1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Yardımcı Antrenör Raporu

Default Yardımcı Antrenör Raporu

Takımda yardımcı antrenör olmasına rağmen takım raporu, kadro derinliği vs. alamıyorum.

Takım raporuna rapor alabilmek için yardımcı antrenörün olması gerek diyor. Belki sorun vardır diye kovdum yeni yardımcı aldım fakat yine değişmedi. Bir ayarı falan var mı bir yerde?

bu sorunu yaşayan kimse yok mu?

Bende de mac sonu değerlendirme istatistik raporu gelmiyor. Istatistik sorumlularinin hepsi tam, sorun bunlardadir diye gönderdim ve yenilerini aldim sorun degismedi.

sorununu bilemiyorum ama genel olarak oyun şu an öylesine çıkmış durumda, 3 güncelleme aldı daha doğru düzgün bir şeyi düzeltmediler. 18.2.0ı bi görelim

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Yenilikler duyurulunca korkmaya başlıyorum bu yüzden. Bişey eklerken öbür tarafı bozuyorlar, bu sene de epey yenilik geldi ve kaç tane güncellemeye rağmen oturmadı oyun.

Maçtan sonra bana da analiz raporu gelmiyor. Takımda istatistik analizci ve istatikçi bulunmasına rağmen. Bunun nereden halledebiliriz acaba ?

Gözlemci görevlerini kendiniz ayarlayın baş gözlemci ya da direktöre bırakırsanız rakipleri analiz ettirmiyorlar.

Mesaj Yetkileri