1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Var mı bir bilgisi olan?

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Default Var mı bir bilgisi olan?

Fenerbahçeyle 2023 2025 yıllarında şampiyonlar ligini aldım. Rakiplerde cidden güçlüydü . Fakat as takım oyuncularına 10 M 15 M gibi bonservis ücretleri teklifi geliyor. Bana göre çok düşük yani 23 yaşında ş.l süper lig kupa gol kralı adama 20m € veriyorlar bunun bir izahı varmı acaba

Oyun fm2017

Nesil
    2007
    Yer
    Istanbul

Evet FM'de öyle bir durum var, aslında gerçeğe çok da aykırı değil. GS, UEFA Kupası - Süper Kupa aldıktan sonra kaç futbolcuya ne kadar teklif geldi? Daha yeni yeni 12-13m eurolar konuşulmaya başlandı o da Neymar'ın 222m euro ettiği çılgın transfer piyasası yüzünden. Açıkcası futbolcunun piyasasını oynadığı kulüp değil oynadığı lig belirliyor.

Oyuncu değerlerinde en önemli faktör ligin itibarıdır. Ülkeden ŞL, UEFA şampiyonları çıkarın yine de Süper Lig'in itibarını birinci sınıf lig seviyesine çıkarmak imkansız.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Oyuncuya teklif geldiginde direk pazarlıga girmeden teklifi ileterek ilerlersen çok büyük meblaglara satabilirsin.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    Oyuncuya teklif geldiginde direk pazarlıga girmeden teklifi ileterek ilerlersen çok büyük meblaglara satabilirsin.
    İleterek derken hocam tam anlayamadım ?

-----

Lig şuan en iyi 4. lig konumunda ve oyuncuların özellikleri hakketten çok çok iyi çokda gençler . Dev kulüplerde dahi böyle forvetler yok ama teklifler çok düşük.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Oyuncu değeri/teklif olarak değerlendirirsek oyun ölücülük yapıyor itibarla alakası yok.

Tamamen itibarla alakalı bir durum. Oyundaki ülke/lig sıralamasının itibarla hiçbir ilgisi yok.

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    İleterek derken hocam tam anlayamadım ?

-----

Lig şuan en iyi 4. lig konumunda ve oyuncuların özellikleri hakketten çok çok iyi çokda gençler . Dev kulüplerde dahi böyle forvetler yok ama teklifler çok düşük.
    Gecikmeli cevap icin öncelikle kusura bakma kardeşim.

Şartları öner dersen klüp son teklifini verip masadan hemen kalkıyor. ve degiştirilemez teklif sunuyor. eger pazarlık et der bir kac düşük teklifi reddedersen karşı klüp istedigini veriyor.
    Örneklemek gerekirse eğer söyle bir durum söz konusu benim kendi kariyerlerimde deneyip başarıya ulaştıgım olaylar dan bir kaçı

mevcut resimler sitede paylastıgım gs kariyerinden. ve hepsi peşin para..

Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Mesaj Yetkileri