1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: Genç Türk Yetenekler (Kısaliste)

Default Genç Türk Yetenekler (Kısaliste)

Oyundaki yetenekli genç Türk oyuncularından bir liste hazırladım. Listeye eklemeyi unuttuğum olabilir şimdiden mazur görün.

İndirdiğiniz "Genç Türk Oyuncular" isimli kısalisteyi Belgelerim / Sports Interactive / FM18 / shortlists içine atınız. shortlists klasörü yoksa kendiniz oluşturabilirsiniz.

Not: Fenerbahçe ile oynadığımdan dolayı Fenerbahçe oyuncularını listeye ekleyemedim. Onları aşağıdaki listeden manuel olarak girebilirsiniz.

Ozan Tufan
    Yiğithan Güveli
    Erhan Erentürk
    Caner Koca

Kısalisteyi indirmek için TIKLA

Oyuna lig sayısını artırıp işsiz olarak yeniden başladım ve listeyi 121+ potansiyel olacak şekilde güncelledim. Listede şuan 113 oyuncu bulunmakta.

Yeni kısalisteyi BURADAN indirebilirsiniz.

Her zamanki gibi bir teşekkür yeterli
    Last edited by BaGa TaRKaN : 20.Kasım.2017 at 12:40 Reason: İlk mesaj güncellendi.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Eline sağlık

Teşekkürler.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Buradan sormakta fayda var. Galatasaray alt yapısındaki Atalay Babacan, Recep Gül, Ozan Kabak gibi oyuncuların profilleri ciddi umut vaad ediyor. Ancak ben çok emin olamadım. Sanki belirlik söz konusu ve her yeni oyun açtığında farklı birşeyle karşılaşabilirmişsin gibi. (Örneğin Cem Sultan. Bir kariyerde forbvet özellikleri efsaneyken yeni ve başka bir kariyerde farklı olabiliyordu. Bir tutarlılık yoktu.) Bu seridede bu çocuklar gerçekten böyle potansiyelli mi? Henüz ediyörü indirmedim o yüzden detaya bakma şansı olmadı. Bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Buradan sormakta fayda var. Galatasaray alt yapısındaki Atalay Babacan, Recep Gül, Ozan Kabak gibi oyuncuların profilleri ciddi umut vaad ediyor. Ancak ben çok emin olamadım. Sanki belirlik söz konusu ve her yeni oyun açtığında farklı birşeyle karşılaşabilirmişsin gibi. (Örneğin Cem Sultan. Bir kariyerde forbvet özellikleri efsaneyken yeni ve başka bir kariyerde farklı olabiliyordu. Bir tutarlılık yoktu.) Bu seridede bu çocuklar gerçekten böyle potansiyelli mi? Henüz ediyörü indirmedim o yüzden detaya bakma şansı olmadı. Bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi?
    Bu listeyi scout programı kullanarak 23 yaşından düşük ve potansiyeli 120+ olan oyunculardan oluşturdum. Seninde dediğin gibi her kariyerde oyuncu özellikleri değişiyor.

Edit:

İlk Mesaj Güncellenerek Değiştirildi.
    Last edited by BaGa TaRKaN : 20.Kasım.2017 at 12:41

Mesaj Yetkileri