Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 307 arası toplam 307 sonuç

Konu: Anzak Ülkesinde Başarı Kovalıyoruz. ( 2. Sezon 2031-2032 / FM17)

Oyuncuların Profilleri Berbat Yav

Şöyle Artık Ne Zaman Yüksek Profilli Oyuncularla Oynayacaksın Merak Ediyorum ???

2018'e Başladığında Söyle de Beraber Bir İki Maç Atalım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by AYDINLI_09 View Post
    hocam tesislerin hakikaten mükemmelmiş , maaş konusu da hallolduğuna göre gelsin kupalar benim takımı sormuşsun hocam ,saolasın bu arada. Başladık yeni sezona , transfer dönemi hareketliydi malum şamp ligi için sağlam elemanlar almalıyız diye girdik , genelinde fena değildi gelen arkadaşlar ancak her istediğimizi hem maddi hem manevi anlamda kadroya katamadık. Özellikle defans bloğu için sorunum çok fazla , işe yaramayan adama 2,5 milyon £ istiyor adamlar , adamın ederi 100 bin £ ancak, bizi baya zorladı bütçeyi kullanabildiğim kadar kullandım, hatta defans sola enes akyol du sanırım yanlış hatırlıyor da olabilirim , hannover'den Türk diye almaya çalıştım adama 7,5 milyon istediler , inat ettim verdim ; bu seferde oyuncu 2,5 milyon istedi maaşı. hannoverde 400 bin alıyor bende 2,5 milyon Türk oyuncu sıkıntısı büyük tesislere yükleniyorum şu an ki ileride regenler güzel gelsin diye. stad istedim yapılıyor şu an . şamp liginde atletico madrid , milan , sporting lizbon grubuna düştüm , tabiki herkes averaj takımı olacaksın dedi ; ilk maçı madridde 3-2 kaybettim , ama ezilmedik , yakaladığımı attım. bir ara defans yapmak zorunda kaldı madrid ; simeone övdü beni röportajda saolsun ligi zaten bir şekilde en kötü ilk 5 de bitiririm sıkıntı olmaz umarım.
    bu arada bir sorum olacak ; dikkatimi çekiyor da - ben Galatasaraylıyım bu arada - Japon futbolcu geldi GS ye. adamlar gazeteci , taraftar stada akın etmeye başladı , bunu gerçekten bizim yöneticiler neden göz ardı ediyor , takımımızda bir Japon olması beni sevindiriyor açıkcası. oyunda bende aldım şimdi bir Japon defans ; sağ bek pozisyonuna , forma satışı yurt dışında artar mı acaba? bu konuda hiç denemeleriniz oldu mu takımlarınızda ?
    Şu anda kariyerin başındasın. Hiç kendini başarılı olacağım diye zorlamana gerek yok. Ortalama senin taktiğe uyan türk oyuncular al. İlerleyen zamanda halledersin. Zaten şu Türk oyuncuların ederini bir türlü ayarlayamadılar. Ya bizde ya oyunun sisteminde bir sıkıntı var.
    Sorduğun soruya gelince; eski serilerde aynı şekilde etki ediyordu. Ben de bir kere Güney Koreden adam getirmiştim. Ama benim getirdiğim orada ünlü idi. Nasıl biz Arda Barcelonaya gidince onun formasını alıyorsak, yabancılarda yapıyor. Ama en çok bu Asya da oluyor.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Oyuncuların Profilleri Berbat Yav

Şöyle Artık Ne Zaman Yüksek Profilli Oyuncularla Oynayacaksın Merak Ediyorum ???

2018'e Başladığında Söyle de Beraber Bir İki Maç Atalım

Sen benim ne zaman Messi vari oyuncularla oynadığımı gördün ki ? ( Milli takım hariç )
    Ya da benim takımdan regen çıkmışsa, ucuza kapatmışsam başka tabi yoksa ben cimriyim. Bir futbolcuya değeri bile olsa milyonlar veremem. Akrep sokar.
    Yaf inanırmısın 2018 i kurdum. Ama onuda kariyer açmak oyun oynamak için değil. Ki daha oyunu bile açmadım. Maksadım Fm17 ye bakarak İngiltere 22. ligi yamasını yapmaya çalışmaktı. Onada vakit ayıramadım sonrada vazgeçtim.
    Bu gidişle ben bu kariyeri bitirdiğimde Fm2019 çıkacak. Boşa para harcamış olacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

800. maça ulaşmışız. Bu arada 21 de kupa kazanmışım.

Lig Başladı.

Bu maçta yeni transferleri ve kaleciyi değiştirdim. Yani rotasyon yapayım da dinç kalsınlar istedim. Ama evdeki plan çarşıya uymadı.
    Bunun acısı sonraki maçlarda da devam etti.

İki tane art arda zayıf rakiple oynamak bize ilaç gibi geldiğini düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

15 yılda kalbur üstü ülkelerin şampiyonları
    Almanya

İngiltere

İspanya

Fransa

İtalya

Portekiz

Hollanda

Rusya

Türkiye

İstenilen bir takım yada ülke olursa seve seve eklerim.

hocam dönemin iyi oyuncu profillerini merak ettim böyle yeni messiler ronaldolar ayrıca adamlar bildiğin 3-4bin tl falan alıyor aylık sigorta falan
    19053

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Akşam eve gidince belli başlı oyuncuların profillerini paylaşırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    hocam dönemin iyi oyuncu profillerini merak ettim böyle yeni messiler ronaldolar ayrıca adamlar bildiğin 3-4bin tl falan alıyor aylık sigorta falan
    Bir kaç oyuncuyu paylaşıyorum.
    Bu Rekor transferler.

İlk sıradakiler

Dünya da altın ayakkabı kazanan listesi ve profilleri

Bu elemanı Quielmes'in başında iken ben buldum yetiştirdim. Şimdi zirvede olması ne güzel bir duygu.

Dünya ülkeler sıralaması

Dünya kulüpler sıralaması

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri