1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Siteye Girerken ki Yavaşlık

Default Siteye Girerken ki Yavaşlık

Hem pc hem mobilden girerken asiri derecede bir yavaslik söz konusu. Sizlerde de durum boyle mi acana ?

Yeri geliyor 3-5 dakikanin uzerinde bekletiyor ve siteye insanin giresi gelmiyor.

Yeni oyunun ozelliklerinin aciklandigi su gunde,oyuncularin daha cok siteyi ziyaret edecegini dusunursek çok can sıkıcı bir durum. Yakin zamanda oyunun betasi da cikacak.

Lutfen kim ilgileniyorsa bunu hallettsin.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet bende de oluyor. Çok kötü
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007

Eski günlerin hatrına arada bir bakayım diyorum ama açılmadığı için çoğu zaman vazgeçiyorum. Abartmadan söylüyorum; sitenin veya sitedeki herhangi bir konunun açılması 1 dakikadan fazla sürüyor.

FM 2018'in çıkışına kadar düzeltilse diyorum ama yöneticiler bile forumdan umudu kesti galiba

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

merhaba bu konuda bir takım düzenlemelerimiz olacak ele aldık süreci düzelteceğiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Düzenlemeler yapıldı. Şu anda forum hızı ve performansı düzeldi. FM2018 için de düzenlemelerimiz ve birtakım misyon değişiklikleri konusunda bilgilendirme yapacağız.
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Mesaj Yetkileri