1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: LC Waikiki Online Satış Sitesi Kapılarını Açtı

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

Thumbs up LC Waikiki Online Satış Sitesi Kapılarını Açtı

Merhaba,

LC Waikiki'nin online satış sitesi deneme yayınına başladı. Test sürecinde http://beta.lcwaikiki.com adresi üzerinden erişebileceğiniz sitede %10 indirim ve 50 TL sipariş üzeri ücretsiz kargo imkanları sunuluyor.

LC Waikiki'nin ürünlerine artık internet üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz web sitesini ziyaret ederek, alışveriş deneyimlerinizi, yaşadığınız gördüğünüz her türlü aksaklık ve önerilerinizi paylaşmaktan eksik kalmayın.

http://beta.lcwaikiki.com
    Mustafa Budak
    Turksportal

"Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.
    Bugün yarına dünle beslenerek yol alır"
    Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Sonunda.. Aşırı yoğunluktan mağazaları çekilmez bir hal almıştı.

4. Default

LC Waikiki eskiden daha kaliteli ve ona göre fiyatta satıyordu Son yıllarda ürünleri çok basitleşti bana göre tamam ucuzlamış fakat çokta basit.Yeni siteleri hayırlı olsun.

Nesil
    2006
    Yer
    Yozgat

Çok iyi bir haber bu.Spor giyime baktım direk çok iyi ürünler var yine.Denemeden almayı sevmem ama çok iyi ürünler var yahu kaçırmamak lazım.

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

teşekkür ederiz
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Rodi ve LC'de ürün kalitesi düştü, bu doğru ama kıyafete çok para veremeyecek insanların 1 numaralı tercihi.

Emrah abi haklı Mesela ben dün gittim 2 pantolon aldım 50 lira civarı falan tuttu. Cargo tip pantolon severim ben. Diğer mağazalar daha çok kota yönelmiş durumda ben de LCW'den alıyorum. Ama eskiye göre kalitede düşüş olduğu kesin T-Shirtlere bakınca.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Hayırlı olsun. Alışverişimi yapıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Rodi ve LC'de ürün kalitesi düştü, bu doğru ama kıyafete çok para veremeyecek insanların 1 numaralı tercihi.
    Zaten amaçta buydu sanırım. Bütün bir halka yaymak istediler ürünlerini. Çünkü hatırlıyorum yaşımız daha ufakken LC Waikiki'den bir şey alıp giymek baya lüks idi. Ama şimdi herkes için alınabilecek bir şeyleri var. Bu da doğal olarak kaliteden ödün verdiklerini gösteriyor. Ama hala kaliteli ürünler yapıyorlar. Yani bu olaydan bütün ürünleri etkilenmedi.

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Birkaç t-shirt beğendim almak lazım

Nesil
    2006

Yalnız xside ki gömlekler güzel bende tükettim.

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

3 gün önce sipariş vermiştim.

2 t-shirt, 1 kaban aldım, kargo bugün yetişti. İnceledim, gayet normal. Memnunum. .)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Dinarda olmadığına üzüldüğüm bir mağazaya netten ulaşmak iyi oldu
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ben de LCW online alışverişi geçengün yaptım ve 2 günde İstanbul'dan Giresun'a yolladılar sağolsunlar herhangi bir sıkıntı yok.

Bu arada Mustafa abi bizlere hediye yok mu ? O kadar alışveriş yaptık yani...

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2001
    Yer
    Istanbul

muratcım hayırlı olsun güle güle kullan

turksportaldan sipariş verenlere hediye dağıtmaya kalksalar ohoo
    Mustafa Budak
    Turksportal

Bertolt Brecht

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Trendyol'da %90 a varna indirimler var. 2 ayakabı şiparişi verdim. 300 tl 83'e geldi

Nesil
    2006

XSIDE'ın ürünlerini beğeniyorum ben. Gömlekler, uzun kollular çok güzel. Fiyatları da uygun.

geçen gün çiğliden alışveriş yaptım... kot,kadife pantalon ve triko kazak aldım 90 tl gayet ucuz ve kalitesi fena sayılmaz... 3. xside kotum oldu

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Trendyol'da %90 a varna indirimler var. 2 ayakabı şiparişi verdim. 300 tl 83'e geldi
    Hangisinde ne indirim var takip etmek istesen o da ayrı dert. E-postalarda hangisi gözüme çarparsa o gün o markanın şanslı günü oluyor gibi. Gerçi artık normalde beğendiğim bir şey varsa bir de indirim sayfalarına bir göz atıyorum o marka neyse, sitede fark etmediğim bir şey varsa daha az ödemiş oluyorum en azından. Mesela LC Waikiki'ninkileri burada buldum. (Gerçi bu ay işe yarar bir şey yokmuş) Bir de ZenMate de artık aynı tipteki kupon bilgilerinin çoğunu veriyor. Eskiden tarayıcı eklenti sayfalarında bu tarz eklentiler sadece ABD, BK için falan çalışırdı.

Mesaj Yetkileri