Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 88 arası toplam 88 sonuç

Konu: Asya Şampiyonu Türk İran'da | Esteghlal III. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Asya Şampiyonlar Ligi'nde son maçımızı berabere bitirdik. Gençler ve Rezaei'nin performansı takımımızı taşımaya devam ediyor. İkinci turdaki rakibimiz de Al-Fateh oldu.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Yılın oyuncusu ve gol kralı Kaveh Rezaei
    Yılın yabancı oyuncusu Alexandre Tam
    Yılın kalecisi Mehdi Ramahti
    Yılın Menajeri - Esteghlal

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Esteghlal çeyrek finalde

Grup aşamasında gösterdiği performansla kupaya bu sezon da talip olduğunu gösteren Esteghlal, Al-Fateh'i 3-1 ve 1-1'lik skorlarla eleyip çeyrek finale yükseldi.

Sezon bitti...

Rüya gibi bir dönem yaşadık. Alexandre Tam, Cipriano ve Ronaldo'yu kiralayıp Abner'i transfer etmiştik. Sonrasında İran'ın ilerleyen yıllarında önemli oyuncuları olacağına inandığımız genç yıldızları ve birkaç tecrübeli ismi kadromuza kattık. Harmanladığımız kadromuz önemli işler başardı. Önümüzdeki sezon bakalım neler yaşanacak. Tam'ın bonservisini almak istiyorum ancak orada Assiri ve Shekari'nin de oynayabileceğini hesap edersek onları da mahkum etmek istemiyorum yedek kulübesine ancak merkez orta saha olarak oynatabilirim. Cipriano ile devam etmeyeceğiz. Tam'ın bir sezon daha kiralık anlaşması var. Hamada Ibrahim de önemli katkı yaptı. Stoper olmasına rağmen frikik golleriyle önemli katkı verdi.

Bu arada sosyal medyada kulüple iletişime geçtim, başarılar diledim. Sağolsunlar cevabı Türkçe olarak atmışlar.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Tahran'da operasyon başladı

Sezonu üç kupayla tamamlayan Esteghlal'de tüm antrenörler, gözlemciler ve sağlık ekibi lav edildi. Sadece sağlık ekibi sorumlusu olarak Masoud Kavianpour ve doktor Kaveh Sotoudeh kaldı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şampiyonluk içn tebrik ederim. Temizliğe başlaman iyi olmuş. Şöyle kaliteli hocalar falan getirde gençler daha iyi gelişsin. İran Milli takımının başınada geçersen bu gençlerle yeni bir takım oluşturabilirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Quote Originally Posted by pusathan01
    Şampiyonluk içn tebrik ederim. Temizliğe başlaman iyi olmuş. Şöyle kaliteli hocalar falan getirde gençler daha iyi gelişsin. İran Milli takımının başınada geçersen bu gençlerle yeni bir takım oluşturabilirsin.
    Baba sağol ama sıtkım sıyrıldı hoca bulacam diye. Kimse kabul etmiyor. Nasıl iş anlamadım bu. En ucra köşelerdeki adamlar dahi red yapıyor. Alabildiklerimle imzaladım artık. Hiç içime sinmedi ancak yapabileceğimin en iyisini yaptım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aslında itibarında yüksek olması lazım. İtibarın düşük olunca gelmiyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    Çanakkale

Başarılar hocam ilginç kariyer takipteyim.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Quote Originally Posted by erkut121 View Post
    Başarılar hocam ilginç kariyer takipteyim.
    Sağol baba teşekkür ederim. Beklerim her zaman.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Aslında itibarında yüksek olması lazım. İtibarın düşük olunca gelmiyorlar.
    Valal ben de anlamadım. Ligin en iyisi antrenör grubum ama yine de içime sinmedi

Esteghlal'den iki imza

Geçtiğimiz sezonu üç kupa ile kapatan Esteghlal, transfer dönemine hızlı bir giriş yaparak iki genç oyuncuyla anlaştı. İki futbolcu için toplam 600 bin euro ödenecek. Ayrıca Marquinhos Cipriano ile yollar ayrıldı.

Asya Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final Eşleşmesi

Grgona Esteghlal'de

Asya Şampiyonlar Ligi'ni kazanarak önemli bir başarıya imza atan ve sezonu üç kupayla kapatan Esteghlal, Lanus'un genç oyuncusu Santiago Grgona'yı kiraladı.
    Last edited by Jaja : 12.Mayıs.2017 at 07:47

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Persianların gücü!

Genç oyuncuları transfer etmesiyle gelecek için önemli adımlar atan Esteghlal'de hazırlık döneminde oynayan kadronun yaş ortalaması 18,4'e indi. Mavi beyazlılarda en yaşlı isim olarak 25 yaşındaki kaleci Alireza Beiranvand kaldı.

Esteghlal bomba gibi!

Hazırlık döneminde nasıl bir performans göstereceği merak edilen ve Sparta Prag, Ajax gibi takımlara karşı mücadele veren Esteghlal, oynadığı beş maçta beş galibiyet aldı ve bu sezon da iddialı olduğunu gösterdi.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Süper Kupa Esteghlal'in

Yeni sezonun hazırlık döneminde aldığı sonuçlarla dikkat çeken Esteghlal, Sapia karşısında çıktığı Süper Kupa finalini 2-0 kazanarak mutlu sona ulaştı. Ancak bu karşılaşma sonrası Mehdi Ramahti ve Mostafa Mohammadzadeh'in sakatlıkları can sıktı. İki isim de üç hafta kadar sahada olamayacak.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Esteghlal kayıpsız başladı

Geçtiğimiz sezonu üç kupayla kapatıp bu sezon da Süper Kupa ile koleksiyonuna bir zafer daha ekleyen Esteghlal, ligde oynadığı ilk iki maçtan zaferle ayrıldı. İlk haftadaki mücadeleden Asya Oyunları grup elemeleri için ayrılan genç oyuncuların yerine takımın tecrübeli isimleri Gostaresh Foulad'ı 3-0 mağlup etmeyi başardı. 17 yaşındaki Sasan Karami'nin de ilk maçında gol atması yüzleri güldürdü. Esteghlal'in yeni yıldızlarının dönüşü, İran'ın Asya Oyunları'ndaki performansına göre eylül ayının sonuna kadar uzayabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Galatasaray-Büyükçekmece maçına geldim. Abdi İpekçi'de de oynamaya devam.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Paris'ten Esteghlal'in yıldızlarına kanca

Performanslarıyla Asya'yı kavuran Esteghlal'in gençlerine Paris Saint Germain talip oldu. Hamada Ibrahim ve Saleh Assiri için Tahran devinin kapısını çalan Fransız ekibi her ne kadar red cevabı alsa da takımda yaşanabilecek olan sıkıntıları göz önünde bulunduran mavi beyazlıların hocası, transferlere izin verebilir.

Hamada Ibrahim PSG'de

Esteghlal'in Wadi Degla FC takımından transfer ettiği Hamada Ibrahim, 25 maçlık kariyerinin ardından Fransız devine gitti. Uzun süren görüşmeler sonrasında Mısırlı oyuncunun serbest kalma maddesini ödeyen PSG karşısında direnci kırılan Esteghlal, transfere onay vermek zorunda kaldı. Assiri için de saldıran başkent ekibinin bu oyuncu için de teklifini yükseltmesi bekleniyor.

Mehdi Torabi Kasımpaşa'da

Geçtiğimiz sezon 1,3 milyon euroya transfer edilen Mehdi Torabi, sadece 3 maç oynayıp 1,8 milyon euro karşılığında Kasımpaşa'ya satıldı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hamada düşük bir bedelle gitmiş. Torabi de 3 maçla 500 bin Euro kazandırmış.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Tunde Godwin Esteghlal'de

Ibrahim Hamada, Alexandre Tam ve Santiago Grgano'yu kadrosunda bulunduran ve bir yabancı alma hakkı olan Esteghlal, Güney Afrikalı genç kaleci Tunde Godwin'i renklerine bağladı. Bu transfer için Tahran ekibinin kasasından 1,7 milyon euro çıkacak.

@pusathan01 baba malesef gelirken o opsiyonla oynayamadım ama yine de aldım adamı. 300 bin euro için kendisine teşekkür ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

çok iyi gidiyorsun valla almadığın kupa kaldı mı

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Quote Originally Posted by olgunege75
    çok iyi gidiyorsun valla almadığın kupa kaldı mı
    Sağol baba. Milli takıma da gitmek istiyorum. Asya şampiyonu olsam tadından yenmez : )

Ligde sorun yok. Şampiyonlar Ligi'nde iki İran ekibi ile arka arkaya eşleştim. Geçen sezonun finali bu sezon da yaşanabilir. Shanghai Shanggang'ı geride bırakıp kupayı almıştım. İlk maçı 3-1 kazandılar ve muhtemelen de finale yükselecekler. Sonrası Allah kerim.

Saleh Assiri caz yapıyordu PSG'ye gitmek için. Durumu şu an üzgün ve performansı da düşük. Al-Juhani'yi aldım onun yerine. Assiri'yi de kulübede çürüteceğim kontratının sonuna kadar. İyi yatırımlar yapmaya devam ediyoruz...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Final zamanı!

Asya Şampiyonlar Ligi'nde Zob-Ahan'ı 5-1 ve 3-0'lık sonuçlarla eleyip finale yükseldik. Shanggang'ı evimizde 4-1 yendik ve sıra Çin'deki maça geldi. Amacımız buradan da işimize yarayacak olan skoru alıp kupa ile İran'a dönmek ve bir kez daha Asya'nın en büyüğü olduğumuzu kanıtlamak.

Last edited by Jaja : 13.Mayıs.2017 at 12:17

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Esteghlal Atletico Madrid'i devirdi!

Geçtiğimiz sezonu üç kupayla kapatan Estghlal, Federasyon Kupası'nda yarı finale yükseldi. Ardından katıldığı Dünya Kulüpler Şampiyonası'nda önce Al-Ahli'yi, ardından da dünya devi Atletico Madrid'i 4-0 mağlup edip finale çıktı. Rakibi ise Lanus olacak. Mavi beyazlılar, geçen sezon Tottenham'a elenerek turnuvaya yarı finalde veda etmişti. Arjantin ekibine karşı zorlu bir maça çıkacak olan İran temsilcisinde Mohebbi ve Ebrahimi cezaları sebebiyle forma giyemeyecek.

Last edited by Jaja : 13.Mayıs.2017 at 18:01

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Geçen sezon içimde ukte olmuştu. Atletico Madrid'i yenmenin şaşkınlığı ve gururu ile çıktığımız maçta Lanus'u da üç golle uğurladık ve mutlu sona ulaştık. Kadromuzda iki türlü kadro var. Biri kaşarlar (tecrübeliler) diğeri de gençler. İkisini harmanlayıp en iyisini almak için uğraş veriyorum. İki rüya gibi sezon geçirdim Esteghlal'de. Oluşturduğum kadro da her maçta ayrı heyecanlandırıyor beni. İzin bittikten sonra istediğim gibi oynayamayacağım şu oyunu ona yanıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Muhteşem sonuçlar ve muazzam bir başarı elde etmişsin. Tebrikler. Yönetimin hala küçük düşünmesi kabul edilemez bir durum. Her gelen teklifi bu kadar kolay kabul ederlerse ilerisi için sıkıntı.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

KUpalar için tebrikler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. Rüya gibi bir sezon geçirmişsin. O PSG nin istediği gencide iyi paraya okut gitsin. Çürüteceğine kâr elde et.

İzinden sonra akşamları bir kaç maç ile geçirirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Beyler sağolun. Takımla şu an oynamaya devam ediyorum ancak buraya henüz paylaşım yapamadım. Yine önemli gençleri kadromuza katmaya devam ediyoruz. Pazar günü toplu bir bilgi aktarımı sağlayabilirim zannedersem.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul & Trabzon

Ligi ve kupayı bir kez daha kazandık. Artık önemli bir yere getirdim takımı diyebilirim. Sezona da Zenit'i hazırlık maçında yenerek başladık. Yine gençlere yöneldik ve değerli gördüğüm futbolcuları takıma transfer ettik. Boca'dan aldığımız Basioli de takıma katıldı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Oyuncularının zihinseli ve çalışkanlıkları düşük ama İrana göre iyi gibiler. Kupalar için tebrik ederim.

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri