Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 5131415
421 ile 429 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Quote Originally Posted by sarduvan View Post
    Oyunda profilime bir bakayım dedim hangi özelliklerim yükselmiş diye. Disiplin seviyesi 21 görünüyor. Nedir bunun olayı, bug ı ?
    hahah ne yaptın hocam sıra dayagı falan mı atıyosun soyunma odasında

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    hahah ne yaptın hocam sıra dayagı falan mı atıyosun soyunma odasında
    https://i.hizliresim.com/rOzWLa.jpg kötü oynayana vuruyorum kırbacı da bunu ben de beklemiyordum

Daha önce dile getirildi mi bilmiyorum. Şampiyonlar Ligi torbalarının oluşumunda yanlışlık var. İlk yedi, sekiz sıradaki ligin şampiyonlarının birinci torbada yer alması gerekiyor. Lakin oyunda torbalar kulüplerin puanlarına göre belirlenmiş.

Biri bana steam adresini ve şifresini verebilirmi Allah rızası için bi oynayamadım şu oyunu [email protected]

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Limited Edition şuan D&R da kargo ile birlikte 44 TL ye geliyor. İndirim bekleyenlere duyrulur.

http://www.dr.com.tr/Oyun-Konsol/PC-...=0001724987001

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Quote Originally Posted by recogs11 View Post
    Biri bana steam adresini ve şifresini verebilirmi Allah rızası için bi oynayamadım şu oyunu [email protected]
    Böyle bir post ta gördüm ya gülsem mi,kızsam mı bilemedim içinde bilmem kaç paralık item ve oyun olan hesabın şifresini istemekte nasıl bir özgüvense artık....

bedava steam hesabı diye google a yazın, birşeyler çıkabilir kimbilir

8. Default

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Evet duzeliyor.
    hocam selamlar , bunu editörden nasıl düzeltebilirim ? Şimdi altınordu kariyeri açtım gözlemciler bana yabancı oyuncu öneriyor sinir oldum

Gençler herkese iyi oyunlar geçenlerde çok eskiden oynadığım fm 2008 oyununu netten indirdim. Ancak burdaki forumda bulunan taktiklerin linkler ölmüş elinde fm2008 taktik arşivi olan varmı?

Sayfa 15 / 15 İlkİlk ... 5131415

Mesaj Yetkileri