Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 321 sonuç

Konu: Anzak Ülkesinde Başarı Kovalıyoruz. ( 2. Sezon 2031-2032 / FM17)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Santrafor ve kaleci iyi olursa bu seride takım iş yapıyor sanırım. Şu ana kadar anladığım bu.
    ​Aynen öyle santrafor ve kaleci birde kanat bek ler çalışırsa zor puan kaybediyorsun.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şu maçı nasıl alamadık aklım almıyor.

Bu son maçımızla birlikte ligi bitirdik. Gelecek sene Sudamericana'ya gidemiyoruz. Belki kupa şampiyonu olursa ozaman olabilir.

İlk maçta deplasmanda 1-0 yenildiğimiz rakibimizi evimizde 2-0 yenerek Sudamericana'da 2. tura yükseldik.

Sanki dişimize göre bir rakip seçtik gibime geliyor.

Gelecek sezon için bir forvet ile anlaştık. Biraz tuzlu oldu ama yapacak bir şey yok. Forvetlerimizin gol kaçırmalarından sıkılmıştım. Şimdi bir tanede stoper alabilirsem transferi noktalarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu sene Sudamericana da yokuz. Bir ihtimal Boca kupayı alırsa belki 13. olduğumuz için gidebiliriz.

Avrupa U19 Şampiyonası grupları belli oldu. Güzel bir gruba düştük. Biz bu gruptan yarı finale çıkabiliriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa U19 şampiyonası başladı.

Maça çok iyi başladık. 30. saniyede golü bulduk. Ermenistan'a sahayı dar ettik.

İlk mağlubiyetimizi aldık.

İlk beraberliğimizi aldık.

Bu sonuçla birlikte grubumuzu ikinci bitirip yarı finale çıktık. Yarı finalde son şampiyon ile eşleştik.

Finalde yine İspanya ile karşılaşıyoruz.

Tarihimizde ilk kez final oynama başarısı gösterdik. İkinci olduk. İnşallah şampiyonluğuda görürüz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yönetim güzel bütçe verdi.

Gelirlerimiz

Taraftarlarımız bu senenin en iyi oyuncusunu seçtiler. Genç orta sahamız aldı.

Lig takımlarının sayısı gene düştü. Bu senede 24 oldu. Her sene 2 düşürüyorlar.

Primleri yüksek belirledik.

Kupadan da elendik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sudamericanada 2. turuda iki maçımızı alarak geçtik.

3. turda rakibimiz Brezilyadan ATM oldu. ( Galiba Atlético Mineiro olarak geçiyor.)

Bu senede taktiğimizi değiştirdik. İki sudamericana maçında da kullandık.

Transfer geçmişimiz

Bir çok oyuncumuzu yolladık. Özellikle forvetlerimizide yolladık. Ofansif orta sahada oynayabilecek sağlam 2 forvetimizi yollamadık. İki yıldır bizde kiralık olan ortasaha oyuncumuz M. Gonzalezi bedelsiz kadromuza kattık.

Çok oyuncu gönderdiğimiz için iki sayfa oldu.

Gelenler

G.Banegas'ı ocak ayında almıştık. Şimdi Ofansif orta saha çalışıyor. Geçen sene ve ondan önceki sene kiralamak için çok uğraşmıştık. Bu sene bedelsiz aldık.
    M. Cuadra'yı zaten Nisan-Mayıs gibi almıştık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Lige galibiyet ile başlıyoruz.

2-0 geriye düşmemize rağmen yılmadık. Deplasmandan beraberlikle döndük.

Maç istatistikleri

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sudamericana Çeyrek finalde rakibimiz Brezilyadan Vasco da Gama oldu.

Son maçları

30 Ekimde ilk maçı deplasmanda oynayacağız. Şu anda ligde seri mağlubiyetler almışlar. Eğer ozamana toparlanamazlarsa eleyebiliriz. Yönetimin hedefi 2. tura kalmaktı. Biz çeyrek finale çıktık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu taktiğe geçtiğimizden beri ilk kez bir resmi maçı kaybettik. Bunun en büyük nedeni ise stoper ve ofansif orta sahada yedekler ile mücadele etmem gerekti. Stoperdeki bir oyuncum 3 ay sakatlandı, diğeri kırmızı kart cezalı olunca mecburen yedeklerini koydum. Ofansif orta sahada ise (3 iyi forvetimi boşa çıkarmamak adına onları yeni rol çalıştırıyorum ) onlarıda değerlendirmek istedim. Bu da bize ders oldu. Zaten 3 güne bir maç yaptığımız için gerekli idi.

Geçen sene ayın menajeri olmuştuk. Bu senede ilk ayı biz kazandık. Hemde 4 de 4 yaptık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Altın jenerasyonumuzun seviye atlamasından dolayı kadromuzu yenilemek zorunda kaldık. Ama buna rağmen iyi mücadele sergiledik.
    İkinci turdaki grubumuz belirlendi. Yine İspanya ile karşılaşacağız. Umarım bu sefer yine yenilmeyiz. Ama grubumuz çok zor geldi.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Gamayı eleriz.Bu sen ligde de iyi gidiyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Gamayı eleriz.Bu sen ligde de iyi gidiyoruz.
    Teşekkürler. Ligde çok iyiyiz. Gamayı eledik.

Lidere ilk mağlubiyetini yaşattık.

Bu maç sonrası Vasco Da Gama ile evimizdeki ikinci maçımızı yapacaktık. Kadroda revizyona gittik. Son sıradaki takımla berabere kaldık.

Rakibimiz son maçlarda kötü performans göstermiş. Bu yüzden deplasmana umutla gittim. Ama 3 stoperimin ve yerlerine aldıklarımında kötü oynaması ile maçı 4-3 kaybettik. Maç sonu estim gürledim. Ceza kestim.

Ve Yarı finale çıktık. Evimizde muhteşem bir performans gösterdik. Rakibimiz Uruguay temsilcisi Penarol oldu.

Pastanın üzerine çilek aldık.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Henüz okumaya fırsatım olmadı ama çok merak ediyorum. Yarın oturup baştan sona kadar okuyacağım. Eminim çok keyifli bir kariyerdir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    Henüz okumaya fırsatım olmadı ama çok merak ediyorum. Yarın oturup baştan sona kadar okuyacağım. Eminim çok keyifli bir kariyerdir.
    Teşekkürler. Benim açımdan gerçekten zevkli geçiyor. İlk kez Güney Amerikada bu kadar uzun sezon oynuyorum. En uzunu 3 sezondu.

Bu maçtan önce 14 gün ara verildi. Ve bu maçtan 3 gün sonrada Penarol maçını yaptık. Bu yüzden oyuncularımın aklı yarı final mücadelesinde olunca gol bulamadık.

Yine iki yarı final mücadelesi arasında olması nedeniyle berabere kaldığımızı düşünüyorum. Ama çok gol kaçırdık. Bir de ben yanlışlıkla orta saha oyuncumu ofansif orta sahaya koymuşum. İsimleri benzeyen bir orta saha bir ofansif orta saham var. Adam birebir kaleci ile karşı karşıya pozisyonlarda golleri atamadı. Beni deli etti. Maç sonunda bir baktım ki adamı pozisyonu dışında oynatmışım. Zaten son kaçırdığı golden sonra sinirlenip oyundan aldım.

Uzun bir aradan sonra kazandık. Şu anda 4 maç eksiğimiz var. Sudamericana maçları nedeniyle maçlarımız ertelendi.

Evimizde Uruguay temsilcisini çok iyi ağırladık. Bolca yedirdik içirdik.

Deplasmanda da rahat bir maç çıkardık. İvas ile Guavera nın gol atması için çok uğraştım. İkiside gol krallığına oynuyorlar. Final Arjantin finali olacak. Rakibimiz Argentinos Jr. oldu. Son iki yılda 4 resmi maç yapmışız. 2 Mağlubiyet 2 beraberliğimiz var. Bu arada buradaki finaller iki ayaklı oluyor. İlk maç bizim evimizde olacak. Umarım iyi bir sonuçla deplasmana gideriz.

Sudamericana da en çok gol atan en çok gol yiyen takım olduk. Bizim bu rekorumuzu kimse kıramaz artık diye düşünüyorum. Aynısı FM14 te Adana kariyerimde ŞL de de yapmıştım. Hemde gruplarda 3. olup AL ye gitmeme rağmen başarmıştım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evimizde yine iyi ağırladık.

Ve Sudamericana kupasını kaldırma başarısı gösterdik. Tarihimizde ilk kez bu kupayı aldık. Hedeflerimizden birine ulaştık. Geriye alabileceğimiz 3 kupa kaldı.

Burada Sudamericana'yı kazanan Libertadores'e grup aşamasından katılıyormuş. Geçen sezon son zamanlardaki kötü performansımızdan ötürü 13. olmuş ve kupalara katılamamıştık. Sudamericanayı alarak şimdi katılıyoruz. Bakalım başarımızı tekrarlayabilecekmiyiz.

Gol kralı çıkaramadık.

Sağ bekimiz, Sol bekimiz ve Ofansif Orta sahamızda oynayan 3 gencimizin peşinde Benfica,Sporting ve Real Madrid var. Biz de sözleşmelerini hemen yeniledik. Umarım onları kaybetmeyiz de Libertadores de de bir şeyler yapabiliriz.
    Yönetimden pilot kulup istemiştik. İtibarı en yüksek olanı seçtik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kalecilerini Haftanın takımına seçtirdik.

Bu maçta kalecimiz sakatlandı. Normalde ben yedeklerde kaleci tutmam. Ama ilk kez başıma geldi. Bende stoperi kaleye aldım. Son 10 dk iyi dayandı. 1 gol yemesine rağmen 6,8 le tamamladı.

1 maç eksiğimizle liderin 2 puan gerisindeyiz. O beraberliklerden galibiyetler çıkarsaydık açık ara liderdik.

Bu zaman zarfında iki iş görüşmesi teklifi geldi. Ret ettik.

Genç ofansif orta sahamız ives ylın genç oyuncusu ödülünü kazandı.

Güney Amerika Kupa Galipleri Kupasında 20/08/2020 de Brezilyanın Palmeiras (SEP) takımı ile karşılaşacağız. Rakibimiz 2018/2019 sezonunda Sudamericana'yı bu sezonda Libertadoresi kazandı.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Baştan sona kadar okudum ve çok keyif aldım. Gerçekten çok değişik bir kariyer oluyor. Her zaman istemişimdir Güney Amerika kariyeri açmayı ama cesaret edemedim hiç. Bu sezon ligde iyiyiz, umarım sezon sonunda şampiyon oluruz. Takipteyim bundan sonra.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kupa 2'deki şampiyonluğun harika olmuş, tebrik ederim. Libertadores'te yapacaklarını bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Sudamerica kupası çok iyi olmuş.Ligdeki konumumuzda çok iyi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Baştan sona kadar okudum ve çok keyif aldım. Gerçekten çok değişik bir kariyer oluyor. Her zaman istemişimdir Güney Amerika kariyeri açmayı ama cesaret edemedim hiç. Bu sezon ligde iyiyiz, umarım sezon sonunda şampiyon oluruz. Takipteyim bundan sonra.
    Büyük ligler dışında zorlanarak oynamak hep zevkli oluyor. Teşekkürler.
    Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Kupa 2'deki şampiyonluğun harika olmuş, tebrik ederim. Libertadores'te yapacaklarını bekliyorum.
    Teşekkür ederim. Libertadores'teki grubumuz güzel geldi. Güzelde başladık.
    Sudamerica kupası çok iyi olmuş.Ligdeki konumumuzda çok iyi.
    Teşekkürler. Ligde eksik maçlarımızın çoğunda puan kaybı yaşadık. Şu anda evde internet sorunum olduğu için paylaşım yapamıyorum.

Ligde bir dönem yere doğru çakılmaya başladık. Bende takımda 3 değişiklik yaptım. Nazar değmesin ama üçünden biri iyi etki yaptı.
    Biri taktiğimizde değişiklik yaptım. İleri üçlümüzü forvete çektim.
    Diğeri hem gol atamıyorduk hemde gol yiyorduk. Bende antrenmanları savunma ve takım çalışması olarak yaptım.
    Sonuncusu ile yönetim yeni antrenör almamıza izin vermediği ve elimizdekilerinde zaten takımımıza göre iyi durumda olmalarından dolayı değiştiremiyordum. Bende iş bölümünü değiştirdim. Hücum ve şut bölümüne diğer antrenörlerden ekledim. Şut ve hücum antrenörlerininde diğer çalışmalarını iptal ettim. Sadece oralara bakıyorlar. Bunlardan biri yada bir kaçı takıma olumlu etki yaptı.
    Libertadores de güzel bir gruba düştük. İlk maçımızdan galibiyetle ayrıldık. Şimdi de Gremio deplasmanına gideceğiz. Oradan 3 puan çıkarırsak rahatlarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer Geçmişimiz

Aldığımız tek oyuncu

Bu sene alt yapımızdan dişe dokunur üç oyuncu çıktı.

Milli takımla ikinci turda elendik. Karşımıza yine İspanya çıktı. Bu kariyerde de başımın belası İspanyamı olacak acaba merak ediyorum.

Lig maçlarımız
    Evde internetim olmadığı için işyerinden paylaşım yapıyorum. Ondan dolayı sonuçları toplu paylaşıyorum. Eksik maçlarımızdan 3 puan pek çıkaramadığımız için bir ara lider ile aramızda puan farkı 9 a kadar çıkmıştı. Ama bir önceki mesajımda dediğim gibi takımda 3 değişiklik yaptım. Hangisi iyi etki yaptı bilmiyorum ama gidişatımız şuanda çok iyi gidiyor. Özellikle son Estudiantes maçından önce Rosarial’ın maçı vardı. Deplasmanda yenildiler. Estudiantes maçının son anlarında öldüm öldüm dirildim. Kalecilerinide ben Sportinge satmıştım. Benim yetiştirdiğim kaleciyi kiralamışlar. Çocuk bana karşı çok iyi oynadı. Şimdi son 3 maça girerken averajla lideriz. Bizim iki evimizde bir deplasmanda maçımız var. Bizim kalan maçlarımız rakibimizinkine göre daha kolay olduğu için şanslı olduğumuzu düşünüyorum. Rakibimiz son hafta Boca deplasmanına gidecekler.

Puan Durumu

Bir ara Sosyal medyada çıkan yazı çok komiğime gitti.

Bizim çok işimize yarayacak genç bir oyuncumuzu serbest kalma maddesi ile kaptırdık. Adamın serbest kalma maddesini kaldırmak için çok uğraştım. Aynı zamanda da tekliflerini habire artırdım ki oyuncunun da morali bozulmasın. Red edersem ortalık karışacaktı. Malesefki serbest kalma maddesini devreye soktular. Bedavadan almıştık. Taktiğimde kanat oyuncusuna yer olmadığı için önce sağ bek olarak çalıştırdım. Ama bir türlü oraya alışamayınca orta saha merkez yapmaya çalışıyordum. Artık elimizden kaçırdık.

Oyuncumuzun Profili

Libertadores Kupası
    Son iki maç kala gruptan çıkmayı garantiledik. Şimdi kalan maçlarımızı alıp lider çıkmak istiyoruz.

Bu maç tam efsanevi bir maç oldu. Atılan toplam 8 golün 6 sını biz attık. 3-0 galipken bir ara 4-3 mağlup duruma düştük. Sonlarda yüklen agresif olarak ileri çık falan dedik. Son dklarda beraberlik golünü bulduk. Az kalsın maç gidiyordu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Malesefki bu sezonda şampiyon olamadık. Son üç haftalık periyotta Aldosivi ile berabere kalıp Tigreye yenildik. Son maçımızı aldık ama yetmedi. Tahmin ettiğimiz gibi rakibimiz son hafta Boca deplasmanından 3-0 lık mağlubiyetle döndü. Son haftalara girince takım gol atamaz oldu. Aslında sorun gol atmada değil de rakip kalecilerde sorun var. Aldovisi nin kalecisine baktım. Refleksleri 10 ortalama bir kaleci bile değil ama öyle kurtarışlar yaptı ki benim forvet oyuncularımın moralini bozdu. Kalecilerin bu kadar güçlü olması bence doğru değil. İnternetim olmadığı için paylaşım yapamıyorum. Hafta sonu belki paylaşım yapabilirim. Kadromdan da genişliğinden de memnunum ama yinede takviye yapma amaçlı bir kaç oyuncu ile irtibattayız.

Libertadoreste namağlup ( 2 beraberlik 4 galibiyet) le lider çıktık. İkinci turdaki rakibiiz Brezilyanın güçlü temsilcisi Sao Paoulo oldu. İlk maçı deplasmanda oynayacağız. İlk maçta iyi sonuç çıkarırsak turu evimizde geçebiliriz.
    Last edited by pusathan01 : 25.Mayıs.2017 at 10:38

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligde şampiyonluğun kaçması üzücü olmuş ama Kupada devam etmemiz iyi.İyi bir sonuçla evimizdeki maçı kazanıp turu geçeriz inşallah.Çıkan genç oyunculardan da forvet bayağı iyi çıkmış.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şampiyonluğun kaçması üzücü olmuş, üstelik çok trajik şekilde gitmiş. Kupada güzel gidiyoruz, mutlaka başarı gelmeli. Seneye takımda kalırsan kesin şampiyon olursun gözüyle bakıyorum. Başarılar!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligde şampiyonluğun kaçması üzücü olmuş ama Kupada devam etmemiz iyi.İyi bir sonuçla evimizdeki maçı kazanıp turu geçeriz inşallah.Çıkan genç oyunculardan da forvet bayağı iyi çıkmış.
    Evet üzücü oldu. İnşallah bu sene şampiyon olabiliriz.Forveti kanat bek çalıştırıyorum. Asıl stoperim çok iyi çıktı.
    Şampiyonluğun kaçması üzücü olmuş, üstelik çok trajik şekilde gitmiş. Kupada güzel gidiyoruz, mutlaka başarı gelmeli. Seneye takımda kalırsan kesin şampiyon olursun gözüyle bakıyorum. Başarılar!
    Teşekkürler. Şampiyon olmadan takımı bırakmayı düşünmüyorum. Tüm kupaları alınca takımı bırakacağım. 1 haftadır internetimin olmaması sebebiyle toplu paylaşım yapacağım.

İki puan ile şampiyonluğu kaçırdık. Averajda da iyi olduğum için bir beraberliğimiz galibiyet olsa şampiyonduk. Zaten son üç maçta bir galibiyet çıkarmamız bizi yaktı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer geçmişimiz

Aldığımız oyuncular

Bu çocuğu aldıktan 6 ay sonra hatırı sayılır bir bedelle sattık.

Az buçukta olsa gelişimine katkı sağladık.

Sol bekimiz Rodrigo Paz'ı da iyi fiyata okuttuk.

Sağ Bekimizide iyi fiyata yolladık. Alt yapımızın ürünü idi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Corinthians karşısında ilk maçta evimizde berabere kaldık. Ama deplasmanda hem kalecimin hemde forvetlerimin azizliğine uğradım. Şampiyonluğu kaçırdık.
    Libertadoresi alan takım Dünya Kulüpler turnuvasına katılıyordu.

Arjantin kupasını aldık. Hedeflerimizden birine daha ulaştık. Bu yüzden bu sezon bu kupaya pek önem vermeyeceğim. Maç trafiğimi artırmak istemiyorum.

Final maçı öncesi Sosyal medyada taraftarlarımızın konuşmaları

Libertadoresi alan Sep ( Palmeiras) ile Kupa Galipleri kupası maçı yaptık. İki ayak üzerinden yapılan maçı biz aldık. Bir kupa daha aldık.

Daha önce karşılaşmadığım bir kupa ile karşılaştık. Avrupa Ligini kazanan takım ile Sudamericana'yı kazanan takımlar Supercopa Euroamericana Kupası diye bir kupada oynuyorlar. Şansımıza petrol zengini arap sermayesi ile güçlenmiş PSG geldi. Doğal olarak direnemedik. Ama takım olarak değilde menajer olarak bir köşeye not ettim. Avrupaya geçince o 5 golün hesabını soracağız.

Bu seneki primlerimiz

Şu anda Boca ile şampiyonluk yarışındayız. Umarım bu sefer nefesimiz yeter.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Arjantin kupasında o kadar zayıf ekibin arasından 1. lig takımını çektik. Neyseki bu maçta elenebiliriz. Maç trafiğimiz azalmış olur.

Bu grupta VDG ( Vasco Da Gama) ile liderlik için çekişebiliriz.

Bu sene çıkan gençlerimiz

Bu çocuğuda gezdiğimiz takımlardan birinden bulduk.

Orta saha oyuncumuzu uzun bir sakatlığa kurban verdik.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Kupalar için tebrik ederim.Evimizde daha iyi bir sonuç alabilseydik bir kupa daha alıyorduk Facundo torres daha 15 yaşında ve o özelliklerle müthiş gözüküyor.Geliştireceksindir onu Alan zapata da çok iyi onların kariyerdeki etkilerini de merak ediyorum bakalım nerelere gelecekler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kupalar için tebrik ederim.Evimizde daha iyi bir sonuç alabilseydik bir kupa daha alıyorduk Facundo torres daha 15 yaşında ve o özelliklerle müthiş gözüküyor.Geliştireceksindir onu Alan zapata da çok iyi onların kariyerdeki etkilerini de merak ediyorum bakalım nerelere gelecekler.

Teşekkürler. Aynen Libertadoresi evimizde kaybettik diyebiliriz. Gençlerimden memnunum da ne kadar geliştirebilirim. Orası tam bir muamma diyebilirim. Şu anda Güney Amerikada alabileceğimiz iki kupa kaldı. Onlarıda aldıktan sonra yuvadan uçacağız.Libertadores ile Lig Şampiyonluğu kaldı.

Tek gol ama olsun. 3 puanı aldık.

Deplasmanda varlık gösteremedik. Bu maç sonunda bir kaç kelle aldım. Sağ bekimizi satınca sağ beksiz kaldık. Yenisini aramakta aklıma gelmemiş. Yeni çıkan gencimizi kullandık. Aslında kötü oynamadı ama pozisyonlara hamle yaparken zamanlama hatası yaptığı için bir çok kez rakibi geriye kaçırdı. Mecbureiyetten çıkardım. Bir sonraki lig maçında yine oynatacağız.

Bu son maçımızdan sonra anladım ki forvetlerimin sürekliliği iyi değil. Bir maçta harikalar yaratan diğer maçta bitik bir halde oluyor. Ki bu sıkışık fikstürde ve kadromun geniş olmasından ötürü üç günde bir maçta yapmıyorlar. Bende bir forvet almaya karar verdim. Araştırmalarım sonucunda bu Soares'i buldum. Normalde ben bu yaştaki bir oyuncuya böyle para saçmam ama mecburum. Umarım eksikliğimizi giderir. Sezon sonunda gelecek.

Profili

​Son dakikalardaki gol olmasa güzel olacaktı.

Sayfa 3 / 11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri