Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 51 arası toplam 51 sonuç

Konu: Yüksel Ki Sen Kararsın Ay ! || Büyük Altay & Türkiye - 6. Sezon ||

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    SELman sevinç iyidir bu sene idare eder. İhtiyar kurt transferi yap. Ronaldinho Robben mascherano Rooney hem takımda kullanırsın hem genç oyuncu yetiştirirsin.
    Devre arasında kadroyu güçlendirmek için birşeyler yapacağız. Mali durumu düzeltmek için genç transfer yapmaya devam etmeyi düşünüyorum. Fakat o kadar kurt olmasa da bir iki tane tecrübeli isim alabilirim belki.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

BÜYÜK ALTAY MUHTEŞEM BAŞLADI !

1. Hafta

2. Hafta

Yeni gişe hasılatı rekoru geldi.

3. Hafta

4. Hafta

5. Hafta

6. Hafta

Puan Durumu

Cengiz Ünder ve Taiwo Awoniyi çok iyi başladı. Umarım bu performanslarını devam ettirirler.
    TariboWest

Cengiz çok iyi başlamış . Yakında gitmek istiyorum demese iyi. Takım olarak ta iyiler.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Cengiz çok iyi başlamış . Yakında gitmek istiyorum demese iyi. Takım olarak ta iyiler.
    Devre arasında sözleşme yenilemeyi düşünüyorum 8-10 oyuncu ile bakalım.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

2. Tur

3. Tur

ZTK Gruplar

7. Hafta

8. Hafta

9. Hafta

10. Hafta

11. Hafta

Puan Durumu

İlk yarı bitene kadar bu performansı devam ettirebilirsek düşme korkusu yaşamayız. Çünkü takımın ne yapacağını kestiremiyorum. İkinci seri bir mağlubiyetle tepetaklak olabiliriz ve kazanın hiç sırası değil.
    TariboWest

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Çok iyi başlamışız hocam.Bu seneden Avrupa bileti gelebilir.Çünkü diğer takımlar çok kötü Gs düşecekmi acaba.Bende daha önce BJK , Trabzon , Fener düşmüştü ayrı ayrı kariyerlerde.Bakalım bir diğerini sende görecekmiyiz

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Çok iyi başlamışız hocam.Bu seneden Avrupa bileti gelebilir.Çünkü diğer takımlar çok kötü Gs düşecekmi acaba.Bende daha önce BJK , Trabzon , Fener düşmüştü ayrı ayrı kariyerlerde.Bakalım bir diğerini sende görecekmiyiz
    Diğer takımların kötü olması en büyük avantajımız zaten. Bakalım çok heyecanlı bir sezon oluyor herşeye gebe. Fenerbahçe şampiyonluğa oynuyor Galatsaray ise dipte. Trabzon ve Beşiktaş da ortalarda geziyor. Bakalım göreceğiz artık kim düşecek.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

OTORİTELER ŞAŞKIN !

12. Hafta

13. Hafta

14. Hafta

15. Hafta

16. Hafta

17. Hafta

Puan Durumu

Sonuçlar

Puan Durumu

4. Turdaki Rakibimiz Gaziantepsor

7 oyuncumuzla yeni sözleşme imzaladık.

3. Lig 1. Grup Takımlarından Bergama Belediyespor İle Pilot Takım Olma Konusunda Anlaştık.

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

18. Hafta

19. Hafta

20. Hafta

21. Hafta

22. Hafta

23. Hafta

24. Hafta

25. Hafta

26. Hafta

27. Hafta

Puan Durumu

Beklediğimiz düşüş gerçekleşti ve şampiyonluk şansımızı yitirdik. Artık Avrupa için ilk 4'e girmeye çalışacağız.

4. Tur

Çeyrek Final

Yarı finalde Fenerbahçe ile oynayacağız.

TariboWest

güzel kariyer tebrik ederim. Tabi 3. ligden gelerek başladığın için seneler geçtikçe gerçek hayattaki futbolcular yaşlanıp yerini regenlere bıraktığı için fazla bir şey söyleyemeyeceğim oyunu regenler basınca ben yeni kariyer açıyorum.

Göztepe'de şu an 3. sezonun başında sayılırım. İlk sene TFF 1. ligde daha 5. haftada oturduğum liderlik koltuğundan bir daha hiç kalkmadan şampiyon olmuştum ZTK da ise GS-Bursa- Malatyalı gruptan sadece Malatya'ya mağlup olup, Bursa'dan 6, GS den ise 4 puan alarak 13 puanla çıkmış 4. Turda TS'ye 1-0 yenilip elenmiştim.

Süper ligde şampiyonluğa 1001 oran veren medya tahmini 17. olan takımı 34 hafta sonunda15 galibiyet-13 beraberlik ve 6 mağlubiyet ile 58 puanla şampiyonun 9 puan gerisinde 4. bitirip UEFA avrupa ligine taşıdım. ligin en az mağlup olan, en çok gol atan 2. (59 gol) en çok berabere kalan takımıydım.

Bu sene uefa da ilk ön elemede panathinaikos'u deplasmanda 2-0 kendi saham da 4-4 ile geçtim. play off turunda astra giurgiu'yu deplasmanda 0-0 la maçı kilitleyip kendi evimde 2-1 yenip adımı gruplara yazdırdım.

Paok-Feyenoord ve Dinamo Kiev le oluşturduğumuz gruplarda Paok'u deplasmanda 2-0 Dinamo Kiev'i 1-0 yenip kendi evimde Feyenoord'u 3-0 yendim. 9 puandayım. Ligde ise 2 mağlubiyet alsam da liderin 4 puan gerisindeyim.

2018 yılındayım ve hedefim 2 sene içinde şampiyon olmak bu sene olmazsa seneye inşallah. Şampiyon olursam ve vakit bulursam yayınlarım belki kariyeri. vakit diyorum çünkü tüm resmi maçları kapsamlı özetlerle izleyip çok fazla taktik varyasyona girerek çeviriyorum ve buda epey vakit alıyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by heartbreaker007 View Post
    güzel kariyer tebrik ederim. Tabi 3. ligden gelerek başladığın için seneler geçtikçe gerçek hayattaki futbolcular yaşlanıp yerini regenlere bıraktığı için fazla bir şey söyleyemeyeceğim oyunu regenler basınca ben yeni kariyer açıyorum.

Göztepe'de şu an 3. sezonun başında sayılırım. İlk sene TFF 1. ligde daha 5. haftada oturduğum liderlik koltuğundan bir daha hiç kalkmadan şampiyon olmuştum ZTK da ise GS-Bursa- Malatyalı gruptan sadece Malatya'ya mağlup olup, Bursa'dan 6, GS den ise 4 puan alarak 13 puanla çıkmış 4. Turda TS'ye 1-0 yenilip elenmiştim.

Süper ligde şampiyonluğa 1001 oran veren medya tahmini 17. olan takımı 34 hafta sonunda15 galibiyet-13 beraberlik ve 6 mağlubiyet ile 58 puanla şampiyonun 9 puan gerisinde 4. bitirip UEFA avrupa ligine taşıdım. ligin en az mağlup olan, en çok gol atan 2. (59 gol) en çok berabere kalan takımıydım.

Bu sene uefa da ilk ön elemede panathinaikos'u deplasmanda 2-0 kendi saham da 4-4 ile geçtim. play off turunda astra giurgiu'yu deplasmanda 0-0 la maçı kilitleyip kendi evimde 2-1 yenip adımı gruplara yazdırdım.

Paok-Feyenoord ve Dinamo Kiev le oluşturduğumuz gruplarda Paok'u deplasmanda 2-0 Dinamo Kiev'i 1-0 yenip kendi evimde Feyenoord'u 3-0 yendim. 9 puandayım. Ligde ise 2 mağlubiyet alsam da liderin 4 puan gerisindeyim.

2018 yılındayım ve hedefim 2 sene içinde şampiyon olmak bu sene olmazsa seneye inşallah. Şampiyon olursam ve vakit bulursam yayınlarım belki kariyeri. vakit diyorum çünkü tüm resmi maçları kapsamlı özetlerle izleyip çok fazla taktik varyasyona girerek çeviriyorum ve buda epey vakit alıyor.
    Yorumların için teşekkürler. Regenler basmadı aslında itibarımız düşük olduğu için kimse gelmek istemiyor şu an. Belki ilerleyen senelerde yapabiliriz biraz transfer. Kariyerini burada paylaşabilirsin. Böylece yorumlarla ve katkılarla daha çok zevk alabileceğini düşünüyorum.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Yarı Final

Fenerbahçe'ye gücümüz yetmedi..

ALTAY'IN NEFESİ YETMEDİ !

28. Hafta

29. Hafta

30. Hafta

31. Hafta

32. Hafta

33. Hafta

34. Hafta

Puan Durumu

İlk 4'e girmeyi kaçırdığımız AL'ye 3. ön eleme turundan katılacağız. Transferleri yetiştiremeyeceğimizi düşünerekten işimizin zor olduğunu düşünüyorum. Çok yazık oldu emeklerimize...

Taiwo Awoniyi Gol Kralı Oldu.

Antrenman ve genç tesislerimiz yenileniyor.

Sözleşmemizi uzattık.

Yönetim kar açıkladı.

Gelirimiz 20.97 m euro !

Elde ettiğimiz muhteşem kar kulübün borçlarını temizledi.

Yönetim ön bütçeyi açıkladı.

TariboWest

Oynadığım diz üstü tam deyimiyle kağnı gibi çalışıyor, oyun veri işlerken çok kasıyor. Maçı bırak 1 haftalık periyodu 10 dk da atlayabiliyorum. Oyuncu/personel araştırması yaparken çok kasıyor, sürekli windows tuşu ile ramleri boşatıp oyuna tekrar girerek bir çözüm yolu buldum ki bu sefer de crash dump hatası alıyorum. (oyunda 4 lig, en büyük veri tabanı ile açık ve performans 3.5 yıldız)

O yüzden fazla oynayamıyorum. Ancak dediğim gibi bu sene şampiyonluğu yakalarsam yayınlamayı düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by heartbreaker007 View Post
    Oynadığım diz üstü tam deyimiyle kağnı gibi çalışıyor, oyun veri işlerken çok kasıyor. Maçı bırak 1 haftalık periyodu 10 dk da atlayabiliyorum. Oyuncu/personel araştırması yaparken çok kasıyor, sürekli windows tuşu ile ramleri boşatıp oyuna tekrar girerek bir çözüm yolu buldum ki bu sefer de crash dump hatası alıyorum. (oyunda 4 lig, en büyük veri tabanı ile açık ve performans 3.5 yıldız)

O yüzden fazla oynayamıyorum. Ancak dediğim gibi bu sene şampiyonluğu yakalarsam yayınlamayı düşünüyorum.
    Sen bilirsin hocam. Paylaşmak istersen biz buralardayız.
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme maçına kadar 8 oyuncu ile anlaştık.

Atakan Karazor

Juninho Goiano

Yusuf Acer

Abdülkadir Ömür

Burak Camoğlu

Bülent Cengiz

Cıhad Küçük

Joaquin Pereyra

Thiago - Kiralık

Transferler devam edecek...
    TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

3. Ön Eleme

Playoff

Avrupa Ligi Grubumuz

Gruplara kaldıktan sonra 5 oyuncuyu daha kadromuza kattık.

Nicola Murru

Jonas Martin

Yoric Ravet

Lass Bangoura

Lautaro Giannetti

Transfer Özeti

Bu arada kulübün efsane ismi olmayı başardık. Artık mali durumu iyice güçlendirip bir de stadyum yaptırabilirsek kendi adımıza muazzam birşey olacak.

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

1. Hafta

2. Hafta

3. Hafta

4. Hafta

5. Hafta

6. Hafta

Puan Durumu

1. Maç

2. Maç

3. Maç

Puan Durumu

Grupta avantajlı olduğumuzu düşünüyorum. Deplasmanda Wien'i yenersek Villarreal'in gruptan çıktığını düşünerek rotasyona gitmesi ve maça fazla asılmaması durumunda gruptan 2. olarak çıkabiliriz.

Antrenman ve genç tesislerindeki çalışmalar tamamlandı.

Karic Slovenya Milli Takımında !

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

3. Tur

ZTK Grup

7. Hafta

8. Hafta

9. Hafta

10. Hafta

11. Hafta

Puan Durumu

Performansımız iyice düşmeye başladı. Ligde puan farkı açılıyor. Bakalım ilerleyen zamanda toparlayabilecek miyiz ?

Grup 4. Maçı

Grup 5. Maçı

Puan Durumu

Şanssız bir şekilde AL'den elendik. Gruptan çıkmayı başarabilirdik ama nasip değilmiş.

Milli Takım Bize Emanet !

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

12. Hafta

13. Hafta

14. Hafta

15. Hafta

16. Hafta

17. Hafta

Puan Durumu

Grup 6. Maçı

Puan Durumu

Grup Maçları

Puan Durumu

4. turda Konyaspor ile oynayacağız.

Devre arası transfer döneminde tek oyuncuyu kadromuza kattık.

Mario Mandzukic - Kiralık

Transfer Özeti

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

4. Tur

Çeyrek Final

Yarı finalde Trabzonspor ile oynayacağız.

18. Hafta

19. Hafta

20. Hafta

21. Hafta

22. Hafta

23. Hafta

Puan Durumu

Galiba bu sene şampiyonluk geliyor !

TariboWest

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Kariyeri burdan paylaşmadan kendim devam edeceğim. Kariyer bölümün iyice sakinleşmesi nedeniyle kendimiz paylaşıp kendimiz takip ediyoruz. Bu nedenle kariyeri kapatıyorum. Takip eden herkese teşekkürler.
    TariboWest

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri