Code:
Okudum, kabul ediyorum. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=110128

Açık olan ligler aşağıdaki gibi. Ek olarak Türkiye var. 17.3.0 kullanıyorum.

Al-Shorta

Böyle bir kariyer açmayı uzun zamandır istiyordum ama iş dolayısıyla fırsatım yoktu. Dün izine çıktım ve ilk işim FM'ye sarılmak oldu. Daha önce Endonezya kariyerim vardı forumda. Mitra Kukar ile şampiyon olmuştum. Şimdi de Irak'tan başlamak istedim. Suriye'den takım alacaktım ama ikinci ayda kupa maçları oynadıkları için sıfırdan bir başlangıç amacıyla Irak'a geldim. Al-Shorta Irak'ın en önemli takımlarından birisi. Geçtiğimiz sezon averajla ikinci olmuş. Kulüpte Konyaspor ve Diyarbakırspor'dan tanıdığımız Bassim Abbas da var. Mali açıdan herhangi bir varlığımız bulunmuyor. Sadece 30 bin dolar var kasada. O da sözleşme için. Bir haftalık iznim boyunca elimden geldiğince oyunu sizlere aktarmaya özen göstereceğim. Sonrasında sadece akşamları ilgilenebilirim.

Hazırlık maçlarında iyi sonuçlar aldık diyebilirim. Dört Japon gencini gelecek transferi olarak kadromuza kattık. 15-16 yaşındalar kendileri. İki sağ bek, bir santrafor ve bir de kaleci. Takımın en iyi oyuncularından ve golcülerinden Marwan Hussein iki aylık bir sakatlık yaşadı. Ligin ilk bir buçuk ayı gibi oynayamayacak.

Taraftarlar

Terör saldırıları, bombalar, bölgesel hareketler derken bakalım kariyerimiz nasıl şekillenecek.

Hazırlık maçlarımız

1. hafta maçı | Al-Shorta - Amana Baghdad: 4-0