Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 110 sonuç

Konu: Holiganlar Avrupa'ya Açılmak İstiyor ! | LEEDS UNITED | 3. Sezon...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Default Holiganlar Avrupa'ya Açılmak İstiyor ! | LEEDS UNITED | 3. Sezon...

Leeds United Football Club ya da kısaca Leeds United, İngiltere'nin Leeds şehrinde 1919 yılında kurulan futbol kulübü. İç saha maçlarını 37,890 seyirci kapasiteli Elland Road'da oynamaktadır. Leeds United, "beyazlar" lakabıyla tanınmakta ve sarı-lacivert renkleri taşımaktadır.
    2001 yılında UEFA Şampiyonlar Ligi'nde yarı finale kadar yükselen ekip, Avrupa'daki başarısını birkaç yıl sürdürmüş, girdiği ekonomik sıkıntı yüzünden oyuncularını satmak zorunda kalmıştır. 2003-04 sezonundaPremier League'den Championship'e düşen Leeds United mücadelesini bu ligde sürdürdü. 2005-06 sezonunda Premier Lig'e yükselmek için oynadığı baraj maçı finalinde Watford'a 3-0 kaybetti. Bir sonraki sezon mali sıkıntılar yaşayan kulüp, bu sebeple lige -10 puan ile başladı ve 24 takımlı Championship'i 36 puanla sonuncu bitirerek tarihinde ilk kez İngiltere Ligi'nin 3. kademesi olan League One'a düştü. 2009-10 sezonunda League One'ı 2. sırada tamamlayarak Championship'e terfi etti. Kulüp mücadelesini hala bu ligde sürdürmektedir.

Amblem

Mabed
    Elland Road

Başkanımız
    Massimo Cellino

Açık olan ligler ve veritabanı

Kulüp bilgisi

Müzemiz

Profilimiz

Takımımız hepimizin yakından tanıdığı, bir zamanlar Avrupa'da terör estiren (hem oynadığı futbolla, hem de ateşli taraftarıyla), İngiltere'de büyük takımların korkulu rüyası haline gelmiş olan LEEDS UNITED.
    Takımla alakalı çok fazla şey söylemeye gerek yok.
    Öncelikli amacımız kulübün içinde bulunduğu ekonomik krizi atlatmak ve bununla beraber altyapıdan yetiştirmiş olduğumuz oyuncularımızla başarıdan başarıya koşmak.
    En kısa sürede şu an bulunduğumuz Championship'ten çıkıp Premier Lig'e yükselmek. Ardından da çok özlediğimiz Avrupa arenasında boy göstermek.
    Elland Road'da Şampiyonlar Ligi müziği çaldırmak ve belki de o kupayı müzemize eklemek.

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    İzmir

Başarılar.
    TariboWest

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by GeorgeWeah View Post
    Başarılar.
    Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekürler

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim hocam

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Başarılar dilerim hocam
    Teşekkürler herkese, çok yakında başlıyoruz...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Sezona başlarken verilen bütçeler çok kısıtlıydı. Takıma takviye yapmak için uğraştım ancak hem bütçenin kısıtlı olması hem de itibarın düşük olması sebebiyle oldukça zorlandım. Altyapıya bir kaç takviye yapıldı. Zaten transferlerimin çoğu ileriye dönük olacaktır.

SAHAYA DİZİLİŞİMİZ VE TAKTİĞİMİZ

[/IMG]

[/IMG]

YÖNETİMİN BİZDEN BEKLENTİLERİ

[/IMG]

KADROMUZA KATTIĞIMIZ GENÇ OYUNCULAR

OLIVER DAVIES

DAVID CARSON

JOSE BAXTER

Yönetime kardeş kulüp bulmaları konusunda ricada bulunduk. Böylece en azından oradan maliyetsiz bir şekilde oyuncu kiralayabiliriz.

Taraftarlar bize inanmış durumda. Kombine kartlarının satışı başladığı gün çok büyük ilgi görmüş durumda. Bu durum yönetimi de sevindirdi.

HAZIRLIK MAÇLARIMIZ

Yönetim maalesef bize kardeş olacak bir kulüp bulamadıklarını iletti.

BAŞLIYOOOOOOOR...

1. HAFTA

EFL CUP 1. TUR MAÇI

2. HAFTA

MAÇIN YILDIZI CHRIS WOOD'A SOSYAL MEDYADA ÖVGÜLER YAĞDIRDILAR
    [/IMG]

3. HAFTA
    [/IMG]

4. HAFTA
    [/IMG]

EFL CUP 2. TUR MAÇI
    [/IMG]

İŞTE BİZİM GENÇLERİMİZ!!! UMARIM İLERDE BU LİSTE DAHA UZUN OLUR!
    [/IMG]

EFL CUP 3. TUR'UNDAKİ RAKİBİMİZ. BENCE ŞANSLI BİR KURA ÇEKTİK. CHELSEA VEYA MANCHESTER UNITED'TAN BİRİ ELENECEK
    [/IMG]

5. HAFTA
    [/IMG]

İLK BEŞ HAFTAYI BİTİRDİK VE 15 PUAN TOPLADIK. RÜYA GİBİ BİR BAŞLANGIÇ. ÜSTELİK 2 DE KUPA MAÇI OYNADIK VE ONLARDAN DA GALİP GELDİK. TAKIM ŞU ANDA TAM OLARAK İSTEDİĞİM TOPU OYNAMAYA BAŞLAMADI ANCAK İNANILMAZ BİR PASLAŞMA VAR TAKIMDA. SEZON ÖNCESİ TAKIMA BOL BOL TOP KONTROLÜ ÇALIŞTIRDIM VE GALİBA BU İŞE YARAMIŞ. İLK HAFTADAKİ GÖZLEMLERİME GÖRE TAKIMI SIRTLAYANLAR İLERİ UÇTAKİLER GİBİ GÖRÜNSE DE BENCE BU TAKIMDA ÇOK BÜYÜK ADAM OLACAK 2 ADAM VAR. ONLARDAN BİRİ SOL BEKİMİZ CHARLIE TAYLOR DİĞERİ DE ORTA SAHANIN GÖBEĞİNDE OYNAYAN KALVIN PHILLIPS. ÇOK BEĞENDİM İKİSİNİ DE.

[/IMG]

FİKSTÜRÜMÜZ
    [/IMG]

PUAN TABLOSU
    [/IMG]

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Tebrikler iyi başlangıç yapmışsın.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Başarılar..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Tebrikler iyi başlangıç yapmışsın.
    Aynen iyi bir başlangıç yaptık, hiç bu kadarını beklemiyordum ama oyuncuların zayıflığı maçları izleyince belli oluyor. Yani takım kazanıyor ama sanki bir yenilgide tepe taklak olur gibi geliyor. Devre arasında yapabilirsem takviye yapmayı deneyeceğim. Örneğin 2 stoperim de başka takımdan kiralanmış. En azından Pontus Jansson'ı almayı deneyebilirim.

Quote Originally Posted by cklnc View Post
    Başarılar..
    Teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Leeds FM 2017 adına çok zevkli bir seçim. Başarılar diliyorum, takipteyim...
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Başarılar hocam.Lige çok iyi başlamışsın.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Leeds FM 2017 adına çok zevkli bir seçim. Başarılar diliyorum, takipteyim...
    Kesinlikle! Ben bu kadarını beklemiyorum ama oldum olası Championship'e karşı bir ilgim vardı ve kaç zamandır bir kariyer açmak istiyorum. Kısmet Leeds'eymiş

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Başarılar hocam.Lige çok iyi başlamışsın.
    Saolasın hocam Bakalım hedeflerimize ulaşabilecek miyiz

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

5. haftanın sonunda dikkatimi çeken o oyuncular.

CHARLIE TAYLOR

KALVIN PHILLIPS

PONTUS JANSSON
    (Şu an için kiralık ancak sezon sonu için anlaşmışız, oyun öyle başladı)

KEMAR ROOFE
    (Şu anda 6 golle takımın en golcüsü)

TRANSFER SEZONU KAPANDI

Fazla forma şansı tanımadığımız Modou Barrow kiralık sözleşmesinin feshini talep etti, biz de kendisini bu konuda kırmadık. Takımda şu anda onun haricinde 4 forvet var.

Hislerimizde haksız değilmişiz. En beğendiğim oyunculardan olan Kalvin Phillips Ayın oyuncusu ödülüne layık görüldü. Arkasından gelenler de hiç yabancı değil. Bu gurur bizim!

Bir oyuncunun hem ayın oyuncusu hem de ayın genç oyuncusu olduğu ilk defa görüyorum galiba.

İlk aydan ödüllere ambargo.

6. HAFTA

Kupanın da dışına ittiğimiz rakibimiz karşısında başından sonuna kadar üstün olan taraftık ve taraftarımız önünde kazanmasını bildik.
    Maçın adamı yaptığı 1 asistle Charlie Taylor. Diğer 2 asist Kalvin Phillips'ten geldi.

7. HAFTA

Kendi sahamızda çok üstün bir oyun sergiliyoruz. Kalvin Phillips'in gölünde asist maçın adamı seçilen Charlie Taylor. Bu adamları çok seviyorum. Umarım uzun yıllar birlikte çalışırız.

8. HAFTA

Serimiz sona eriyor Elbet bir gün bitecekti. Tesellimiz, mağlubiyete rağmen üstün olan tarafın gene biz olması. Sadece gol yollarında biraz etkisiz kaldık. Aynı dakika içinde karşılıklı gollerin olması da ilginç bir ayrıntı.

EFL CUP 3. TUR

Gol düellosu şeklinde geçen maçta rakibimiz eliyor ve bir üst tura çıkıyoruz. Maçın adamı 2 asistle yıldızlaşan Charlie Taylor.
    Şaşırdık mı? Kesinlikle hayır!

4. Turdaki rakibimiz Manchester United. Roses derbisine hazır olun.

9. HAFTA

Adama nazar değdirdik, kırmızı kart gördü. Gene üstündük ancak son haftalarda forvetlerimizde bir performans düşüklüğü var.
    Biraz kulaklarını çekmek lazım.

MICHAEL TURNER

Yedek stoperimiz sadece bir taneydi. İlerde sıkıntı yaşamamak için sezon sonuna kadar sözleşme imzaladık.

10. HAFTA

2-3 haftadır bir düşüş var takımda ama ayağa kalkmasını biliriz. Açıkçası her maçta üstün oynayan taraf biziz. İnanılmaz goller kaçtı bu maçta. Kalecileri çok iyi oynadı. Maçın adamı stoperleri oldu. Tekrardan bir ivme kazanmamız gerekiyor.

2-3 gün koymaz bu adama. Biraz dinlenmiş olur en azından.

11. HAFTA

Kelimenin tam anlamıyla dağıldık !!! Yediğimiz 3. golden sonra takımın reaksiyon vermesi için elimden geleni yaptım ama nafile. O ilk 7 haftaki performanstan eser yok. Takım toplantısı şart oldu galiba.

Son 5 haftada tek galibiyetimiz var. Çok dengesiz maçlar çıkardık. Ama inanıyorum, bu takım bu sene playofflara kalacaktır.

11. hafta sonunda oluşan puan durumu

Son haftalardaki performansımıza rağmen hala lideriz

Devam edecek...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Taylor da Philps de çok iyilermiş. Taylor Kanat bek olarakda iyi işler çıkarabilir. Son haftalarda biraz düşüşe geçmişsin ama takım tekrar toparlanacaktır.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Taylor da Philps de çok iyilermiş. Taylor Kanat bek olarakda iyi işler çıkarabilir. Son haftalarda biraz düşüşe geçmişsin ama takım tekrar toparlanacaktır.
    Evet kesinlikle ikisi de çok iyi adamlar ve yaşları da daha küçük. Taylor 23, Phillips 20 yaşında. Ancak şöyle bir problem var Taylor'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve yeni sözleşme imzalamak istemiyor. Onu nasıl ikna edeceğim onu düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Her iyi oynadığı maç sonunda onu övmelisin. Sen sözleşme imzalatamıyorsan futbol direktörüne yada başkana devret. Seni sevmesini sağlarsan imzalayabiliyorlar.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

12. HAFTA

Düşüşümüz devam ediyor. Yenilgiyi geçtim bugün ilk defa bir rakibe karşı bu kadar çaresiz kaldık. Adamlar çok pozisyon harcadı. Biz ise hiçbir varlık gösteremedik. Rakip 3 puanı sonuna kadar hakketti.

13. HAFTA

Maçtan önce yapmış olduğumuz takım toplantısı çok verimli geçti. Bütün takım olarak bugün galibiyete inanmıştık. Sürprizlere artık yer yoktu. Maçı 90 dakika domine etmeyi başardık ve farklı bir galibiyet aldık. Bu arada bir detay; Hatırlayanlar olacaktır, sezonun başlarında Modou Barrow kiralık sözleşmesinin feshini istemiş, kadroda ona yer olmadığını düşünerek biz de kabul etmiştik. Ancak zannedersem "kabul" tuşuna ya basamadım ya da bastım sanıp geçtim. Adam takımda kaldı ve oynatmaya başladım. 2 gol 1 asistle maçın adamı oldu.

14. HAFTA

Dengesiz form grafiğimiz devam ediyor. İlk yarıda yenen 3 gol maçın da dengesini bozdu ve oyun planlarımızda değişikliğe gitmek zorunda kaldık. İkinci yarının başlarında gelen 2 gol bizi ümitlendirse de bu dakikadan sonra rakip müthiş bir savunma örneği göstererek kalesini gole kapamayı başardı. Bu sonuçla Roses derbisine moraller bozuk gidiyoruz ancak toparlanmak için önümüzde bir kaç günümüz var.

EFL CUP 4. TUR MAÇI

Maçtan önce Mourinho ile bir atıştık. Bizi yenmelerine imkan yok dedi. Ben de cevap verdim; "Bizden güçlü olabilirler ama sürprizlere de açık olsunlar" dedim. Nitekim öyle oldu. Üstün olan taraf ev sahibiydi ancak bir duran top ve bir kontra atakla bulduğumuz goller sonucunda Mourinho efendiyi kupanın dışına itiyoruz. Good bye Mourinho !

Çeyrek Final eşleşmeleri.
    Kupada zor rakip denebilecek kimseyi göremiyorum. Bence herkesin eşit şansı var bu saatten sonra.

Devam edecek...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

15. HAFTA

Maçın mutlak hakimiydik ancak gol yollarında kısır kaldık. Rakibe top göstermedik. İvme kazanmamız açısından kazanmamız çok önemliydi.
    Çok önemli bir 3 puanı hanemize yazdırıyoruz bu maçın sonunda.

16. HAFTA

Şut istatistiklerine bakıldığında üstün tarafın biz olduğu görülüyor ancak çok ortada bir maç oldu. 2 takım da bir çok pozisyondan faydalanamadı. Ancak bu pozisyonların ikisini gole çeviren taraf olduk ve çok önemli bir galibiyet aldık.
    Üst sıralar için mücadele edeceğimiz en önemli rakiplerimizden biri olan Norwich'i kendi sahasında yenmemiz bizim için çok önemliydi ve bunu başardık. Çıkışımız sürüyor.

Maçın ardından as kalecimiz antrenman esnasında sakatlandı ve 4 ay sahalardan uzak kalacak. Yaşının 36 olması bu sakatlıktan sonra ne kadar verimli olacağının tartışmasını yarattı. Yedek kalecimiz Marco Silvestri formayı devralıyor.

17. HAFTA

Sezon başında sorsanız lider kim olur diye, sayacağınız 3 takımdan biri Newcastle United olurdu, ancak sezona çok kötü başladılar. Rafa Benitez'in koltuğu sallanıyor. Bu maçta forvetlerimiz gene işbaşındaydı. 79. dakikaya kadar çok iyi bir savunma örneği gösterdik ve skoru 2-0'da tutmayı başardık. Bir anlık rehavet kalemizde golü görmemize neden oldu ve bu dakikadan sonra stresli dakikalar başladı. Ancak 90 dakikanın sonunda galip gelen taraf biz olduk. Son 2 haftada 2 önemli rakibimizden 6 puan almış olduk.

18 . HAFTA

Bizim açımızdan çok sıkıntılı bir maçtı. Rakip ligin son sırasında olmasına rağmen üst düzey bir savunma yaptı. 90. dakikada topları direkten döndü. Az kalsın 2 puandan oluyorduk. Kalecimiz henüz güven vermiyor ama takıma alışacaktır. Bu arada golü atan Pontus Jansson kafa toplarına inanılmaz çıkıyor. Hava toplarında çok etkili.

Yönetim gururumuzu okşuyor ve daha sezonun yarısı bitmeden sözleşmemizi uzatmamızı teklif ettiler. Tabii ki biz de geri çevirmiyor ve memnuniyetle kabul ediyoruz.

EFL CUP ÇEYREK FİNAL MAÇI

Rakibimizi ligde olduğu gibi kupada da yeniyoruz ve daha göreve geleli 5 aydan kısa bir süre olmuş olmasına rağmen kupada yarı finale yükseliyoruz. Bu saatten sonra o kupayı gerçekten istiyoruz. Başlarda nereye kadar gidersek başarıdır diyorduk ancak MANU dışında kura şansımızla da birlikte yarı finale kadar geldik. İlk sezondan kupa alırsak müthiş bir zafer olur ancak konuşmak için henüz çok erken. Bu arada yarı finaldeki rakibimiz Leicester. Diğer eşleşme Everton - Southampton.

Daha az önce kendisinden bahsettiğimiz oyuncumuz ayın oyuncusu ödülüne layık görülüyor. Kendisini tebrik ediyoruz.

Bu sezon 2. defa ayın menajeri ödülüne layık görüldük. Çok önemli bir galibiyet serisi yakalamış olmamız bunun başlıca nedenlerinden biri. Umarım bu başarımızı uzun vade de elde ederiz.

19. HAFTA

Kupa maçının vermiş olduğu yorgunluktan dolayı rotasyon ağırlıklı bir kadroyla çıktık sahaya. Maçın rahat geçmesini beklerken gene bulduğumuz golden sonra bir çok fırsat kaçırdık. 2. yarıda neredeyse hiç pozisyona giremedik. Rakibin 90+2. dakikada attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi ve rahat bir nefes aldık. Evet, 3 puan güzel, gol de yemiyoruz, ama gol yollarında daha üretken olmamız gerektiği kanaatindeyim.

SON DAKİKA!!!
    Aston Villa yönetimi Steve Bruce'un görevine son verdi.

FA CUP'ta rakibimiz Slaven Bilic yönetimi önderliğindeki West Ham United.

Kullanmadığımız bir kanat oyuncusuydu. Güzel bir ücret karşılığında kendisini Derby County'e sattık ve kasamıza önemli ölçüde bir katkı sağlamış olduk.

20. HAFTA

1-0 yenik duruma düştüğümüz bu deplasmanda takım çok iyi reaksiyon gösterdi. Attığımızın en az iki katını da kaçırdık.
    Bu takıma devre arasında iyi bir golcü ve iyi bir kaleci alabilirsek bu sezonu şampiyon bile bitirebiliriz.

21. HAFTA

Zirve mücadelesi vereceğimiz en önemli rakibimiz ile oynadık. Başından sonuna üstün götürdüğümüz maçtan, sırf skoru koparamadığımızdan dolayı, 1 puanla ayrılıyoruz. Son dakikalarda gelen gol canımızı sıktı, ancak rakibimize yenilmemiş olmamız da ilerisi için bir avantaj olabilir.

22. HAFTA

Mutlak favori olarak çıktığımız maçta çok vasat bir görüntü çizdik. Çok şut çektik ancak hiçbirisi rakip için önemli bir tehlike arz etmedi. Maç artık 0-0 bitecek derken son saniyelerde rakibin golü geldi ve son 2 haftada 5. puanımızı kaybetmiş olduk. Devre arasında takıma mutlaka iyi bir forvet almamız gerekiyor.

23. HAFTA

Müthiş maç, müthiş mücadele, müthiş skor. Çok keyifli bir maçı geride bıraktık. Bol pozisyonlu, bol gollü bir mücadele oldu ve taraftarlara uzun süre akıllardan çıkmayacak bir maç izlettik. Geçen hafta için yazdıklarımı duymuş olsalar gerek, hem çok gol attık, hem de Roofe hat-trick yaptı. Hocam ne forveti, ben burdayım diyor adeta.

24. HAFTA

Erken bir dakikada 10 kişi kalan rakibimiz karşısında skoru bir türlü lehimize çeviremedik. Rakip kendi saha avantajını kullanarak iyi oynamaya devam etti. Üstün bir savunma örneği göstererek kontra ataklarla gol aradı. Kalan dakikalarda başka gol çıkmayınca 1'er puanı paylaşmak zorunda kaldık.

Ayın menajeri ödülü Rafa Benitez'in. Takımı toparlamasını bildi. Henüz iddialı bir konuma gelmedi ama ileride ne olur bilinmez. Bu aralar adı Napoli ile anılıyor.

ALINAN SKORLAR

GÜNCEL PUAN DURUMU

Devam edecek...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İlk sezonunda harika bir ivme yakalamışsın, tebrik ederim. Leeds'i 2000'li yılların başına döndürmen dileğiyle.

Nesil
    2014
    Yer
    izmir

Liderlik yarışı kızışıyor.Ara ara puan kayıpları normal.Manuyu yenmen ise müthiş.Ama kupayı almak zor gibi.Everton ve Southamton ayarında değiliz sanki.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    İlk sezonunda harika bir ivme yakalamışsın, tebrik ederim. Leeds'i 2000'li yılların başına döndürmen dileğiyle.
    Teşekkür ederim Aynen hedeflerimiz o yönde, bu yüzden ilk önce kulübün ekonomisini düzeltmem gerekiyor. Başarıyı getirecek potansiyel var takımın altyapısında.

Quote Originally Posted by olgunege75 View Post
    Liderlik yarışı kızışıyor.Ara ara puan kayıpları normal.Manuyu yenmen ise müthiş.Ama kupayı almak zor gibi.Everton ve Southamton ayarında değiliz sanki.
    Manu maçı tam bir taktik savaşı oldu. Kalemizi çok iyi kapattık gole. Bir duran top, bir kontra atak ile 2 gol bulduk. Ondan sonra delirdiler tabii Kupa benim için de zor gibi gözüküyor, zaten sezona başlarken öyle bir hedefimiz yoktu ama çok şanslı kuralar çektik, Manu zaferiyle de buraya kadar geldik.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şimdi size bir sorum olacak. Hikayemi okuyanlar bilir, biliyorsunuz Charlie Taylor'ın sözleşmesi sezon sonunda bitiyor ve sözleşme yenilemek istemiyor demiştim. Durum hala aynı. 1 Ocak'a geldim ve Watford Charlie için 3,8m Euro değerinde (gerçek değeri şu anda o) bir teklifte bulundu. Sizce kabul mu etmeliyim, yoksa sezon sonunda bedava gitme riskini göze alıp, sözleşme yenilemek için uğraşmalı mıyım?

Değerli görüşlerinizi bekliyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Altyapıya yatırım bizim için en büyük başarıyı getirecek olan adımlardan biridir. Başkanla aramız çok iyi bu arada.

25. HAFTA

Maçı baştan sona üstün götürdük. Lig sonuncusuna karşı fazla zorlanmadan 3 puanı almayı bildik.
    Kalecimiz çıkardığı penaltıyla rakibin maça ortak olmasını engelledi. Son haftalarda Chris Wood'un yükselen bir performansı var. Gol yollarındaki yükü tek başına sırtlanıyor bu aralar.

FA CUP 3. TUR MAÇI

Rakibimize oyunun hiçbir bölümünde üstünlük kuramadık. Ezilmedik ama dengeyi de bir türlü kuramadık. Bu durumun sonunda da sahadan 1-0 mağlup ayrılıyor ve FA Cup'a veda ediyoruz.

EFL CUP YARI FİNAL MAÇI

Ve FİNALDEYİZ! Çok büyük bir mücadele örneği göstererek Leicester karşısında çok iyi bir top oynadık. Rakip oyununu kopartmamak adına elinden geleni yaptı ancak eski bir Leicester'lı olan Chris Wood son zamanlardaki çıkışını devam ettirdi ve attığı 2 golle bize finali getirdi. Bu saatte sonra kupayı almasak da olur gerçekten. İlk sezondan buralara gelmek hiç aklımın ucundan bile geçmiyordu. Soyunma odasında bütün oyuncularımı tek tek tebrik ettim.
    Finaldeki rakibimiz Southampton.
    Maçtan notlar : Goller dışında 2 topumuz direkten döndü.

Vardy gerçekten tam bir golcü. Attığı 2. golden sonra oyuncularıma, top Vardy'deyken topa sert müdahale etmelerini söyledim. Golü attıktan 5 dakika sonra sakatlandı. Onun adına üzüldüm ama kalan dakikalar için onu durdurmayı başarmış olduk. Çenesi çıkmış 3-4 hafta sahalardan uzak kalacak.

Daniel Ayala'yı kiralık sezon sonuna kadar kadromuza kattık.

Çok üzülerek de olsa Charlie Taylor'ı gönderme kararı aldık. Hiçbir şekilde bizle sözleşme imzalamak istemedi. Daha büyük bir kulübe gidip oradan üst düzey takımlara geçmek istediğini belirtti. Ona istediklerini vaadedsem de maalesef bizle devam etmeyi kabul etmedi. Ona edilen teklif çok fazla değildi ama sezon sonunda hiç para kazanmadan da kaybedebilirdik onu. Bizde yıllık 600 bin euro alırken Watford ona yıllık 3.450,00 euro teklif etti. Kim olsa gitmek istedi heralde Ona kariyerinin geri kalan kısmında başarılar diliyoruz. Bu arada satış sözleşmesine "bir sonraki satıştan %30 alırız" maddesini de ekledim.

Charlie Taylor'ı elimizde tutamayacağımızı önceden tahmin ettiğim için eşit zamanlı transfer görüşmelerimi alternatiflerle sürdürüyordum. Charlie Taylor'ı gönderdikten hemen sonra yeni sol bekimiz Diego Rico'yu renklerimize katıyoruz. Charlie Taylor'da olduğu gibi Rico'dan da beklentiler yüksek. Aramıza hoşgeldin Rico.

26. HAFTA

Açıkçası tatsız bir maç oldu. İki taraf da beraberliğe razıydı sanki. Bu maçta Diego Rico ve Daniel Ayala'yı deneme şansımız oldu. İkisi de sırıtmadı, özellikle Daniel Ayala çok mücadeleci bir oyuncu. Chris Wood'un 88. dakikada kaleciyle karşı karşıya kaldığı pozisyonda topu direğe nişanlaması maçın unutulmaz anlarındandı.

Fikstür ve Sonuçlar

PUAN DURUMU

Devam edecek...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu arada yazmayı unutmuşum, Preston ve Aston Villa maçlarını tekrar oynamak zorunda kaldım çünkü bir önceki sefer oyunu kapatırken kaydetmeyi unutmuşum

Başarılar. Takım iyi gidiyor. Forvet gitti ise iş biraz zor ancak daha iyisini aldıysan alternatifin varsa ligi şampiyon bitirirsin ..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ultrafanatik View Post
    Başarılar. Takım iyi gidiyor. Forvet gitti ise iş biraz zor ancak daha iyisini aldıysan alternatifin varsa ligi şampiyon bitirirsin ..
    Teşekkürler hocam. Giden adam takımın sol bekiydi ve adam baya gelişiyordu, ilerisi için acayip bir potansiyeli vardı ama yerine adam aldık. Umarım yerini doldurur.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

27. HAFTA

Roofe'nin yıldızlaştığı maçta 3 puanı 3 golle alıyoruz. Toplamda 3 topumuz da direkten döndü. Kısacası oyunun her dakikasında üstün olduğumuz ve rakibe şans tanımadığımız bir maçtı. Attıklar tek gol duran toptan geldi. Takım olarak ligde kazanmaya alışmaya başladık, bu da öz güven bütün ekibe.

EFL CUP YARI FİNAL 2. AYAK

Yarı final 2 maç üzerinden oynanıyormuş, hiçbiriniz de söylemiyor Bildiğiniz gibi ilk maçı sahamızda 3-2 kazanmıştık. Rövanşta da aynı başarıyı gösteriyor ve rakibimizi 1-2 yenerek kupadan eliyoruz. Artık gerçekten finaldeyiz.
    Maçta 3 oyuncu değişikliliği hakkımızı da zorunluluktan kullandık. Bu maç sonunda 3 sakat veriyoruz. Lige kötü yansıyacaktır bu durum.
    Finaldeki rakibimiz değişmiyor : Southampton

28. HAFTA

İnanılmaz bir geri dönüşe imza attık bu maçta. İlk yarı eksiklerimizi çok fazla hissettik. 0-2 geriye düştük ve bu maçı çevirmemiz gerçekten çok zordu, özellikle de ilk yarıda oynanan futbola bakıldığında. Soyunma odasında yaptığımız konuşma oldukça etkili olmuş olsa gerek, ikinci yarı bambaşka bir maç izledik. Çok baskılı ve çok kaliteli bir oyun koyduk ortaya. Bu galibiyet çok önemliydi adımıza.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

YENİ TRANSFERİMİZ TYRONE MINGS
    Böylece takımda 2 ofansif bek ve 2 defansif bek olmuş oldu. Maç içinde duruma göre hareket edebileceğiz.

AYIN OYUNCUSU ÖDÜLÜ

AYIN GENÇ OYUNCUSU ÖDÜLÜ

AYIN MENAJERİ ÖDÜLÜ

Ödüllere ambargo koyduğumuz bir aydayız, ama bunu hakkettik.

29. HAFTA

Sayısız gol fırsatından yararlanamadığımız bir maç oldu. Çok üstün oynadık ancak 3 puanı getirecek golü bir türlü bulamadık. Şans faktörü rakipten yanaydı. Rakip 10 kişi kaldıktan sonra ataklarımız arttı ancak gene direğe takıldık. 89. dakikada Matt Grimes'ın şutu üst direğe çarparak oyun alanının dışına çıktı. Golsüz eşitlik sonunda 2 takım birer puana razı oldu.

30. HAFTA

Seyir zevki açısından üst düzey bir maçı daha geride bıraktık. Bol pozisyonlu, rakibi kendi sahasına hapseden, tabiri caizse onu sahadan silen bir Leeds United vardı bugün sahada. İlk yarının sonunda rakip sadece 2 şut çekmişti ki bunlar da kaleyi bulmamıştı. Bizim 11 şutumuz vardı ve bunlardan 6'sı kaleyi bulmuştu. Çok enteresandır, kaleyi gördüğünüzde vurun komutu vermiyorum ama bol bol şut çekiyoruz

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri