1 ile 24 arası toplam 24 sonuç

Konu: xml parsing error

1. Default xml parsing error

XML Parsing error, football manager 2018.
    Last edited by Nocna Mora : 11.Kasım.2017 at 14:56

2. Default

yardım edicek kimse yokmu

Aynı hatayı bende alıyorum.Cache temizleme yeniden yükleme oyun dosyalarını steamden dogrulama yapmama ragmen sorun devam ediyor.Betadaki hatalar sanırım hala giderilmemiş.Keşke ilk çıktıgı gibi almasaydım oyunu...

Quote Originally Posted by MehmetCan92 View Post
    düzeltildi ty

Nasıl düzeltildiğinide yazsaydın barriiii

5. Default

gene aynı hata olmadı düzelmedi yardım edicek biri varmı teamwiwer ?

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

C:\Users\<username>\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2018

Cache ve Preferences klasörlerini silip denerseniz olması gerek.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

7. Default

denedim olmadı reset prefence de yaptım olmadı gene aynı hata

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Facegen klasörünü silip alttaki adresteki daha sonra da cache-preferences silip tekrar oyunun icinden cache verify ederseniz olması lazım; : C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Football Manager 2017\data\facegen.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

9. Default

bu sorunu cözene hediyem var sözüm söz pc ye format atmak istemiyorum

10. Default

gene aynı sorun sildim facegen

11. Default

nocha varmı teamwier kardeş yardım etsen özelden

12. Default

yardım edene fm 18 alacagım steam üzerinden hediye edecegim yeterki sorunu biri bulsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunu yapınca düzelmiş olması gerekiyordu.

Windows'ta yeni kullanıcı acıp sıfırdan aynı steam hesabı ile oyunu oraya kurup dener misin bir de ?
    Futbolcu Bilgileri

14. Default

denedim aynı hatayı veriyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oyun korsan mı ?
    Futbolcu Bilgileri

16. Default

yok kardeş orjinal steamdan aldım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Silip tekrar yüklemek, oyuna sağ tıklayıp dosyaları doğrulamak, olası herhangi ek bir forma, skin, logo paketi varsa onları silip. Cache, facegen, preferences klasörlerini komple silip oyunu açtıktan sonra da cache'yi yenilemek skin ayarları kısmından düzelmesi gerekiyor..
    Futbolcu Bilgileri

18. Default

sildim kac kere yükledim aynı hata hic pakatte yüklemedim oyunun oldugu gibi oynuyorum kardeş teamwiwer varsa bir yardım et özelden ya

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    C:\Users\<username>\AppData\Local\Sports Interactive\Football Manager 2018

Cache ve Preferences klasörlerini silip denerseniz olması gerek.
    Bir önceki mesajımda belirtmiştim bu çözümün işe yaramadıgını .Yeni yama gelene kadar oynanmaz zaten bu oyun

Nesil
    2003

Bunun nedeni mutlaka oyuna ekledigin bir grafik eklentisi.

Gerek arayuz, gerek grafik paketi vs.

Bu yuklediklerini kaldirip tekrar denemeni tavsiye ederim.

Hiç bir grafik eklentisi veya baska seyler kullanmadım.Oyunu kurdum ayarları yaptıktan sonra oyun ilerle tusuna bastıgım anda bu hata oluyor.Sadece oyunun kendi skini olan koyu tonu sectim.Bu sorunu yasayan başka kullanıcılılar oldugunuda gördüm yabancı forumlarda.Sizin verdiğiniz tavsiyeleri veriyorlar..

Bunun Bir Dosyası Vardı Bende Ya 2014'de ya da 2015'de Yaşamıştım. O Dosyayı Yükleyince Sorun Çözülüyor. Muhtemelen Virüs Taraması O Dosyayı Sildiğinden Dolayı Dosya Eksik Olduğundan Bu XML Parsing Hatası Alıyor. Eskileri Bir Kontrol Edeyim Hangi Dosya Eksikse Paylaşırım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Sorunum ilginç bir şekilde çözüldü.Oyunu başlattıgımda steam geniş ekran moduna geciyordu otomatikman logitechin gaming software yazılımını (gamepad için) saat kesmesinden kaldırdım ve bu sefer staemden normal bir şekilde acıldı oyun ve o sorunu şimdilik birdaha yasamadım.Anlamadıgım oyun neden geniş ekran moduna geciyor ben secmeden. ?

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Konu arkadaşımızın format atmasıyla düzeldi. windowstan kaynaklı bir hata oldugunu belirterek konuyu kapatıyoruz.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

Mesaj Yetkileri