1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: İstatikçileri görevlendirme

Default İstatikçileri görevlendirme

Fm 17'de istatik analiz sorumlusu oynayacağımız maçtan önce ve sonra raporlar sunardı fm 18 de yapmıyorlar mı? hiçbir görev veremiyorum boşuna maaş alıyorlar

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

yapıyorlar kardeşim kişisel yardımcı seçeneginden aktif edebilirsin.
    Bazen yürekli kayıplar; Korkak zaferlerden daha önemlidir. [Fatih Terim]

boşuna maaş alıyorlar

[IMG]2017-11-17_00-34-09[/IMG]

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    yapıyorlar kardeşim kişisel yardımcı seçeneginden aktif edebilirsin.
    kardeşim kusura bakma bulamadım bir türlü cm 99'dan beri her sene alıp oynadığım tek oyun ilk defa gıcık olduğum bir sürüm oldu be sene kulüp çalışanları-sorumluluklar-kişişel yardımcı kısmını diyorsun galiba oradda bulamadım

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by fener_brk View Post
    kardeşim kusura bakma bulamadım bir türlü cm 99'dan beri her sene alıp oynadığım tek oyun ilk defa gıcık olduğum bir sürüm oldu be sene kulüp çalışanları-sorumluluklar-kişişel yardımcı kısmını diyorsun galiba oradda bulamadım
    özür kardeşim . yanlış bilgi vermişim. gözlemcilikteydi istatistikçinin görevi

Analizciyi de kullanmak istiyorsan eger gözlemledigin oyuncuya gelip raporlardan analiz istemen gerekiyor.

Quote Originally Posted by MoNToLiVo_ View Post
    özür kardeşim . yanlış bilgi vermişim. gözlemcilikteydi istatistikçinin görevi

dostum burada da bulamadım açıkcası istatikçiler çıkmıyor sadece gözlemcilere görev verebiliyorsun o da oyuncu aramak için maç sonu güzel istatistik haberi geliyordu fm 17 de maç önceside rakiple ilgili rapor sunuyorlardı

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Takımında istatistikci yokmu ?

Var dostum hatta bak senin gönerdiğn resimde transfer komitesi 9 personel diyor 3 görevlendirilmemiş onlar istatikçi işte bende sorumlu 1 kişi 3 tane de istatikçi var o sayfada çıkmıyor istatikçiler

Bir de ben oyuncu gözlemlemek için kullanmak istemiyorum yapacağım maç öncesi istatik analizi ve maç sonrası istatik analizini görmek istiyorum

https://i.hizliresim.com/V3NAbP.png
    Last edited by fener_brk : 17.Kasım.2017 at 01:17

Nesil
    2006
    Yer
    63 - 20

Quote Originally Posted by fener_brk View Post
    Bir de ben oyuncu gözlemlemek için kullanmak istemiyorum yapacağım maç öncesi istatik analizi ve maç sonrası istatik analizini görmek istiyorum

sağolasın yordum senide ama ben derdimi anlatamadım galiba transferle ilgili değil derdim resmini koydum fm17'de nasıl olduğuyla ilgili sanırım kaldırdılar o özelliği

https://i.hizliresim.com/V3NAbP.png

Mesaj Yetkileri