Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon
121 ile 150 arası toplam 157 sonuç

Konu: 8 Yıllık Hasret Sona Erecek Mi ? || Fenerbahçe - 7. Sezon ||

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Öncelikle taraftarların, oyuncuların ve kulübün eski isimlerinin arkamızda olduklarını bilmek güzeldi. Bu ayıbı yapan yönetime de 5 maçta aldığımız 10 puan gayet iyi bir cevap olmuştur diye düşünüyorum. Son olarak da Pasalic, Ibarbo ve Cutrone ADAMSINIZ !

21. Hafta

22. Hafta

23. Hafta

24. Hafta

25. Hafta

Puan Durumu

Yönetimden Güvenoyu !

TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son maçlarda gelişme göstermişsin. Takım alıştıkça daha iyi olacaktır.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Son maçlarda gelişme göstermişsin. Takım alıştıkça daha iyi olacaktır.
    Biraz nefes aldık. Ama devamını getiremiyoruz. Sanırım bu sene küme düşecek bu takım.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Cagliari Ateşle Oynuyor !

26. Hafta

27. Hafta

28. Hafta

29. Hafta

30. Hafta

Puan Durumu

TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde kalacağımıza eminim.Maçlardaki istatistiklere baktığımızda ortalama 10 şut çekiyoruz.Bu sayı biraz az gibi tabi bunda İtalya liginin de etkisi vardır ama bunu bir sorun olarak görürsek ve bu sorunu çözebilirsek daha üretken olabiliriz diye düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Ligde kalacağımıza eminim.Maçlardaki istatistiklere baktığımızda ortalama 10 şut çekiyoruz.Bu sayı biraz az gibi tabi bunda İtalya liginin de etkisi vardır ama bunu bir sorun olarak görürsek ve bu sorunu çözebilirsek daha üretken olabiliriz diye düşünüyorum.
    Üretkenlik sıkıntımız var zaten. Onu çözebilirsek sıralamada yukarılara çıkacağız.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

31. Hafta

32. Hafta

33. Hafta

34. Hafta

35. Hafta

Puan Durumu

İnter galibiyeti yıllar boyunca unutulmaz. Ekstradan bir üç puan çok rahatlattı bizi. Son 3 hafta gereken puanı alıp ligde kalmayı garantilemek istiyoruz artık.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

36. Hafta

37. Hafta

38. Hafta

Puan Durumu

Öyle ya da böyle ligde kalmayı garantiledik. Artık transfer çalışmalarına başlayabiliriz.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

YAZ TRANSFER DÖNEMİ

Vignato ve Cutrone'nin kiralık sözleşmelerini 1 yıl daha uzattık.

Wilfried Zaha - Bedelsiz

Tom Carroll - Bedelsiz

Charly Musonda - Bedelsiz

Assane Gnoukouri - Kiralık

Adebayo Udeh - Kiralık

Joaquin Correa - Kiralık

Ander Capa - 3.8 m euro

Vlad Chiriches - Bedelsiz

Simone Scuffet - 4 m euro

Transfer Özeti

Geçen sezon Pescara'da 12 gol 4 asistlik bir performans sergileyen Vito Tossetti'yi A takıma aldık. Wilfried Zaha'nın ellerine teslim ettik. Cutrone'nin alternatifi olacak.

TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. ligde kalmayı başarmışsın. Yine çok revizyon yapma.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Transferler iyi. Ama özellikle kiralık oyuncu fazlalığı takımı çok bozuyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Tebrik ederim. ligde kalmayı başarmışsın. Yine çok revizyon yapma.
    Eyvallah sağol. Bu sefer çok fazla yapmadık.
    Quote Originally Posted by serwan View Post
    Transferler iyi. Ama özellikle kiralık oyuncu fazlalığı takımı çok bozuyor.
    Bütçemiz olmadığı için mecburen kiralık transferlere yöneldik.
    TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Serie A'da tutunabilmek çok önemliydi, tebrik ederim. Cutrone beni yanıltmamış, Carroll ve Zaha kaliteli ayaklar, yalnız Scuffet'in kalecilik vasıfları handikap biraz. Bu yılki taktik dizilişinin merak ediyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde kalmak çok iyi olmuş.Transferler genel hatları ile iyi ama işin zor gibi bu senede.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Serie A'da tutunabilmek çok önemliydi, tebrik ederim. Cutrone beni yanıltmamış, Carroll ve Zaha kaliteli ayaklar, yalnız Scuffet'in kalecilik vasıfları handikap biraz. Bu yılki taktik dizilişinin merak ediyorum.
    Zor da olsa ligde kalmayı başardık. 4-1-2-3 kullanacağız bu sene.
    Ligde kalmak çok iyi olmuş.Transferler genel hatları ile iyi ama işin zor gibi bu senede.
    Bu sene orta sıralarda yer alırsak önümüzdeki sezon üst sıraları zorlamaya başlarız.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

3. Ön Eleme Turu

Sanırım ilk defa tur geçmeyi başardık.

1. Hafta

Cutrone 1.5 ay yok ! Genç golcümüz Vito Tossetti neler yapacak bakalım göreceğiz.

2. Hafta

3. Hafta

Sezon başında büyük ümitlerle transfer ettiğimiz Ander Capa'nın ayağı kırıldı ve 4 ay sahalardan uzak kalacak !

4. Hafta

5. Hafta

6. Hafta

7. Hafta

8. Hafta

9. Hafta

10. Hafta

11. Hafta

12. Hafta

Puan Durumu

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Çok değişik bir lig yaşıyoruz. Galibiyet serisi yaparsak Avrupa'ya mağlubiyet serisi yaparsak düşme potasına gideceğiz. Sonunda ne olacak ben de merakla bekliyorum artık. Kupaya ise yine erken veda ettik.

Puan Durumu

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

23. Hafta

24. Hafta

25. Hafta

26. Hafta

27. Hafta

28. Hafta

29. Hafta

30. Hafta

31. Hafta

32. Hafta

Puan Durumu

Her zaman olduğu gibi en büyük rakibimiz kendimiziz. Aldığımız beraberliklerle kendi ayağımıza sıkıyoruz ve Avrupa biletini kaçırmak üzereyiz.

2 yıllık yeni sözleşmeye imza attık.

TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yeni sözleşmen hayırlı olsun. Bence takımın çok dengesiz. Sen git İnteri deplasmanda yen sonra dişine göre takımla berabere kal.
    Bu sene gösterdiğin başarı takdire şayan olmuş. Bence gelecek sene bir iki takviye ile Avrupa mutlaka düşünülmeli derim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Yeni sözleşmen hayırlı olsun. Bence takımın çok dengesiz. Sen git İnteri deplasmanda yen sonra dişine göre takımla berabere kal.
    Bu sene gösterdiğin başarı takdire şayan olmuş. Bence gelecek sene bir iki takviye ile Avrupa mutlaka düşünülmeli derim.
    Bence de çok istikrarsız bir takım görüntüsündeyiz. Önümüzdeki sezon takviyelerle tepeye oynayacağımızı düşünüyorum ben de.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

33. Hafta

34. Hafta

35. Hafta

36. Hafta

37. Hafta

38. Hafta

Puan Durumu

Ligi 6. bitirebilseydik AL'ye katılma hakkını elde edecektik ama başaramadık.

Sezonun sona ermesiyle Fenerbahçe için adımız anılmaya başladı. Fakat Twente'den ayrıldıktan sonra bize bu şansı vermeyen Fenerbahçe'ye bu sefer de şansı biz vermedik.

TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligi yinede iyi yerde bitirmişiz.Adım adım ilerliyorsun bu çok faydalı olacaktır takım adına.Bu sene avrupaya gidebilirsek takımdan ayrılma derim 2 yıl daha.En azından bu takımla avrupa da boy göstermelisin.Transferleri bekliyorum.Bütçemiz ne kadar ?

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Ligi yinede iyi yerde bitirmişiz.Adım adım ilerliyorsun bu çok faydalı olacaktır takım adına.Bu sene avrupaya gidebilirsek takımdan ayrılma derim 2 yıl daha.En azından bu takımla avrupa da boy göstermelisin.Transferleri bekliyorum.Bütçemiz ne kadar ?
    Sonradan toparlandık diyebilirim. Yavaş yavaş yükselişe geçiyoruz. Ben de Avrupa'da mücadele etmeden ve ligde şampiyon olmadan ayrılmayı düşünmüyorum. Transfer bütçemiz 900.000 Euro
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

YAZ TRANSFER DÖNEMİ

Transfer döneminde belli aralıklarla tam 1 gün geçirdim diyebilirim. Takımdaki yıldız isimler AL'nin kaçmasıyla transfer olmak için gemileri yaktı. Ben de ısrar etmeyip gönderince çok fazla transfer yapmak durumunda kaldım. Çok yorucu oldu ama gidenlerin yerlerini doldurduk diyebilirim.

Luca Clemenza - Bedelsiz

Kyle Walker-Peters - Bedelsiz

Ezequiel Ponce - Bedelsiz

Godfred Donsah - 1 m euro

Antonio Sivera - Bedelsiz

Alessandro Murgia - 1.4 m euro

Matteo Politano - 5 m euro

Daniele Verde - Bedelsiz

Uche Agbo - Bedelsiz

Renato Rocha - Kiralık

Hidde ter Avest - 1.1 m euro

Rodri - Kiralık

Transfer Özeti

Tosetti'den sonra bir genç oyuncumuzu daha as takıma aldık. Kyle Walker-Peters ile beraber çalışacaklar.

TariboWest

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kaptan takımda iyi kötü bir sistemi oturtmuşsun, kaliteli kiralıklarla seneye Avrupa'ya kesin gözüyle bakıyorum, Cagliari'ye yapış bence, önümüzdeki sezonlarda çok daha fazla keyif alacaksın.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Kaptan takımda iyi kötü bir sistemi oturtmuşsun, kaliteli kiralıklarla seneye Avrupa'ya kesin gözüyle bakıyorum, Cagliari'ye yapış bence, önümüzdeki sezonlarda çok daha fazla keyif alacaksın.
    Ben de onun farkındayım ama yönetim izin vermiyor sağolsun. Bir transfer yüzünden oyundan soğudum şu an.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Bir transfer sezonu düşünün deli gibi oyuncu arayacaksınız bir oyuncuyu zorla elinizde tutmaya ikna edeceksiniz transferin bitimine 1.5 saat kala yönetim teklif iyi diye sol bekinizi satacak. Transferden 40 m euro kazandırmışım bu kulübe. Yerine kimseyi de alamadık. Sadece genç oyuncumuz Yao kaldı. Sanırım yönetime karşı bir tepki vermek farz oldu.

TariboWest

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başkan sana ağır bir darbe vurmuş. Geçmiş olsun. Takımdaki defans yada sol kanatlardan birini bari sol bek olarak devşir de eksiklik yaşama derim.

Kyle i beğendim. Bedelsiz almanda çok iyi olmuş. Ona sağ kanat çalışmasıda yaptır derim. Ponce yi çok severim. Kendi kariyerimde ona da saldırdım. Ama masraflı olduğu için alamamıştım. Bedava alabilmene sevindim. Bu sene ilk 6 da olmanı bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Transferin son gününde hareketlilik yaşayan Cagliari'de şok bir karar çıktı !

Bu ayrılığın gerekçesi yönetimin Ümit Boğa'nın maaş bütçesi yüksetme isteğini geri çevirmesi olarak yorumlansa da olayın perde arkasının farklı olduğu ve Costa'nın son gün satılmasının iplerin kopmasına neden olduğu konuşuluyor. Maddi olarak sıkıntılı günler geçiren Cagliari'de sezon başında bütçe verilmemesi ve transferden gelen yaklaşık 52 m euro nun çok az miktarının Ümit Boğa'ya verilmesinin de istifa nedenlerinden biri olabileceği konuşuluyor. Bu imkansızlıklara rağmen transferin son gününde haberi olmadan Costa'nın satılmasıyla iyice çıkmaza giren Ümit Boğa'nın Costa'nın yerine istediği isimlerin alınmamasıyla iyice çileden çıktığı ve yönetimle yapılan toplantıda istifasını verdiği öğrenildi...

Yönetim, Taraftar ve Personel Düşünceleri

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başkan sana ağır bir darbe vurmuş. Geçmiş olsun. Takımdaki defans yada sol kanatlardan birini bari sol bek olarak devşir de eksiklik yaşama derim.

Kyle i beğendim. Bedelsiz almanda çok iyi olmuş. Ona sağ kanat çalışmasıda yaptır derim. Ponce yi çok severim. Kendi kariyerimde ona da saldırdım. Ama masraflı olduğu için alamamıştım. Bedava alabilmene sevindim. Bu sene ilk 6 da olmanı bekliyorum.
    Başkana gerekli cevabı verdim sanırım. Sadece üzüldüğüm o kadar emeğimin boşa gitmesi.
    TariboWest

Sayfa 5 / 6 İlkİlk ... 3456 SonSon

Mesaj Yetkileri