Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567
181 ile 203 arası toplam 203 sonuç

Konu: Afrika Savannahlarında Hedefimizin Peşindeyiz. ( 2. Sezon 2026-2027)

Rotasyon Oyuncusu pusathan01's Avatar
    Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

AFRİKA DAYIZ

Lig Kuralları
    Burada da İngilteredeki gibi çalışma izni kuralları var. Umarım uyum sağlarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa U21 Şampiyonası

Avrupa U21 şampiyonu olduk. Darısı artık As milli takım ile olmaya.

Rüya Takım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güney Afrika Ligi

Başarılarr
    Ahmet Tevfik Tarım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ahmet_77 View Post
    Başarılarr
    Teşekkür ederim.

GA Kupası 1. tur

GA Kupası Çeyrek Final

Favori olmadığımız kupada yarı finale çıkmayı başardık. Uzun zamandır üstümüzde olan ölü toprağını attık.

GA Ligi
    Ajax CT maçı ile birlikte kariyerimdeki 500. resmi maça çıktık. Galibiyeti yine alamadık.

Bir sonraki maçımızda taktiksel değişikliğe gittik. Ama işe yaramadı. Bende son Royal Eagles maçında eski taktiğimize geri döndüm. Muhteşem bir performans geldi.

selam avrupa ligi bende gözükmüyor biryerlere girdim gitti oyunu sildim yükledim hala yok yardımcı olurmusunuz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by turanozynr View Post
    selam avrupa ligi bende gözükmüyor biryerlere girdim gitti oyunu sildim yükledim hala yok yardımcı olurmusunuz
    Kusura bakma biraz geç oldu.

Avrupa liginin gözükmemesinin nedeni ya Al ye gidecek puana ulaşamamışsındır. Ya da takımının cezası nedeniyle gidememişsin.

Kusura bakmayın arkadaşlar biraz ara vermem gerekti. En kısa zamanda Afrikadan devam edeceğim.

Hocam yeni yazabiliyorum baştan sona okudum. Senin gibi eski topraktan da böyle güzel bi ideal ve böyle güzel bi kariyer gelirdi zaten. Çok güzel gidiyoruz. ABD maceramız kötü geçmiş sonrasında yine toplamışız. Afrikayı da ağlatırsın eminim takipte kalacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by LukasPodolski View Post
    Hocam yeni yazabiliyorum baştan sona okudum. Senin gibi eski topraktan da böyle güzel bi ideal ve böyle güzel bi kariyer gelirdi zaten. Çok güzel gidiyoruz. ABD maceramız kötü geçmiş sonrasında yine toplamışız. Afrikayı da ağlatırsın eminim takipte kalacağım.
    Teşekkür ederim. Hep aynı yerlerde kariyer yapmak insanı sıkıyor. Farklı bölgelerde daha zevkli oluyor. Aynen ABD maceramız çok kötü geçti.Onda da kurallara uyum sağlayamadık. Burada da ortalama bir başlangıç yaptık. Afrikayı ağlatmamız en az 4-5 seneyi bulacaktır.

Uzun zamandır paylaşım yapmadığım için toplu paylaşım yapacağım.

Afrikadaki ilk kupamızı aldık. Nasıl aldığımızı bende anlamadım ama olsun kupa kupadır.

Sezon ortasında hedef değiştirdik. Biraz malli durum düzelsin istedimde iyi regen yakalayıp satınca mali durumu düzeltiriz.

Klüp çalışanlarımız

Mali durumumuz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Büyük bir takım peşimize düştü. Ama biz ret ettik. Bir çok Türk takımı peşimizde fakat bizim daha burada işimiz bitmedi.

Erken bir başarı istemediğim için bilerek taktik değiştirdim. Tabi buda mağlubiyet olarak bize geri döndü.

Ligi beklenmedik bir pozisyonda bitirdik.

Yönetim yeni bütçemizi belirledi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Burada ilk sekize kalan takımlar arasında Süper 8 kupası düzenleniyor. Şampiyona 3,1 M TL para ödülü var.

Ve evimizdeki oyunumuz ile finaldeyiz.

Son lig şampiyonunu yenerek kupaya uzanıyoruz. Kupa yelpazemiz genişledi.

Kasamız para gördü.

Güney Afrika Eleme Kupası
    Ne işe yaradığını bilmiyorum. Geçen sezon biz almıştık. Ama bu sefer penaltılarla ilk turda elendik. Ama rakibimiz ligin en iyi takımlarından biri olunca bence sonuç normaldir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güney Afrika Ligi

Son İki maçta taktiksel değişiklik yaptık ve işe yaradı.

Hedefimize doğru tekrar yükselişe geçtik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupa Milletler Ligi C Grubu 4. Grup

Grubu lider bitirmeyi bir maç kala garantiledik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ara transfer döneminde aldıklarımız

Lig maçı

Afrika Konfederasyon Kupası Ön Eleme Turu 1. Ayak

Evimizde rahat bir galibiyet aldık. Deplasmanda rahatlıkla tekrar bir galibiyet alıp 1.tura geçebiliriz.
    Bu turnuvada ön eleme,1. tur, 2. tur ve 3. tur sonrası grup maçları yapılıyor. İki grup var. İlk ikiye kalanlar yarı finale çıkıyorlar. Yönetim bizden gruplara kalmamızı istiyor. Tarihimizde ilk kez katıldığımız bir turnuvada böyle bir başara beklemeleri gerçekten tuhaf oldu.

Bu arada İskoçya milli takımını bıraktım. Çünkü hemen Avrupada boy göstermek istemiyorum. Bu yüzden Mısır milli takımından gelen teklifi hemen kabul ettim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

GA ligi

GA Kupası 1. Tur

Aslında çok kolay olabilecek bir maçta aşırı derece zorlandık. Zorda olsa turu geçebildik.

Afrika Konf. Kupası Ön Eleme 2. Ayak

Allahtan ilk maçı evimize 4-0 almışız yoksa eleniyorduk. Defans hattımızda proplemler olduğunu düşünüyorum. Yeni transferlerimide malesef kayıt zamanı geçtiği iiçin oynatamıyorum.1. turdaki rakibimiz Fildişi sahillerinden prof bir takım oldu. İlk maçı deplasmanda oynayacağız.

hocam selamlar kariyeriniz çok güzel ilerliyor hepsini bir solukta okudum desem yeridir diğer hocalarımın da kariyerlerine göz atma imkanım oldu en son FM 2014 oyunumla oynadığım fm serilerimde fm 2017 henüz bende mevcut değil ancak 2014 ile bir sürü kariyer imkanım olmuştu , bazı mesajlarda şu dikkatimi çekti forum gayet aktif görünüyor ancak neredeyse % 90 kişiler izleme amaçlı gelip takılıyor , bende bu arkadaşlardan biriydim ancak üye olup en azından bu şekilde paylaşım yapan siz arkadaşlara bir nebze de olsa moral vermek ve bu şekilde başarılı ilerleyen kariyerlerinin takip edildiğini hatırlatmak istedim inşAllah sizleri bu mesajımla mutlu etmişimdir

eğer izin verirseniz bende ufak bir katkı yapmak isterim , fm 2014 de foggia ( italya seri c1 takımıydı yanlış hatırlamıyorsam ) ile başladığım kariyerimi 2020 li yıllarda isveç in IFK Timra takımıyla devam ettirip , 2030 lu yıllarda gelen büyük teklifle FC Twente de soluğu almış olmam ve de bu kariyerlerimde baya bir zorluk çekmem , küçük takımlardan biraz daha orta halli takımlara geçişteki haz ve de parasızlığın borcun tavan yaptığı amatör veya yarı pro takımları büyütüp söz sahibi etmek gerçekten çok güzel bir duygu
    başarılarınızın devamını ve kariyerlerinizin de devamını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor olacağım kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by AYDINLI_09 View Post
    hocam selamlar kariyeriniz çok güzel ilerliyor hepsini bir solukta okudum desem yeridir diğer hocalarımın da kariyerlerine göz atma imkanım oldu en son FM 2014 oyunumla oynadığım fm serilerimde fm 2017 henüz bende mevcut değil ancak 2014 ile bir sürü kariyer imkanım olmuştu , bazı mesajlarda şu dikkatimi çekti forum gayet aktif görünüyor ancak neredeyse % 90 kişiler izleme amaçlı gelip takılıyor , bende bu arkadaşlardan biriydim ancak üye olup en azından bu şekilde paylaşım yapan siz arkadaşlara bir nebze de olsa moral vermek ve bu şekilde başarılı ilerleyen kariyerlerinin takip edildiğini hatırlatmak istedim inşAllah sizleri bu mesajımla mutlu etmişimdir

eğer izin verirseniz bende ufak bir katkı yapmak isterim , fm 2014 de foggia ( italya seri c1 takımıydı yanlış hatırlamıyorsam ) ile başladığım kariyerimi 2020 li yıllarda isveç in IFK Timra takımıyla devam ettirip , 2030 lu yıllarda gelen büyük teklifle FC Twente de soluğu almış olmam ve de bu kariyerlerimde baya bir zorluk çekmem , küçük takımlardan biraz daha orta halli takımlara geçişteki haz ve de parasızlığın borcun tavan yaptığı amatör veya yarı pro takımları büyütüp söz sahibi etmek gerçekten çok güzel bir duygu
    başarılarınızın devamını ve kariyerlerinizin de devamını büyük bir sabırsızlıkla bekliyor olacağım kolay gelsin
    Teşekkür ederim. Bu şekilde ne kadar çok üye olursa forum daha çok canlanır. Gelen arkadaşlar üye olmayıp sadece okuyup geçiyorlar. En azından senin gibi üye olup kendi düşüncelerini de paylaşsalar, şurda şöyle yapabilirdin gibi yazmaları bizi daha çok sevindirir.
    Küçük takımlarla oynamayı daha çok seviyorum. Normalde ben çok takım değiştirmeyi sevmem. Kovulmadığım sürece tek takımla devam ederim. Ama bu sefer her kıtadaki tüm büyük kupaları (ŞL, Uefa gibi) alıp kariyeri bitireceğim.
    Bu aralar oynadığım bir online oyunda yeni epic ve event geldiği için yavaş ilerliyorum. Kısmetse en yakın zamanda yeni paylaşım yapacağım.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Teşekkür ederim. Bu şekilde ne kadar çok üye olursa forum daha çok canlanır. Gelen arkadaşlar üye olmayıp sadece okuyup geçiyorlar. En azından senin gibi üye olup kendi düşüncelerini de paylaşsalar, şurda şöyle yapabilirdin gibi yazmaları bizi daha çok sevindirir.
    Küçük takımlarla oynamayı daha çok seviyorum. Normalde ben çok takım değiştirmeyi sevmem. Kovulmadığım sürece tek takımla devam ederim. Ama bu sefer her kıtadaki tüm büyük kupaları (ŞL, Uefa gibi) alıp kariyeri bitireceğim.
    Bu aralar oynadığım bir online oyunda yeni epic ve event geldiği için yavaş ilerliyorum. Kısmetse en yakın zamanda yeni paylaşım yapacağım.

Öncelikle bende teşekkür ederim. Arada düşüncelerimi yazabilmek en azından çok sevdiğim bir oyun da, aynı fikirleri paylaşabileceğim arkadaşlarla birlikte olmak güzel birşey. Daha önce de dediğim gibi kariyerin devamını dört gözle bekliyorum kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güney Afrika Ligi

GA Kupası 2. Tur

Afrika Konf. Kupası 1. Tur 1. Ayak

Afrika Konf. Kupası 1. tur 2. Ayak

Afrika Konf. Kupası 2. tur 1. ayak

Afrika Konf. Kupası 2. Tur 2. ayak

Yeni rakibimiz Kamerun temsilcisi Coton Sport oldu.

hocam hedeflerimize bir bir ilerliyoruz tebrik ederim

Sayfa 7 / 7 İlkİlk ... 567

Mesaj Yetkileri