Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
61 ile 90 arası toplam 110 sonuç

Konu: Holiganlar Avrupa'ya Açılmak İstiyor ! | LEEDS UNITED | 3. Sezon...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    bence gitme hocam.3-5 yılda Şampiyon olursun daha sonra tekrar hedef belirleriz.Böylece hemde uzun bir kariyer olur
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Bencede kalmalısın. Daha burada bir kupa aldın. Alınacak kupalar var.

Ofansif orta sahayaa aldığın eleman çok iyi imiş. Ver serbest vuruşları kullansın. Bolca duran toptan golün olsun.
    Ben de kalma taraftarıydım açıkçası ama teklif Dortmund'tan gelince bir gaza geldim bir an için Şu anda tek ilgi odağımız Leeds United. Teşekkürler beyler yorumlarınız için.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

33. HAFTA

Takım kılını kıpırdatamıyor resmen. Ligde kalmamız lazım ama bu gidişle biraz zor gözüküyor.

34. HAFTA

Resmen perişan olduk.

35. HAFTA

Sonunda!

36. HAFTA

Roses derbisinden galip ayrılan taraf biz oluyoruz. Müthiş bir maç oldu, MANU gol atmak için herşeyi denedi çünkü galip gelseydi şampiyonluğunu ilan edebilirdi ancak 81. dakikada bu sezonun golcüsü çıktı sahneye ve son sözü söyledi. Bu bizim, takımın başına geçtiğimizden itibaren oynadığımız 3. Roses derbisiydi ve 2. galibiyetimizi aldık.

37. HAFTA

3 haftadır galip geliyoruz. Seri mağlubiyetlerin ardından buna ihtiyacımız vardı. Toparlandık ve moral bulduk.
    Bu arada MANU bu hafta Tottenham'a 90. dakikada yediği golle yenildi ve son haftaya girerken liderliği Arsenal'e kaptırdı.

38. HAFTA

Son hafta mağlup olsak da istediğimiz bir yerde bitiriyoruz ligi. Son hafta Arsenal Chelsea'ye yenilince MANU 1 hafta ara verdiği liderliği geri aldı ve 2 yıl üst üste şampiyon oldu.

2017-2018 SEZONU ŞAMPİYONU
    MANCHESTER UNITED

ALINAN SONUÇLAR

PUAN DURUMU

[

Bir sezonu daha geride bıraktık. Aslında sezona çok iyi başlamıştık, evimizde aldığımız puanlar bizi üst sıralara kadar taşıdı ancak Avrupa Ligi'nden elendikten sonra durdurulamaz bir düşüş başladı takımda. Hem moraller alt üst olmuştu hem de takım uygulamak istediğim taktiklere cevap veremiyordu. Neyse ki son haftalarda toparladık ve ligi 15. sırada bitirdik. Bitirmiş olduğumuz sıra aslında lige yeni geldiğimizi düşünürsek fena bir sıra değil. Sezon başında hedefimizi ligde kalmak olarak belirlemiştik ve düşme hattının üç sıra üstünde tamamladık ligi. Elbette çok yoğun bir transfer dönemi bizi bekliyor. Yeni sezonda kanatlı sisteme dönmeyi düşünüyorum. Daha detaylı analiz edeceğim. Kanatlı sisteme geçersek, bulacağımız kanatlara göre beklerimizi de değiştirebilirim. Takımdan gidecek, takıma katılacak oyuncular olacak elbet. Şimdiden hepsine bol şans diliyorum. Umarım yeni sezon bize tüm başarıları getirir.

Devam edecek...

Hocam tebrikler... transfere dikkat et zorda kalma.. 2 yıldır Avrupa'yı taramışsındır geleceğe yatırıma devam. Hajduk II Split te iyi oyuncular var alabilirsen ismi molnar dı galiba bir kontrol et. Ben ptt1 e Keçiören'e getiremedim..😀

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler liğde kalmışsın. Kanatlı sistemde umarım daha başarılı olursun.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Ligi iyi yerde bitirdik.Gelen para da güzel.Arkadaşların dediği gibi geleceğe yatırıma devam.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Hocam tebrikler... transfere dikkat et zorda kalma.. 2 yıldır Avrupa'yı taramışsındır geleceğe yatırıma devam. Hajduk II Split te iyi oyuncular var alabilirsen ismi molnar dı galiba bir kontrol et. Ben ptt1 e Keçiören'e getiremedim..😀
    Eyvallah usta, mutlaka bakıcam o taraflara. Transfer sezonu baya uzun süreceğe benziyor.

Tebrikler liğde kalmışsın. Kanatlı sistemde umarım daha başarılı olursun.
    Saolasın, tam karar vermedim henüz kanatlı sistem hakkında ama inceliyorum, bakalım.

Ligi iyi yerde bitirdik.Gelen para da güzel.Arkadaşların dediği gibi geleceğe yatırıma devam.
    Eyvallah, para güzel aynen, çok akıllı kullanıp kadroyu zenginleştirmek gerek.

Kanatlı sistemde tek forvet çıkıyorum forvet iyi olmasına rağmen istediğim performansı alamıyorum. Hangi forvet daha verimli olur ? Genel bir soru olsun. Kanatları bazen kanat bazen iç forvet olarak oynatıyorum. Kanatsız olunca bekleri ileri çıkartıyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kanatlı sistemde tek forvet çıkıyorum forvet iyi olmasına rağmen istediğim performansı alamıyorum. Hangi forvet daha verimli olur ? Genel bir soru olsun. Kanatları bazen kanat bazen iç forvet olarak oynatıyorum. Kanatsız olunca bekleri ileri çıkartıyorum.
    Usta şimdi şöyle bir durum var. Ben aslında neredeyse ilk defa kanatsız oynadım bir takımda çünkü takıma geldiğimde kanatlar çok zayıftı, kanat alacak bütçe yoktu, bu yüzden ilk sezon 4-1-2-1-2 taktiği uyguladım. Bu sezon bekleri ileri çıkarıp 5-2-1-2 taktiğine döndüm. Ama gördüm ki bu taktikte ya beklerin çok iyi olacak, ki benim sağ bek Rafinha sol bek Kolarov'du ve Rafinha'dan acayip katkı aldım (17 asist yaptı sezonda), ama Kolarov malesef ne ofans anlamında ne de defansif anlamda tam olarak istediklerimi yapamadı. Bu adamın çalışkanlığıyla da alakalı tabii. Biri daha söylemişti bunu burada Kolarov'u ilk aldığımda, şimdi hatırlayamadım kim Kanatlı sistemde eğer adamları kanat olarak oynatacaksan ve orta yapmaları, çalışkanlıkları iyiyse forvetin kesinlikle Mandzukic, Djordjevic tarzı biri olmalı. Yani hem güçlü hem de hava toplarında etkili biri olmalı. İç forvet olacaklarsa topsuz alanı, önsezisi ve pozisyon alması iyi olmalı ki, ilerde iyi yer tutsun, kanatlar içe katerden boş alanlar yaratsın. Böylece kanatların önü açılsın. O da işte Higuain tarzı adamlar. Ben hala kanatlı sisteme kesin karar veremedim. Geçireceğim transfer dönemina bağlı biraz. İstediğim adamları alabilirsem ok, yok alamazsam bu taktiğin adamlarını geliştirmeye bakacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Beklerin çalışkanlıkları-orta yapmaları-top kapmaları-top sürmeleri ile fiziksellerinin iyi olması lazımki iyi iş çıkarsınlar. Hatta bitiricilikleride iyi olursa gol kralı bile çıkabilir. Ben şimdiki kariyerimde genç bir forveti sol bek çalıştırıyorum. Bu da profili

Ahmet hoca sen yaparsın sende iyi oyuncular da çıkıyor. Bizde daha tık yok 2 yıldız 3 yıldız çocuklar çıkıyor. Para da yok alamıyoruz. Sorunun cevabını alamadım tek forvetli taktikte forvet yaratıcı mı fırsatçı mı tam mı yardımcı mı hangisi olmalı

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ahmet hoca sen yaparsın sende iyi oyuncular da çıkıyor. Bizde daha tık yok 2 yıldız 3 yıldız çocuklar çıkıyor. Para da yok alamıyoruz. Sorunun cevabını alamadım tek forvetli taktikte forvet yaratıcı mı fırsatçı mı tam mı yardımcı mı hangisi olmalı

Efsaneler bölümünde Adanaspor kariyerimde de aynısını yapmıştım. En sonunda sol tarafın tapusunu ona vermiştik. Rahatça otoban gibi kullansındı. Şaka bir yana istediğiniz özelliklere yakın ama başka bir bölge oyuncusunuda devşirebilirsiniz.

Soruna gelince benim bulunduğum Güney Amerikada takımlar dar alanda defansif oynuyorlar. Oyuncularım defans oyuncularının arasına gömülüyor ve gol bulamıyorum. Bende şöyle düşündüm. Kanatlı bir taktik ile oynayacağım. Kanatlarım iç forvet olacaklar. tek forvetimde sahte forvet olacak. Boş alanlara koşacak adam eksiltecek pas verecek bu arada oluşacak boşluklarda da iç forvetlerim gol atabilecek. Ya da geriden orta sahadan gelen veya ofansif orta saham işi bitirecek diye düşünüyorum. O yüzden tüm forvetlere iç forvet eğitimi vermeye başladım. Özellikle de ters ayaklı olmaları için ayaklarının tersi pozisyonları çalıştırıyorum. Lig başladığında hazır olurlar.

Güzel fikir bende deneyebilirim. Trabzon'dan kiraladığım regen forveti iç forvet olarak yetiştiriyorum. Kira sözleşmesi bitmeden imza attırabilirsem iyi bir forvetim olur ama kabul eder mi bilmiyorum. Perpetua nın taktik şaplonlarına baktım ordan da birşeyler deneyeceğim..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Son 3 maçta ( Libertadores,Lig ve Kupa Arjantin maçı) denedim. Kendim oluşturmaya zorsunduğum için daha önce denediğim bir taktiği denedim. Sahte forvet olarak sıkıntı yaşadım. Ya yeni taktik olduğu için yada takımın formsuzluğundan ilk maçı yenildim. Sonra başka bir taktik denedim. Bunda sol kanatta oynayan kanat sağ taraftaki iç forvetti. İki maçıda aldık. Artı bir türlü verim sağlayamayan forvet oyuncum sağ iç forvet olarak daha iyi verim sağladı. Gol atamadı ama iyi oynadı. Tek forvette yaratıcı forvetti. İlk taktikte ikiside iç forvetti. Belki ben sahte forvet yaptığım için işe yaramamış olabilir. Yaratıcı forvetim iki maçta 6 gol attı. Libertadoreste deplasmanda 4 tane salladı.

Hımmm bende kanatlarda birini iç forvet diğerini kanat oynatıyorum çok sırıtmıyor forvet verimsiz oynuyor özellikleri iyi bir ara ss atarım çok sık oynayamıyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar merhaba, bir hafta kadar oyunu oynayamayacağım, şu anda transfer sezonundayız, bir hafta sonra paylaşımlarım devam edecek. Bilginiz olsun.

hocam iyi tatiller fazla bekletme bizi..

bahsettiğim forvetim

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Kanatlı sistemde forveti yaratıcı veya tam forvet kullanabilirsen sorununu çözebilirsin diye düşünüyorum. Fiorentina'da denedim ben. Özellikle forvet boşuklara ve kanatlara indiği zaman iç forvetler içeriye deplase oluyor. Tabi iç forveti geniş alanda kullanıp sahayı enlemesine ve boylamasına kullanması da bunda etken olabilir. Bu boşlukları kanattaki oyuncuların doldurması ile gol veya asistle sonlandırmasını sağlayabilirsin.
    TariboWest

Ümit hoca doğru söylüyorsun taktiği gözden geçirmem lazım. Kanatlı sistemde çift forvet olması tek forvete göre daha verimli olur sanırım.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

TRANSFERLERİMİZ

DAVID CONCHA

JAVIER ONTIVEROS

ALEX (Altyapıya yatırım olarak alındı)

JAY FULTON

MARIO PASALIC (Çok ucuza alabildiğimiz için cazip geldi)

MOUCTAR DIAKHABY

CALLUM PATERSON

SLAWOMIR KOZACZYNSKI (Müthiş bir yetenek olacak bence ilerde)

MILAN SKRINIAR

DICK PROSMAN (Arsenal'in elinden kaptım ama nasıl diye sormayın çünkü ben de bilmiyorum)

ZAKARIA BAKKALI (Kiralık olarak kadromuza kattık. Sezon sonunda kalmasını istersek 6.25M Euro bonservis opsiyonu var)

MİLLİ TAKIM MENAJERLİĞİ İÇİN TEKLİF ALDIK

Kendimi henüz o düzeyde hissetmediğim için şimdilik bu teklifleri reddediyoruz.

Devam edecek...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öncelikle aldığın oyuncuları beğendim. Arsenalden kaptığın forvete mutlaka özel eğitim verdirmelisin. Fulton sana çok saç baş yoldurabilir. Gözlem raporunda istikrarsız olduğu yazıyor.
    Pasaliç iyi imiş.
    Senin sol beke ihtiyacın var diye hatırlıyordum. Ama sen sağ bek almışsın. Ve bu sağ bekte güzelmiş. Çalışkanlığı muazzammış.

Milli takıma gelince keşke gitseydin. Kendini o seviyede görmesen bile kazanacağın başarılar ile itibarın artar. Yeni kulüp teklifleri gelir. Sende ret edince yönetimin gözünde değerin yükselir. Bu arada o ülkedeki gözlem seviyen artar.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Oyunculardandan defansı çok beğendim ben Mılanı sol bekde çok iyi.Prosman ise tam bir kapalı kutu.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Öncelikle aldığın oyuncuları beğendim. Arsenalden kaptığın forvete mutlaka özel eğitim verdirmelisin. Fulton sana çok saç baş yoldurabilir. Gözlem raporunda istikrarsız olduğu yazıyor.
    Pasaliç iyi imiş.
    Senin sol beke ihtiyacın var diye hatırlıyordum. Ama sen sağ bek almışsın. Ve bu sağ bekte güzelmiş. Çalışkanlığı muazzammış.

Milli takıma gelince keşke gitseydin. Kendini o seviyede görmesen bile kazanacağın başarılar ile itibarın artar. Yeni kulüp teklifleri gelir. Sende ret edince yönetimin gözünde değerin yükselir. Bu arada o ülkedeki gözlem seviyen artar.
    Hocam yorumların için çok saol. Prosman kulüpten içeri adımını atar atmaz hemen özel eğitime yolladım. Şu anda Sigurosson'dan eğitim alıyor. Fulton'ı rotasyon oyuncusu olarak aldım, beğenmezsem devre arası yollayabiliriz. Pasalic'i çok uygun bir ücrete veriyorlardı ondan kaçırmak istemedim. Sol beke çok ihtiyacım vardı ve bu sezon aldığım 19 yaşındaki genç oyuncuyu oynatmayı düşünüyorum. Sağ bekim çok güçlü, kuvvetli ama markaj özelliği yokhiç, onu biraz geliştirirse süper olur. Milli takım davetine gerçekten ne oyundaki profilim olarak, ne de gerçekte hazır hissedemedim kendimi. 2020 Avrupa Şampiyonası'ndan sonra mutlaka giderim bir milli takıma.

Oyunculardandan defansı çok beğendim ben Mılanı sol bekde çok iyi.Prosman ise tam bir kapalı kutu.
    Hocam çok saol yorumların için. Milan'ı almak için çok uğraştık, onu da Inter Milan gözlemliyordu, onlar hamle yapmadan biz almayı başardık. Prosman'dan çok şey bekliyorum, umarım bizi yanıltmaz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

TRANSFERLERİMİZ

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

İDEAL 11 VE TAKTİĞİMİZ

YÖNETİMİN BİZDEN BEKLENTİLERİ

İNGİLTERE PREMIER LİG BAŞLIYOR!

1. HAFTA

2. HAFTA

EFL CUP 2. TUR MAÇI

3. HAFTA

4. HAFTA

5. HAFTA

EFL CUP 3. TUR MAÇI

6. HAFTA

7. HAFTA

Zor bir fikstür ile başladık lige. Aldığımız 9 puan çok önemliydi. Arsenal ve Tottenham karşısında oynanan oyun ümit vericiydi. Roses derbisinden galip ayrılan taraf gene biz olduk. Bu süreçte Southampton'ı 2 kez yenmeyi başardık. Taktik oturmaya başladı sanki ama biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bu büyük takımlara karşı oynadığımız dönem bize epey bir şey kazandırdı.

8. HAFTA

9. HAFTA

EFL CUP 4. TUR MAÇI

Çeyrek finalde rakibimiz Crystal Palace.

10. HAFTA

İlk 10 hafta geride kaldı ve ligde çok iyi bir konumdayız şu an. Son maçımızı kazansak 4. sıraya kadar yükselecektik. Bu sezon takım çok farklı bir top oynuyor. Kanatların etkisi çok fazla. Skora daha kolay gidiyoruz. Sezon başında savunma hattına yapmış olduğumuz takviye büyük katkı yarattı. Artık basit hatalar yapmıyoruz savunmada. Bu sezon eğer önemli sakatlıklar veya beklenmedik skorlar olmazsa ligi üst sıralarda bitirmeyi hedefliyoruz. Kupada çeyrek finale kaldık, MANU ve Tottenham dışında büyük takım kalmadı ki onlar da birbirleriyle eşleşti. 3 sezondu MANU'ya kabus oluyoruz. Oynadığımız 4 maçın 3'ünü kazandık.

SONUÇLAR

PUAN TABLOSU

Devam edecek...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Lige gerçekten çok iyi girmişiz.Büyük takımların çoğu ile karşılaştık.Önemli olan alt sıradaki takımlara puan kaptırmamak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Güzel giriş yapmışsın. Bu şekilde devam edip denk rakiplerine puan kaptırmazsan (özellikle evinde) Avrupa şansın yüksek diyebilirim.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Sezona iyi başlamışssın. Pasalic'i ilk 11 de kullanırsan gelişimi farkedeceksin.
    TariboWest

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Lige gerçekten çok iyi girmişiz.Büyük takımların çoğu ile karşılaştık.Önemli olan alt sıradaki takımlara puan kaptırmamak.
    Kesinlikle öyle. Bu lig öyle bir lig ki herkes herkesi yenebiliyor o yüzden hiçbir zaman kesin konuşamıyorsun.

Güzel giriş yapmışsın. Bu şekilde devam edip denk rakiplerine puan kaptırmazsan (özellikle evinde) Avrupa şansın yüksek diyebilirim.
    Evimdeki maçları, en azından denk takımlara karşı olanları almamız lazım dediğin gibi. Elland Road efsanesi geri dönmeli.

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Sezona iyi başlamışssın. Pasalic'i ilk 11 de kullanırsan gelişimi farkedeceksin.
    Pasalic artık ilk 11'de banko oynuyor. İlk başlarda ofansif oyun kurucu olarak kullanıyordum ancak daha sonra iki yönlü oynatmaya başladım daha fazla verim aldım.
    Last edited by poseidonjr : 08.Haziran.2017 at 02:43

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

11. HAFTA

DICK PROSMAN

Bu bir mali başarı değildir de nedir?

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

12. HAFTA

13. HAFTA

Ne diyeceğimi gerçekten bilmiyorum. Takımımla gurur duyuyorum. Büyük takımlara karşı nasıl oynamamız gerektiğini öğrendik artık. Aldığımız en anlamlı galibiyetlerden biriydi. Manchester şehrine kabus olmaya devam ediyoruz.

HAFTANIN 11'İ

EFL CUP ÇEYREK FİNAL MAÇI

Yarı final eşleşmeleri. Umarım MANU gelir

14. HAFTA

Umduğumdan daha zor geçen bir maç oldu. Galibiyet golünü son 5 dakikaya bırakmamız tatsız oldu. Daha farklı bir galibiyet almamız gereken bir maçtı.

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri