Sayfa 9 / 15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon
241 ile 270 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Quote Originally Posted by byvirus View Post
    Oyunda saçma sapan hatalar var ya. Transfer listesindeki oyuncuya 1 ay teklif gelmedi. Transfer listesinden çıkardım 1 gün sonra tekrar listeye koydum 5 tane teklif geldi. Aynı şekilde kiralık oyuncuya da hiç teklif gelmiyordu. Onuda çıkarıp 1 gün sonra tekrar koydum ona da bir sürü teklif geldi. Gözlemciyi takımdan kovuyorum gözlemci görevlerine giriyorum orda hala kovduğum adam araştırma yapıyor görünüyor. Profiline giriyorum başka takımda görünüyor. Gözlemcilik ayrı bir dert olmuş zaten. 20 oyuncu seçip gözlemle diyorum. Bakıyorum 10 tanesini gözlemlemiş. Kalan 10 seçip bidaha gözlemle diyorum. 6-7 tanesini gözlemliyor. 20 kişiyi gözlemlemek için 3 kere işlem yapıyorum yani. Zaten kimi gözlemlediğimi unutmamak için kısalisteler oluşturdum. Şaka gibi...
    sanırım benim için oyun hayal kırıklığı oldu. henüz adam akıllı oynayamadım arayüzdeki kasıntıdan dolayı. bu dedikleriniz de olur illaki çünkü oyun baştan savma çıktı gibime geliyor. yapılan yeniliklere eyvallah da oynanan oyun oynanmayacak hale gelmiş

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    sanırım benim için oyun hayal kırıklığı oldu. henüz adam akıllı oynayamadım arayüzdeki kasıntıdan dolayı. bu dedikleriniz de olur illaki çünkü oyun baştan savma çıktı gibime geliyor. yapılan yeniliklere eyvallah da oynanan oyun oynanmayacak hale gelmiş
    Oyunu betadan beri oynuyorum daha 3. sezonu göremedim. Sürekli yeni kariyer açıyorum. Hız ve kasma sorununu ben az lig seçerek aştım. Şuan 6 lig seçili, 10 gb'lık grafik paketiyle oynuyorum kasma sorunu yok sayılır. Ama oyun kendisi sorunlu yukarda dediğim gibi birçok sorun var oyunda. Bence şu şekilde oyun betaya bile çıkmamalı aceleye getirmişler.

kasma biraz pc nin özellikleriyle baglantılı . 2009dan kalma emektar laptopumda cok ağır oynarken oyunu dükkandaki aşağı yukarı 1000-1200 tl lik laptopla kasmadan rahatça oynayabiliyorum.

Daha ilk sezonda Fenerbahçe gibi genç kazandırma ağı pekte iyi olmayan bir takıma böyle regenler çıkıncada soğuyorum oyundan.

Quote Originally Posted by mertblgl View Post
    kasma biraz pc nin özellikleriyle baglantılı . 2009dan kalma emektar laptopumda cok ağır oynarken oyunu dükkandaki aşağı yukarı 1000-1200 tl lik laptopla kasmadan rahatça oynayabiliyorum.
    hocam alakası yok. elimde i7 6700HQ, 8gb ramli ve gtx 960 ekran kartlı makina var. daha ne olacak uzay teknolojisi mi sigames forumda bundan şikayetçi çok var. oyun bi şey yüzünden optimize olamamış ama bulamamışlar nedenini daha

hocam alakası yok. elimde i7 6700HQ, 8gb ramli ve gtx 960 ekran kartlı makina var. daha ne olacak uzay teknolojisi mi sigames forumda bundan şikayetçi çok var. oyun bi şey yüzünden optimize olamamış ama bulamamışlar nedenini daha
    hmm olabilir ozaman bişey diyemiycem )

Lanet olsun bu sene oyundan soğuttular beni bir süre oynuyorum sonra oyun onboard ekran kartına geçiyor kendi kendine ve kalıyor öylece güncellemeden önce yoktu sadece kasıyordu güncelleme ile hem kasıyor hem donuyor kalıyor yani bu kadar mı zor bir optimize etmek oyun 2.5 gb lık birşey zaten bizi kanser etmek mi amaç anlamış değilim 3-4 kere aynısı oldu bıraktım paramı çöpe atmış gibi hissediyorum almayı düşünen varsa eğer indirimden önce almasın.

Bu hata düzelecek mi yoksa rastgele sıkıntı yaşamayanlar rahat oynayıp biz başa döne döne mi oynayacağız güncelleme de yeni geldi daha ne kadar beklemem gerekiyor

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Geçen yılki oyunda da birçok problem vardı. Oyun hızı aşırı düşüktü vs. Hatanız oyunu 2. patch çıkmadan almanız. 18.2.0'a kadar oyun oynanmaz ve alınmaz. Her sene aynı terane. FM'nin en büyük şansı karşısında muadil oyun olmaması. Resmen piyasada tekel olmuşlar. Karşısında 2-3 tane sağlam menajerlik oyunu olsa bu tür "şımarıklıkları" görmezdik.

Oyunda hiç almadigim kadar crush dumps hatasi aliyorum. Umarim bir uptade ile cozerler.

Nesil
    2006
    Yer
    Bitlis

Sanırım laptoplar ile alakalı bir sıkıntı söz konusu. Çünkü bende de 4720MQ, 16GB Ram ve GTX970M'li bir laptop var ve kasıyor. Yeterince optimize edememişler oyunu.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Oyunda hiç almadigim kadar crush dumps hatasi aliyorum. Umarim bir uptade ile cozerler.
    Kaç saatte bir alıyorsun ? Mesela 2,3 saat oynadığın zaman mı alıyorsun ? Bende hata almaya başladım. Bence şimdilik çözümü şu; oyunu her 1.5 saat oynadıktan sonra kapatıp 1,2 dakika sonra yeniden açmak olacaktır. Bana çok uzun zaman oynadığımız zaman bu hatayı veriyor gibi geldi. Gerçi güncelleme çıkarsalar da yıllardır bu hataya bir çözüm bulamadılar. Yeni bir güncellemenin bu hataya çözüm olacağını sanmıyorum.

Ayrıca laptoplarda sanırım kasıyor. Masaüstü PC'lerde de işlemciden çok yiyor. Hatta crush hatası da bundan kaynaklanıyor. Bariz. Bu seride oyunda akıcılık denen bir şey yok.

Yeni güncelleme geldi.

Bu nedir arkadaş ya

Şut yağmuruna tuttum maç komple Kayseri'nin kalesinin önünde geçti adamlar 2 şut çekti maçı kazandı Bu kaçıncı ya bugmu var acaba

Oyunda ne penaltı atabiliyorum ne de yiyorum.Bir maçta 3 penaltı kaçırdım.Hele penaltı kullanan oyuncu 6.3 gibi bir form ile kullanıyorsa gol olma şansı yok gibi hissediyorum.Penaltı kaçında formu 5.9'a düşüyor.Oyunda forvetlerin formu ile ilgili can sıkıcı bir durum olduğunu düşünüyorum.Ayrıca gol atamayınca ilk 60 dakikada formu düşüyor ve boş kaleye bile atamaz hale geliyorlar.Bilmiyorum belki benim şanssızlığımdır.Daha hiç ilk 60 dakikayı boş geçirip 6.4 gibi bir form ile gol atma durumunu gözlemleyemedim
    Bazen karşılaştığım bir durumda düşük skorlu maçlarda forvet asist veya gol sahibi değilse 6.4 veya 6.5 ile bitiriyor maçı.Forvet oyuncuları skora katkı yapmayınca asla iyi oynamıyor gibi bir his oluştu bende.Oyun beni öyle bir hale getirdi ki ilk yarı gol atamazsa forvetimizi değiştiriyorum.Zaten penaltı olunca sevinmeyi bıraktım.Keşke penaltıyı kullanan oyuncuyu değiştir butonu çalışsa , seçim yapıyorum fakat sonraki penaltı için algılıyor.

O kadar uptade gelmesine ragmen menulerde hala akicilik yok. Tıkladığınizda bikac saniyelik gecikmeler yasaniyor.

Bütün bir transfer sezonu boyunca ağzını açmayıp transfer sezonu bittikten sonra beni kiralık gönder diye takımda huzursuzluk çıkaran oyuncularla ne yapacağız. Birçok sefer dikkatimi çekti mantıksal bir hata yokmu orda da ?

Bütün bir transfer sezonu boyunca ağzını açmayıp transfer sezonu bittikten sonra beni kiralık gönder diye takımda huzursuzluk çıkaran oyuncularla ne yapacağız. Birçok sefer dikkatimi çekti mantıksal bir hata yokmu orda da ?
    aynen hocam.adam diyo beni kiralık gönder en iyi seçenek bu falan tamam diyorum ben de, hani transfer sezonu açılsın gönderecem diye adam neredeyse sövecek beni şerefsiz kandırdın beni kiralık göndermiyosun diye yapay zekanın o konuda kafası çalışmıyo düzeltilmeli o

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Tamam göndereceğim. De sende Gidene dur demek bize yakışmaz ben bu felsefeyle ilerliyorum
    malatyAdana!

yorumlar için teşekkürler. henüz denemedim ancak deneyince paylaşacağım

3 tane güncelleme çıktı, yüksek bir sistemim olmasına rağmen oyun önceki versiyonlara kıyasla ağır çalışıyor

Quote Originally Posted by Papi44 View Post

Tamam göndereceğim. De sende Gidene dur demek bize yakışmaz ben bu felsefeyle ilerliyorum
    Diyorumda o hemen gitmek istiyor. Transfer sezonu bittiği için gönderemiyorum ve morali bozulup isyan çıkarıyor

oyunu bu sabah aldım ve saatlerdir oynuyorum, ilk izlenimim; belki de ilk defa bir fm serisini bu kadar beğenmedim... kesinlikle 120 TL nin hakkını vermemişler.

Oyunu begenmeyenlere saygi duymakla beraber benc3 parasını cikaran bir oyun. 1 yila bolersek ayda 10 tl gibi komik bir rakam ortaya cikiyor.

Kendini deli gibi oynattiran bir oyun. Onceki seriyi 700--800 saat arasi oynamisim mesela.

Tabi eksik yonleride yok değil. Hala şu menulerde ki akiciligi saglayamadilar o kadar uptade çıkarmalarına rağmen.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Oyunu begenmeyenlere saygi duymakla beraber benc3 parasını cikaran bir oyun. 1 yila bolersek ayda 10 tl gibi komik bir rakam ortaya cikiyor.

Kendini deli gibi oynattiran bir oyun. Onceki seriyi 700--800 saat arasi oynamisim mesela.

Tabi eksik yonleride yok değil. Hala şu menulerde ki akiciligi saglayamadilar o kadar uptade çıkarmalarına rağmen.
    ben son update'ten sonra özellikle maç motorunu çok sevmeye başladım. defans müdahaleleri vs. çok güzel. mal mal bakma çok nadir oluyor.

2d hala rezalet pc si dandikler olarak eziyet cekiyoruz

Önceden oyunda milli takımlara bakarken başkentleri yazıyordu kaldırmışlar galiba bu seride?

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Valencia ile ilk sezonu 2. bitirdim. 2. Sezonun ilk maçında Girona ile berabere kaldım diye takımdan kovuldum. Çok garip geldi bana.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Oyuncu paketleri denen bişey vardı nasıl alıyoruz bunları?
    Dünyanın heryerine gözlemci yolluyorum ama bütçesi çok az düşüyor dolu dolu kullanmak istiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Oyun gerçekten çok kötü bence.
    Her 3 maçta bir ortasahadan uzun atılan serbest vuruşlarda ceza sahasında ki hava topunda penaltı çıkıyor. Sizde olmuyor mu bu yahu?

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Oyuncu paketleri denen bişey vardı nasıl alıyoruz bunları?
    Dünyanın heryerine gözlemci yolluyorum ama bütçesi çok az düşüyor dolu dolu kullanmak istiyorum.
    Gözlemcilik bölümünde üstteki menülere bak.

Sayfa 9 / 15 İlkİlk ... 7891011 ... SonSon

Mesaj Yetkileri