1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Gözlemci Raporunda Görülen Yetenek Seviyesinin Oyuncu Alındığında Farklı Görülmesi

Question Gözlemci Raporunda Görülen Yetenek Seviyesinin Oyuncu Alındığında Farklı Görülmesi

Merhabalar, konuyu açmam gereken yeri bulamadım. Ayrıca bu oyunda yeniyim. Mazur görürseniz sevinirim.
    Oyuncuyu almadan önce raporuna baktığımda oyuncunun 5 yıldızı olduğunu görüyorum, hâliyle sözleşme yapmak istiyorum. Ancak oyuncuyu aldığımda özelliğinin 5 yıldız kadar değil de örneğin 2 yıldız olduğunu görüyorum. Bunun nedeni nedir?
    Yeterince açık olmadıysa görsel paylaşabilirim, ilginiz için şimdiden teşekkür ederim.

Almadan önce rapor aldığın zaman gözlemcin yıldız veriyor. Ama kadrona aldığında antrenörlerinin raporlarını görüyorsun. Sağ üstte potansiyel değerlendirme falan yazıyor zaten. Hangisinin yüksekse ona güvenebilirsin bence.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Eğerki gözlemcinin özellikleri 20 değilse bu tür durumlar oluşabiliyor. Bazende düşük yıldızlı biri takımına geldiğinde de 5 yıldızlı olabliyor. Diğer arkadaşın dediği gibi takıma geldiğinde yıldızları takımındaki oyuncularına göre antrenörler veriyor. Eğer takımın gelenden iyi ise yıldızlar düşecektir.

Mesaj Yetkileri