Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011
301 ile 321 arası toplam 321 sonuç

Konu: Anzak Ülkesinde Başarı Kovalıyoruz. ( 2. Sezon 2031-2032 / FM17)

Oyuncuların Profilleri Berbat Yav

Şöyle Artık Ne Zaman Yüksek Profilli Oyuncularla Oynayacaksın Merak Ediyorum ???

2018'e Başladığında Söyle de Beraber Bir İki Maç Atalım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by AYDINLI_09 View Post
    hocam tesislerin hakikaten mükemmelmiş , maaş konusu da hallolduğuna göre gelsin kupalar benim takımı sormuşsun hocam ,saolasın bu arada. Başladık yeni sezona , transfer dönemi hareketliydi malum şamp ligi için sağlam elemanlar almalıyız diye girdik , genelinde fena değildi gelen arkadaşlar ancak her istediğimizi hem maddi hem manevi anlamda kadroya katamadık. Özellikle defans bloğu için sorunum çok fazla , işe yaramayan adama 2,5 milyon £ istiyor adamlar , adamın ederi 100 bin £ ancak, bizi baya zorladı bütçeyi kullanabildiğim kadar kullandım, hatta defans sola enes akyol du sanırım yanlış hatırlıyor da olabilirim , hannover'den Türk diye almaya çalıştım adama 7,5 milyon istediler , inat ettim verdim ; bu seferde oyuncu 2,5 milyon istedi maaşı. hannoverde 400 bin alıyor bende 2,5 milyon Türk oyuncu sıkıntısı büyük tesislere yükleniyorum şu an ki ileride regenler güzel gelsin diye. stad istedim yapılıyor şu an . şamp liginde atletico madrid , milan , sporting lizbon grubuna düştüm , tabiki herkes averaj takımı olacaksın dedi ; ilk maçı madridde 3-2 kaybettim , ama ezilmedik , yakaladığımı attım. bir ara defans yapmak zorunda kaldı madrid ; simeone övdü beni röportajda saolsun ligi zaten bir şekilde en kötü ilk 5 de bitiririm sıkıntı olmaz umarım.
    bu arada bir sorum olacak ; dikkatimi çekiyor da - ben Galatasaraylıyım bu arada - Japon futbolcu geldi GS ye. adamlar gazeteci , taraftar stada akın etmeye başladı , bunu gerçekten bizim yöneticiler neden göz ardı ediyor , takımımızda bir Japon olması beni sevindiriyor açıkcası. oyunda bende aldım şimdi bir Japon defans ; sağ bek pozisyonuna , forma satışı yurt dışında artar mı acaba? bu konuda hiç denemeleriniz oldu mu takımlarınızda ?
    Şu anda kariyerin başındasın. Hiç kendini başarılı olacağım diye zorlamana gerek yok. Ortalama senin taktiğe uyan türk oyuncular al. İlerleyen zamanda halledersin. Zaten şu Türk oyuncuların ederini bir türlü ayarlayamadılar. Ya bizde ya oyunun sisteminde bir sıkıntı var.
    Sorduğun soruya gelince; eski serilerde aynı şekilde etki ediyordu. Ben de bir kere Güney Koreden adam getirmiştim. Ama benim getirdiğim orada ünlü idi. Nasıl biz Arda Barcelonaya gidince onun formasını alıyorsak, yabancılarda yapıyor. Ama en çok bu Asya da oluyor.

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Oyuncuların Profilleri Berbat Yav

Şöyle Artık Ne Zaman Yüksek Profilli Oyuncularla Oynayacaksın Merak Ediyorum ???

2018'e Başladığında Söyle de Beraber Bir İki Maç Atalım

Sen benim ne zaman Messi vari oyuncularla oynadığımı gördün ki ? ( Milli takım hariç )
    Ya da benim takımdan regen çıkmışsa, ucuza kapatmışsam başka tabi yoksa ben cimriyim. Bir futbolcuya değeri bile olsa milyonlar veremem. Akrep sokar.
    Yaf inanırmısın 2018 i kurdum. Ama onuda kariyer açmak oyun oynamak için değil. Ki daha oyunu bile açmadım. Maksadım Fm17 ye bakarak İngiltere 22. ligi yamasını yapmaya çalışmaktı. Onada vakit ayıramadım sonrada vazgeçtim.
    Bu gidişle ben bu kariyeri bitirdiğimde Fm2019 çıkacak. Boşa para harcamış olacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

800. maça ulaşmışız. Bu arada 21 de kupa kazanmışım.

Lig Başladı.

Bu maçta yeni transferleri ve kaleciyi değiştirdim. Yani rotasyon yapayım da dinç kalsınlar istedim. Ama evdeki plan çarşıya uymadı.
    Bunun acısı sonraki maçlarda da devam etti.

İki tane art arda zayıf rakiple oynamak bize ilaç gibi geldiğini düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

15 yılda kalbur üstü ülkelerin şampiyonları
    Almanya

İngiltere

İspanya

Fransa

İtalya

Portekiz

Hollanda

Rusya

Türkiye

İstenilen bir takım yada ülke olursa seve seve eklerim.

hocam dönemin iyi oyuncu profillerini merak ettim böyle yeni messiler ronaldolar ayrıca adamlar bildiğin 3-4bin tl falan alıyor aylık sigorta falan

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Akşam eve gidince belli başlı oyuncuların profillerini paylaşırım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    hocam dönemin iyi oyuncu profillerini merak ettim böyle yeni messiler ronaldolar ayrıca adamlar bildiğin 3-4bin tl falan alıyor aylık sigorta falan
    Bir kaç oyuncuyu paylaşıyorum.
    Bu Rekor transferler.

İlk sıradakiler

Dünya da altın ayakkabı kazanan listesi ve profilleri

Bu elemanı Quielmes'in başında iken ben buldum yetiştirdim. Şimdi zirvede olması ne güzel bir duygu.

Dünya ülkeler sıralaması

Dünya kulüpler sıralaması

yeni yetişen oyuncuların maşallahı var hocam ama transferler TL üzerinden göstermişsin ortalama 80-90 milyon £ civarı ki bunlar normal rakamlar bence ; dünya ülkeler sıralamasında Türkiye yok , çok aşağı sıralarda kendine yer bulmuş , kötü bir durum. klüplerin sıralaması da aynı şekilde , ilerleyen zamanlarda demek ki bizim takımlar baya bir sorun yaşıyor bu konuda . gerçekçilik açısından aslında doğru bir yol izlemiş oyunda, zira takımlarımızın tecrübe eksikliği ve milli takım düzeyindeki başarı durumu nedeniyle , klüpler kendilerine yer bulamamış yukarılarda , yatırımlar ve en önemlisi sabır göstermek gerektiği bir gerçek ne yazıkki.
    hocam bu arada şamp liginde 4 maç oynadık , ath mad 3-2 , sporting 2-1 , milan 3-3 ve 1-0 olmak üzere toplamda 4 puan topladık , şimdilik fena deil benim için , yakın zamanda tesisler bitecek yatırım yapmaya devam ediyorum , bakalım neler yapabiliriz Nazilli ' de

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

yeni yetişen oyuncuların maşallahı var hocam ama transferler TL üzerinden göstermişsin ortalama 80-90 milyon £ civarı ki bunlar normal rakamlar bence ; dünya ülkeler sıralamasında Türkiye yok , çok aşağı sıralarda kendine yer bulmuş , kötü bir durum. klüplerin sıralaması da aynı şekilde , ilerleyen zamanlarda demek ki bizim takımlar baya bir sorun yaşıyor bu konuda . gerçekçilik açısından aslında doğru bir yol izlemiş oyunda, zira takımlarımızın tecrübe eksikliği ve milli takım düzeyindeki başarı durumu nedeniyle , klüpler kendilerine yer bulamamış yukarılarda , yatırımlar ve en önemlisi sabır göstermek gerektiği bir gerçek ne yazıkki.
    hocam bu arada şamp liginde 4 maç oynadık , ath mad 3-2 , sporting 2-1 , milan 3-3 ve 1-0 olmak üzere toplamda 4 puan topladık , şimdilik fena deil benim için , yakın zamanda tesisler bitecek yatırım yapmaya devam ediyorum , bakalım neler yapabiliriz Nazilli ' de
    Zaten ben hep TL bazında oynuyorum. Ben yıllar içindeki rekor transferleri gösterdim. Neymar vari olanları değil.
    Çok doğru bir tespitte bulunmuşsun. Zaten reeldeki takımlarımız oyundaki yönetilseler üst sıralardaki sıralama gene bu şekilde olur. Çoğu epeyi geriye düşer. Türkiye yanlış hatırlamıyorsam ya 27 ya 29 sırada idi. Bir çok arkadaş 4 büyüklerin küme düştüğünden bahsediyor ama ben bu zamana kadar bir kez yaşadım. Oda FM14 de 9. yılda Fenerbahçe küme düşmüştü. Ama iki Türk takımıda ŞL de final oynamıştı. Biri benim takımım dı. Hatta kariyerim forumda efsane kariyerlerde hala duruyor.

İlk yılında Şl de iyi iş çıkarmışsın. İlerleyen yıllarda daha iyi olacaksın.

hocam kolay gelsin , nasılsınız? takım nasıl gidiyor ? nazilli de şamp ligi grup aşaması bitti , 7 puan topladım ; avrupa ligindeyim rakibim benfica oldu. antrenman ve altyapı tamamlandı , üstüne tekrar geliştirin dedim , kabul ettiler ; ancak hala ne kardeş ne de pilot takım bulduramıyorum başkana. seçimler geldi , inşallah yeni başkan biraz daha vizyon sahibidir de bu işi de hallederiz.
    takımların ligden düşmesi muhabbeti çok havada kalıyor , bende trabzonspor düştü geçen sene mesela. bu sene fb , gs, bjk üçüde felaket derecede kötü , ama transferleri kadroları gayet iyi durumda. elazığspor ile ilk ikiyi paylaşıyoruz. lider konumdayım ve de 8 puan fark açtım şimdiden. ilerleyen yıllar daha iyi olsun istiyorum tabiki ancak daha öncede konuştuğumuz gibi , oyuncular ya gelmek istemiyor yada fahiş fiyatlar çekiyor . çok zorlanıyorum , yabancı da alamıyorum ; elimdekileri de satmak istemiyorum. ikilemde kaldım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam kolay gelsin , nasılsınız? takım nasıl gidiyor ? nazilli de şamp ligi grup aşaması bitti , 7 puan topladım ; avrupa ligindeyim rakibim benfica oldu. antrenman ve altyapı tamamlandı , üstüne tekrar geliştirin dedim , kabul ettiler ; ancak hala ne kardeş ne de pilot takım bulduramıyorum başkana. seçimler geldi , inşallah yeni başkan biraz daha vizyon sahibidir de bu işi de hallederiz.
    takımların ligden düşmesi muhabbeti çok havada kalıyor , bende trabzonspor düştü geçen sene mesela. bu sene fb , gs, bjk üçüde felaket derecede kötü , ama transferleri kadroları gayet iyi durumda. elazığspor ile ilk ikiyi paylaşıyoruz. lider konumdayım ve de 8 puan fark açtım şimdiden. ilerleyen yıllar daha iyi olsun istiyorum tabiki ancak daha öncede konuştuğumuz gibi , oyuncular ya gelmek istemiyor yada fahiş fiyatlar çekiyor . çok zorlanıyorum , yabancı da alamıyorum ; elimdekileri de satmak istemiyorum. ikilemde kaldım
    Tebrik ederim. Benficayı eleyebileceğini düşünmüyorum. Hala okyanustaki küçük balıksın. Bu yüzden başkan işi yavaştan alıyor. Aynı şekilde oyuncular da bu yüzden hemen gelmek istemiyorlar.Zamanla daha iyi olacaksın. Bu şekilde devam et. Tesislere önem ver.Oyuncularına özel eğitim ver yeni pozisyonlar kazandır.

Takım iyi gidiyor. Süpriz sonuçlara ima atıyoruz. Ben bile şok oluyorum.

Son Okyanusya ŞL şampiyonunu evimizde evire çevire yendik. Bir önceki maç ile arada yaklaşık 1,5 ay tatil vardı.Rakibimiz 83. dk ya kadar kalemize isabetli şut çekemedi.

Red ederken içim acıdı elim zor gitti. Ali Hikmet kardeşime sözüm var. Eğer Türkiyeye geçtiğimde ADS de boşta yada istediğim durumda ise onuda yönetmeyi düşünüyorum.

hocam bende benfica'ya eleneceğim diye düşünüyorum ancak maç oynanmadan hiçbir şey kesin değildir. çıkalım görelim bakalım , tartabilecek miyiz karşı tarafı. bu arada sevilla , valencia , a.bilbao iş tekliflerini geri çevirdik , başkanı da seçimde değiştirdik ; ancak yeni gelen başkanın eski olandan pek bir farkı yokmuş, aynı şekilde her isteğimizi red etmeye devam ediyor buda. 14 yabancı hakkım için 20 tane yabancı almışım ve bu oyuncuları etrafa kiralama yoluyla elimde tutuyorum bakalım nereye kadar devam ederiz bu şekilde. okyanus çok büyük hocam , yaklaşık 118 bin oyunculu bir data ile oynuyorum nerdeyse tüm ligleri açmaya gayret ediyorum bol oyuncu bol takım , ama en çok dikkatimi üst düzey liglerde verilen ödül paraları çekiyor ; almanya , ispanya , ingiltere sonrasında da galiba Türkiye. bizde baya güzel para veriliyor süper ligde , alt ligler felaket olabilir ama süper lig muhteşem para kazandırıyor , keşke bu parayı bir zamanların başka bir menajerlik oyunu olan EA sports un Total Clup Manager daki gibi götürüp borsada yada bankada kendimiz değerlendirsek yada stadımı kendim şekillendirebilsem

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam bende benfica'ya eleneceğim diye düşünüyorum ancak maç oynanmadan hiçbir şey kesin değildir. çıkalım görelim bakalım , tartabilecek miyiz karşı tarafı. bu arada sevilla , valencia , a.bilbao iş tekliflerini geri çevirdik , başkanı da seçimde değiştirdik ; ancak yeni gelen başkanın eski olandan pek bir farkı yokmuş, aynı şekilde her isteğimizi red etmeye devam ediyor buda. 14 yabancı hakkım için 20 tane yabancı almışım ve bu oyuncuları etrafa kiralama yoluyla elimde tutuyorum bakalım nereye kadar devam ederiz bu şekilde. okyanus çok büyük hocam , yaklaşık 118 bin oyunculu bir data ile oynuyorum nerdeyse tüm ligleri açmaya gayret ediyorum bol oyuncu bol takım , ama en çok dikkatimi üst düzey liglerde verilen ödül paraları çekiyor ; almanya , ispanya , ingiltere sonrasında da galiba Türkiye. bizde baya güzel para veriliyor süper ligde , alt ligler felaket olabilir ama süper lig muhteşem para kazandırıyor , keşke bu parayı bir zamanların başka bir menajerlik oyunu olan EA sports un Total Clup Manager daki gibi götürüp borsada yada bankada kendimiz değerlendirsek yada stadımı kendim şekillendirebilsem
    Hala aynı şeyi söylüyorum, sen hala küçük balıksın. Aslında küçük balık olmanında bir yerde avantajı var. Bazı iyi oyuncuları yada geleceği parlak gençlere fazla verip alıp sonra iyi satabiliyorsun. Büyük takımlardan daha fazla maaş vs verirsen sana gelebiliyorlar. Ben bu şekilde çok oyuncu almıştım. Sen ne zaman kulübün simgesi olursun o zaman sana başkan laf söyleyemez. Çok lig açmak evet güzel ama sonra oyunu çok yavaşlatıyor.

hocam selamlar , nasılsın? galiba yoğunsun bu aralar takımın gidişatı ne alemde? hocam daha önceki konuşmalarımızda da bildiğimiz gibi benficaya 2-1 ve 1-1 ile elendik. avrupa maceramız bitti nazilli de , sağlık olsun. lige ve kupaya odaklandık , ikiside gayet iyi gidiyor. klübün simgesi oldum , ama başkan muhabbeti olmayacak anladım , zorlamıyorum artık hiçbir şeyi. artık restleşme vakti gelmeye başladı aramızda. juventus iş teklifiyle geldi , konuştuk ; başkan hemen yapma etme ne istersen yapalım dedi. görüşmek istemiyorum dedim bende , bu kadar naz aşık usandırdı malesef. juve seninle çalışamayız dedi , bende tudorun koltuğuna talibim dedim ardından, gs 10. sırada şu an ligde felaket durumdalar. bu seferde taraftarlar sen kimsin gs yi çalıştırmak kim demeye başladı. başkanın 2. görüşme talebini de reddettim. şu an gs yönetimini bekliyorum eğer kabul edilmezse , nazilliye kontrat uzatalım diip hemen bir 3-4 yıllık ayar çekeceğim. GS kabul ederse , bizi kimse tutamaz diyerek ; ortalığı kasıp kavurmaya gideceğiz bakalım ilerisi ne gösterecek.
    paylaşımlarını bekliyorum hocam , gerçi takip eden sayımız çok az gibime geliyor ama olsun en azından hedefini gerçekleştir , sonuna kadar msj atmaya devam edeceğim bende kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

hocam selamlar , nasılsın? galiba yoğunsun bu aralar takımın gidişatı ne alemde? hocam daha önceki konuşmalarımızda da bildiğimiz gibi benficaya 2-1 ve 1-1 ile elendik. avrupa maceramız bitti nazilli de , sağlık olsun. lige ve kupaya odaklandık , ikiside gayet iyi gidiyor. klübün simgesi oldum , ama başkan muhabbeti olmayacak anladım , zorlamıyorum artık hiçbir şeyi. artık restleşme vakti gelmeye başladı aramızda. juventus iş teklifiyle geldi , konuştuk ; başkan hemen yapma etme ne istersen yapalım dedi. görüşmek istemiyorum dedim bende , bu kadar naz aşık usandırdı malesef. juve seninle çalışamayız dedi , bende tudorun koltuğuna talibim dedim ardından, gs 10. sırada şu an ligde felaket durumdalar. bu seferde taraftarlar sen kimsin gs yi çalıştırmak kim demeye başladı. başkanın 2. görüşme talebini de reddettim. şu an gs yönetimini bekliyorum eğer kabul edilmezse , nazilliye kontrat uzatalım diip hemen bir 3-4 yıllık ayar çekeceğim. GS kabul ederse , bizi kimse tutamaz diyerek ; ortalığı kasıp kavurmaya gideceğiz bakalım ilerisi ne gösterecek.
    paylaşımlarını bekliyorum hocam , gerçi takip eden sayımız çok az gibime geliyor ama olsun en azından hedefini gerçekleştir , sonuna kadar msj atmaya devam edeceğim bende kolay gelsin
    Bir süredir oyunu oynamıyordum. Geçen gün tekrar başladım. İnşallah akşama paylaşım yapacağım. Eleneceğini tahmin ediyorduk. Ama ilerleyen zamanda daha da iyi olursun. Ben çok takım değiştirmeyi seven biri değilim. Bu kariyerde de belli bir hedefimiz olduğu için takım değiştiriyoruz.

Forum, kariyer bölümü olarak artık hiç revaçta değil. Her kes neden kimse bakmıyor diyor ama kimse de oturup kariyer sayfası açmıyor. Şimdi açık kariyer olmayınca millet te ilgilenmiyor. Herkes yoğunluk tan fırsat bulamıyoruz diyorlar ama günde 15 dk paylaşımla uğraşsalar yetecek ama uğraşmak istemedikleri için bahane olarak bence zamansızlığı öne sürüyorlar. Bende evliyim ellerinizden öper bir kızım var ama fırsat bulabiliyorum.

Takımımıza gelince; Okyanusya Şl sinde grup maçlarından başladık. Ama kadro kayıt yaptırmadı. Mecburen ilk maçta tatile çıktım. Artık diğer maçlar için asistan kadro kayıt ettirmiştir. O kadro ile oynarım. Şl yi de alıp Çin yada Güney Kore'ye kaçarım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Merhaba arkadaşlar.
    Son postumda devam edeceğimi söylemiştim, ama yeni laptop alınca kariyeri devam etmeme kararı aldım. FM18 i almama ( ilk çıktığında) kurmama rağmen daha açmadım. FM17 de de zaten devam eden oyundaki kariyerimi de bir Aydınlı ( Saolsun) takip ediyor. Gelen okuyor gidiyor. Pek bir motivasyon vs olmadığı için boşuna yeni bilgisayara yüklemek istemiyorum. Boşuna uğraşmaya gerek olmadığını düşündüğüm için kariyeri bitirme kararı aldım.
    Teşekkür ederim.

hocam öncelikle kariyerinde son mesajın olmasına rağmen yine de beni onurlandırdığın için teşekkür ederim. Evet arada serzenişlerimiz oluyordu kariyer takip konusunda , herkes okuyup geçiyor diye; ancak durum bu ne yazık ki. Yeni laptop hayırlı olsun bu arada , sorunsuz uzun yıllar kullanman dileğiyle. benim kanaatimce bu kadar güzel anılarımın olduğu bir sitenin , ne yazık ki bu kadar tenhalaşması hiç hoşuma gitmiyor açıkcası. kimseye suç bulduğumuzdan değil ama senin de dediğin gibi moral-motivasyon konusunda büyük bir üzüntü içerisindeyim. daha aktif olmalı bu site. üni deki zamanlarımdaki gibi. ama kadro artık yaş konusunda ilerledi , herkesin sorumlulukları farklılaştı bunlar mı acaba bahaneler? neyse yinede herkese teşekkürler , sana da ayrıca teşekkürler pusathan01 hocam. inşallah bir başka kariyerde görüşmek üzere. buralardayım takip edicem kariyerleri , ve yorumlarımı vakit buldukça yazacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Teşekkür ederim. Açıkcası pek uğraşmak istenilmediği için bahane olarak öne sürüldüğünü düşünüyorum. 36 yaşındayım evli ve bir kız babasıyım. Elimden geldiğince hem kızım ve eşime hem başka oyuna hemde buna vakit bulabiliyorum. Neyse artık hayırlısı olsun. Benim düşüncem başka kimse kariyer pek açmaz. En sonunda bu bölüm tamamen kapanır. Umarım yanılırım da son kariyer benim kariyerim olmaz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hayatını garantine alabilse insanlar, boş vakitlerini buraya ayırabilirler ama sürekli bir kaygı, telaş olduğu için eskisi gibi takılamıyor insanlar rahatça forumlarda. Benim gözlemim bu.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Vay be 2017 Fm kariyerim hala duruyor. Ne yazıkki laptop değiştirdiğim için Save yok ama bu kariyerden çok ümitliydim. Dünya turu hevesi ile ne oynamıştım.

herkese merhaba , nasılsınız arkadaşlar? uzun zamandır siteye girip çıkıyorum ama tabiri caizse , yaprak kımıldamaz olmuş buralarda. FM 19 alamadım daha eğer eskileri yadetmek isteyen arkadaşlardan varsa bir kariyer yapsın da , biraz takip edelim forumu hareketlendirelim , ne dersiniz ??

Sayfa 11 / 11 İlkİlk ... 91011

Mesaj Yetkileri