1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Oyun Veri Tabanı Kuruluyorken Donuyor ?

Default Oyun Veri Tabanı Kuruluyorken Donuyor ?

arkadaşlar yeni menejerlik açmak istediğimde takımı felan seçiyorum oyun yükleniyor oyun veri tabanı kuruluyorken donuyoor hiçbir hata vermiyor 2 defa oyunu kaldırıp baştan kurdum fakat bir türlü çözemedim yardımcı olursanız sevinirim..

aynı sorun bugün bende de başladı. bunun bir çözümü var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Kullandığınız ek yama var mı? Onlardan olabilir. Özellikle editör dosyası.
    Bir de oyun dosyalarını steam'den kontrol ettirin.

sorunu çözmüştüm aslında ama geçici bir çözümmüş sanırsam 32.dlls leri değiştirdim ve farklı c rack uyguladım sıkıntı kalmamıştı ama aynı sorun tekrardan nüksetti oyunum korsan ek yama felan yok editörde kullanmıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Muhtemelen korsan kaynaklı sorun.

korsan kaynaklı oldugunu sanmıyorum ya oyunda hiç bir sıkıntı yok oynanıs tema vs sadece veritabanını kuramıyor 1 menajer açtıgımda 2.menajer açamıyorum öyle düşün ve 1. menajeri silmek istediğimde silinmiyor oyunu ilk baştaki haline alamıyorum kayıtlı oyun dosyası yükle butonunda kayıtlı oyun yok gibi gösterge var ve kaybolmuyor halbuki çogu dosyları silmeme ragmen caches dosylarını sildim açtım hata devam ediyor son çare başka birisinin menajerlik açıp dosyasını paylaşmasını rica etmek kalıyor o dosyayla devam ederim sanırım kayıtlı oyunları açıyor sıkıntı vermiyor

Oyun korsan değil orjinal. Uzun süredir oynuyorum ancak ilk defa böyle bir duruma rastlanmıştım.

Bugün tekrar deneyeyim dedim; normalde 2 dk içerisinde oyun kurulurken yine veri tabanı kuruluyor da kaldı. İnat ettim bekledim o ara da survivor'a dalmışım yanılmıyorsam bi 10 dk falan geçmiştir. Bir baktım açılmış. Yani açılıyor ama çok geç açılıyor.

Mesaj Yetkileri