Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon
361 ile 390 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Mart'ın ilk günleri ile yayınlanır diye düşünüyorum. Beta aşaması başlamak üzere.
    Cevabınız için teşekkür ederim.

Subat 25 olacak,nerede kaldi bu guncelleme

arkadaşlar mesela takımım uefa'dayken şampiyonlar ligini takip ediyorum falan ama ana ekranıma düşmüyor o sonuç ekranları illa kendim bakmam gerekiyor, aynı şekilde dünya kupası da, DKnin ayrıntı düzeyi ^hepsi^ ama yine de ekranıma gelmiyor, eski serilerde gelirdi sanki.

edit: bi sorum daha var, mesela a takımdaki genç bi oyuncuyu 21 yaş altı için oynayabilir yapınca, onu geri nasıl alabiliyorum daha oynamasın diye
    Last edited by CanrY : 26.Şubat.2018 at 02:46

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

An itibariyle kış transfer güncellemesi yayınlandı. Hayırlı olsun.

Hadi
    gözümüz
    aydın

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Sow bonservisiyle Bursaspor'a gelmiş görünüyor. Al-Ahli'den kiralık gelmişti.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by caneration View Post
    Aynen Sow'da sorun var. Editörden Shabab'a geri gönderdim Bursa'ya kiraladım %34 maaş ödemesi ayarladım çünkü Bursa başkanı 800 bin euroluk maaş ödemesi yapacaklarını açıklamıştı.

Nesil
    2003

Haklisin. Asya arastirmacisi bizim istedigimizin disinda is yapmis.

@perpetua

Abi Adana Demir'in devre arasi transferi Gege oyuna yansitilmamis.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Aynen Sow'da sorun var. Editörden Shabab'a geri gönderdim Bursa'ya kiraladım %34 maaş ödemesi ayarladım çünkü Bursa başkanı 800 bin euroluk maaş ödemesi yapacaklarını açıklamıştı.
    %68 olacak. 800 bin Euro yarim sezon icin. Oyunda Sow butun sezon Bursaspor'da.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    @perpetua

Abi Adana Demir'in devre arasi transferi Gege oyuna yansitilmamis.
    Onu da Brezilya arastirmacisi atlamis.

Acikcasi bu donemde dogru duzgun test etme sansim olmadi. Ekipten kimse de gormemis.

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    %68 olacak. 800 bin Euro yarim sezon icin. Oyunda Sow butun sezon Bursaspor'da.
    Abi bir sorum olacak. Yapımcılar kış transfer güncellemesindeki transferleri gelecek transfer olarak ayarlayamazmı gelecek serilerde. Bonservisli transferlerde bu mümkün ama kiralık transferlerde oyun müsade etmiyor gelecek transfere. Bu sorunuda çözmeleri lazım.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by hknshr View Post
    Abi bir sorum olacak. Yapımcılar kış transfer güncellemesindeki transferleri gelecek transfer olarak ayarlayamazmı gelecek serilerde. Bonservisli transferlerde bu mümkün ama kiralık transferlerde oyun müsade etmiyor gelecek transfere. Bu sorunuda çözmeleri lazım.
    Mumkun degil.

Ornegin Bursaspor devre arasinda Sow'u kiraladi. Diyelim ki oyun Temmuz'da basladi ve Sow Al-Ahli'de oynarken bacagini kirdi. 7 ay yok. Bursaspor devre arasinda sakat olan ve ligin ikinci yarisinda hic oynamayacak Sow'u kiralar mi?

Peki teknik direktorleri ne yapacagiz? Takimlar sezona basladiklari teknik direktor ile mi yansiyacak yoksa sezon ortasinda goreve gelen teknik direktor ile mi?

Veri tabani her zaman gunumuzu yansitacak sekilde guncelleniyor ve boyle de devam edecek.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

@perpetua bu gibi transfer hataları için bir hotfix gelir mi acaba?

Boyko hala Beşiktaş'ta gözüküyor

Nesil
    2003

@perpetua bu gibi transfer hataları için bir hotfix gelir mi acaba?
    Emin degilim.

Bazi eksiklikler en azindan 15 gun once SI'a bildirdigimiz ancak duzeltilmeyen eksiklikler (ornegin Boyko, Matei ve Prochazka). Herhalde yeni ofise tasindiklari icin bu raporlanilan hatalari tamamlayamadilar.

@perpetua hocam hani lig için mini düzeltme yaması yapıyordun ya, tekrar yapacak mısın yoksa direkt bu güncellemeye mi ekledin (varsa tabi böyle bi şey)

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Fabri'nin daha iyi yapılmasını beklemiştim, şu haliyle Beşiktaş'ın yedek kalecisi olacak özelliklerde.
    Birebir refleks zıplamaya 2 şer puan verirdim.
    Caner ağır sakatlık geçirdi ama hız hızlanma 13 çok acımazsız olmuş.

ilk sezon tatile çıktım ligin durumunu denemek için / transferler devre arası yapıldı. 1 yıl daha tatile gidip yazın takımlar neler yapmış ona da bakacagım.
    *kayserispor villas-boas ile anlaşmış lig devam ederken

Nesil
    2003

2.sezon için Lig ve toplam transferler (1.sezon sonu(Yaz)+2.devre arası)

3.sezon Lig ve toplam transferler (2.sezon sonu (yaz)+3.devre arası) Fener biraz açılmış mali anlamda düzlüğe çıkıyolar gibi

Last edited by CanrY : 02.Mart.2018 at 02:12

Nesil
    2005
    Yer
    Konya

2. sezonda Konyaspor'un Şampiyon olması çok enteresan. Hayır bir de ciddi düşüş yaptım bir çok profilde.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bursaspor'da ciddi bir ariza var.
    Aslında iyi bir teknik direktörü olan ve bazı mevkilerde Türkiye Ligi'nin sayılı ikililerini - üçlülerini oluşturabilecek bir kadroya sahip Bursaspor. Örneğin Titi - Troost Ekong Türkiye için çok iyi bir savunma ikilisi (özellikle arkalarında Harun da var iken) ve Agu- Badu - Batalla çok iyi bir orta saha üçlüsü olabilir. O detay ekran görüntüsünde yok ama muhtemelen en az gol yiyen takımı olmuştur Bursaspor ilk sezonun. Onun dışında da doğru oynatılınca çok yararlı olacak oyuncuları var Behich, Yusuf Erdoğan ve Bostock gibi. İyi bir FM oyuncusu Bursaspor'u alıp ilk sezondan rahatça şampiyon olabilir. Bu bağlamda arıza görmüyorum ben.

Bu arada tatile çıkıp oyunu ilerletince oyun verileri daha hızlı işlemek için düşük detaylı bir simülasyon yapmıyor muydu ?

Bu arada güncellemeden sonra da bir önceki oyunum ile devam ediyorum ve sanki bir anda transfer teklifleri yağmaya başladı oyuncularıma, buna benzer bir şey yaşayan ya da fark eden oldu mu ? (Galatasaray 2022 Ocak Transfer Dönemi'nin son 3 - 4 günü )

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Aslında iyi bir teknik direktörü olan ve bazı mevkilerde Türkiye Ligi'nin sayılı ikililerini - üçlülerini oluşturabilecek bir kadroya sahip Bursaspor. Örneğin Titi - Troost Ekong Türkiye için çok iyi bir savunma ikilisi (özellikle arkalarında Harun da var iken) ve Agu- Badu - Batalla çok iyi bir orta saha üçlüsü olabilir. O detay ekran görüntüsünde yok ama muhtemelen en az gol yiyen takımı olmuştur Bursaspor ilk sezonun. Onun dışında da doğru oynatılınca çok yararlı olacak oyuncuları var Behich, Yusuf Erdoğan ve Bostock gibi. İyi bir FM oyuncusu Bursaspor'u alıp ilk sezondan rahatça şampiyon olabilir. Bu bağlamda arıza görmüyorum ben.

Bu arada tatile çıkıp oyunu ilerletince oyun verileri daha hızlı işlemek için düşük detaylı bir simülasyon yapmıyor muydu ?

Bu arada güncellemeden sonra da bir önceki oyunum ile devam ediyorum ve sanki bir anda transfer teklifleri yağmaya başladı oyuncularıma, buna benzer bir şey yaşayan ya da fark eden oldu mu ? (Galatasaray 2022 Ocak Transfer Dönemi'nin son 3 - 4 günü )
    Bursaspor hucuma acildiginda arkadaki bos alanlari kapatmakta zorlanan, hucuma acilmadan da gol bulmakta zorlanan bir takim olarak yansimaliydi. Oyunda savunmada zor gol yiyor ama galibiyeti getirecek gol bulmakta da zorlanmiyor Bursaspor. Ligin favorisi 4 takim disindaki takimlara karsi istikrarli bir sekilde sonuc alabiliyor. Bence bunun nedeni gercekte fiziksel acidan bitik olan Kembo-Ekoko, Batalla ve Sow uclusunun oyunda biraz fazla tempolu oyuncular olarak yansimis olmasi.

@Perpetua

Abi Altinordu'nun yabanci oyuncu transferinde bir esnetilme mi getirildi acaba?

Onceki serilerde ve gercekte oldugu gibi yabanci oyuncu almadiklarini biliyorum. Aldığı oyuncularin da Turk uyrugu falanda yok.

Felipe Lima ve M.Den. Heijer transferi yapmislar.

@Perpetua

Onceki serilerde ve gercekte oldugu gibi yabanci oyuncu almadiklarini biliyorum. Aldığı oyuncularin da Turk uyrugu falanda yok.

Nesil
    2003

@Perpetua

Bizim istedigimiz bir degisiklik degil.

Nesil
    2003

@Perpetua

Nedenini cozdum.

Altinordu'nun yabanci oyuncu almamasi, Mehmet Seyit Ozkan'in kulubun sahibi oldugu sure ile kisitli.
    Son veritabaninda Mehmet Seyit Ozkan'in gorevini Baskan, ikinci gorevini kulup sahibi olarak yaptigimiz icin Altinordu'ya yapilan ozel kodlama bosa dusuyor.

@perpetua abi galatasayarın 40 milyon civarı transfer/maaş bütçesi çok fazla geldi bana, kulübün mali yapısını bilmiyorum da ffpden ceza bile gündemdeyken...

Nesil
    2007
    Yer
    Balıkesir

Nedenini cozdum.

Altinordu'nun yabanci oyuncu almamasi, Mehmet Seyit Ozkan'in kulubun sahibi oldugu sure ile kisitli.
    Son veritabaninda Mehmet Seyit Ozkan'in gorevini Baskan, ikinci gorevini kulup sahibi olarak yaptigimiz icin Altinordu'ya yapilan ozel kodlama bosa dusuyor.
    Tam tersini yapsak sorun düzelir mi?

Sayfa 13 / 15 İlkİlk ... 31112131415 SonSon

Mesaj Yetkileri