1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: FM 2018 Takım Önerileriniz...

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Default FM 2018 Takım Önerileriniz...

Son 5-6 gün kalmışken kararsızlık had safhada bende Son 2 yıldır zevk alarak oynadığım Leipzig artık ŞL'de olduğu için yeni bir takım bulmam lazım. Tabi ki önce bir Türkiye yapacağım (umarım finansal sorunlar geçen yıl gibi ekstra yamaya ihtiyac duymadan düzeltilmiştir) lakin asıl oyunu Avrupa oynamak istediğim için kararsızlık had safhada. İngiltere'yi son çare olarak bıraktım ama İspanya nın yetersiz bütçeleri,Fransa'nın 2 takımlık ligi, İtalya'nın transfer sınırlaması rotayı yine Almanya ya çeviriyor. Hollanda 'da bir seçenek lakin FM 2012 de ki efsane Vitesse kadrosundan sonra Hollanda'da beni çekecek bir takım bile yok şimdilik. Artı-eksileriyle okuyan herkes için buraya takım önerisi yapılabilir.
    Bu yıl ilk önereceğim ve denemek istediğim takım Leverkusen. Avrupa ya gidemeyecek olması, özellikle genç ve gayet iyi bir kadro (Jonathan Tah,Henrichs,Volland,Havertz) yeniden başarılarla dolu bir kariyer olabilir. Defans bloğuna küçük dokunuşlarla ilk 4 te bitirmek çok zor olmasa gerek.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Artık Ordsupor'u alamadığım için bir Galatasaray ve bir tane İngiltere'nin mahalle takımını alıp yukarılara çıkma kariyeri yaparım ve genelde yıl biter.Bitmezse işsiz başlarım ve o kulüpten o klübe geçe geçe en son sıkılınca Galatasaray'a gidip ŞL alınca emekli olurum

Tr,den Galatasaray alinabilir bu yeni kadrosuyla. Kafaya oynayanilecek bi kadrosu var ve ilk seneden şampiyon olmasi zor degil.

Premier ligden Newcastle,Everton olabilir.

AlmanyDan Rbl diyeceğim de artik eski tadi vermez. Dortmund,Lever olabilir.

Bunun yaninda lige yeni cikmis Goztepe guzel olacaktir. Herkes kendi memleketinin takimini da alabilir

Göztepeyle bi deniycem bakalım

Galatasaray ile başlayacagım, oyunu kavradıktan sonra PSV sonra da Rize kariyer yapacagım. Rize kariyerimde Altınordu gibi bi amaç olacak

Galatasaray , Sarıyer sonrada almanya alt liglerden bir takım olabilir.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Her zaman ki gibi Beşiktaş ile başlayacağım sonrasında İtalya Ligine uzanmayı düşünüyorum. Daha sonra ise büyük ihtimalle İngiltere olur. İtalya'da Napoli düşünüyorum. İngiltere'de henüz kafamda bir şey yok. Daha sonra tekrar Türkiye'de yeni ve güçlü Galatasaray kariyeri iyi gider diye düşünüyorum. Almanya'da Leibzig Şampiyonlar liginde olduğu için denemeyi düşünüyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Slovenya Rudar Velenje,İsveç Ostersund, hırvatistan osijek veya cibalia;Sırbistan vozdovac,çek cum. zlin, polonya gornik, danimarka silkeborg macaristan paks, israil sakhnin düşünüyorum bakalım...

Fenerbahçe, Sheffield United birde Arsenal ile oynamayı planlıyorum, sonrasında da yıllardır dev klüp alıp yönetmedim, belki 0 dan bir barca yaparım.

Fenerbahçe ile her zaman ki gibi başlangıç yapıp daha sonrasında, Parma yı denemek istiyorum bu sene. İspanya' dan Deportivo, bir de İngiltere' den küçük bir takımla başlamak istiyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Karabağ güzel olabilir.

Oyun oturana kadar sanırım en gerçekçi, en temiz seçenek İngiltere oluyor. En üst ligden başlamak gibi bir merakım olmadığı için de hep ilk kariyeri Championship'de yaparım. Bu sene maziye dönüyorum: Leeds United.

Portsmouth

14. Default

bal ligi yamasıyla beraber her zaman orduspor süper bir sinerjimiz var her yıl lig atlayarak çıkarız süper lige sonra da şampiyonluk mücadelesi verir devleri dize getiririz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İngiltere 22. liginden başlayan bir yama bulan var mı?
    Ben aradım ama bulamadım. En alt lig olarak 12. ligi bulabildim.

Takım değiştirirken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz mesela ? Ben GS'deyken üst üste şampiyon oldum ve lig sıkıcı hale geliyordu bende Arsenal'e geçtim. Orta sıradayken CL'ye taşıdım. Ertesi sene finalde Münih'e kaybettim. Ligde ise 2 puan farkla Manu şampiyon oldu. Şuan iyi gidiyorum.

Acaba yine kafaya oynayıp kötü giden takımlara mı geçsem yoksa orta halli takımları alıp eziyet çeke çeke şampiyonluıga mı oynasam bilemedim. Bu arada EPL müthiş zevkli.

İngiltere : Burton Albion altyapısı ve antrenmanı en sağlam kulüp Fm 2018 de Crawley Town Başkanı Türk öneririm zevkli oluyor
    Portekiz : União de Leiria portekiz 3 lig başkanı zengin
    Almanya : 4 lig yaması ile 1860 münih denenebilir
    Romanya : Poli Timișoara
    İsviçre : Sion Kadro kalitesi iyi ve başkanı zengin
    ilginç kariyer yada devamlı aynı takımlarla kariyer yapanlara şiddette önerdiğim takımlar

Ingiltere veya Almanya 2.liginden tavsiyeleriniz var mi arkadaslar?

almanyadan dynamo dresden (dortmundla benzerligi renkleri falan güzel taraftar da iyi) ingiltereden de hoşuma giden derby county var, daha alt istersen milton keynes dons
    @Adana Demirspor

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Paderborn bir deneyin derim.
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    almanyadan dynamo dresden (dortmundla benzerligi renkleri falan güzel taraftar da iyi) ingiltereden de hoşuma giden derby county var, daha alt istersen milton keynes dons
    @Adana Demirspor
    2.ligden vazgectim,EPL'den alt-orta siralar dusunuyorum. Sanirim Watford en uygun aday.

watford güzel tercih, ben WBA ile yapıyordum format atmadan önce, sonuncu gidiyoduk bak önerim var wba'dam sam field ve jonathan leko var iki ingiliz genç onlara bak potansiyelleri güzel

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Altınordu'nun yazılmaması ilginç gelerek ben yazayım dedim. Vizyon sahibi takımımıza(Muhtemelen bu yüzden yazılmadı) başkan değişesiye kadar yabancı futbolcu alamıyoruz. 1. Ligte bize ne kadar çok yardımcı da olsalar genç Afrikalı futbolcuları malesef kadroya katamıyoruz.
    İkinci olan, ilk kaybedendir.
    Ayrton Senna da Silva

Quote Originally Posted by SacrificeGGTC View Post
    Altınordu'nun yazılmaması ilginç gelerek ben yazayım dedim. Vizyon sahibi takımımıza(Muhtemelen bu yüzden yazılmadı) başkan değişesiye kadar yabancı futbolcu alamıyoruz. 1. Ligte bize ne kadar çok yardımcı da olsalar genç Afrikalı futbolcuları malesef kadroya katamıyoruz.
    Turkiye ligi belli bir zamandan sonra sıkıcı bir hal aliyor. EPL'de olan her sezonki cekismeyi malasef bulamiyoruz. Fener zaten cogu kiside kume dusmemeye oynuyor.

Ben Ada ile alt ligden ciktim yukarilara oynadim ama butce olmayinca can sıkıcı bir hal aliyor.

Mesaj Yetkileri