Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
31 ile 60 arası toplam 110 sonuç

Konu: Holiganlar Avrupa'ya Açılmak İstiyor ! | LEEDS UNITED | 3. Sezon...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

31. HAFTA

Sahamızda artık bütün rakiplere karşı çok üstün bir oyun ortaya koyuyoruz. Zannediyorum artık rakiplerimiz Elland Road'a gelmeye çekiniyorlardır. Oyun olarak başından sonuna üstün götürdüğümüz maçı Pablo'nun attığı muhteşem frikik golüyle 1-0 kazanıyoruz.

32. HAFTA

Yenilgiyi unuttuk. Yenemiyorsan yenilme derler, biz adeta onu yaşıyoruz şu anda.

33. HAFTA

Tek golümüzü Pablo frikikten kaydediyor.

34. HAFTA

Ve sonunda kaybettik. Son dakikalarda az kalsın beraberliği yakalıyorduk ancak gene direğe takıldık. Rakibimiz bu maçta galibiyeti daha çok istedi. Bu galibiyetle birlikte o da ilk 2 potasına girmiş oldu.

EFL CUP FİNAL MAÇI
    YER : WEMBLEY STADYUMU
    LEEDS UNITED - SOUTHAMPTON

Ben bu çocuklara ne desem boş, öyle inanmışlar ki taa başından beri. MANU'yu elediğimiz o gece hepimiz inandık kupayı alabileceğimize. Belki buraya kadar biraz da kura şansıyla geldik ama ilk sezonumuzda hiç de kolay olmayan bir şeyi başardık.
    90.000 taraftar bugün bizi ayakta alkışladı. Galatasaray'ın UEFA kupasını aldığı dönemin mücadelesi vardı sahada adeta. Çizgiden çıkarılan toplar, tekmeye atılan kafalar, sakat olmasına rağmen oyuna devam eden oyuncular. Kan, ter, gözyaşı. Bütün oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyorum çünkü bu çocuklar bu zaferi sonuna kadar hakketti.

Bu maçın sonunda sağ bekimiz Lewie Coyle' çok talihsiz bir şekilde sakatlanıyor.

Elde ettiğimiz zafer sayesinde önümüzdeki sezon için Avrupa Ligi'ne katılma hakkı kazandık. Bu bizim için çok büyük bir başarı.

SONUÇLAR VE FİKSTÜR

PUAN DURUMU

Devam edecek...

Kupa için tebrikler.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Kupa için tebrikler.
    Teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

35. HAFTA

Kupa finalinin yorgunluğu üstümüzdeydi bu maç. Bir kaç cılız atak dışında etkili olamadık ve maçı kaybettik.

36. HAFTA

2 haftadır bırakın etkili futbol oynamayı, gol bile atamıyoruz. Kupa finali çok yıprattı takımı. Son haftalara girilmişken takımı tekrar ayağa kaldırmamız gerekiyor.

37. HAFTA

Durdurulamaz düşüşümüz devam ediyor. Takım gene pek bir varlık gösteremedi. Son haftalara girmişken bu yorgunluk aslında normal. Takım toplantısı yapıp takımı ayağa kaldırmaya çalışacağız. Bu arada son 3 haftadır rakiplerimiz de puan kaybediyor.

38. HAFTA

2 kere öne geçtiğimiz maçtan maalesef yenik ayrılıyoruz. Kötü gidişimiz devam ediyor. Rakiplerimiz birbirleriyle oynuyor ve onlar da puan kaybediyor. Tek tesellimiz o. Ama 1-2 maç daha kaybedersek ortalık çok karışacak.

39. HAFTA

Üst sıraları çok yakından ilgilendiren maçta gülen taraf biz oluyoruz. Bu galibiyetle biraz rahatladık. Alt taraf cadı kazanı gibi, her hafta sıralama değişiyor. Son 7 haftaya girdik. Bakalım kimler çıkacak, kimler düşecek.

40. HAFTA

Maçın son 30 dakikası nefesleri kesti. Bu galibiyetle birlikte çok rahatladık. Ama hala her şey bitmiş değil. Arkadan 5 takım takipte. Her an her şey olabilir.

41. HAFTA

İstatistikler aslında maçı özetliyor. Rakibe nefes alma fırsatı vermedik. Chris Wood'un yıldızlaştığı maçta 3 puanı 4 golle alıyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

42. HAFTA

90. dakikada gelen zafer golü adeta şampiyonluğun da habercisi gibiydi. Bu golle beraber bütün takım oyuncuları yedek kulübesine koşup golün sevincini tüm kadroyla birlikte yaşadılar.

Newcastle galibiyetiyle birlikte Premier Lig'e yükselmemiz garantilendi ve yönetim bize ön bütçe ayarladı.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

43. HAFTA

Artık sezonun bitmesini bekliyoruz, kalan maçlarımızda altyapı ve yedek oyuncularımıza şans vereceğiz.

44. HAFTA

Sezon boyunca yedek kalan Marcus bu maçta attığı 2 golle yıldızlaşıyor.

Aldığımız bu galibiyetten sonra rakibimizin küme düşmesi garantilendi. Kendilerine Sky Bet League 1'de başarılar dileriz.

45. HAFTA

Gençlerimizin canı sağ olsun.

46. HAFTA

Kapanışa layık bir maç oldu. Heyecan dolu 90 dakikanın sonunda gülen taraf biz olduk ve sezonu güzel bir şekilde tamamladık.

ALINAN SONUÇLAR

PUAN DURUMU

Daha iyi bir sezon geçiremezdik herhalde. Sezon başında playofflara kalırsak süper olur diyorduk ancak sezon 2 kupayla kapatıyoruz. Gelecek sezon çok zor geçecek. Keşke hep Champioship'te kalsak Ama hedeflerimize doğru gidebilmek için bütün sıkıntılardan geçmeliyiz. Çok hareketli bir transfer sezonu bizi bekliyor.

Yönetim iyi bir bütçe ayarladı diyebilirim. Satabileceğimiz oyuncularımız var, onlarla beraber bu rakam biraz artabilir.

Mutlaka takviye yapmamız gereken pozisyonlar:

- As kaleci
    - As stoper
    - As ofansif sağ ve sol bek
    - As forvet
    - Yedek ofansif orta saha
    - Yedek stoper

Tabii aynı zamanda teknik kadromuzu da güçlendirme çalışmaları yapacağız.
    Kısacası tatil dönüşü çok işimiz var.

Devam edecek...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Hem şampiyonluk hem kupa için tebrik ederim.Seneye işin zor hem lig hem avrupa hem kupalar işin gerçekten zor ?

Tebrikler. Üst lige çıkınca transfer dönemi oyuncu arama teklif vs uzun sürüyor. Kolay gelsin

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İki kupa içinde tebrik ederim. İyi iş çıkarmışsın. Bu son dönemde yine sıkıntı yaşarsan takım uyumuna bak düşükse takım çalışması yaptır. Bence iyi etki yapıyor. Transfer döneminde bol incelemeler dilerim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

SPONSORLUK ANLAŞMALARIMIZ

GOL KRALI ÖDÜLÜ

YILIN MENAJERİ ÖDÜLÜ

YILIN İLK 11'i

Yeni sezona başlarken transfere çok zaman ayırdık. Gece gündüz arayışlarımız ve müzakerelerimiz oldu. Yeni sezonda 4 kulvarda mücadele edeceğimiz için amacımız geniş bir kadro kurmak.

TRANSFERLERİMİZ
    PONTUS JANSSON
    (Geçen sezon takımımızda kiralık olarak forma giydi. 4m euro karşılığında anlaşılmış halde başladı oyun)

ALEKSANDAR KOLAROV
    (Çok uygun bir fiyata, tecrübeli ve kariyerli oyuncuyu takımımıza katıyoruz. Yeni taktiğimizde çok faydalı olacaktır.)

KYLE BARTLEY
    (Geçen sezon takımımızda kiralık olarak forma giydi. Oyuncu değeri 10m euro'ydu ancak 2m euro satın alma opsiyonumuz vardı ve bunu kullandık.)

TOMAS KALAS
    (Chelsea'de forma giyen oyuncuyu çok da yüksek olmayan bir fiyata renklerimize bağladık. Yeni taktiğimizde böle oyunculara çok ihtiyacımız olacaktır.)

RAFINHA
    (Aynı Kolarov gibi onu da uygun bir fiyata aldık. Yeni sezonda onun tecrübesine ihtiyacımız olacaktır.)

EMIL HALLFREÃSON
    (Takımın abisi olarak geldi. Uygun fiyat olunca rotasyon oyuncusu olarak takıma kattık.)

DANIELE PADELLI
    (Belki de transfer yapmak için en zorlandığımız bölgeydi kale. Çok alternatifimiz yoktu. Leicester küme düştüğü için oyuncularını satış listesine koydu. Kasper Schmeichel'a teklif yaptık ancak ne dediysek kendisini ikna edemedik. Sözleşmesi bitmiş olan Benoit Costil'e yöneldik ancak o da çok fazla maaş istedi ve karşılayamadık. En sonunda Daniele'i bulduk ve kendisini çok uygun bir fiyata kadromuza kattık.)

MICHAEL FOLIVI
    (Watford kariyerimden tanıdığım bir isim. Kendisini çok beğeniyordum ve iyi bir rotasyon oyuncusu olacağını düşündüm. Kiralık olarak 1 sezon takımımızda oynayacak.)

CHARLIE ADAM
    (Kendisi Emil gibi orta sahaya alternatif olmak için geldi. Bonservisi elinde olması onu tercih etmemizin başlıca nedenlerindendi.)

YENİ TAKTİK VE DİZİLİŞİMİZ
    MUHTEMEL AS KADRO
    [/COLOR][/FONT]
    [/SIZE]
    Ev sahibi olduğumuz ya da baskın taraf olacağımızı düşündüğümüz maçlarda bu taktikle oynamayı düşünüyorum.

DEFANSİF TAKTİĞİMİZ

AVRUPA LİGİ 3. ÖN ELEME TURU 1. AYAK MAÇI

Rakip beklediğimden dişli çıktı. Sert bir savunma yapıyorlar ve sizi ceza sahasından uzak tutmaya çalışıyorlar. Açıkçası 2. gol gelmese rövanşta işimiz hiç de kolay olmayacaktı.

AVRUPA LİGİ 3. ÖN ELEME TURU 2. AYAK MAÇI

Yaptığı 3 asistle Rafinha maçın yıldızı oluyor. Sağ kanadı çok etkili kullanıyor. Anlaşılan gol yollarında önemli silahlarımızdan biri olacak. Kolarov henüz takıma alışamadı, vasatı aşamadı henüz. Umarım en kısa sürede takıma adapte olur. Bu galibiyetle birlikte Avrupa Ligi Playoff'larına kaldık.

AVRUPA LİGİ PLAYOFF KURASI

Kura şansımız geçen sene olduğu gibi bu sene de devam ediyor. Rakibi küçümsemek etik değildir ancak çekebileceğimiz en iyi kuralardan birini çektik. Umarım turu geçer ve gruplara kalırız.

Bu arada lig başlıyor. İlk maçımız Anfield Road'da Liverpool'la. Premier Lig heyecanı sardı her bir yanımızı

Devam edecek...
    [/CENTER]
    Last edited by poseidonjr : 25.Mayıs.2017 at 04:13

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Hem şampiyonluk hem kupa için tebrik ederim.Seneye işin zor hem lig hem avrupa hem kupalar işin gerçekten zor ?
    Çok teşekkür ederim. Aynen öyle, işimiz gerçekten çok zor. Championshipte sezonda 46 maçtık, kupayla 50-55. Bu sene Avrupa Ligi'nde gruplara kalırsak bu sayıyı geçeceğiz bu yüzden geniş bir kadro kurmamız lazım.

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Tebrikler. Üst lige çıkınca transfer dönemi oyuncu arama teklif vs uzun sürüyor. Kolay gelsin
    Çok teşekkürler. Aynen öyle çok uzun sürdü. Çok adam baktım ve alabileceğim en iyilerini almaya çalıştım.

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    İki kupa içinde tebrik ederim. İyi iş çıkarmışsın. Bu son dönemde yine sıkıntı yaşarsan takım uyumuna bak düşükse takım çalışması yaptır. Bence iyi etki yapıyor. Transfer döneminde bol incelemeler dilerim.
    Çok teşekkür ederim. Geçen sezon takım uyumu çok iyiydi ancak sonlara doğru takımda yıpranmalar ortaya çıkmaya basladı. Dediğim gibi yaklaşık 50-55 maç yaptık. Bu sezon da aynı şeyi yaşamamak için bol alternatifli bir kadro kurmaya çalışacağız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Play oflara kalmışsın Tebrik ederim.
    Kolarov'un çalışkanlığı düşük ondan dolayı sıkıntı yaşıyor olabilir misin? Kanat beklerde en önemli özellik çalışkanlık ve fizikseli diye biliyorum. İlk taktiğini bende kullanmak istemiştim ama bende işe yaramamıştı. İkinci defansif taktiği beğendim. Rafinha iyi bir bekmiş.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Play oflara kalmışsın Tebrik ederim.
    Kolarov'un çalışkanlığı düşük ondan dolayı sıkıntı yaşıyor olabilir misin? Kanat beklerde en önemli özellik çalışkanlık ve fizikseli diye biliyorum. İlk taktiğini bende kullanmak istemiştim ama bende işe yaramamıştı. İkinci defansif taktiği beğendim. Rafinha iyi bir bekmiş.
    Evet dediğin gibi olabilir. Aslında savunma yönü daha kuvvetli Kolarov'un. Devre arasına kadar deneyeceğiz bakalım, olmadı oraya bi takviye yaparız. Çok para ödemiyoruz allahtan Kolarov'a. Rafinha ilk maçlarda müthiş oynadı. Böle oynarsa çok büyük katkısı olur bize.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yönetimin bu sezon için bizden beklentisi

Bu sezon için satılan kombine sayısı

İNGİLTERE PREMIER LİG BAŞLIYOR.

1. HAFTA

Güçlü rakibimiz karşısında pek bir varlık gösteremedik. Sezonun açılış maçında karşılaşmış olmamız bir avantajdı aslında, onları hazırlıksız yakalayabilirdik, ancak maçtan puan almak için olumlu hiçbir şey yapamadık.

2. HAFTA

Championship'ten rakibimiz olan Reading'i tek golle geçiyoruz. Oyun genelinde topa biz hakimdik ama zaman zaman çok basit hatalar yaptık. Maçın ikinci yarısında farklı beklerle oynamak zorunda kaldık. Bu da oyun dengemizi bozdu. 3 puan almak önemliydi

AVRUPA LİGİ PLAYOFF 1. AYAK MAÇI

Maçı domine edip tur perdesini ardına kadar araladığımızı düşünüyorum. Rakibimiz üstün oyunumuz karşısında çok etkisiz kaldı.

3. HAFTA

Premier Lig tecrübesinden henüz uzağız. Son dakikalarda çok stres olduk ve üst üste 2 gol yedik. Halbuki oyuna hükmeden taraf bizdik. Skora rağmen oynanan oyundan çok memnunum.

Başkan! Sen ADAMsın!

Başkanın bu kıyağından sonra bonservisi elinde olan Rossi'yi kadromuza katıyoruz. Yıllık ücret çok alıyor ama en azından bonservis ödemedik.

EFL Cup'ta Rakibimiz Derby County FC

AVRUPA LİGİ PLAYOFF 2. AYAK MAÇI

4-0'ın rövanşını sakin bir oyunla 0-0 tamamlıyoruz. O'Kane'nin kırmızı kart görmesi tatsız anlardan biriydi.

AVRUPA LİGİ F GRUBU

Zor bir gruba düştük diyebiliriz. Geçen seneden süre gelen kura şansımız bu sefer yanımızda olmadı.
    Zaten gruptan çıkmak gibi bir amacımız yoktu bu sezon için. Amacımız, takımın Avrupa arenasında tecrübe kazanması ve ilerideki sezonlar için hazırlıklı olması.

Bu kuradan sonra defansa takviye yapıyoruz. Tecrübeli bir isim ve çok düşük bir bonservis bedeli.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

4. HAFTA

Aslına bakıldığı zaman kazanabileceğimiz bir maçtı. Destro ilerde ilerde çok etkili oldu rakip adına.

5. HAFTA

Öne geçtiğimiz maçta skoru koruyamadık ve kendi sahamızda maçtan 1-2 mağlup ayrıldık. Bu tarz yenilgiler elbette olacaktır ama kolay pes etmemeyi öğrenmemiz lazım.

AVRUPA LİGİ F GRUBU

Adamların kalecisini bi maçın başında seremonide, bir de maçın sonunda soyunma odası koridorunda gördüm

6. HAFTA

Çok kısır bir maç oldu ama maçı kazanmasını bildik. Kaybımız Rossi oldu bu maçta.

EFL CUP 3. TUR MAÇI

Kötü gidişatımız devam ediyor ve geçen senenin şampiyonu olduğumuz kupaya çok erken veda ediyoruz.

Chris Wood'u da kaybediyoruz bu maçta. Umarım takım bir an önce toparlanır.

7. HAFTA

Müthiş bir zafer!!! İstatistiklere bakıldığında bizi nasıl ezdiklerini görüyorsunuz ancak geçen seneki Manchester United maçı gibi, az geldik öz geldik ve 3 puanı almasını bildik.

AVRUPA LİGİ F GRUBU

Elland Road'da müthiş bir zafer daha! Avrupa Ligi'ndeki ilk zaferimizi alıyoruz. Sürprize yer yok!

Forvetlerimizi teker teker kaybediyoruz, çok can sıkıyor.

8. HAFTA

Böyle maçlarda karşılık verebiliyoruz aslında ama son dakikalarda konsantrasyon eksikliği olsa gerek kolay gol yiyoruz.

8. HAFTA

Bu aldığımız 1 puan çok önemliydi.

AVRUPA LİGİ F GRUBU

1 puana çok yakındık, çok iyi savunma yaptık ancak tek gole engel olamadık.

10. HAFTA

11. HAFTA

AYIN GENÇ OYUNCUSU ÖDÜLLERİ

AYIN OYUNCUSU ÖDÜLÜ

AVRUPA LİGİ F GRUBU

Sonuna kadar hakkettiğimiz bir mücadeleydi. Göbekten oyunumuzu kanatlara yaydık ve karşılığını aldık. Grupta 2. sıraya yükseldik.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

12. HAFTA

Müthiş mücadele ettik. Maçı kazandık derken üst üste 2 gol yedik. Ama bu tarz maçlarda takım çok tecrübe kazanıyor. Bu son dakikalarda yediğimiz gollerin hepsi birer ders niteliğinde.

13. HAFTA

AVRUPA LİGİ F GRUBU

Bacca durdurulamaz bir oyuncu onu öğrendik bu maçta

14. HAFTA

ALINAN SONUÇLAR VE FİKSTÜR

PREMIER LİG PUAN DURUMU

AVRUPA LİGİ F GRUBU PUAN DURUMU

Devam edecek...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

15. HAFTA

AVRUPA LİGİ F GRUBU

PUAN DURUMU

Müthiş bir zafer daha. Grubumuzu 2. bitirerek 1. eleme turuna kalma hakkı kazandık.

16. HAFTA

AVRUPA LİGİ 1. ELEME TURU EŞLEŞMELERİ

17. HAFTA

18. HAFTA

19. HAFTA

20. HAFTA

21. HAFTA

Gol düellosunda zafer bizim. Müthiş maç!

Chris Wood kendi kıtasında "yılın futbolcusu" ödülünü kazanıyor.

22. HAFTA

Devam edecek...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Son haftalarda iyi bir çıkış yakalamışız.Avrupa liginde ise gruptan çıkmak büyük bir başarı

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Son haftalarda iyi bir çıkış yakalamışız.Avrupa liginde ise gruptan çıkmak büyük bir başarı
    Ligde aslında iyi oynuyoruz ama son dakikalara girilince konsantrasyon eksikliğinden olsa gerek kolay gol yiyoruz. Takım henüz tecrübesiz. Bir de ligin ilk yarısında büyük takımlara karşı hep iç sahada oynadım. İkinci yarıya iyi hazırlanmamız gerek.

Avrupa'da gruptan çıkmak gibi bir amacım yoktu, yönetim bile gruba kal yeter diyordu, ancak Socieadad'ı kendi evimizde farklı yenmemiz ve Milan'ın 6'da 6 yapması bizim gruptan çıkmamızı kaçınılmaz kıldı.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

L'pool maçında Marcus Antonsson neler yapmışsın sen öyle ?
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    L'pool maçında Marcus Antonsson neler yapmışsın sen öyle ?
    Valla ben de anlamadım Son maçlarda baya gol atmaya başladı. Fiyatını yükseltiyor, sezon sonu iyi bir fiyata satabiliriz belki.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Avrupada iyi iş çıkarmışsın. Gruptan çıkman itibarın açısından iyi olmuş. Bu performans ile bu sezon ligde kalabilirsin.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

FA CUP 3. TUR MAÇI

4. turda Man. City ile eşleştik :/

23. HAFTA

YENİ TRANSFERİMİZ

Kulüp binası - büyükelçilik arası mekik dokuduk ve sonunda ona çalışma izni almayı başardık. Kalemiz artık daha emin ellerde. Lovre Kalinic ve Rajkovic arasında kalmıştım. Biri daha genç diğeri daha tecrübeli. Ancak Kalinic diz çapraz bağlarından ciddi bir sakatlık geçirmiş bu yüzden o konuda biraz şüpheye düştüm ve tercihimi genç oyuncudan yana kullandım.

24. HAFTA

25. HAFTA

"Bir takıma 3 gol atıp gene de yeniliyorsan, karşındaki takım Arsenal demektir."

FA CUP 4. TUR MAÇI

Büyük takımlara karşı kendi sahamızda gerçekten çok iyi oynuyoruz. Elland Road büyük takımların kabusu olmaya devam ediyor.

YENİ TRANSFERİMİZ

26. HAFTA

Futbolu sevmeyen kişilere bu maçı izletmek lazım, izledikten sonra fikirlerini değiştireceklerine eminim. #Leeds #Tottenham
    (Sosyal ağdan alıntıdır.)

PİLOT KULÜP ANLAŞMASI

27. HAFTA

28. HAFTA

AVRUPA LİGİ 1. ELEME 1. AYAK MAÇI

FA CUP 5. TUR MAÇI

AVRUPA LİGİ 1. ELEME 2. AYAK MAÇI

Müthiş bir rövanş oldu. Maçı tam penaltılara götürdük derken, son saniyede çok şanssız bir gol yedik ve bu golle Avrupa Ligi'nden eleniyoruz.

Devam edecek...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Avrupada iyi iş çıkarmışsın. Gruptan çıkman itibarın açısından iyi olmuş. Bu performans ile bu sezon ligde kalabilirsin.
    Teşekkür ederim usta. Bu sezon ligde kalırız bence de, seneye üstüne koymamız lazım.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Son transferler nokta atışı olmuş.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Son transferler nokta atışı olmuş.
    saolasın usta. Sezon basında yanlış 2 transfer yaptım, Rossi ve Zapata. Sene sonunda onları göndericez. Bundan daha seçici olacağız transferde. Bütün kupalardan elendik bu sezon. Bütün konsantrasyonumuzu lige verip, sezonu en iyi yerde tamamlamaya çalışacağız.

Takım iyi gidiyor.
    Yanlış transfer çok baş ağrıtır. Dikkatli olmak lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

29. HAFTA

30. HAFTA

31. HAFTA

Önlenemez düşüşümüz devam ediyor.

32. HAFTA

Bu maçta forvetsiz oynamak zorunda kaldık çünkü bütün forvetlerimiz aynı anda sakatlandı. Çok etkisizdik, kazanmamız gereken bir maçtı. Tehlike çanları çalmaya başladı.

GURURLANDIK!

Bu kariyerimde bir çok teklif aldım bir çok kulüpten ancak Dortmund'un bende yeri ayrıdır o yüzden biraz heyecanlandım ve bugüne kadar gelen teklifler arasında en iyi takım bu diyebilirim. Ne yapacağımı bilemedim Zaten şimdi biraz ara veriyorum. Bir kaç yorum atarsanız sevinirim.

Dortmund Kadrosu

Devam edecek...

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

bence gitme hocam.3-5 yılda Şampiyon olursun daha sonra tekrar hedef belirleriz.Böylece hemde uzun bir kariyer olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bencede kalmalısın. Daha burada bir kupa aldın. Alınacak kupalar var.

Ofansif orta sahayaa aldığın eleman çok iyi imiş. Ver serbest vuruşları kullansın. Bolca duran toptan golün olsun.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon

Mesaj Yetkileri