Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 56 arası toplam 56 sonuç

Konu: FM 2018 Beklentileriniz

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Bazı köklü değişiklerin zamanı geldi gibi fakat söylediklerimizin %25ini yapsalar bu bile kafi bana
    ADANA DEMİRSPOR

2. Default

Neden sabit fm 2018 başlığı açılmıyor oyun hakkında yenilikler vs bilgi paylaşımı olmuyor.

Aynen Fm18 konusunun acilmasi gerek. Gec bile kalindi.

Her gun yeni ozellikler aciklanmaya baslarken,acilmasi sart.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Hangi konudan bahsediyorsunuz @Adana Demirspor ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Konudan kastim Fm18 bolumunun acilmasiydi,zaten acmislar.

Haftaya da beta cikar guzelce oynar,yorumlariz.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Videolardan gördüğümüz kadarıyla diğer yıllarda çıkanları tekrar gitmeyen, onları ileri taşıyan bir oyun gelecek gibi görünüyor. bir butonu yukarıdan sola/sağa almaktan ziyade daha derin değişiklikler yapmışlar gibi. İnşallah videolar, dandik filmlerin fragmanları gibi bizleri sonradan hayalkırıklığına uğratmaz.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Ben şu dinamik gruplaşma mevzusunu merak ettim.Artık bir oyuncu rahatsızken tüm takım değil tayfası kapı çalıcak ve daha haşin olacak sanırsam.Çünkü ben mutsuz bir oyuncunun arkasına 18 kişi gelince tek sözcükle hepsini geri yollamayı ve herifi yalnız bırakmayı komik ve saçma buluyordum.Herkesi gaza getiriyor geliyorlar önüme '' her şeyi sizin için yapıyorum'' diyorum.Haklısınız hocam deyip herifi yalnız bırakıyorlardı.Bu daha heyecanlı olacak gibi

2017'de 4-4-2 ile geri olduğu maçları kime karşı olursa olsun çevirebiliyordum en kötü beraberlik geliyordu maç sonuna. Umarım bu işi düzeltirler, tek bir taktiğin baskın durumda olması can sıkıyor. 4-4-2'yi sevmeyen biri olarak oyundan çabuk soğumuştum, en azından maç motoruna uygun 2-3 taktiksel dizilim olması lazım ki oyunda mücadele olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ilkeri View Post
    2017'de 4-4-2 ile geri olduğu maçları kime karşı olursa olsun çevirebiliyordum en kötü beraberlik geliyordu maç sonuna. Umarım bu işi düzeltirler, tek bir taktiğin baskın durumda olması can sıkıyor. 4-4-2'yi sevmeyen biri olarak oyundan çabuk soğumuştum, en azından maç motoruna uygun 2-3 taktiksel dizilim olması lazım ki oyunda mücadele olsun.
    o taktik üstün diye oynamak zorunda değilsin ki. illa online de falan başarılı olmak istiyorum diyeyse bir şey diyemem ama ben 2 defansla bile oynadım fm 2017 de gayet zevkliydi

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    o taktik üstün diye oynamak zorunda değilsin ki. illa online de falan başarılı olmak istiyorum diyeyse bir şey diyemem ama ben 2 defansla bile oynadım fm 2017 de gayet zevkliydi
    Tabii ki zorunda değilim ama bahsetmek istediğim şey, oyunun 4-4-2 için zorunluluk hissi vermesi idi. Basit bir Örnek ile Fenerbahçe ile yaptığım kariyerlerde kendi sevdiğim taktik dizilişin oturması ilk 10 haftayı buluyor oturduktan sonrada 1-2 gol ü bir maçta zar zor bulabiliyor iken, 4-4-2 taktiği 10 haftayı bulmadan takıma oturmaya ve verim vermeye başlıyor. Bunu Volkan Şenli, Lensli Fenerbahçe'de de tecrübe ettim, tüm yıldızları sattığım bir çok maça Şener-İsmail kanatları ile çıktığım Fenerbahçe'de de. Benim için can sıkan noktası budur. Oyun bana bir taktiğe bağlı kalmak zorundaymışım hissi vermemeli.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

fm 2008'den beri kendi taktiğimi yapan ve 4-4-2 oynamayan biri olarak o hissi pek anlayamıyorum bir şey diyemeyeceğim ama bir oyun sonuçta bu doğal olarak illa bir sıkıntısı oluyor maalesef.2011-2012 de mi ne istersen bir korner taktiği ile Servet Çetin'i gol kralı yapıyordun.Bir dönem sadece kanattan içe kat ederek 5-6 gol atıyordun.Ama bunları yapmamak da her zaman sana bağlı bir şeydi.Belki dediğin gibi 4-4-2 şu serinin en iyi taktiği de olabilir.Seneye de 3 4 3 olur belki ama her zaman oluyor maalesef böyle şeyler.

Nesil
    2003

Beta ciktigina gore artik yazabilirim.

Uzun zamandir bu kadar fazla ve onemli yeniligin oldugu bir FM hatirlamiyorum.

Gecen yil, ozellikle bu forumlarda, Turkiye ligindeki rekabet eksikligi hakkindaki yorumlardan faydalanarak Turkiye liginde bir hayli cok yenilik yaptik. Her sey mukemmel diyemem ancak dogru yonde buyuk bir ilerleme oldugunu soyleyebilirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Gecen yil, ozellikle bu forumlarda, Turkiye ligindeki rekabet eksikligi hakkindaki yorumlardan faydalanarak Turkiye liginde bir hayli cok yenilik yaptik. Her sey mukemmel diyemem ancak dogru yonde buyuk bir ilerleme oldugunu soyleyebilirim.
    Usta tek merak ettiğim konu bütçeler. Geçen yıl ki gibi ilerleyen safhalarda klup bazında özellikle 3 büyüklerde bütçe sıkıntısı oluşuyor mu? Her ne kadar oyun şu anda iniyor olsada 4-5 sezon geçmem yine en azından 1-2 haftamı alır.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by La BruJiTa View Post
    Usta tek merak ettiğim konu bütçeler. Geçen yıl ki gibi ilerleyen safhalarda klup bazında özellikle 3 büyüklerde bütçe sıkıntısı oluşuyor mu? Her ne kadar oyun şu anda iniyor olsada 4-5 sezon geçmem yine en azından 1-2 haftamı alır.
    Zaman zaman kulupler bir sezonda gucunden fazla harcama yaptigi icin ertesi sezon butce darligi olabilir ama uzun vadeli sorun cikartan unsurlari temizledik.

Ancak tabii henuz bizim gormedigimiz bir sorun ile sizlerin karsilasmasi halen mumkun, bu nedenle temkinli yaziyorum. Bu tip durumlarla karsilasirsaniz bize bildirmeniz gerekli ki duzeltilmesini saglayalim.

Quote Originally Posted by perpetua View Post

Üstadım size 2 sorum var: Birincisi Türkiye liginde ne tür yenilikler yaptınız, bu konuyu biraz açabilir misiniz? 2. sorum ise biraz şahsi olacak; iddaa oynuyor musunuz? Şayet oynuyorsanız sizin kuponlardan ben de denemek isterim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sponsorluk anlaşmalarını manuel olarak biz yapabiliyor muyuz yeni oyunda? Yani başarıya göre zamanla yeni sponsorluklar, teklifler gibi bir durum geldi mi_?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Bohater View Post
    Üstadım size 2 sorum var: Birincisi Türkiye liginde ne tür yenilikler yaptınız, bu konuyu biraz açabilir misiniz? 2. sorum ise biraz şahsi olacak; iddaa oynuyor musunuz? Şayet oynuyorsanız sizin kuponlardan ben de denemek isterim
    1. Oynayarak gormek daha zevkli bence.

2. Hic oynamadim, oynamayi da dusunmuyorum.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by elensar77 View Post
    Sponsorluk anlaşmalarını manuel olarak biz yapabiliyor muyuz yeni oyunda? Yani başarıya göre zamanla yeni sponsorluklar, teklifler gibi bir durum geldi mi_?
    Hayir. Teknik direktorun mevkisinin ustunde kararlar bunlar.

19. Default

Serbest taktik ekranı gelmeliydi oyuna pesteki gibi yada cm6 yada 7 de gelmişti sabit belli bölgelere oyuncu koymaktan çok dah iyi olur diye düşünüyorum

20. Default

Rakiplerin bizlerle yarışacak güzel transferler yapması

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by Zomora View Post
    Serbest taktik ekranı gelmeliydi oyuna pesteki gibi yada cm6 yada 7 de gelmişti sabit belli bölgelere oyuncu koymaktan çok dah iyi olur diye düşünüyorum
    +1 . çok güzel olurdu... FM 2038'e artık...

22. Default

Quote Originally Posted by Zomora View Post
    keşke gelse bu bize taktiksel çeşitlilik sağlar oyunu tek düzelikten çıkartacak faktörlerden

maç içinde taktikle oynamak yapmak için girince bu ekran geliyor ne diye böyle yana doğru yaptılar acaba alışması gerçekten çok uzun sürer buna.

24. Default

Quote Originally Posted by shyster View Post
    maç içinde taktikle oynamak yapmak için girince bu ekran geliyor ne diye böyle yana doğru yaptılar acaba alışması gerçekten çok uzun sürer buna.

hocam şu yoğunluk meselesi nedir oyuna etkisi nasıl zorlaştırmışmı ? fm 18in zorlaşmasını çok istiyordum hatta bir seçenek bile gelebilirdi kolay orta zor gibi oyun içi editörden 17de kendi oyuncularımın özelliklerini -1 yapmayı bile düşündüm

@shyster bazen kafamı yanlatıyorum hocam ben

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

2d ara yüzü berbat milleti 3d ye yönlendirmek için yapmışlar heralde.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri