1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: [FM18] İsimsiz Skin

Default [FM18] İsimsiz Skin

Herkese selamlar. Daha önceki serilerde skin konularına hiç girmemiştim. Daha çok taktiklerle uğraşıyordum. FM18'de biraz bu seriyi sevmediğim için birazda istediğim gibi bir skin bulamadığım için kendi skinimi kendim yapmaya karar verdim. Skin hala yapım aşamasında ama büyük bölümü bitti. Bazı ekran görüntülerini sizinle paylaşmak istedim. Geri dönüşlere göre eğer skini kullanmak isteyen olursa hızlıca tamamlayıp paylaşmak isterim. Benim gibi hem sade hem gösterişli (nasıl oluyorsa artık ) skinlerden hoşlananların seveceğini düşünüyorum. Bu arada skin için henüz bir isim bulamadığım için konuyu isimsiz skin diye açtım

Öncelikle Ana Sayfadan başlayalım. @michaeltmurrayuk'ın hazırlamış olduğu profil resmi ekleme uzantısını skine ekledim. Yani kendi resminizi ekleyebilirsiniz.

Kendi profilinizle alakalı sayfalarda arka plana kendi istediğiniz herhangi bir resmi ekleyebilirsiniz. Örnekte ben Türk bayrağı ekledim.

Hakemlerin profilinde arka planda her hakemin resmi çıkıyor.(Stadyum, şehir ya da kişi resimlerini oyunda görebilmek için bu paketleri ayrı ayrı indirmeniz gerekiyor. Yabancı bir sitede sağolsunlar bütün paketleri içeren bir dosya hazırlamışlar. Boyutu yaklaşık 9 gb. Hazırlayanlardan izin aldım istek olursa onuda burada yayınlayabilirim.)

Oyuncu profili arka planında her oyuncunun büyük boy resmi mevcut.

Yönetim sayfasında her seferinde teknik kadrodan kim eksik kaç tane eksik diye çubuğu aşağı yukarı kaydırmaktan sıkıldığım için o bölümü komple sağ tarafa aldım. Artık tek ekranda hepsini görebilirsiniz.

Kulüp görünümünü biraz değiştirdim. Stadyum ve şehir paketiniz varsa artık bu şekilde görünecek.

Son olarak stadyum görünümünü değiştirdim. Paketlerin sizde olması durumunda o da şu şekilde görünecek.

Bazı ufak tefek eksiklikler kaldı. Onları da tamamladıktan sonra eğer istekte olursa yayınlamaya hazır olacak. Tabi birde isim bulmak lazım

Son olarak skini hazırlarken yardım ve tavsiyelerinden dolayı michaeltmurrayuk, D_LO_ ve Vulrak'a teşekkür ederim.

Güzel hocam. Oyuncu profil ekranı için bile kullanan olur

On numara olmuş ağabey. Bir an önce çıkar da deneyelim. Bir de stadyum ve oyuncu arkaplan linklerini de paylaş bizimle.

Maç öncesi panelde tamamlandı;

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

Laptoplar için de uygun olacak mı peki? Temaların çoğunda font büyük kaldığı için uygun olmuyor laptoplar için.

Quote Originally Posted by caneration View Post
    Laptoplar için de uygun olacak mı peki? Temaların çoğunda font büyük kaldığı için uygun olmuyor laptoplar için.
    Bende laptoptan oynuyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Tekirdağ

O zaman denemek şart oldu.
    En son Andromeda skinini denedim. Hoşuma da gitti ama nedense ikonların büyük olması yüzünden ekran çok kalabalık oldu.
    Ne zamana hazır olur peki?

Quote Originally Posted by caneration View Post
    O zaman denemek şart oldu.
    En son Andromeda skinini denedim. Hoşuma da gitti ama nedense ikonların büyük olması yüzünden ekran çok kalabalık oldu.
    Ne zamana hazır olur peki?
    Şuanki haliyle upload ediyorum yarım saate kadar eklerim. Aslında değiştirmek istediğim bazı yerler vardı ama onlarıda artık update olarak eklerim.

Skini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. >> TIKLA

Değişiklik yapılınca update olarak eklenecektir.

Skinde kullandığım grafik paketini torrent olarak bu linkten indirebilirsiniz. >> TIKLA

(Grafik paketinin sahibi Vulrak'tan izin alınmıştır. Grafik paketinin boyutu yaklaşık 10 gb'dır. Paket çok kapsamlı olup içinde şehir, stadyum, oyuncu ve personel resimleri, bayraklar gibi pek çok resim vardır.
    Last edited by byvirus : 28.Kasım.2017 at 17:44

Mesaj Yetkileri