Sayfa 8 / 15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon
211 ile 240 arası toplam 429 sonuç

Konu: FM 2018 - İlk İzlenimler

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    laptop ise bekleyecegiz, masaüstü ise nvdia kontrol panelinde program ayarları var oradan fm.exeyi bul düşey senkronu FAST yap bi dene
    laptop fakat ben oyundan kaynaklı olduğunu düşünüyorum hala çok var bu sorunu yaşayan denetim masasından ekran kartını gösterdim fakat aynı umarım kısa zamanda güncelleme gelir.

Discrete oyundan kaynaklı hocam zaten, masaüstünde o sorun halloluyor. güncelleme bekliyorum ben de

kayıtlı oyunda geçerli olur herhalde teknik bir güncelleme dataya etkisi olacağını zannetmiyorum ?

dataya etki etmez kayıtlı oyunda da geçerli olur da umarım bir an önce sıkıntıyı bulup çıkarırlar

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    18.0.3'de personel arama ekranında as takım için, genç takım için teklifi kabul edebilecek personelleri filtreleyebiliyorduk. Artık gitmiş FM yazılımcılarının kafası farklı çalışıyor sanırım. Sevmiştim o özelliği, neden kaldırdınız
    Orda bug var arama bölümünde seçenekleri ayarladıktan sonra tamama basıp kapatıp tekrar açınca düzeliyor.

Quote Originally Posted by moveitson View Post
    25 ülke 30dan fazla ligle oyuna müdahalede bulunmadan simüle ediyorum 1.5 sezon geçti Türkiye ligi yine evlere şenlik Fenerbahçe ilk sezonun ocak ayının sonunda 17.sıradaydı Aykut gitti Bilic geldi ancak 5.sıraya kadar yükselebildiler ve ligi 5. bitirdiler Beşiktaş ligi domine etti Galatasaray 2. oldu Beşiktaş çok güzel 2 transfer yaptı ama onun dışında ligde ne Galatasaray ne Fenerbahçede herhangi kayda değer bi transfer yok 1 veya 2 kiralık oyuncu kattılar 2.sezon oynanıyor bu 2 kulüp dışındaki kluplerde adam akıllı transferler yapmıyorlar Beşiktaş hala ezerek lider Galatasarayla Fenerbahçe ilk 3ü bile zorlayamıyor şu anda ortalarda dolanıyorlar sanırım bu alacağım son Football Manager oyunuydu.
    Ben 2. sezonun ortasındayım ve özellikle kontrol ettim bütün takımlar benden daha iyi transfer yapıyor Özellikle GS ve BJK çok iyi oyuncular alıyor çoğunluğu genç. İkiside toplamda 30m euroya yakın transfer yaptı 1.5 sezonda. Diğer takımlarda bütçelerine göre gayet iyi transferler yapıyorlar.

Nesil
    2005
    Yer
    kaybedenler kumsalı

Sampiyonlar Ligi formati degisiyor mu 2018 itibariyle?
    Yeni format nasil yansitilmis oyunda?

18.1.2 güncellemesi geldi.

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    18.1.2 güncellemesi geldi.
    geç gördüm bunu hemen deniyorum acaba takılma olayını hallettiler mi diye eyv hocam

Takılma olayını düzelttikleri yazıyor güncelleme notlarında.

tam olarak çözememişler sanırım, acele bir güncelleme gibi geldi bana o alıştığımız akıcılık yok takvimde vs. hala kasmalar var ki orta ayarda ve düşük lig sayısında oynuyorum

kasma devam ediyor bi anda fps 10 4 60 50 20 60 gibi seyrediyor

vay arkadaş güncellemeden sonra da mı kasıyor oyun?

Quote Originally Posted by Bohater View Post
    vay arkadaş güncellemeden sonra da mı kasıyor oyun?
    bende maçta falan hiç kasılma yok ama oyun ilerlerken, arayüzde bir şeye tıklayınca 1-2 sn gecikme oluyor fps tamamen sıfıra yaklaşıyor kasılıyor o arada. masaüstü için bunu giderebilmişler de laptoplara henüz çözüm gelmedi.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bu son çıkan güncelleme kasmayla ilgili mi sadece. Başka ne gibi sorunlar giderilmiş. Çevirecek olan biri yok mu.

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Bu son çıkan güncelleme kasmayla ilgili mi sadece. Başka ne gibi sorunlar giderilmiş. Çevirecek olan biri yok mu.
    Aynen ya site yönetimi yeni çıkan güncelleme notlarını Türkçe'ye çevirip yayınlasa ne güzel olurdu

Nesil
    2008
    Yer
    Aydın

Bu yıl iyice sıkmaya başladı bu oyun. Aldığım 10'dan fazla crash dump'ı bir tarafa koyarak söylüyorum bunu. Haftalık save yapıp devam ediyorum oyuna ama bu nedir ya Maç bitmiş, maç sonu konuşması yapılmış gel gör ki maçtan ayrılamıyor çünkü bu salak oyun kaldı burada. Haa oyunu kapatıp bu maçı tekrar yapabilirim tamam ama istemiyorum öyle oynamak. Neden sorunlu bir şekilde çıktı bu yıl bu oyun anlamadım gitti.

Aziz'i göndermeye çalıştım ama olmadı

Şaka makada bu neyin nesi

Asistan manager olarak gelmeyi kabul ettide başkanın içinden canavar çıktı resmen

motivasyon da iyi olsa peygamber olurmuş tövbe haşa

Quote Originally Posted by CanrY View Post
    motivasyon da iyi olsa peygamber olurmuş tövbe haşa
    Hahahah. Oyunun kraliçe arısı gibi bir şey galiba.

oynanan maçtan 1gün sonra maç raporu geliyor bildiğiniz üzere kim hata yapmış, pas bağlantıları, genel değerlendirme vs.
    Fb ile ilk kariyerimde maçtan sonra gelen bu rapor, yeni açtığım Fb kariyerimde gelmiyor sebebi nedir?

Bende dün gece aldım, chievo ile italya kariyerime başladım 3-4-3 klasik oynuyorum biraz farklı geldi oyun rakipler biraz uyuz gibi hazırlık maclarinda standart liege 5-0, atalantalayi deplasmanda 2-1 yendim taktik baya güzel oturdu bence ama forvet lazim bana acil ya

Quote Originally Posted by sarduvan View Post
    oynanan maçtan 1gün sonra maç raporu geliyor bildiğiniz üzere kim hata yapmış, pas bağlantıları, genel değerlendirme vs.
    Fb ile ilk kariyerimde maçtan sonra gelen bu rapor, yeni açtığım Fb kariyerimde gelmiyor sebebi nedir?
    Istatikci,analizci falan olmayabilir takimda. Belki ondan kaynaklaniyordur.

Teknik kadroyu değiştirdikten sonra maç sonu raporu banada gelmemeye başladı. Ordada bug var sanırım.

Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Istatikci,analizci falan olmayabilir takimda. Belki ondan kaynaklaniyordur.
    Teknik kadroyu tamamen değiştirdim eksik eleman da yok. Sanırım bug var.

Acaba bug değil de gözlemcilik görev ve sorumlulukları alanında bir ayar mı var açılması gereken? Bende de gelmemeye başladı çünkü.

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Arkadaslar gözlemcilik olayini ya ben cozemedim ya da bu seride eskisi gibi kullanisli degil. Liverpool'dayim ve gayet iyi gözlemcilerim var. Kendim görevlendirme yapip bir cok ülkeye gözlemci göndersem bile hep ayni oyunculari bulup geliyorlar. Eskisi gibi genc oyuncu, regen vs hic önermiyorlar. Cözümü nedir ya da gözlemcilik olayini nasil kullanmaliyim?

Quote Originally Posted by Jaswege View Post
    Acaba bug değil de gözlemcilik görev ve sorumlulukları alanında bir ayar mı var açılması gereken? Bende de gelmemeye başladı çünkü.
    İstatistikçiyi tekrar değiştirdim rapor yine gelmeye başladı.

Oyunda saçma sapan hatalar var ya. Transfer listesindeki oyuncuya 1 ay teklif gelmedi. Transfer listesinden çıkardım 1 gün sonra tekrar listeye koydum 5 tane teklif geldi. Aynı şekilde kiralık oyuncuya da hiç teklif gelmiyordu. Onuda çıkarıp 1 gün sonra tekrar koydum ona da bir sürü teklif geldi. Gözlemciyi takımdan kovuyorum gözlemci görevlerine giriyorum orda hala kovduğum adam araştırma yapıyor görünüyor. Profiline giriyorum başka takımda görünüyor. Gözlemcilik ayrı bir dert olmuş zaten. 20 oyuncu seçip gözlemle diyorum. Bakıyorum 10 tanesini gözlemlemiş. Kalan 10 seçip bidaha gözlemle diyorum. 6-7 tanesini gözlemliyor. 20 kişiyi gözlemlemek için 3 kere işlem yapıyorum yani. Zaten kimi gözlemlediğimi unutmamak için kısalisteler oluşturdum. Şaka gibi...

Sayfa 8 / 15 İlkİlk ... 678910 ... SonSon

Mesaj Yetkileri