Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 101 sonuç

Konu: GALATASARAY - Bizim yarım kalan bir hikayemiz var...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler iyi.Lige de iyi başlamışız.Şampiyonlar liginde biraz daha iyi olmalıyız evimizde puan kaybetmememiz lazım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferlerin iyi, lig biraz sıkıntılı olmuş. Ama oda yeni oyuncuların uyumları ile aynı dönem ŞL maçlarının olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Hem Benfica hem Sevilla maçlarını inceledim de, çok ofsayt'a düşüyorsun. Bu da hücum gücünü kısıtlıyordur. Bir de çok faullü oynuyorsun. Gördüğün kartlar başına iş açabilir. Lig de bundan dolayı zorlanıyor olabilir misin?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Transferler iyi.Lige de iyi başlamışız.Şampiyonlar liginde biraz daha iyi olmalıyız evimizde puan kaybetmememiz lazım.
    Benfica mağlubiyeti çok kötü oldu, deplasmanda da maalesef yenemedim.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Transferlerin iyi, lig biraz sıkıntılı olmuş. Ama oda yeni oyuncuların uyumları ile aynı dönem ŞL maçlarının olmasından kaynaklandığını düşünüyorum.

Hem Benfica hem Sevilla maçlarını inceledim de, çok ofsayt'a düşüyorsun. Bu da hücum gücünü kısıtlıyordur. Bir de çok faullü oynuyorsun. Gördüğün kartlar başına iş açabilir. Lig de bundan dolayı zorlanıyor olabilir misin?
    İlk sezondaki FFP cezası yüzünden haftada 2 maç oynamaya ne ben, ne de takım alışık, haklısın
    Takım topu kaybettiğinde olabildiğince çabuk topu ele geçirmek adına tüm oyuncu talimatlarında ''topa sert kay'' ve pres var, ondan kaynaklanıyor, şimdiye kadar bir problem yaşamadım sert oynamakla ilgili, ilerleyen CL turlarında problem yaratabilir. Lig ve CL'de takım rayına girdi artık, altta görebilirsin.

SÜPER LİG 10-13. HAFTA MAÇLARI VE TÜRKİYE KUPASI

İç saha galibiyet problemimizi birkaç taktiksel değişiklik ile çözdük. Bu arada ilk iş teklifimizi A.Bilbao'dan aldık, kibarca geri çevirdik.

Benfica'yı deplasmanda yenmek farz olmuştu ama yine baştan sona ezici olduğumuz maçta şeytanın bacağını kıramadık. Sonrasında C.Brugge'a karşı tarihimizin en farklı Avrupa galibiyetlerinden birini aldık. Son maç içerde Sevilla'ya karşı kendi beklentiminde üzerinde bir performans sunarak 5 golle paketledik. Benfica'ya atamadıklarımızı son 2 maçta attık sanırım ama bu 2 farklı galibiyet gruptan lider çıkmaya yetmedi. Bir sonraki eleme turunda rakip Alman panzeri Bayern, kurada son 2 takımdan biri Ajax, diğeri Bayern'di, uğursuz Infantino sağolsun yine yaptı yapacağını. İki 4 yıldızlı ekibin karşılaşmasında herşeye rağmen başabaş mücadele edeceğimi düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şl de son iki maç efsane olmuş. Bou da Brugge'yi 5 lemiş. Tebrik ederim.

Başakşehir ne yaptı?

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonlar Liginde çok iyi işler yapmışız.Kura biraz zor olmuş ama üstesinden gelebiliriz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Şl de son iki maç efsane olmuş. Bou da Brugge'yi 5 lemiş. Tebrik ederim.

Başakşehir ne yaptı?
    Bou geçen sezon olduğu gibi yine sonradan açıldı, maç başı ortalamasını 1 gole yaklaştırdı. Kısa boyuna rağmen (177 cm, zıplama 10, kafa vuruşu 13) kendini demarke konuma sokup havadan da etkili kafa vuruşları yapıyor.

Başakşehir zehir gibi bir gruptaydı, sadece Tottenham'a karşı 1-0'lık galibiyet alarak 3 puanla sonuncu oldu maalesef, ben sıfır çeker diye düşünüyordum, yine iyi sayılır

Şampiyonlar Liginde çok iyi işler yapmışız.Kura biraz zor olmuş ama üstesinden gelebiliriz.

Gerçekten de son 3 maç rüya gibiydi, Bayern'i elersek herkesi yenebiliriz ama daha takımı o kalibrede görmüyorum.

7. Default

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post

Bou geçen sezon olduğu gibi yine sonradan açıldı, maç başı ortalamasını 1 gole yaklaştırdı. Kısa boyuna rağmen (177 cm, zıplama 10, kafa vuruşu 13) kendini demarke konuma sokup havadan da etkili kafa vuruşları yapıyor.

Başakşehir zehir gibi bir gruptaydı, sadece Tottenham'a karşı 1-0'lık galibiyet alarak 3 puanla sonuncu oldu maalesef, ben sıfır çeker diye düşünüyordum, yine iyi sayılır

Gerçekten de son 3 maç rüya gibiydi, Bayern'i elersek herkesi yenebiliriz ama daha takımı o kalibrede görmüyorum.
    Nerden çıktı bayern yaa

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hayırdır hocam yoksa Bayern'i görünce oyunumu bıraktın. Yoksun ne zamandır.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Candasgunduz View Post
    Nerden çıktı bayern yaa
    Dev bir takıma karşı neler yapabileceğimizi görüceğiz en kötü ihtimalle, bu bile heyecan yaratıyor

Hayırdır hocam yoksa Bayern'i görünce oyunumu bıraktın. Yoksun ne zamandır.
    1 haftadır oyuna dönemedim iş yoğunluğundan, Bayern'leri devirmek için açtığım kariyeri asla bırakmam kaptan

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hayırlı haberini bekliyoruz.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

baştan sona okudum takipteyim

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Hayırlı haberini bekliyoruz.
    Valla ben de bekliyorum

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    baştan sona okudum takipteyim
    İlgin için teşekkür ederim dostum, sizler izledikçe çok daha keyifli oluyor.

SÜPER LİG 14-17. HAFTA VE TÜRKİYE KUPASI GRUP AŞAMASI

İlk yarının son 4 maçında Kasımpaşa'ya sürpriz şekilde kaybettiğimiz maçı saymazsak performansımızdan memnunuz. İlk yarıyı TS'nin 1 puan önünde lider bitirdik. Bu sezon Tudor'la anlaşan TS gerçekten iyi maçlar çıkarıyor, beni zorlayan bir ekibin olması ligi kuşkusuz daha heyecanlı kılıyor. Yedek 11 ile mücadele ettiğimiz kupada da grubu lider tamamlayıp eleme turunda Osmanlıspor ile eşleştik.

İkinci iş teklifi de Villareal'den geldi, İspanyollar potansiyeli ilk farkedenler oldular

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler. İki maç hariç gol dahi yememişsin. Defans ve kaleci iyi iş çıkarmışlar.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Tebrikler. İki maç hariç gol dahi yememişsin. Defans ve kaleci iyi iş çıkarmışlar.
    Defansif olarak oyun başından beri istatistikler dikkat çekici evet.

DEVRE ARASI TRANSFER DÖNEMİ

Devre arasına girerken yönetim transfer bütçesi arttırımı teklifinde bulundu ve tatminkar bir bütçe sundular.

Kalede Rajkovic transferini gerçekleştiremediğimiz için sözleşmesinin bitimine 6 ay kala kaptan Muslera ile 4 yıllık sözleşme imzaladık.

Sol kanatta bekleneni bir türlü veremeyen Acuna'ya Serie A'dan talep çıkınca iyi bir bonservis bedeliyle yollarımızı ayırdık. Onun yerine uzun zamandır takibimizde olan Gonzalo Martinez ile anlaşmaya vardık. AMC rolünde M.Ekici'den sezon başından beri istediğimizi tam alamadık, Josue de arka planda kaldı. Bu nedenle Belhanda ile anlaştık, CL'de forma giyemeyecek maalesef. Bu 2 oyuncudan beklentilerimiz yüksek. Bunların dışında kulübündeki sözleşmesi 6 ay sonra bitecek olan kiralık oyuncumuz Josue ile önümüzdeki sezon için söz kestik.

GELENLER

GİDENLER

Last edited by LeoN48 : 24.Nisan.2017 at 12:50

Hocam altyapıya önem ver biraz. Günümüz Galatasaray'ı gibi yönetiyorsun. Taraftar filorya yı basar ona göre. Potansiyel li oyuncu transferi bekliyoruz. Ribéry gibi ama sonu onun gibi olmasın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferlerin güzel ama Ultrafanatik'in dediği gibi alt yapıya önem verip daha ucuza oyuncu çıkarabilirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Hocam altyapıya önem ver biraz. Günümüz Galatasaray'ı gibi yönetiyorsun. Taraftar filorya yı basar ona göre. Potansiyel li oyuncu transferi bekliyoruz. Ribéry gibi ama sonu onun gibi olmasın
    Transferlerin güzel ama Ultrafanatik'in dediği gibi alt yapıya önem verip daha ucuza oyuncu çıkarabilirsin.
    Altyapıya mutlaka önem vereceğim, öncelikli hedefim kulübün borcunu sıfırlamak ve Avrupa'da ses getiren bir takım olabilmek olduğundan bonservis olarak aşırıya kaçmadan ilk 11'de direk oynayacak en ideal oyuncuları buluyorum. Mali olarak kulübün durumu şu an için zengin görüyor, toplam borcu da yarı yarıya azalttım, dolayısıyla mali yönden kötü yönettiğim görüşüne katılmıyorum.

SÜPER LİG 18-26. HAFTA VE TÜRKİYE KUPASI

Ligde genel olarak işler fena gitmiyor, deplasmanda TS'ye kaybetmem sonrası nefeslerini iyice ensemde hissediyorum, eğlenceli bir şampiyonluk mücadelesi oluyor. Son 8 hafta çok çekişmeli olacak. Dört büyüklerin elendiği kupada ise yarı finalde rakip G.Birliği.

Fenerbahçe maçına detaylı değinmeden olmaz. Yeni transferlerimiz Martinez ve Belhanda ayaklarının tozuyla ilk 11 çıktıkları derbide harika performans gösterdiler, birer gol ve asistlerle oyunlarını süslediler. Gerçekte kaybettik belki ama burada affetmedik, teselli olsun

Haftalardır beklediğimiz maçta oyuna hakim bir futbol sergilesek de maalesef gol bulamadık, 85'te 10 kişi kaldık, maç golsüz bitti, rövanşta kart cezalısı Olaza ve Tolga oynayamayacaklar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evinde Bayernden gol yememen çok güzel olmuş. Deplasmanda gol bulup elersen çok güzel olur.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gidişat çok iyi.Fener maçıda çok güzel geçmiş.Ligi aldık zaten bizim için önemli olan Avrupa olmalı.Transferler güzel ama bence de gençlere önem verebilirsin.Fazla para harcamadan alabildiğin oyuncuları alıp kiralayabilirsin yatırım amaçlı.Borçları bitirmek dediğin gibi çok önemli.Şuan ne kadar borcumuz kaldı birde oyunculara toplam ne kadar maaş ödüyoruz.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

kariyer gayet iyi gidiyorum. Devre arası transferleri de gayet yerinde olmuş lig de baya çekişmeli gidiyor.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Evinde Bayernden gol yememen çok güzel olmuş. Deplasmanda gol bulup elersen çok güzel olur.
    Gol yememek ve baskın oyun ilk maçta umut vericiydi.

Gidişat çok iyi.Fener maçıda çok güzel geçmiş.Ligi aldık zaten bizim için önemli olan Avrupa olmalı.Transferler güzel ama bence de gençlere önem verebilirsin.Fazla para harcamadan alabildiğin oyuncuları alıp kiralayabilirsin yatırım amaçlı.Borçları bitirmek dediğin gibi çok önemli.Şuan ne kadar borcumuz kaldı birde oyunculara toplam ne kadar maaş ödüyoruz.

Quote Originally Posted by Oghuse View Post
    kariyer gayet iyi gidiyorum. Devre arası transferleri de gayet yerinde olmuş lig de baya çekişmeli gidiyor.
    Lig keyifli geçiyor, TS Tudor'la bu yıl için iyi bir yarışmacı takım oldu.

Bayern kendi evinde farklı bir oyun karakteri göstererek maalesef bizi eledi. Sezonun en etkisiz oyununu oynadık diyebilirim. İyi yönden bakarsak bu yıl deneyim kazanmış olduk, gereken dersleri çıkarıp önümüzdeki senelerde daha etkin olmayı planlayacağız.

Nesil
    2005
    Yer
    Adana

Bou kimmiş yahu, bu seride oyunu oynamadım ama çok faydalı olmuş ya..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bayern evinde sana pozisyon bile vermemiş. Ama dediğin gibi iyi bir deneyim oldu. Gelecek sezon daha iyi olabilirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

SÜPER LİG 26-30. HAFTA VE TÜRKİYE KUPASI

Ligin bitmesine son 4 maç kala 4 puan farkla TS'nin önünde liderliğimiz sürüyor. Kupada da Kasımpaşa ile final oynayacağız. Yıllık ücretinde %150 artış isteyen Carcela'ya yol verdik, gelecek sezon için 2.8 M Euro bonservis karşılığında PSV ile anlaştı. Yeni sezon için sağ kanat (mümkünse içe kat eden) arayışlarımız başladı.

CL'ye katılmayı garantilediğimiz için yönetim ön bütçeyi sundu:

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güzel bütçe vermişler.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Bütçe gerçekten müthiş olmuş.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bütçe çok iyi. Önümüzdeki sezon iyi transferlerle ŞL'de çerek finali görürsün en kötü. Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Güzel bütçe vermişler.
    Bütçe gerçekten müthiş olmuş.
    Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Bütçe çok iyi. Önümüzdeki sezon iyi transferlerle ŞL'de çerek finali görürsün en kötü. Başarılar.
    Dediğiniz gibi kulübün mali durumunun olumlu yönde ilerlemesi sonucu iyi bir bütçe sundular, bunda 2 yıldır izlediğimiz sıkı maaş bütçesi politikamızın da payı büyük, gelir gelmez 65 M Euro/yıl olan maaş bütçesini 44 M Euro/yıl civarlarına indirmeyi başardık. Bu arada başkan seçimleri oldu, Dursun Özbek'ten kurtulduk, yeni başkan umarım bütçeyi kısmaz

SÜPER LİG 31-34. HAFTA VE TÜRKİYE KUPASI FİNALİ

Son haftaya kadar TS mücadelesini sürdürdü ama şampiyonluğu elde ettik, keyifli bir lig oldu. Bou geçen sezonki gol sayısını yakalayarak 29 golle yine kral oldu. Takım performans olarak son haftalarda geriye gitti, bunun ceremesini de kupayı kaybederek yaşadık, uzatmalarda 3 kişi eksik kalınca daha fazla mücadele edemedik ve kupayı paşaya kaptırdık.

CL finalinde PSG Arsenal'e karşı 8-0 ile tarihi bir skorlar kupaya uzanırken UEFA AL'ni Napoli kazandı.

DİKKAT ÇEKEN OYUNCU GELİŞİMLERİ

Sezon başı 525K Euro'ya kadroya dahil ettiğimiz sol bek Olaza ilk 11 oyuncusu olarak iyi bir gelişme gösterdi, sezon performası da iyiydi. Sağ bek oyuncularımızdan kiralık Toure ve Özer de iyi gelişim gösteren oyuncularımızdan oldular, Özer'i 1.3 M Euru'luk satın alma opsiyonu ile kadroya seneye dahil etmeyi düşünüyoruz. Keşke Toure'de de öyle bir opsiyonumuz olsaydı, maalesef Monaco satmaya yanaşmıyor, iyi haber ise bir yıl daha kadromuzda kiralık olarak yer alacak olması.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şampiyonluk için tebrik ederim. Senin kariyer de de TS habire seni zorluyor.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Şampiyonluk için tebrikler.PSG finalde ne yapöış yahu öyle 8 tane atmış

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri