Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 39 arası toplam 39 sonuç

Konu: FM 2018 Profil Resimleri

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Valla ben başkanın yalancısıyım.Hatta bu sene getirdikleri puan primini bile hesapla yaptıklarını söyledi.Parayı iyi ayarlamışlar falan
    Bence puan primi isi yaptiklari en dogru is. Aksi takdirde yoneticinin birisi galibiyet sevinciyle soyunma odasina girip butcede olmayan prim sozu veriyor, sonra kendi cebinden odemedigi icin kulup oduyor. :S

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bence puan primi isi yaptiklari en dogru is. Aksi takdirde yoneticinin birisi galibiyet sevinciyle soyunma odasina girip butcede olmayan prim sozu veriyor, sonra kendi cebinden odemedigi icin kulup oduyor. :S
    umarım hepsi bi şekilde toparlarlar. 2 sene şl gruplarında oynayıp diğer sezon nasıl batıp, ceza yiyebiliyor kulüp akıl karı değil yani.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

@perpetua
    Ömer abi merhaba. 523 wb wide dizilişi oyuna eklenmiş mi acaba? Birde arkadaşlar arsene wenger ve conte profili rica ediyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by ahmetmanager View Post
    Rica etsem Leroy Sane nin profilini atabilirmisiniz ?
    https://resmim.net/f/WGI4eK.png

Gerkçekten resimler hoş görünüyor bi patch çıksa güzel olur.

@vieri ve @perpetua sayın adminlerimiz, eski cm serileri diye bi konu vardı o konuya ben çok önemli bi mesaj attım ancak forumda görünmüyor tekrar görünür hale getirir misiniz? göremedinse nasıl açtınız diyebilirsiniz google aramadan bulup girerek açtım konuyu. Ancak forum ana sayfasında orası artık gözükmüyor. Bu arada son bi ricam var site o kadar gelişti ancak şu özel mesaj sınırıını 25 den fazla yapalım artık ne mesaj atıp gönderebiliyoruz. Eski mesajları silmek istemiyorum. Sınır bari 100 olsun..

TSL'de diğer takımlardaki futbolculara ait görüntüleri de atar mısınız?

arkadaşlar bu gs nin fb nin logo ve resim paketlerini ve diğer tüm lig forma ve paketlerini nasıl buluyorsunuz. yardımcı olabilirmisiniz. birde futbol kulüplerinin isimleri hep değişik çıkıyor. Porto FCP diye çıkıyor.bunu nasıl değiştirebiliriz yardımcı olabilirmisiniz

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by fcgrkm View Post
    TSL'de diğer takımlardaki futbolculara ait görüntüleri de atar mısınız?
    Bir kac gun icinde arastirma bolumunu acacagiz. Orada ligdeki oyuncularin tamaminin profil resimleri olur.

9. Default

teşekkürler arkadaşlar

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri