1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: Adam Armstrong - ST

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Adam Armstrong - ST

Selamlar millet.Her sene olduğu gibi bu sene de kalbimi çalan bir forvet buldum ve 6 gol başarımını kazandırmasıyla da paylaşılmaya değer gördüm.Bir forvette ne isterim derseniz ya hızlı olacak ve rakip defans dokunamayacak ya da taş gibi bir abimiz olacak ve yeterince hızlı olmasa bile arkadaşları gelene kadar yıkılmayacak.Bu arkadaş hızlı olanlardan.Ayrıca oyun başı gelen ofsayt taktiğini bozmayı sever özelliği ile bu hızı daha tatlı oluyor.Ağır olan defansları yokederken izlemek acayip keyif veriyor Kendisi yine düşük bütçeli takımlara kiralık ve kelepir fiyata alınma opsiyonlu bir arkadaş.Kendisini biraz geç buldum satılığa konulmuş ve 3.5 milyon £ a mı ne aldım yanlış hatırlamıyorsam.Bu kadar övmek yeter arkadaşı paylaşalım artık
    Oyun başı hali

2023 profili

Bendeki 2 senelik performansı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu arkadaşı ben FM16 daki ingiltere kariyerimde almıştım. Özellikleri bu serideki kadar iyi değildi diye hatırlıyorum. Ama beni Premiyer liğe çıkana kadar taşımıştım. Leblebi gibi gol atıyordu. Sonra kesildi bende bedelsiz yolladım.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Ben de Newcastle kariyerimde kullanmıştım kendisi fakat rotasyondan öteye zorlamadım daha iyileri olduğu için.Fakat sendeki şu performans akıllara zarar gerçekten bir de bu kadar gol katkısının yanında asist de yapmış böyle katkıyı Tsigalko yapıyordu.Oyuncuyu hangi rolde kullandığın ve taktiğin temel dizilişi neydi yan oyuncu rolleri vs.Teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Kendisini genellikle yaratıcı forvet, rotasyonlu olarak yardımcı forvet olarak kullanıyorum.Takımım gol attığı kadar yiyen bir takım tabi gol yollarının lideri kendisi.Bence iyi oynamasının bir sebebi de üstündeki soğukkanlılık ve bencil oynamaması.Özellikle yanındaki forvet arkadaşıyla ikisinin de hızlı olmasından mütevellit duvar pası konusunda çok iyiler.Defansı bu şekilde yıpratırken birbirlerine çok fazla asist yapıyorlar.Hatta altta yazıları okurken şunu görüyorum Armstrong, İmaz'a pas veriyor, Verkaç ile top tekrar Armstrong'da ve kaleciyle karşı karşıya falan gibi yazılar dönüyor.Aynısının tersi de oluyor.Ortaya bu performans çıkıyor
    Taktiğime gelirsek diziliş bu şekilde;

Talimatlar bunlar;

Bu da yanındaki yeni yetme

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yanındaki forvette çok iyi imiş.
    Bu taktikle nasıl savunma yapıyorsun?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Yanındaki forvette çok iyi imiş.
    Bu taktikle nasıl savunma yapıyorsun?
    Yapmıyorsun Rakip alanda pres yapınca rakip uzun top yapıyor.Eğer sağlam stoperlerin varsa uzun topları karşılıyor.Kötülerse kaleciyle karşı karşıya ama baya tükenmiş bir şekilde kalıyorlar rakip forvetler.
    En sıkıntılısı eğer rakip kanatlar çok hızlıysa sağdaki tek oyuncu bazen yetersiz kalıyor.Sol bek yeterli şekilde diğer kanat oyuncusunu tutamazsa kanat oyuncuları birbirleriyle paslaşarak gol atıyorlar.Şu anda stoperlerim yeterli olmadığından baya gol yiyoruz zaten
    Alman milli takımının regen kalecisi biz de takımın en yüksek ca ve pasına sahip adam 100 gol yedi bu sezon garibim 60 maçta falan h

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Senin taktiği San Marino Milli takımı ile evimde Beyaz Rusya ve Makedonya maçlarında kullandım. 3-1 ve 4-1 yenildim. Sol daki adam delirtti beni, zaten stoperlerde iyi değildi. Bir kaç milli maçta daha deneyebilirim. En azından gol atabiliyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Senin taktiği San Marino Milli takımı ile evimde Beyaz Rusya ve Makedonya maçlarında kullandım. 3-1 ve 4-1 yenildim. Sol daki adam delirtti beni, zaten stoperlerde iyi değildi. Bir kaç milli maçta daha deneyebilirim. En azından gol atabiliyorum.
    Ahaha san marino gibi takımla güzel cesaret 2 defans .Süpriz bir maç kazanman dileğiyle

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Valla San Marino ile ne taktikler denemedim. 5 li defans 4 lü defans 3 lü defans bir de 2 li deneriz. Tek galibiyetimide Faroe adalarına karşı 4-4-2 ile aldım. Şansımızı deneriz. Nasılsa yeniliyoruz. Bellimi olur taktikle takımın mayası uyuşur

Mesaj Yetkileri