayak sonucunda eledik.

Ligde ise 2de 2 ile gidiyoruz şuanlık güzel oynamasakda galibiyetle devam etmek çok güzel.

Takımımı tebrik ediyorum Volkanın heryerinden öpüyorum maşAllahı vardı mükemmeldi resmen bi sevilla maçı kadar iyiydi ellerine sağlık 2ayak sonucunda turu bize getiren kaptanımıza teşekkür ediyoruz evet ilk senemizden gruplardayız bu bizim için çok çok iyi bir durum gruptan 4.olarak elensek bile o müzigi duymak o stada çıkıp o ambiansı yaşamak oyuncularım için çok önemli.

Şampiyonlar ligi grubumuz zor 3.lük bile zor ama neden olmasın zoru başarıp gruplara kaldık ilerisi içinde denicez olmazsada canı saolsun oyuncularımın.

Transfer dönemi bende hep Hareketli Geçer bildiginiz gibi yine hareketliydi degerini buldugunu düşündügüm heroyuncuyu satarım istisnasız satılmicak oyuncu yoktur degerini bulmamış oyuncu vardır.

60Milyon euroluk satış şampiyonlar liginde gruplara kalma 75milyonluk maaş bütçesini 40milyon euroya çekmemizin meyvesi olarak mali durumumuz daha oyun başında sıkıntılıdan normale dönüyor muhteşem bir başarı bana göre defalarca Fenerbahçe kariyeri yaptım ilk defa bu kadar güzel bir tabloyla karşıkarşıyayım

Önemli Transferlerimizin profillerini paylaşıcam Merak eden arkadaşlarımız kontrol edebilir kiralık oyuncularımın hepsinin bonservis opsiyonu var bonservis opsiyonu koyamadıgım oyuncuları transfer etmiyorum.

Çok güzel profilleri var geliştirip muhteşem fiyatlara okutucam ben bunları kulübün gelecegi bu gençlerin gelişmesine baglı büyük oranda.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

transferler iyi ama lato yu keşke sen oynatsaydın.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    transferler iyi ama lato yu keşke sen oynatsaydın.
    Oynatmak isterdim ama ismail veya hasanalinin birini elden çıkarmam gerekti onları elden çıkaramicagım için Toni'yi kiraladım kiraladıgım ekibe ise düzenli 11de oynatın talimatı verdim oynatmazlarsa geri çagırıcam zaten takıma.

Hayırlı olsun yeni kariyer, eskiside güzeldi buda güzel olacak inş.

bu nöstraderi nasıl satıyosun o fiyata ya, 2 kariyerinde de 10-15'e yollamıssın ben 5'e satamadım

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar.Transferler gerçekten çok iyi.Bakalım bu sezon nasıl geçecek.

Teşekkürler yorumlar için Sezon güzel geçicek inşallah gruplara kalmak benim için muhteşem bir başarıydı daha geldigim ilk sene bunun gazıyla alır götürürler diye düşünüyorum.

Neustaderi 15e satmak çok kolay ilk geldigin sene 15,75e satılıga çıkar gelen teklifleri reddet monaco teklif yapana kadar monacoyada 7,5-8milyon arası nakit 6milyon civarı 12ay taksitle kalanıda bonuslarla sat kabul ediyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim. Gruplara kalman güzel başarı olmuş. Gençlerinde güzel. Bencede latoyu rotasyonda oynatabilirdin.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim. Gruplara kalman güzel başarı olmuş. Gençlerinde güzel. Bencede latoyu rotasyonda oynatabilirdin.
    Teşekkürler lato konusunda ikilemde kaldım ismail yada hasanı kesmem gerekti 11de düzenli oynatcam diye gelince adamda kabul ettim daha iyi gelişir pişer diye.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ben ilerisi için aldığım oynatacağım oyuncuyu asla kiraya vermiyorum. Senin tesislerin daha iyi olduğu için sen rotasyonda bile kullansan son 15 dk oyuna girdirsen bile kiradakinden daha iyi gelişir. Hem senin elinin altında yeni pozisyon öğrenir. Ama ucuza alıp pahalıya satmak için alıyorsan o zaman kirala kendini göstersin o zaman sat. Kiraya göndereceğin zaman en azından tesisleri iyi olan bir kulübe sat derim.

Evet haklısın o konuda hata yapmış olabilirim o an öyle düşüdüm
    • Evet arkadaşlar mükemmel bir oyun oynayan volkan şen alkışları hakediyor takımım hiç acımıyor gol olup yagıyor beşiktaşa.

Şampiyonlar liginden istedigimizi alamadık ilk maçta bizim kaybetmemiz neysede juventusun kaybetmesi bize yaramadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ne yapmışsın sen öyle Beşiktaşa yaf.
    Tek golle mağlubiyet gene iyi ama dediğin gibi juvenin yenilmesi iyi olmamış.

Ne yapmışsın sen öyle Beşiktaşa yaf.
    Tek golle mağlubiyet gene iyi ama dediğin gibi juvenin yenilmesi iyi olmamış.
    Bende çok şaşırdım bi baktım 2-0 3-0 durmuyor benimkiler mutlu oldum güzel oynadılar

Evet arkadaşlar takımım takır takır devam ediyor yenilmiyoruz geri düşsekte çabalıyıp çeviriyoruz maçları
    Şuanlık iyiyiz ama bir kaç oyuncunun üstüne biniyor skor yükü onun için riskli bir şekilde ilerliyoruz
    Egerki sakatlık yaşarsa bu oyuncular sorun teşkil eder bunun için transfer dönemini iyi geçirmem gerek.

Harold preciado muhteşem bir Performans çiziyor her maç gol atıyor veya attırıyor sayesinde 2şampiyonlar ligi maçını bireysel yetenekleriyle kazandırdı bize gerçekten muazzam işler başarıyor
    Bayerleverkursen ve juventus maçlarının 2sindede 2şer gol attı 1tanede asist yaptı.

Toplam 13maçta 14gol 2asist mükemmel gidiyor nazar degmesin inşallah.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

ŞL de çok iyi bir performans göstermişsin. Bu gidişle gruptan çıkabilirsin. Tabi büyük bir aksilik olmazsa.

ŞL de çok iyi bir performans göstermişsin. Bu gidişle gruptan çıkabilirsin. Tabi büyük bir aksilik olmazsa.
    İnşallah çıkarız kardeşim bakıcaz şimdi maçları oynicam meşguldüm öglen 30 40 dakikaya bi güncelleme yaparım.

İNANILMAZ kaptanımız volkan demirel inanılmazı başarıyorrrrr takımının yaptıgı acemilikleri tek başına kapıyor
    VOLKAN durmak bilmiyor tek devrede 3penaltı kurtarıyor maç boyunca birçok kritik pozisyon kurtarıyor
    Bir teknik direktör daha ne isteyebilirki.

Evet Arkadaşlar Forvetimizde mükemmel bir katkı veren harold precadio Kalede resmen Buffona taş çıkaran volkan demirel sayesinde bir üst tur için umutlarımız oldukca arttı tebrikler çiçegi burnunda yeni forvetimiz
    Precaido ve Kaptanımız volkan demirele.

Geldigi dakikadan beri mükemmel katkı veren Forvetimin istatistikleri 17maç 20gol 3asist 7maçın adamı ödülü
    6şampiyonlar ligi maçı 5gol 2asist ne denir Resmen bir messi performansı gösteren precaidoya nazar degmez inşallah.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bu sene daha iyiyiz gibi ilk seneden Şl de yapılanar çok iyi devamıda gelir umarım.
    Precaido da harikalar yaratmış anlaşılan

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şl de çok iyisin artık sana tek beraberlik yetiyor. Bence %99 gruptan çıktın diyebilirim.
    Forvette hiç boş durmamış habire arı gibi çalışmış.

Teşekkürler yorumlar için aynen öyle forvetimizin ve volkan demirelin maşAllahı var sakatlanmaları riskinden korkuyorum sakatlanmazlarsa harikalar yaratıyoz bu sene resmen.

Evet beyler gruptan çıkmayı garantiliyoruz bu maçtada forvetimiz boş geçmiyor golünü araya sıkıştırıyor.

Ligdeki ilk maglubiyetimizi alıyoruz saglık olsun nazar boncugu sayılır buda

İlginç şekilde kolay geçen bir maç oldu inanılmaz sakin hiç atak olmayan kaleyi bulan şutlar desen 1er tane leverkusen galiba avrupadan elendigini kabullenip gelmişti maça hırsları hiç yoktu.

Gruptan 1.çıkmamızın avantajıylada nispeten kolay bir rakip olan leicesterla eşleştik
    Ama bize göre yinede çok güçlü rakip kendimizi geliştirir ve formumuzu devam ettirirsek
    Elemi ihtimalimiz var leicesteri.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Rakibini geçebileceğini düşünüyorum. Forvetin ve kalecin formunda olursa rahat geçersin.

Evet arkadaşlar güzel bir maç serüvenini daha atlattık kayıpsız takımım iyi birşekilde gidiyor devre arasına giricek şimdi baya yavaş ilerliyor tarihler çok fazla oyuncu izlettiriyorum gözlemcilere günlük 50ye yakın rapor geldigi
    için yavaş gidiyor biraz transfer dönemi bitişine size gelen gidenler ve son durum hakkında bilgi vericegim

Harold preciado yılın futbolcusu seçildi kolombiyada tebrik ederiz
    büyük ihtimal ligimizdede bu ödülü kazanıcak kendisiyle gurur
    duyuyoruz bir senede 2ligde yılın oyuncusu seçilmiş olucak.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde iyi gidiyoruz ama Leicestera dikkat et nede olsa ingiliz kulübü

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

10 puanlık fark atmışsın. Çok iyi bir gidişatın var.

Aynen çok güzel bir şekilde gidiyoruz ligde ilk seneye göre ve yeni bir takıma göre efsane ilerliyorlar.
    Arkadaşlar okuldaydım yeni geldim kariyere devam edicem çok güzel bir transfer dönemi geçiriyoruz
    detayları transfer sezonu bitince aktarıcam.

5galibiyet 1beraberlikle yenilgisiz bir üst tura adımızı yazdırıyoruz oyuncularımı tebrik ederim.

Ligdede çok güzel şekilde ilerliyoruz şahsen şimdiden 10 12 puan fark var 2. ile aramızda Trabzon gibi bir rakibe deplasmanda 5gol atmak her babayigidin harcı degildir oyuncularım harikalar yarattı.

Transfer dönemi bitti arkadaşlar transferleri toplu olarak paylaşıcam istediginiz her oyuncunun profilini
    Söylerseniz paylaşıyım hemen baya oyuncu geldigi veya gelecegi için hepsini paylaşamıyorum ama merak ederseniz
    Söyleyin paylaşırım.

Bu transfer döneminde gelip giden oyuncularımız kiralık arkadaşlar bonservis opsiyonlu olarak katıldılar takımımıza.

Evet arkadaşlar bunlarda sene sonu gelicek arkadaşlar birçogu kiralık olarak gidicek
    genel yaş bandı 20civarı arkadaşlar gelişmeye açık oyuncular potansiyellerine ulaştırmak için yogun çabalar harcicam.

Arkadaşlar ligde çok güzel gidiyorduk ama şampiyonlugu garantilemek için tek galibiyet kala 2maç ard arda kaybettik
    daha tecrübe eksiklikleri oldukları için baskıyı kaldıramadılar galiba.
    Ama sıkıntı yok elbet beşiktaşta takılır biz kaybetsek bile.

Gördügünüz gibi oyuncularımın performansı mükemmel resmen harold preciado arkasındaki 2forvetin toplamından çok gol attı.
    ortalama puanlarda en yüksek adamlar benden asist lideri benden.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri