1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Sezon 1 - İstanbulspor "Türk Futbolunu Zirveye Taşımak"

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Default Sezon 1 - İstanbulspor "Türk Futbolunu Zirveye Taşımak"

BAZI RESİMLERİ DAHA DETAYLI GÖRMEK İÇİN YENİ SEKMEDE AÇMANIZ GEREKİYOR

VERİTABANI

Oyunda bütün ligler ekli Türkiye Yerel Amatörden San Marino'ya.. Azerbaycan'dan Bahamalara kadar.. Bazı ligler sadece görüntüle olarak çalışıyor.. Avrupa'da kiraya verdiğim oyuncuları daha iyi takip edebilmek, daha çok oyuncu bulabilmek için bu şekilde devam edicem.. Yavaş ilerlemeyi ve ayrıntılarla uğraşmayı seviyorum.. Oyuncuları programla değil kendim arayıp bulucam.. Oyuncu tavsiyelerine açığım fakat büyük wonderkidler olmazsa sevinirim görmezden geliyorum işimi kolaylaştırmasın diye her seferinde listeleri paylaşılan listeleri..

Kendimi iyi yapmaya çalıştım Top Kontrolü çalıştırmayı seviyorum bizzat işi üstlendim

Bol rotasyonla sezon geçiricez.. Maçların üst üste gelmesi ve oluşabilecek her arada Hazırlık Ligi ya da Kupası oynayabilmek ve oyuncuların gelişimini, performansını daha iyi takip edebilmek için kadroyu geniş tuttum.. Muhtemelen hepsi Süper Lig seviyesinde oyuncular değildir ama alabildiğim tüm verimi alıp çıkarabildiğim en iyi profile kadar çıkarmak istiyorum oyuncuları. Kiralıklar sözleşmesi bu yıl bitmiyorsa 2 yıllık kiralık.. PTT'de kadro daha da genişleyecek U19 ve U21 kupalarına da talibim

Türkiye Kupası taktiğimiz budur bizi yenmeye oynayan rakiplere karşı muazzam bir oyun oynasakta zayıf rakiplere karşı çok etkisiz kalıyor bir taktik daha oturtmaya çalışıyorum verim alınca paylaşıcam..

Malesef Süleyman Seba Kupası iptal oldu Osmanlı Spor takvimi yüzünden..

3 Lü lig maçlarında mevkiyi paylaşan 3 oyuncu varsa her maç 1 i ilk 11 başladı.. ve her maç en az 1 i rotasyon olarak sonradan girdi.. Direk asıl 11 imle oynasam veya maçı yenmek için oynasak her maçı daha çok WİN görebilirdim sanırım..

Gelelim böyle ağır bi hazırlık geçirme nedenime ;

Tüm ekibimizi değiştirdik üstüne maddi durum iyileştiği için istediğimiz takviyeler anında kabul edildi. Kasayı eksiden artıya fazlasıyla çektik her oyuncumuzun performansını kalitesini teyit ettik Türkiye Kupasında mucize aramak için taktiğimizi kontrol ettik.. Hazırlık fazlasıyla iyi geçti yani.. Şuan antrenör ekibi ligin açık ara en iyisi kalecilik hariç bütçemiz var yönetim gıkını çıkarmıyor nazar değmesin onuda halledicez

Şuan ki ekipten mutluyum ama düzenli olarak değişiğ gelişecek önceliklerim arasında..

Ve şuan kiralıkta olup sezon sonu aramıza katılacak oyuncuda sıra ;

LİNK

Profilini ciddi manada beğendim 25 B e patladı ama mevkisini kapatacağını düşünüyorum umarım yanılmıyorumdur.. Alan kullanan geliştiren varsa yorumlarsa sevinirim..

Evet arkadaşlar size danışmak istediğim bir kaç şeyde var cevaplarsanız sevinirim.. Küçük takımla büyük takımlara karşı oynarken ne kadar şanslı ve başarılıysam ligine göre büyük olan İstanbulsporla bir o kadar zorlanacağımı düşünüyorum..

Bundan önce deneme için açtığım Ankaragücünde 90 puanla ligi zirvede tamamladım fakat ne yılın menajeri seçildim ne başka bişey.. Düzgün topta oynamadan kazandık zaten.. Ne golcülük ne başka bişey 1-0 2-1.. Hiç fark atmadım hiç koparıp oynamadım.. Sezon sonunda defans hattına teklif yağarken hücumda kimseyi satamadım.. Önerileriniz nelerdir ?

Tutoring sisteminde oyundan iyi manada faydalanmak istiyorum kurmak istediğim sistemin önemli bir parçası.. Uygun oyuncuları arama vs önerileriniz nelerdir ?

Başarılar, İyi Eğlenceler.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

Gino Peruzzi,Agustín Sant'Anna şu anda wonderkid olmayan aklıma gelen oyuncular bunlar.

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Başarılar, İyi Eğlenceler.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.

Gino Peruzzi,Agustín Sant'Anna şu anda wonderkid olmayan aklıma gelen oyuncular bunlar.
    Teşekkürler vakti gelince değerlendirmeye alıcam

Gelelim güncellemeye

Şuanlık oluşan ilk 18 im ve lig için kullandığım taktik her maç ufak tefek değişikliklerle ilerliyoruz.. Bazı oyuncular ilk 11 ve ya 18 için daha iyi olsa dahi benim için öncelik Türk ve genç futbolcu yetiştirmek, kazanmak olduğu için bu yolda ilerleyecez..

Taktik rol ve görevleriyle ilgili önerilere açığım..

Fırsat buldunca bi kupa ayarladık.. 2 maçtada neredeyse tam rotasyon yaptık.. 2 Maçtada u19 ve u21 de oynattığım gençler sahadaydı.. İlk maç 2-0 öndeyken Ukrayna Ligi 6.sına direnemedik ve 2-4 e çevrildi.. Önemli olan satılacaklar sonrası kadroya alacaklarımı görmekti. U21 ve U19 da sürekli hazırlık maçı oynatıyorum ve ligide devam ediyor bazılarına oyuncu satınca şans vermeyi umuyorum.. Tabi ara dönemde satış yapabilirsek.. Para suyunu çekiyor

Lig için üst düzey bi kadromuz var Alper, Adem, Onurlar , Defans hattı gayet güzel.. Sorunsuz yükseleceğimize inancım tam..
    Alperin transferi için en az 10 kere kiralama isteği attım.. Kulüp kabul etsene Alper reddetti.. En sonunda kiralığa konulunca çaresiz geldi takıma Onur Ergün'ün yerine geçicek zamanı gelince..
    Muhammed Demirci çok enterasan şutlar çekiyor Onur ve Alper'i asıl oyun kurucularım olarak gördüğüm için İç Forvette kullanıyorum gayet iyi oynuyor şuan..

Bu aceleye geldi bir daha ki güncelleme için güzel fikirlerim var

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Arkadaşlar bi süredir yavaş yavaş devam ediyorum bu akşam toplu bir güncelleme ve takım için aldığım kararları paylaşacam fakat anlamadığım bir konu var oyun içinde. İlk dönem bitişi 8-10 ocak arası takıma 800 B € transfer bütçesi geliyor bir anda tekrar tekrar oynadım her seferinde geliyor.. Fakat her hangi bir bildirim gelmiyor bütçe ayarladık flan diye.. Sürekli kupa oynayıp vs maddi durumu güzel yükselttik rahat durumdayız ama aklım almıyor neden bütçe verildiğini ve böylesine yüklü bir bütçeyi ? Türkiye tüm ligler ve dünya tüm ligler için ayarlı dosyaları kullanarak oyunu açtım. Bunların etkisi olabilir mi ya da normal mi ? Oyunun gerçekçiliğini yitirmemesi önemli ona göre parayı Türk Gençlerine harcamayı düşünüyorum

Nesil
    2014
    Yer
    Konya

Kadro 3-5 level yükseldi arkadaşlar.. Enterasan bütçe arttırımından sonra paylaşmaya devam etmemeye karar vermiştim gerçekçilik bittiği düşüncesiyle.. Fakat yamayla alakalı bi durum sanırım takip listemde olan regen dahi olmayan 1.lig topçusuna Bandırmaspor 1 M € verdi..

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Yamayı yapan arkadaş mali yönden destek olmak amaçlı böyle bir şey yapmış olabilir.

Youtubede İstanbulspor kariyeri yapan bir kanal vardı. Orayıda bir incele ordaki arkadaştan oyuncu görüp kullanabilirsin. Tekrardan başarılar dilerim.

Mesaj Yetkileri