Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 110 arası toplam 110 sonuç

Konu: Holiganlar Avrupa'ya Açılmak İstiyor ! | LEEDS UNITED | 3. Sezon...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

12. HAFTA

13. HAFTA

Büyük takımlara karşı nasıl oynanması gerektiğini çok iyi öğrendik. Aldığımız bu galibiyet çok önemliydi. Manchester şehrine kabul olmaya devam ediyoruz.

HAFTANIN İLK 11'İ

EFL CUP ÇEYREK FİNAL MAÇI

Yarı finaldeyiz. Bu sezon büyük patlama yapan Roofe'nin attığı 2 golle rakibimizi çeyrek finalde yeniyoruz.

Yarı final eşleşmeleri. Umarım rakibimiz MANU olur

14. HAFTA

Daha rahat bir galibiyet bekliyorum bu maçta. Ancak galibiyet golünü maçın son 5 dakikasına sıkıştırmış olmamız pek hoş olmadı. Golde gene Roofe'nin imzası var.

FA CUP 3. Tur'da Barnsley ile eşleşiyoruz.

15. HAFTA

Rakip bizi çok iyi analiz etmiş. Gol atmak adına hiçbir şey yapmasa da gol yememek için de ellerinden geleni yaptılar. Penaltı golüyle de olsa sahadan 3 puan ile ayrılıyoruz.

EFL CUP Yarı Final'de MANU ile eşleşiyoruz. Bir Roses derbisi daha izleyeceğiz.

16. HAFTA

Zakaria Bakkali! Bu adam gerçekten çok etkili olmaya başladı takım adına. Sezon sonu bonservisini almalıyız. 6.25M Euro satın alma opsiyonu bizde.

17. HAFTA

2-0'dan geri geldik. Maçın son saniyelerinde Marcus Antonsson'un topu direkten dönmese Stamford Bridge'ten 3 puanla ayrılabilirdik.

18. HAFTA

Sezon başında "kümede kalmak" olarak belirlediğimiz hedefimizi, aldığımız çok iyi sonuçlar ve bulunduğumuz konuma göre güncelliyoruz ve "orta sıralar" olarak belirliyoruz. Bu durumda transfere ayrılan bütçe de artıyor.

FA CUP 3. TUR MAÇI

Full rotasyon olarak çıktığımız maçın ilk yarısında çok kötü bir futbol sergiledik. Maçın 2. yarısının hemen başında oyuna aldığımız Roofe etkili ataklarıyla bize ilerde bir çok fırsat yarattı. Kendisinin üstün uğraşları sonucu bulduğumuz 3 golle FA CUP'ta 4. tura yükselmesini bildik.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

19. HAFTA

20. HAFTA

EFL CUP YARI FİNAL 1. AYAK MAÇI

Bu kez baş edemedik. MANU maçın başından sonuna kadar çok etkili oynadı. Resmen bize top oynatmadı. Maçı 1-0 kaybetmemiz gerçekten bir mucize. Rövanş için ümitliyiz.

21. HAFTA

Bu mağlubiyet pek hoş olmadı. İşin ilginç tarafı Newcastle'a 2 maçta da gol atamadık.

22. HAFTA

23. HAFTA

EFL CUP YARI FİNAL 2. AYAK MAÇI

Bu sefer olmadı

FA CUP 4. TUR MAÇI

Takımda doğru gitmeyen bir şeyler var, acil çözmemiz lazım. Kupadan elendik.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Manu bu sefer bırakmamış.

Takıma birde kondisyon yüklemeyi denesene belki düzelirler.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

24. HAFTA

Müthiş derbi! Golleri penaltıdan atmış olmamıza rağmen böyle maçlarda nasıl oynanması gerektiğini gösterdik. Bu maç ders niteliğindeydi.

25. HAFTA

Müthiş bir zafer aldık. Artık resmi olarak üst sıraları zorlayacağımızı ilan etmiş bulunmaktayız.

26. HAFTA

Müthiş bir reaksiyon gösterdik bu dönemde ve müthiş sonuçlar aldık. Bu zaferlerle üstü sıralarda biz de varız diyoruz rakiplerimize!

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Son haftalarda çok iyi bir çıkış yaşamışız.Premier Ligde bunlar normal düşüşler çıkışlar.Bizde düşüşe geçtik toparlanamadık daha

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Büyük takımlarla iyi mücadele etmişsin.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Herkese merhaba. İşler yüzünden yurt dışındaydım, devam edemedim oyuna. Yurda döndüm, kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

27. HAFTA

Maçın ilk yarısında dökülen takım, ikinci yarısında inanılmaz bir reaksiyon göstererek çok iyi bir geri dönüşe imza attı. Bu galibiyetle sıralamadaki yerimizi sağlamlaştırıyoruz.

EFL CUP FİNAL MAÇI

Ne çektin be MANU!

28. HAFTA

Son haftalarda Sigurosson'un gol yollarındaki etkisi göz kamaştırıyor.
    Son 5 maç 8 gol.

29. HAFTA

30. HAFTA

31. HAFTA

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

HAZIRLIK MAÇI

Lige verilen 20 günlük arayı, yedek oyuncularımızın maç eksiğini gidermek için, değerlendirelim dedik.

HAZIRLIK MAÇI

Maç dediğin böyle olur

32. HAFTA

33. HAFTA

34. HAFTA

Son saniyede gelen golle 20 bin kişi sessizliğe gömülüyor ve belki de bu gol Crystal Palace'ı ligden düşüren gol oluyor.

35. HAFTA

36. HAFTA

Rüyanın gerçek olmasına bir adım daha yaklaştık.

Yönetim ön bütçeyi belirledi

Çok tatminkar bir bütçe açıkladı yönetim. Bu parayla seneye daha iddialı bir kadro kuracağız.

37. HAFTA

38. HAFTA

Bu sonuçla rüya gibi bir sezonu geride bırakıyoruz. Ligi bu seviyede bitirmemize yardımcı olan en önemli etken, büyük takımlara karşı verdiğimiz mücadele oldu ve onlardan puan ve puanlar aldık. Böylece ligi onların önünde bitirmeye hak kazandık.
    Oyuncular bu sezon ellerinden gelenin en iyisi yaptılar. Sezon başında geçtiğimiz kanatlı sistem, gol yollarında çok etkili olmamızı sağladı. Geçen sezon 43 gol atarken bu sezonu 71 golle tamamlıyoruz.
    Geçen sezon 60 gol yemişiz, bu sezon 52. Savunmaya hala takviyeler gerekiyor.

ALINAN SONUÇLAR

PUAN DURUMU

Hedeflerimize teker teker ulaşıyoruz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrik ederim. ŞL de gruplardan mücadele edeceksin. Kadroyu fazla bozmadan bence savunmaya takviye yapmalısın.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Tebrik ederim. ŞL de gruplardan mücadele edeceksin. Kadroyu fazla bozmadan bence savunmaya takviye yapmalısın.
    Sağol hocam çok iyi bir sezon geçirdik takım olarak. Bu sezon Everton küme düştü, Lukaku'yu transfer listesinde koydular. Onun peşindeyim. Savunmaya da takviye yapılacak elbet.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Vay Arsen Wenger sonunda emekli olup Futbol direktörü olmuş. Zidane ne ara Benfica'ya gitmiş.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

YENİ SEZON ÖNCESİ TRANSFERLERİMİZ

LUCA MEISL

Gelecek vaadeden genç yetenek olarak aldık. Bu sezon kiraya gidebilir.

ZAKARIA BAKALLI

Geçen sezon takımımızda kiralık olarak forma giymiş ve çok üstün bir performans göstermişti. Sözleşmesinde bulunan 6,25M Euro'luk satın alma opsiyonunu kullandık ve kadromuza kattık.

PATRICK ROBERTS

Hemen hemen kariyerimin en başından beri takibimdeydi. Bir türlü kiralayamamıştım. Man City onu satış listesine koyar koymaz talip olduk ve bence çok uygun bir fiyata onu da kadromuza kattık.

ROMELU LUKAKU

Bu transferin hikayesi uzun aslında. Taa geçen sezona dayanıyor. Geçen sezon son 10 haftaya girilirken Everton ile kendi sahamda karşılaşacaktım. Maç öncesi röportajda bana Lukaku ile alakalı bir soru soruldu ve ben de gayet olumlu cevapladım. Maç oynandı, 5-0 gibi net ve ezici bir skor aldık. Maçtan sonra bana Lukaku'yla alakalı soru sonra muhabir tekrar konuyu Lukaku'ya getirdi ve oyuncunun teklif yapılması halinde olumlu bakabileceğini söyledi. Ben pek kulak asmadım çünkü bu tarz haberler genelde yalan olabiliyor oyunda.
    Sezon bitti ve Everton sezonu 19. bitirdi, yani küme düştü. Aklıma ilk gelen oyuncu elbette Lukaku oldu. Oyuncuyu takibe aldım ve mutsuz olduğunu gözlemledim. Transfer etmek için ilgilendiğimi açıkladım. Karşı taraftan olumlu cevap gelince hemen teklif yaptım. Değeri 29M Euro'ydu fakat Everton 43M Euro istiyordu. Teklifi reddettim ve geri çekildim. Bu hareketim Lukaku'yu üzdü elbette ve kulübüyle ipleri iyice kopardı. Aradan 2 hafta geçtikten sonra oyuncunun temsilcisi bana haber yolladı ve olası bir teklifte Lukaku'nun takımıma gelmek istediğini belirtti. O günden sonra olaylar çok çabuk gelişti, Everton kulübü 29M Euro'luk teklifimi kabul etti ve çok kısa bir zaman içinde Lukaku'yu renklerimize bağlayan sözleşmeyi imzalattık. Bu transferde başka bir kulübün olaya karışmamış olması çok büyük şans ancak bir ayrıntı var, ben oyuncuyu satış listesine konmadan satın aldım, bu yüzden çoğu kulübün bundan haberi bile yoktu. Dev golcü artık Elland Road çimlerinde gol arayacaktı. Hoşgeldin kara boğa!

BABA RAHMAN

Kolarov Çin'e satıldıktan sonra orada oluşan boşluğu doldurmak adına, satış listesine konmuş olan Baba Rahman'ı kadromuza kattık.

DAVID LUIZ

Şampiyonlar Ligi'ne de düşünürsek bu sezon dört ayrı kulvarda mücadele vereceğiz. Savunmaya bu tarzda tecrübeli ve dinamik bir defans oyuncusu arıyordum ki David Luiz 'in satış listesine konduğunu gördüm ve hemen teklifi yaptım. Takıma Lukaku gibi yıldız bir ismin de katılmasıyla bu tarz oyuncuları takıma kazandırmak daha kolay oluyor artık.

RONALD CARSTENS

Yedek kalecimiz Padelli'nin antrenmanlarda sık sık sakatlanması ve ona şans tanıdığımız maçlarda bariz hatalar yapmasından dolayı kadromuzu kiralık olarak bir yedek kaleciyle güçlendiriyoruz. Padelli artık 3. kaleci konumunda.

İDEAL 11

Yapılan transferlerden sonra ideal 11 bu şekilde oluştu.

HAZIRLIK DÖNEMİ
    Hazırlık kampı için gittiğimiz Çin'de hem marka değerimizi arttırdık, hem de Liverpool ve Real Madrid gibi 2 dev kulübün kamp yaptığı yerde kamp yaparak adımızı dünyaya duyurduk. Bunu da fırsat bilip 2 takımla hazırlık maçı yaptık.

İNGİLTERE PREMIER LİG BAŞLIYOR

1. HAFTA

2. HAFTA

3. HAFTA

ŞAMPİYONLAR LİGİ GRUPLARI

Soru 1 : Fenerbahçe'nin günahı nedir?
    Soru 2 : E Grubu Avrupa Ligi'nden mi koptu geldi?
    Soru 3 : Bizim gruptaki şansımız nedir?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

1: Fenerbahçeye acıdım.
    2: Bence kurayı yanlış çekmişler.
    3: Bence normal olan Olimpiakos ile 3. lük mücadelesi vermendir. Ama evinde iyi oynar sürpriz galibiyetler alırsan 2. tura çıkabilirsin.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    1: Fenerbahçeye acıdım.
    2: Bence kurayı yanlış çekmişler.
    3: Bence normal olan Olimpiakos ile 3. lük mücadelesi vermendir. Ama evinde iyi oynar sürpriz galibiyetler alırsan 2. tura çıkabilirsin.
    hocam transferlerime ne diyorsun?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by poseidonjr View Post
    hocam transferlerime ne diyorsun?
    Yedek kalecinin hızı ve önsezisi düşükmüş. Pozisyon almasıda idare eder. Ama yedek kaleci olarak iş yapar.
    David Luiz'in her şeyi iyi güzelde konsatrasyonu düşükmüş. Umarım sana sıkıntı çıkarmaz.
    Baba Rahman için diyecek bir şey yok. Sol bekte alınabilecek en iyi oyunculardan birini almışsın. Soğukkanlılığıda biraz yüksek olsa iyi olurmuş.
    Roberts'ten çok iyi bir sağ iç forvet olur.
    Luca Meisi gelecek vaat eden bir stopermiş. Ama ona sağlam bir mentor lazım. Javier Maschoranni yi alabiliyorsan al derim. İyi bir mentor olacaktır.

Bakkali için diyecek bir şey bulamıyorum. Ama sakatlık sorunu varmış.

Lukaku'yu pek sevmem. ( FM14 te Çelsi ve Belçika ile canıma okurdu.) Şaka bir yana gerçekten ozamanlar iyi bir golcü idi. Halada öyle olduğunu düşünüyorum.
    Bu sezon senden iyi bir patlama bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Transferler iyi lige de iyi başlamışsın.Gruptan da en kötü 3. oluruz ama 2.lik şansımız da yüksek.

Hocam kullandigin tema ve diger paketleri yazabilir misin basarilar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Hocam hayırdır nerelerdesin.Kariyerin garip kaldı.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri