1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Küçülme Politikamız Hakkında

Hybrid View

bence forum arayüzünün değişmesi şart çocukluğum bu sitede geçti fm olarak.football manager diyince aklıma gelen tek site burası açıkçası başka hiç bir fm forumunada giresim gelmiyor.ufak bi tema değişikliğiyle forum tekrar canlanabilir

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by mertblgl View Post
    bence forum arayüzünün değişmesi şart çocukluğum bu sitede geçti fm olarak.football manager diyince aklıma gelen tek site burası açıkçası başka hiç bir fm forumunada giresim gelmiyor.ufak bi tema değişikliğiyle forum tekrar canlanabilir
    Ben de bunu anlatmaya çalıştım yukarıda fakat tenezzül edip bir cevap bile yazmadı @vieri . O yüzden burayı kaderine terk etmek en iyisi dostum

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Ben de bunu anlatmaya çalıştım yukarıda fakat tenezzül edip bir cevap bile yazmadı @vieri . O yüzden burayı kaderine terk etmek en iyisi dostum
    abi yazdıgın son cümleyi 3 4 kez okudum yeminle duygulandım kaderine terk etmek lafı vurdu beni...
    zamanında cmtürk'te takılırdım burayı okurdum ama orada vakit geçirirdim, burası da öyle yok olup gitmez belki resmi sayfadır ama bakınca da çernobil gibi görünüyo malesef

Mesaj Yetkileri