Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Hey gidi hey. Ben 2005 yılında başladım. Sırasıyla 2005/2006/2008/2009/2010/2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017 serilerinin tamamını minimum 300, maksimum 1030 saat oynadım. 2012'den 2016'ya kadar kutulu kolleksiyonum vardı. 2017 ve 2018'i ise sırf beta merakı yüzünden erken oynamak için Steam'dan satın aldım.
    2012'den beridir de orijinal oyun alıyorum.

Arkadaşlar bir sorum var geçen 1 2 senedir oyuncuya sözleşme yenileye tıkladığımızda yeni sözleşme önerin orada yönetimin ilgilenmesi için bir seçenek de vardı bu sene o kalkmış mı ? Bazen çok kullanışlı oluyordu...

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    Arkadaşlar bir sorum var geçen 1 2 senedir oyuncuya sözleşme yenileye tıkladığımızda yeni sözleşme önerin orada yönetimin ilgilenmesi için bir seçenek de vardı bu sene o kalkmış mı ? Bazen çok kullanışlı oluyordu...
    o seçenek her zaman çıkmıyordu diye hatırlıyorum ben yanlış hatırlamıyorsam.Sözünün geçtiği yönetime ve önemli oyuncu için vardı sanki.

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    o seçenek her zaman çıkmıyordu diye hatırlıyorum ben yanlış hatırlamıyorsam.Sözünün geçtiği yönetime ve önemli oyuncu için vardı sanki.
    Emin olamadım diğer arkadaşlar da cevap verir sanırım ama dediğin çok mantıklı geldi bilemedim.

Peki sen ve diğer arkadaşlar şu sorun hakkında ne diyorsunuz hiçbir personel bulamıyorum aratamıyorum ama antrenörüm bana önerebiliyor hacı şunu al bunu al diye. Umarım betaya bağlı bir bugtır.

Quote Originally Posted by UgurcanOrhan View Post
    Emin olamadım diğer arkadaşlar da cevap verir sanırım ama dediğin çok mantıklı geldi bilemedim.

Peki sen ve diğer arkadaşlar şu sorun hakkında ne diyorsunuz hiçbir personel bulamıyorum aratamıyorum ama antrenörüm bana önerebiliyor hacı şunu al bunu al diye. Umarım betaya bağlı bir bugtır.

Sağ üstteki yeni arama kısmından kriteri girmeniz gerekiyor. Ayrıca gerçekçi transferler bütçeyi aşanlar default olarak kapalı onu da açabilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Hey gidi hey. Ben 2005 yılında başladım. Sırasıyla 2005/2006/2008/2009/2010/2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017 serilerinin tamamını minimum 300, maksimum 1030 saat oynadım. 2012'den 2016'ya kadar kutulu kolleksiyonum vardı. 2017 ve 2018'i ise sırf beta merakı yüzünden erken oynamak için Steam'dan satın aldım.
    2012'den beridir de orijinal oyun alıyorum.
    Benim hikayede baya benzer. 03/04'le başlıyor yalnızca. Orjinal aldığım ilk oyundur.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Şu steam web store üzerinden aldıgımız fm serilerinin oyun kutularını bize yollasalar ne güzel olur ya.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

6 lig, büyük veritabanı, maçları genişletilmiş özette izliyorum 1 sezon 24 saatte bitti
    inşallah hızlanır oyun yoksa 1 sezon ilerleyene kadar fm19 çıkacak.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    6 lig, büyük veritabanı, maçları genişletilmiş özette izliyorum 1 sezon 24 saatte bitti
    inşallah hızlanır oyun yoksa 1 sezon ilerleyene kadar fm19 çıkacak.

valla ben beta bitene kadar ara verdim oynamaya bu ağırlıkla ve saçma sorunlarla oynanmaz

Quote Originally Posted by mertblgl View Post
    valla ben beta bitene kadar ara verdim oynamaya bu ağırlıkla ve saçma sorunlarla oynanmaz
    Menülerde ayrıntıyı düzenle diye bir seçenek var. Ordan Türkiye hariç hepsini kapatıp denermisin bende işe yaramıştı.

Oyun şuan güncelleme yüklüyor. Hayırdır inşallah full sürümmü geliyor yine erkenden

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

44 Mblık bir güncelleme geldi

Quote Originally Posted by ozan42 View Post
    44 Mblık bir güncelleme geldi
    Full olmadı ama ne geldi belli değil.

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Full olmadı ama ne geldi belli değil.
    Neyin nesi acaba bu?
    oyun 7gb olacak demişti Miles. Oyüzden full sürüm gb güncellemesi içermeli sanki?

Arkadaşlar, Futbolcu Temsilcisinin benim hakkımdaki düşüncesi " SİZDEN SON DERECE NEFRET EDİYOR " şeklinde.

Arayı düzeltme adına kendisinden beleş bir topçu aldım ama yine aramız düzelmedi.

Aramızın düzelmesi lazım onun listesinden topçu almam gerek. Aramız kötü diye sözleşme görüşmelerine başlamıyor.

Ne yapmam gerek aramın düzelmesi için

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Olmamış bu oyun, Ağustos ayında coşan bir Harry Kane barındırıyor.

Quote Originally Posted by NeCRiS View Post
    Sağ üstteki yeni arama kısmından kriteri girmeniz gerekiyor. Ayrıca gerçekçi transferler bütçeyi aşanlar default olarak kapalı onu da açabilirsiniz.
    gerçekçi transferler sorunuymuş çok teşekkür ederim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar merhaba,

Oyun tam sürümü çıktı ve bir şey dikkatimi çekti. Steam üzerinden oyuna giriş yapıp oyunu oynuyorum fakat steam profil sayfamda oyun gözükmüyor. Kütüphane'de var olan oyun neden steam profil sayfamda gözükmüyor acaba? Sizde de durum böyle mi?

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by gol olur View Post
    Arkadaşlar merhaba,

Oyun tam sürümü çıktı ve bir şey dikkatimi çekti. Steam üzerinden oyuna giriş yapıp oyunu oynuyorum fakat steam profil sayfamda oyun gözükmüyor. Kütüphane'de var olan oyun neden steam profil sayfamda gözükmüyor acaba? Sizde de durum böyle mi?
    Öyle hocam. Ben de bir arkadaş aracılığıyla farkettim. Düzelir heralde yakın zamanda.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nfornirvana View Post
    Öyle hocam. Ben de bir arkadaş aracılığıyla farkettim. Düzelir heralde yakın zamanda.
    Vay arkadaş... Neyse en azından genel bir sorun. Muhakkak bir iki gün içerisinde el atarlar.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by gol olur View Post
    Vay arkadaş... Neyse en azından genel bir sorun. Muhakkak bir iki gün içerisinde el atarlar.
    Düzeldi.

Oyunu hâlâ alta alamıyorum.

Taktik ekranında oyuncuların mevkilerinin yazdığı sekmeyi her taktik ekranına girdiğimde genişletiyorum. Her seferinde tekrar daralıyor. Ufak bir şey ama beni çok sinir etmiş durumda..

Bilmiyorum bu hataları biyerlere bildiren varmı ama oyunda tatile çıkınca ya da oyun açıkken google filan açınca oyuna tekrar dönemiyorum. Oyunu kapatıp açmam gerekiyor ve kayıt zamanı gelmediyse yaptığım herşey siliniyor. Çok can sıkıcı bir durum. Oyunu cm döneminden beri oynuyorum hiç orjinal satın almadım ve hiç sorun çıkmadı şimdiye kadar. İlk kez orjinal aldım ve hep sorun sorun sorun. Adamı zorla kopyaya teşvik ediyorlar yav

9 GB'lik yuz paketi kullaniyorum. Bunun oyunun hizina etkisi olur mu acaba ?

Sanki menuler arasi geciste biraz agirlik var gibi.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    9 GB'lik yuz paketi kullaniyorum. Bunun oyunun hizina etkisi olur mu acaba ?

Sanki menuler arasi geciste biraz agirlik var gibi.
    Onu ben de kullanıyorum da o kadar etki edeceğini düşünmüyorum açıkçası ha o fotoğraf ha default yüzsüz foto

Dosyalar bölümü açılacakmı ? (taktik, filtre vb.)

İspanya 2. lig takımlarından sporting gijon ile kariyerime başladım, henüz ilk günden scout u açtım ki ne göreyim

Free oyuncularda bir cisim var

Allah'ın sevdiği bir kulum demek ki

Oyuncularin analizine bakarken mactan sesin gelmesi olayi can sıkıyor. Sesin cikmasi kotu olmus.

Betada yoktu diye biliyorum.

Kamera açılarını neden kaldırmışlar anlamadım. Çok güzel kameralar vardı.

Sayfa 5 / 15 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Mesaj Yetkileri