1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: crash dump hatası

Default crash dump hatası

yılların fm'cisiyim, sürekli milletten duyduğum bu melet ilk kez benim başıma bu seri ile geldi. Allah aşkına bir el atın arkadaşlar. ilk hazırlık maçına girerken bu hatayı veriyor. tekrar tekrar yeni kariyerler açtım aynı. database küçülttüm tek lig seçtim aynı, pencere moduna aldım aynı, sildim tekrar yükledim aynı. ne yaptıysam olmuyor. ne olabilir çözümü?

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Daha önceki yıllarda kullanmış olduğun bir grafik veya database yaması buna sebep olmuş olabilir. Temiz bir kurulum yaptıktan sonra dene bakalım,olacak mı?

1-2 kere banada verdi bu ara vermiyor save li gitmekte fayda var

yok hocam bende o tarz şeyler yoktur. dümdüz oynarım ben aldığım gibi yamasız, temasız. bakalım inşallah tam sürüme geçince düzelir.

edit: bu arada belki öneren olabilir tatile çıkı da denedim. hata vermedi o zaman ama önümüzdeki ilk maç yine oldu. yani kısaca oyun içi sıkıntı yok ama maça hiç giremiyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Bilgisayar çok yüklü değilse format attıktan sonra oyunu kur öyle bir dene istersen.

ben hallettim beyler. bilgisayar da fm adına ne varsa herşeyi sildim eski seriler dahil. sonra oyunu yeniden yükledim düzeldi.

Bu sabah steamden oyunu satın alıp yükledim. Daha oyuna girerken crash dump hatası alıyorum. Yıllardır orijinal olarak oyunu alırım. İlk defa başıma geldi. Sebebi nedir... Oyun hiç açılmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Yapacağınız oyuna da crash dump a da size de. Bu ne rezillik ya. Yıl olmuş 2018 hala aynı hata. 10 senedir aynı hata. Oyunu korsan yüklesem bu kadar sıkıntı çekmem.

9. Default

arkadaşlar oyunu voidudan alıp steam üzerinden yükledim. fakat daha açılış aşamasında crush dump hatası alıyorum. fm17de böyle bir sorun yaşamıyordum. ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by smoking View Post
    arkadaşlar oyunu voidudan alıp steam üzerinden yükledim. fakat daha açılış aşamasında crush dump hatası alıyorum. fm17de böyle bir sorun yaşamıyordum. ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz ?
    Cache'leri temizledin mi ? Kullandıgın grafik paketlerini ya da temayı silip tekrar deneyebilirsin.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri