Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 56 arası toplam 56 sonuç

Konu: Football Manager 2018 | Galatasaray

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Gncl1905 View Post
    Maşallah hocam.Ben de süre veriyorum kolay maçlarda,Maicon'dan özel ders de alıyor ama bu kadar potansiyelli olduğunu düşünmemiştim hiç Ozan'ın

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

2. Sezonun devre arasında Moise Kean, Fred ve Corona'yı aldım. Daha önce aldıklarımı da yazmıştım. Galatasaray'ın çok acaip bi bütçesi var, bunu iyi yönetirsen oyun çok acaip tek taraflı oluyor. Malesef henüz 2. sezondan sıkıldım.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Maşallah hocam.Ben de süre veriyorum kolay maçlarda,Maicon'dan özel ders de alıyor ama bu kadar potansiyelli olduğunu düşünmemiştim hiç Ozan'ın
    Erkenden ŞL şampiyonluğu vs. yaşayınca bu profil maalesef ilk 11 oynaması için yeterli olmuyor. Daha da gelişir mi bilemem (kariyere devam etmeyeceğim büyük bir ihtimalle) ama biraz daha gelişmesi şart. Şu haliyle benim takımımda ancak yedek olur. Ben de Maicon'dan birkaç kez ders aldırdım. Determination 8 gibi başlamıştı oyuna, şimdi durum ortada

Hele oyunda bazen regenler çıkıyor akıl sır erecek gibi değil. Arsenal'e Güney Amerika'dan 18 yaşında bir regen kaptırdım; o profille koy Real'de as oynar. Hem de sağ bek idi; dünya futbolunun en çok aradığı mevkilerden biri. Ozan bu regen enflasyonunda ilk 11'e zor yerleşir.

Oyunun kolaylığı konusuna da katılıyorum. Ekonomi kötü olmayınca oyun çok kolaymış aslında, kaç yıldır bu yüzden ne çileler çekmişiz Ek olarak maç motoru ve yapay zekada da problemler olduğunu düşünüyorum gerçi, onlar da anca patch ile düzelir. İşimiz kolaylaşıyor sanki bu yapay zeka ve maç motoru. Takım resmen para basıyor olmayacak başarılar elde edince de daha çok basar oldu. 4. sezon başı transfer bütçem 100 MN Euro

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bir arkadaşım Galatasaray ile oynarken maçlarındaki taraftarlar Fenerbahçe forması giyiyor. Bu bir bug mu acaba?

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Oyun sanıldığı kadar kolay değil, GS'ı oyuna nasıl yansıtmışlar ise diğer takımlarla oynamayı deneyin. Mesela TS'u seçin. GS'ın ligi nasıl forse ettiğini göreceksiniz. Bir zamanlar Drogba'lı, Sneijder'li FM 14'de de böyleydi GS. Fena abartmışlar.

Bir türlü yönetimi pilot takım bulması için ikna edemedim . yönetim değişti yine kabul etmiyorlar . Alt yapıya yabancı oyuncu gelmesi için istiyorum ama kabul etmiyorlar . Bunun kolay yolu yok mudur ?

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

İlk sezon sonunda elde avuçta kim varsa satarak kendi kadromuzu kurmaya çalıştık.

Genel olarak kadromuz da bu şekli aldı.

Bu da Atalay kardeşimiz.Sezon başı Fegu 3 ay sakatlanınca kendisini düzenli olarak as oynattık,iyi de oynadı vermedi formayı pek.Bu sayede betadaki kariyerime göre daha iyi bir gelişim gösterdi.

Neyi abartmışlar yahu ben mi farklı oyun oynuyorum ? 3 save açtım şuana kadar hepsinde de Süper Lig ekliydi 3ünde de Beşiktaş şampiyon oldu.

GS ile ligi domine etmeme ragmen şampiyonlar liginde 1. tur dan fazla ileri gidemedim üst düzey takımlar gelmesi sonucu.neden çözemedim taktikten dolayı sanırım

oyun fm 2011'den beri en kötüsü gibi geldi bana.

allahtan ligin son maçında sakatlandılar. bukadarda olurmu ya

Nesil
    2007

Oynamayayım dedim ama yine dayanamadım Atalay as oyuncu bile olamadan golden boy ödülünü kaptı 3,5 sezon sonra. Profili ve haber aşağıda.

https://i.hizliresim.com/vJDWbD.png

https://i.hizliresim.com/V37W0R.png

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

taktiğini paylasabilirmisin???
    Quote Originally Posted by Adana Demirspor View Post
    Gomis 34Mac 33gol ile oynadi ligde. Adam tam bir terminator. Hic bir sekilde sakatlanmiyor ve her mac atiyor.

Ama malaaef yasindan ve maasinda dolayi satmak zorundayim
    Celtic'den Dembele'yi aldim. Umarim Gomis'i aratmaz.

taktiği paylaşabilirmisin???
    Quote Originally Posted by fcgrkm View Post
    [IMG][/IMG]

Quote Originally Posted by Aksakal42 View Post
    taktiği paylaşabilirmisin???
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Last edited by fcgrkm : 02.Aralık.2017 at 12:17 Reason: revize

[IMG][/IMG]
    Last edited by fcgrkm : 02.Aralık.2017 at 12:17 Reason: revize

EDİT:

UEFA yı, ligi, tr kupasını da aldım..

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    Last edited by fcgrkm : 02.Aralık.2017 at 12:01 Reason: revize

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

alt+f9 ss alıyor dostum

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

6.sezona geçtik,Avrupa'da kayda değer bir başarı elde edememiş olsak da en azından 4 yıl boyunca şlde gruplardan çıkmayı başardık.
    Oyunu da hafiften ticaret simülasyonuna çevirdik.

Paylaşım için teşekkürler grkm benzer taktiklerle oynuyormusuz

Quote Originally Posted by Aksakal42 View Post
    Paylaşım için teşekkürler grkm benzer taktiklerle oynuyormusuz
    rica ederim.. Gomis'in ilk sezonu:

[IMG][/IMG]

bende gomis şu şekilde oynadı.

Bence tartışmasız takımın yıldızı NDIAYE.

G.Saray'ın başındayken BoxtoBox oynatıyordum defansı dağıtıp gol atıp asis yapıyordu. 21M'ye Arsenal'e sattım. Bir sezon sonra ben Arsenal'in başına geçtim. Takıma geldigimde rezerv takımdaydı ve satılığa çıkarılmıştı garibim. Arsenal'de orta sıralardaydı o vakit.

Hemen birkaç takviye yaptım. Ndiaye'yi sağ merkezde Mezzella(Hucüm) oynattım. Tek forvetin yanına öyle bir giriyor ki Fatih'in İstanbul'a girişi gibi yardıyordu
    Neredeyse 7'nin altına düşmüyordu ve atıp attırıyordu.

30 yaşına kadar oynattım. Genelde takımda yaşlı oyuncu bulundurmazdım. Satılıga çıkarmaya gönlüm razı olmadı ama satmak da istiyorum bir yandan. Sonra Çin'den güzel bi teklif aldım ve kendisini yolcu ettim.

bana kalırsa eren'in zıplamasına bi şey diyemem de kafa vuruşu 18 çok fazla bence. tüm maçları izliyorum gerçekten de adamın kafa topu indirmeyi bırak zıplayıp dokundugu bile çok az.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Bu Konuya Ait Etiketler

Mesaj Yetkileri