31. HAFTA

Sahamızda artık bütün rakiplere karşı çok üstün bir oyun ortaya koyuyoruz. Zannediyorum artık rakiplerimiz Elland Road'a gelmeye çekiniyorlardır. Oyun olarak başından sonuna üstün götürdüğümüz maçı Pablo'nun attığı muhteşem frikik golüyle 1-0 kazanıyoruz.

32. HAFTA

Yenilgiyi unuttuk. Yenemiyorsan yenilme derler, biz adeta onu yaşıyoruz şu anda.

33. HAFTA

Tek golümüzü Pablo frikikten kaydediyor.

34. HAFTA

Ve sonunda kaybettik. Son dakikalarda az kalsın beraberliği yakalıyorduk ancak gene direğe takıldık. Rakibimiz bu maçta galibiyeti daha çok istedi. Bu galibiyetle birlikte o da ilk 2 potasına girmiş oldu.

EFL CUP FİNAL MAÇI
YER : WEMBLEY STADYUMU
LEEDS UNITED - SOUTHAMPTON

Ben bu çocuklara ne desem boş, öyle inanmışlar ki taa başından beri. MANU'yu elediğimiz o gece hepimiz inandık kupayı alabileceğimize. Belki buraya kadar biraz da kura şansıyla geldik ama ilk sezonumuzda hiç de kolay olmayan bir şeyi başardık.
90.000 taraftar bugün bizi ayakta alkışladı. Galatasaray'ın UEFA kupasını aldığı dönemin mücadelesi vardı sahada adeta. Çizgiden çıkarılan toplar, tekmeye atılan kafalar, sakat olmasına rağmen oyuna devam eden oyuncular. Kan, ter, gözyaşı. Bütün oyuncularımı canı gönülden tebrik ediyorum çünkü bu çocuklar bu zaferi sonuna kadar hakketti.

Bu maçın sonunda sağ bekimiz Lewie Coyle' çok talihsiz bir şekilde sakatlanıyor.

Elde ettiğimiz zafer sayesinde önümüzdeki sezon için Avrupa Ligi'ne katılma hakkı kazandık. Bu bizim için çok büyük bir başarı.

SONUÇLAR VE FİKSTÜR

PUAN DURUMU

Devam edecek...