1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Barış Alıcı

Default Barış Alıcı

Profil random olarak girilmiş. Bu sezon hemen hemen hepsi ligin ikinci yarısında olmak üzere 16 maçta oynamış. 10'u ilk 11.
    *Dribbling, hız-hızlanma ve çevikliği lige göre üst seviyede. 12-15 arası değerler girilebilir.
    *CA 4-5 puan artırılabilir, PA ise fena olmayan bir seviyeye çıkarılabilir.
    *Boyu 1.80 metre, ağırlığı ise 68 kg olmalı. Kaynak

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Barış'ın penaltı kullanma ve uzun taçlar dışındaki tüm özellikleri girildi. Ligin en sağlam kanat oyuncularından biri olduğunu düşünüyorum, o yüzden FM 2018'de yüksek potansiyelli bir Barış Alıcı izleyeceksiniz. Boy ve kiloya ise dikkat etmemiştim, değiştiriyorum. Teşekkürler.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Barış'ın penaltı kullanma ve uzun taçlar dışındaki tüm özellikleri girildi. Ligin en sağlam kanat oyuncularından biri olduğunu düşünüyorum, o yüzden FM 2018'de yüksek potansiyelli bir Barış Alıcı izleyeceksiniz. Boy ve kiloya ise dikkat etmemiştim, değiştiriyorum. Teşekkürler.
    Teşekkürler. Sanırım Altınordu gözlemcisi sizsiniz. Geçen sezon 30 oyuncunun yarısı random girilmişti. Yine aynı mı olacak?

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Ramoscu View Post
    Teşekkürler. Sanırım Altınordu gözlemcisi sizsiniz. Geçen sezon 30 oyuncunun yarısı random girilmişti. Yine aynı mı olacak?
    Evet, benim A takımda yeterince süre alan ve özellikleri hakkında fikir sahibi olduğum oyuncuların özelliklerini girdim. Örneğin Barış Alıcı, Fatih Aktay, Berke Özer, Kerim Alıcı gibi oyuncuların çoğu özelliği girildi ama Ali Mert Aydın ve Enes Durak gibi geçtiğimiz sene A takımda çok sınırlı süre alan oyuncuların sadece bazı özelliklerini girebildim çünkü elimde yeterli done yok. Yine de genç oyunculara, yeteneklerine göre takip ettiğim düzeyde bir CA ve PA girmeye çalıştım. Umarım memnun kalırsınız.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Evet, benim A takımda yeterince süre alan ve özellikleri hakkında fikir sahibi olduğum oyuncuların özelliklerini girdim. Örneğin Barış Alıcı, Fatih Aktay, Berke Özer, Kerim Alıcı gibi oyuncuların çoğu özelliği girildi ama Ali Mert Aydın ve Enes Durak gibi geçtiğimiz sene A takımda çok sınırlı süre alan oyuncuların sadece bazı özelliklerini girebildim çünkü elimde yeterli done yok. Yine de genç oyunculara, yeteneklerine göre takip ettiğim düzeyde bir CA ve PA girmeye çalıştım. Umarım memnun kalırsınız.
    Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

http://tr.beinsports.com/haber/altin...yildiz-doguyor

Harika bir gol attı bugün. Kesinlikle iyi bir profili ve -8'i net hakediyor.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri