Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Oyuncu kayit etme gunu oncesinde kayit edilmis bir oyunun var mi?
    Tabi ki var,
    https://www.mediafire.com/file/0vxyu...pt4e/GS-2-2.fm
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Renk seçimlerinde bir problem var gibi.
    Zenit için hiç bir şey anlaşılmıyor.

http://prntscr.com/h63m95

Bir de gol olduğu zaman eskiden yanıp sönerdi, şimdi düz yazı geçiyor yukardan. Gol mü değil mi ilk bakışta anlaşılmıyor.
    http://prntscr.com/h63mw4

Acaba benim tema seçimim ya da ayarlarım ile alakalı bir durum mu?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by kaos25 View Post

Kalecimi antrenmanda sakatladim. Ceviri hatasi olabilir mi bu?
    Antremanda kendi oyuncuların birlikte antreman maçı yapıyorlar.Enis Behiç senin oyuncunsa bir hata yok ?Daha önce de omuzdan sakatlanmış ekstradan.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

gerçekten yok mu yoksa ben mi bulamadım bilmiyorum ama maç esnasında tam ekrandan çıkamadım. ben hep saha>bölünmüş'ü seçerdim. sağ tarafta kendi takım istatistiklerim sol tarafta maç olurdu. önemli an geçince de sol kısma da rakip takım istatistiğini ayarlardım. şimdi tam ekran bir maç yaptım. kim ne yaptı ne etti hiç bişey anlamadım

Nesil
    2003

Afrika uluslar kupasinda bir kural degisikligi mi gerceklesti yakin zamanda?
    2020 kamerunda yapilacak turnuvaya sadece yerel liglerde oynayan oyunculari cagirabildim , sadece ben degil butun takimlarda durum ayni sekilde.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Antremanda kendi oyuncuların birlikte antreman maçı yapıyorlar.Enis Behiç senin oyuncunsa bir hata yok ?Daha önce de omuzdan sakatlanmış ekstradan.
    Enis Behic benim ismim, oyuncu degil

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Renk seçimlerinde bir problem var gibi.
    Zenit için hiç bir şey anlaşılmıyor.

http://prntscr.com/h63m95

Bir de gol olduğu zaman eskiden yanıp sönerdi, şimdi düz yazı geçiyor yukardan. Gol mü değil mi ilk bakışta anlaşılmıyor.
    http://prntscr.com/h63mw4

Acaba benim tema seçimim ya da ayarlarım ile alakalı bir durum mu?
    dediklerinde sorun yok zenitin renkleri öyle girilmiş, hiç mi kontrol etmezler böyle şeyleri anlamam orası da ayrı da...

golde spiker yorumunun yanıp sönmesi: Tercihler -> Maç kısmından tikleyebilirsin, aşağıda var o ayar.

Quote Originally Posted by Erdenable View Post
    2D'yi öldürmeye ne gerek vardı? 2 gündür oynadığım oyundan zevk alamıyorum. Şu an düzeltme imkanları var mı bilmiyorum ama 2D sevenlerin baskısıyla umarım bu yanlışlarından dönerler.
    Şuan oyunu satın almaktan vazgeçtim. Umarım beta sürümden kaynaklı bir şeydir. Yoksa 2d olmazsa bu oyuna para filan vermem...

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar sizde de maç içinde taktiksel değişiklik yapmamanıza rağmen durduk yere aşağıda taktiksel değişiklikler yapılıyor yazısı çıkıyor mu?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Arkadaşlar sizde de maç içinde taktiksel değişiklik yapmamanıza rağmen durduk yere aşağıda taktiksel değişiklikler yapılıyor yazısı çıkıyor mu?
    Rakip takımın teknik adamı değişiklik yapıyor.
    Bu bilgi anlamında iyi ama o esnada bizim taktik değiştiremiyor olmamız çok gıcık.
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by a.arıcı-11 View Post
    gerçekten yok mu yoksa ben mi bulamadım bilmiyorum ama maç esnasında tam ekrandan çıkamadım. ben hep saha>bölünmüş'ü seçerdim. sağ tarafta kendi takım istatistiklerim sol tarafta maç olurdu. önemli an geçince de sol kısma da rakip takım istatistiğini ayarlardım. şimdi tam ekran bir maç yaptım. kim ne yaptı ne etti hiç bişey anlamadım
    Aynı sorunu yaşıyorum. Kaç yıldır 3D oynamazken ve oyunu alır almaz ayarlardan 3D'yi kapatırken şimdi illa ki görüyoruz. Split View özelliği gitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Son guncellemeyle daha da yavaşladı oyun. Taktiği onayladigimda baya tıkanıyor.
    Takım konuşmaları da hantal.

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Aynı sorunu yaşıyorum. Kaç yıldır 3D oynamazken ve oyunu alır almaz ayarlardan 3D'yi kapatırken şimdi illa ki görüyoruz. Split View özelliği gitmiş.

+++ rezillik baska birsey degil.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Aynı benim de öyle. Ben bir de kapsamlı izliyorum maçı, bir maç nerdeyse 20dk. sürüyor, ölüm gibi bir şey.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Rakip takım talimatlarını otomatik yaptın büyük ihtimal,maç içinde yardımcın sürekli değişiklik yapıyor onun üzerinde o yüzden dostum.
    malatyAdana!

Yeni taktik ekranı bana yorucu geldi.
    Maç içinde oyuncuların puanını gösteren yerde oyuncuların kondisyonu da gözükse iyi olurdu.Yorulan var mı diye taktik ekranı açmak zorunda kalıyorum.
    Sakatlıktan oynanmıyor.Devamlı 5 as oyuncum sakat kalıyor.Bir ara 11 oyuncum sakattı.Her milli takım arasında sakatlık oluyor.
    Savaşçı ortasahalarım Dier ve Wanyama devamlı kırmızı kart görüyor.Fenerbahçede de topal ile souza çok gördü.Neredeyse 10 kişi kalmadığım maç yok.
    Toby Alderweireld gibi bir adam devamlı kafa topu ıskalıyor.Ametörde olmayacak hatalar yapıyor defans.
    Yandan ve yerden gelen çok basit ortalarda kaleci topu tutmuyor.Ayağıyla kornere vuruyor.Çömelme animasyonu mu yok anlamıyorum.
    Belki benim bilgisayarla da ilgili olabilir ama oyuncular bazen siyah kafalı oluyor.Ve maç sesi maçtan sonra da devam ediyor.
    Maç öncesi toplantı ne işe yarıyor anlamadım.
    Yönettiğim iki takımda da oyuncular kırmızı okla puan düşüşü yaşıyorlar.Daha önceki oyunlarda yaşamazdım bu sıkıntıyı.
    Tottenham'ı kim araştırdıysa yazıklar olsun.Davinson Sanchez'i D.Lovren'den daha az atletik yapmışlar.Dele Alli'nin saçı Mohawk.Trippier'in tek olayı orta açma ve vizyon fakat oyunda vizyonu 11 orta açması 15.Andrew Robertson farkla daha iyi gözüküyor vizyon ve orta açmada.Dele Alli'nin pası da çok abartılmış.Berbat hazırlanmış profiller.Bir an önce editör çıksa da oynayabilsem oyunu düzgün şekilde.
    Türkiye'deki puanlamalar bana göre çok başarılı.Fenerbahce'de yiğithan 1 yıldan uzun sakat , bir hata olmalı.Hasan ali ve ismail overrated.Aynı şekilde Volkan ve Kameni'de overrrated.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by HarryKane View Post
    Yeni taktik ekranı bana yorucu geldi.
    Maç içinde oyuncuların puanını gösteren yerde oyuncuların kondisyonu da gözükse iyi olurdu.Yorulan var mı diye taktik ekranı açmak zorunda kalıyorum.
    Sakatlıktan oynanmıyor.Devamlı 5 as oyuncum sakat kalıyor.Bir ara 11 oyuncum sakattı.Her milli takım arasında sakatlık oluyor.
    Savaşçı ortasahalarım Dier ve Wanyama devamlı kırmızı kart görüyor.Fenerbahçede de topal ile souza çok gördü.Neredeyse 10 kişi kalmadığım maç yok.
    Toby Alderweireld gibi bir adam devamlı kafa topu ıskalıyor.Ametörde olmayacak hatalar yapıyor defans.
    Yandan ve yerden gelen çok basit ortalarda kaleci topu tutmuyor.Ayağıyla kornere vuruyor.Çömelme animasyonu mu yok anlamıyorum.
    Belki benim bilgisayarla da ilgili olabilir ama oyuncular bazen siyah kafalı oluyor.Ve maç sesi maçtan sonra da devam ediyor.
    Maç öncesi toplantı ne işe yarıyor anlamadım.
    Yönettiğim iki takımda da oyuncular kırmızı okla puan düşüşü yaşıyorlar.Daha önceki oyunlarda yaşamazdım bu sıkıntıyı.
    Tottenham'ı kim araştırdıysa yazıklar olsun.Davinson Sanchez'i D.Lovren'den daha az atletik yapmışlar.Dele Alli'nin saçı Mohawk.Trippier'in tek olayı orta açma ve vizyon fakat oyunda vizyonu 11 orta açması 15.Andrew Robertson farkla daha iyi gözüküyor vizyon ve orta açmada.Dele Alli'nin pası da çok abartılmış.Berbat hazırlanmış profiller.Bir an önce editör çıksa da oynayabilsem oyunu düzgün şekilde.
    Türkiye'deki puanlamalar bana göre çok başarılı.Fenerbahce'de yiğithan 1 yıldan uzun sakat , bir hata olmalı.Hasan ali ve ismail overrated.Aynı şekilde Volkan ve Kameni'de overrrated.
    Savaşçı Ortasaha (Ball Winning Midfielder) ile oynarken Ayakta Kal (Stay on Feet) dersen sadece o ikisi dışında takımında genel olarak daha az kart görür. Bende BWM ile oynuyorum ama herhangi bir kart sorunu ile karşılaşmadım.

Oyuncuların görünümü içinde SI forumlarında, beta sürüm sebebiyle kapatıldığı yapıldığı yazılmış. Aynı şey Regen oyuncuların yüzleri içinde geçerli. Muhtemelen random veriyor maç motorunda.

Sakatlık gerçekten can sıkıyor. Antrenman, hazırlık dönemi maçları vs vs hepsinin etkisi var. Sağlık merkezi sekmesi altında, Risk değerlendirmesi bölümünde, maç yükü, antreman yükü etkisini görüp, sakatlanma riskini inceleyebilirsin. Sanıyorum fm18'de baya vaktimiz alacak bir bölüm olacak antrenmanlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    dediklerinde sorun yok zenitin renkleri öyle girilmiş, hiç mi kontrol etmezler böyle şeyleri anlamam orası da ayrı da...

golde spiker yorumunun yanıp sönmesi: Tercihler -> Maç kısmından tikleyebilirsin, aşağıda var o ayar.
    Zenit'in renklerınde beyazda var keşke dinamik onu ayarlayabilselermiş.
    Tercihlerdeki ayarlara girdiğimde bu ksmın takım renkleri dışında siyah ve beyaz seçilebilmesi içinde bir ayar varmış onu da görmüş oldum. Teşekkürler.

Quote Originally Posted by BeeTLeJuiCe View Post
    Savaşçı Ortasaha (Ball Winning Midfielder) ile oynarken Ayakta Kal (Stay on Feet) dersen sadece o ikisi dışında takımında genel olarak daha az kart görür. Bende BWM ile oynuyorum ama herhangi bir kart sorunu ile karşılaşmadım.

Oyuncuların görünümü içinde SI forumlarında, beta sürüm sebebiyle kapatıldığı yapıldığı yazılmış. Aynı şey Regen oyuncuların yüzleri içinde geçerli. Muhtemelen random veriyor maç motorunda.

Sakatlık gerçekten can sıkıyor. Antrenman, hazırlık dönemi maçları vs vs hepsinin etkisi var. Sağlık merkezi sekmesi altında, Risk değerlendirmesi bölümünde, maç yükü, antreman yükü etkisini görüp, sakatlanma riskini inceleyebilirsin. Sanıyorum fm18'de baya vaktimiz alacak bir bölüm olacak antrenmanlar.
    İki maç denedim ayakta kalı , kart görmedi BWM'lar.Teşekkürler yardım için.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Oyun inanılmaz yavaş bilmiyorum sadece bende mi böyle ama oynanacak seviyede değil. Tam sürüm çıkana kadar açmayacağım.

Quote Originally Posted by mpaker66 View Post
    Oyun inanılmaz yavaş bilmiyorum sadece bende mi böyle ama oynanacak seviyede değil. Tam sürüm çıkana kadar açmayacağım.
    Bende de yavaş.Maç bittikten sonra arayüze dönmesi çok uzun sürüyor.Evde bir tur atıyorum geldiğimde açılmış oluyor.Aynı şekilde maç içinde taktiksel değişiklik yapmam çok uzun sürüyor.
    FM17'de 6-7 lig oynanabilir seçiyordum.FM18'de 6-7 lig denedim , arayüzde dolaşamaz oldum.2 saniye bekliyordum sekmeler arası.

Nesil
    2016
    Yer
    Lüleburgaz

Cidden bu ağırlık berbat olmuş.

Sistemle ilgili de değil sorun. Bariz bir şekilde oyunda hata var.

Beta sonrası düzelir umarım. Şu haliyle giriş yapmaya değmez.

Çok değişik bir durum yaşadım.Maçtan sonra oyuncular ısınıyor yazısı çıkıp oyun dondu.Kapayıp açtım fark yedim.Benden bu kadar.Tam sürüme bir şans veririm 4 gün sonra.Bundan sonra hayatta beta falan da oynamam.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Split view olmadan nasıl oynayacağım hiç bilmiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Benim başıma çok garip bir şey geldi. FB'yi seçtim. Kendi sahamda Başakşehir'i 1-0 yendim. Başakşehir 47.dakikada bir gol kaydetti. Golün tekrarını da izledim. Ama gol maç skoruna yansımadı. Maç bittikten sonra maç özetine tıkladığımda 47.dakikada gol pozisyonunu izleyemedim. Pozisyon yerine orta sahada oyuncular top çevirdi.

Birde her maç kırmızı kart gördüm. 7,8 maç oynadım ve hepsinde de kırmızı kart gördüm. Bu topa dal seçeneğini seçtiğimden mi yoksa oyundan mı kaynaklanıyor bilemedim. Full sürüm çıkana kadar oyuna bir daha bulaşmamak en iyisi olacak.

Nesil
    2007

Bir maç yapmak bile işkence. Özellikle son güncellemeden sonra oyun çok yavaş. Oynamıyorum ben de, bıraktım.

Garip gurip hatalara da değinmiyorum bile. Örneğin bir oyuncum 5. dakikada sakatlandı. Değiştirdim neyse oyuncuyu, daha doğrusu değiştirdiğimi sandım. Şöyle ki klasik olarak bir oyuncu sakatlandığından dolayı oyuna devam edemezse oyun durur ve sizden değişiklik bekler, eğer değişiklik hakkınız varsa tabii. Benim hakkım vardı, değişikliği de yaptım ancak oyun değişikliği yapmamışım olarak algıladı. Nasılsa kazanırım diye oyunu bırakıp internette geziniyordum ki uzun süre gol atamayınca taktiği değiştirmek için taktik ekranına girince fark ettim bu durumu. 5. dakikadan 77. dakikaya kadar 10 kişi oynamışım Değişikliği yapmamış saçma şekilde oyun. Bu tip bir olay 2 kez başıma geldi. Biri bu maçtı ki daha önceden aynı takım aynı hocaya 2, 3 kez fark attığım için maç konusunda çok rahattım. Diğer maçta ise hemen fark etmiştim birkaç dakikada tekrar değişikliği yapıp 11 kişi oynamaya başlamıştım.

maç esnasında talimatlara girip taktik değişikliği yapmaya kalkıyorum donuyor 5 dakika sonra kendine geliyor şu 18.0.3 güncellemesi ile oynanacak gibi değil şimdilik

bir anda tüm oyuncular siyahi oldu. girip çıktım hala aynı. bu 18.0.3 çok kötü oldu. oyunun yavaşlamasının yanında ufak tefek sorunlar çıkıyor hep

Aynı problem ile karşılaşan var mı bilmiyorum ama; benim oyunda İkinci Yarıyı Başlat'a bastığın zaman 30-40 saniyeyi buluyor oyuna girmesi. Taktiksel değişiklikleri 20 saniyede uyguluyor. Bilgisayarım istenilen özelliklerin oldukça üstünde. Öyle zannediyorum ki bilgisayar özellikleri ile ilgili bir durum değil. Acaba beta diye mi bu kadar ağır?
    Bir de ayarlardan tüm grafik özellikleri minimuma çektim, veri işleme hızını arttırdım, 3D'yi de kapattım.
    Last edited by Jaswege : 07.Kasım.2017 at 02:50

Sayfa 3 / 15 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri