Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Merhaba herkese, 18.2.1 güncellemesi geldi. Güncellemeler kayıtlı oyunlara işlemiyor değil mi?
    Database ile ilgili bi degisiklik yok göz attim güncellemeye. O yüzden kayitli oyununuza etki eder yeni kariyer acmaniza gerek yok.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mertblgl View Post
    harbiden eski scout ve shortlist kısmı çok kullanışlıydı. şimdi yeniliklerle berbat etmişler.benimde elim gitmiyor
    Baya eleştiri okudum bu konuda bende. Keşke güncelleseler scouting kısmını.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çok teşekkür ediyorum GicaHagi

Domagoj Vida Beşiktaş'ta

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

18.2,1 güncellemesinden önce 12 maçta 11 galibiyet alan takımım güncellemeden sonra 3 maçta da yenildi. Ne olduğunu anlamaya çalışıyorum. Bi oyun oynuyoruz ama rezillik hat safhada. Bu sene rezil bi oyun.

Nesil
    2009
    Yer
    Giresun / Bulancak

2B maç motorunda siyah top sorunu bir tek ben mi yaşıyorum ya ?
    hadi sarı olsa iyiydi 0304 efsanesini hatırlatırdı

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Arkadaşlar oyunun farklılıkları iyi hissettiriyor ama maç motoru 18.2.1'den sonra bile 2017'nin hala gerisinde, oyuncuların hareketleri yapay geliyor,. Düzenlene kadar ciddi bir kariyer oynayacağımı sanmıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Bu seride nedense oyuncuları geliştirme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Sürekli oynayan oyuncularda bile nadiren gelişim oluyor. Potansiyellerine ulaştırmakta sorun yaşıyorum. Antrenmanları bildim bileli asistan menajere bırakırım ben. Bundan mı kaynaklanıyor acaba? Şu anda yardımcım Jason Tindall. Antrenman konusunda daha iyi bir yardımcı mı almak daha doğru olur veya sürekli benim mi ayarlamam daha verimli olur? Yardımlarınızı bekliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by caneration View Post
    Bu seride nedense oyuncuları geliştirme konusunda sıkıntı yaşıyorum. Sürekli oynayan oyuncularda bile nadiren gelişim oluyor. Potansiyellerine ulaştırmakta sorun yaşıyorum. Antrenmanları bildim bileli asistan menajere bırakırım ben. Bundan mı kaynaklanıyor acaba? Şu anda yardımcım Jason Tindall. Antrenman konusunda daha iyi bir yardımcı mı almak daha doğru olur veya sürekli benim mi ayarlamam daha verimli olur? Yardımlarınızı bekliyorum.
    Antrenör kadronu baştan aşağı yenileyip her alandaki antrenman seviyelerini 4 yıldız üzerine çıkarman gerekir ki gelişsin oyuncular. Öbür türlü gelişmeleri aksar ve uzar asistan menajere bırakırsan.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Antrenör kadronu baştan aşağı yenileyip her alandaki antrenman seviyelerini 4 yıldız üzerine çıkarman gerekir ki gelişsin oyuncular. Öbür türlü gelişmeleri aksar ve uzar asistan menajere bırakırsan.

Geçen sezondan beridir antrenör kadrom şekildeki gibi. Sezon başında birkaç antrenör değiştirdim sadece. Antrenmanlar da en fazla "Ortalama" olarak görünüyor. Yani antrenörlere düşen yük de yok.

Edit: Asistan Menajer olarak Sergiy Rebrov ile anlaştım. Takıma pozitif etki yapar diye umuyorum.

Last edited by caneration : 27.Aralık.2017 at 19:12

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

@caneration

Bence antrenman programini yardimciya birakmak yerine kendin yapmalisin. Sezon öncesi fitness - takim uyumu, sezon devam ederken de Dengeli yapiyorum ben. Ayrica her oyuncuya bireysel antrenman programi vermende fayda var. Örnegin tüm beklerime "iki yönlü bek" , forvetlerime de "Tam Forvet" bireysel antrenman programi veriyorum. Geri kalan oyunculara da taktigime göre belli bireysel antrenman yaptiriyorum. Hem Gs'de olsun hem de Avrupa'da tesisleri gelismis kulüpler olsun neredeyse cogu oyuncumu 23 24 yasina kadar gelistirdim.

Kulübün tesisleri de en az 3.5 4 yildiz olursa oyuncularin daha cabuk gelisir.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Bence son sürüm 18..0.1 den daha iyi..Çok beklentisi olmayan takımın başındayım arada bir kızdırsa da hoşuma gitti.Gerçi çok yiyorum ama olsun.
    Yalnız geçen seneki gibi oynamayan oyuncular sorunu devam ediyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Nereye yazacağımı bilemedim ama Polonya Liginde Play off grubunda puanlar yarıya inmesi gerekirken aynı puanlarla devam ediyor...

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Nereye yazacağımı bilemedim ama Polonya Liginde Play off grubunda puanlar yarıya inmesi gerekirken aynı puanlarla devam ediyor...
    bu sorunu söylemişler sigames forumunda, güncellemede düzeltirler sanırım

Quote Originally Posted by Ceyh10 View Post

Domagoj Vida Beşiktaş'ta
    KAP'a yapılan açıklamada maaş ve imza parası belirtilmedi. Nereden bu bilgiyi edinip oyuna aktaracaksınız?

imza parasını açıklanmadı yazarlar da maaşa ne yazarlar bilemedim

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Maaşı 3 milyon olacak galiba.

Ofsaytta geçen seneki oyun gibi bazen sapıtıyor 10 defa ofsayta düştüğüm oldu. Artı gene defans oyuncularının kaleciye geri dönerken topu kornere atması sorunu devam ediyor yalnız 17ye kıyasla daha az gibi yinede şu geri pas olayını bari çözseler yeter

19. Default

Torrentten fm 2018 i indirdim uygun bir ***** dosyası bulamıyorum ***** dosya öneriniz var mı.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Quote Originally Posted by josipsikoko View Post
    Torrentten fm 2018 i indirdim uygun bir ***** dosyası bulamıyorum ***** dosya öneriniz var mı.
    Sitenin kurallarina göre bu dosyayi istemek ve paylasmak yasak ki sitede cogu kisi oyunu orijinal oynuyor. Benim sana önerim günde 2 lira para biriktirip oyunu uygun fiyata satan sitelerden orijinal olarak elde etmen.

Quote Originally Posted by josipsikoko View Post

hacı burda kopya oyun oynayan bulamazsın muhtemelen.çoğu kişi pre-orderdayken alıyor oyunu sen düşün

şu iki dil seçeneği nedir arkadaşlar

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    şu iki dil seçeneği nedir arkadaşlar
    Veri dili, veritabanindaki ulke, sehir, kulup vs. isimleri icin hangi dili kullanacagini belirler.

Ornegin oyun ilk ciktiginda Galatasaray'in stadinin ismi Rize stadi gorunuyordu cunku yanlislikla stadin ismi Turkce'ye yanlis cevirilmisti. Veri dilini Ingilizce yaparak veritabanindaki orjinal isimlerin kullanilmasini saglayabilirsiniz.

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Veri dili, veritabanindaki ulke, sehir, kulup vs. isimleri icin hangi dili kullanacagini belirler.

Ornegin oyun ilk ciktiginda Galatasaray'in stadinin ismi Rize stadi gorunuyordu cunku yanlislikla stadin ismi Turkce'ye yanlis cevirilmisti. Veri dilini Ingilizce yaparak veritabanindaki orjinal isimlerin kullanilmasini saglayabilirsiniz.

Abi yakalamışken sorayım.Bu "Veri Analizi Olanakları" gelişince ne gibi bir katkı sağlıyor tam olarak?Ben daha ayrıntılı rakip takım raporları filan gelir diye düşünmüştüm ama bir şey değişmedi yada ben farkına varamadım

25. Default

oyun maç motoru olarak güzel, fakat başarı yakalamak biraz daha kolay olmuş sanki.
    ve ben fenerbahce de 4. sene 60 milyon euro transfer bütçesi aldım, bir arkadaşım ise beşiktaş ile 2. senesinde 70 milyon civarı bir şey aldı.
    bana bu pek gerçekçi gelmedi. mantıklı bir açıklaması var mı bilmiyorum.

@perpetua hocam merhaba. FM'nin resmi Twitter hesabı, geçtiğimiz günlerde kış güncellemesiyle ilgili soru soran birine, "Bu ayın bitiminden çok az bir süre sonra kış güncellemesi yayınlanacak" diye cevap verdi. Yıllardır Rus transfer sezonunun bitişi beklendiği için Mart başında yayınlanırdı. Bu sefer Şubat başı mı olacak, bilgin var mı?

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Quote Originally Posted by arrogancee View Post
    @perpetua hocam merhaba. FM'nin resmi Twitter hesabı, geçtiğimiz günlerde kış güncellemesiyle ilgili soru soran birine, "Bu ayın bitiminden çok az bir süre sonra kış güncellemesi yayınlanacak" diye cevap verdi. Yıllardır Rus transfer sezonunun bitişi beklendiği için Mart başında yayınlanırdı. Bu sefer Şubat başı mı olacak, bilgin var mı?

Öyleyse eğer çok iyi olur Rus ligi için de ufak bi güncellemeyle o iş olur mantıklı olanda bu
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

şu maaş sorunu halletsinler artık..iLk sezonda daha iki katı maaş istiyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Public betayı bu sene unutmuşum açınca güncelleme indirdi.

Daha önce bu kadar kısa sürede böyle bir şey başına gelen oldu mu acaba?Çok değişik bir hal alıyor bu kariyerim sıkıldım ama bırakamıyorum olacakları görmek istediğim için

Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri