Sayfa 2 / 3 ÝlkÝlk 123 SonSon
31 ile 60 arasý toplam 69 sonuç

Konu: Turkish Super Patch 18 By Affluence

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by ESTetik View Post
    Merhaba Usta,

bu yamaya daha baþka bir update gelecek mi? Þayet gelecekse yeni oyun update'den sonra baþlamak istiyorum.
    Gerekçe: Benim için bu update FM serisinin miladý. Yeni oyun çýkýnca deðil, bu update bitince yeni oyunu alýyorum ben.

Teþekkürler
    Þuan bir update yapmayý düþünmüyorum. Ocak transfer yamasýndan sonra eðer hata oluþursa, küçük bir düzeltme yaparým sadece.

güzel bir yama eline saðlýk 1.amatör ligdeki takým sayýsýný 10 yapmak istiyorum nasýl yapabilirim

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by sevket33 View Post
    güzel bir yama eline saðlýk 1.amatör ligdeki takým sayýsýný 10 yapmak istiyorum nasýl yapabilirim
    Bu yamayý geliþmiþ editör ile yaptým. Dolayýsýyla böyle bir deðiþiklik yapmak istiyorsan biraz editör deneyimin olmasý lazým. Çünkü sadece o lige takým eklemiyorsun, ayrýca o ligin detaylarýndan minimum ve maksimum takýmlarýný ayarlamalýsýn. Ayný iþlemi ülke bölümünde de yapman gerekli. Eðer yeni takým ekleyeceksen daha karýþýk.

kktc ligi yamasý yapma imkanýn varmý daha basit, süper lig,1.lig, BTM (yükselme) 1.ligi beyaz ve kýrmýzý gruplar

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by sevket33 View Post
    kktc ligi yamasý yapma imkanýn varmý daha basit, süper lig,1.lig, BTM (yükselme) 1.ligi beyaz ve kýrmýzý gruplar
    Valla KKTC yamasý yapmak, ''temel editör'' ile bile pek kolay deðil. Sadece ligleri ve turnuvalarý yapmak yetmiyor. Tüm takýmlarý sýfýrdan oluþturmak lazým. Bir de tabi yeni bir ülke oluþturuyorsun ve bu daha çetrefilli. Bayaðý bir iþ yani. Bence editor kullanarak deneme-yanýlma ile biraz alýþtýrma yap. En azýndan ''temel editör'' kullanarak istediðini yapabilirsin. Takýldýðýn bir yer olurs dm at.

orijinal oyunu aldým ama editörü almadým bölgesel amatöre kadar olan logolarý yaptým þu an bölgesel amatör lig logolarýný yapýyorum

2016 ve 2017 editörlerim var onlardan çalýþma yapabilirim tarif edebilirsen

Hocam öncelikle tþk ederim ama yamada süper lið 1. lið 2. lið ve 3. lið de kadro kayýtlarýnda hata var 1 aðustostan sonra kadroya oyuncu kaydý yapýlmýyor düzeltme yapabilirmisiniz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin
    Yaþ
    42

Ýngiltere 22. liginden baþlayan bir yama var mý? Ya da yapýlabilir mi?

Ben aradým ama bulamadým. En alt lig olarak 12. ligi bulabildim. FM17 de bu þekilde yapýlmýþ bir yama vardý. Þimdi ayný yapan kiþiyi takip ediyorum ama hala bir ses yok.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Untitled.jpg
    Quote Originally Posted by aliihsan15 View Post
    Hocam öncelikle tþk ederim ama yamada süper lið 1. lið 2. lið ve 3. lið de kadro kayýtlarýnda hata var 1 aðustostan sonra kadroya oyuncu kaydý yapýlmýyor düzeltme yapabilirmisiniz

Tarihlerde bir hata yok. Baþka bir yama kullanýyor musun?

Untitled.jpg

Quote Originally Posted by affluence View Post
    Untitled.jpg

Untitled.jpg
    Sizin tarafýnýzdan yapýlmýþ olan yamanýn v4 nü kullanýyorum

Türkiye Futbol Federasyonundan yapýlan açýklamada, 2017-2018 sezonu 1. transfer ve tescil döneminin 17 Haziran’da baþlayýp, 8 Eylül’de sona ereceði belirtildi. Ayrýca, 2. transfer ve tescil döneminin ise 4-31 Ocak tarihlerinde olacaðý aktarýldý.

Türkiye Futbol Federasyonundan yapýlan açýklamada, 2017-2018 sezonu 1. transfer ve tescil döneminin 17 Haziran’da baþlayýp, 8 Eylül’de sona ereceði belirtildi. Ayrýca, 2. transfer ve tescil döneminin ise 4-31 Ocak tarihlerinde olacaðý aktarýldý.

Ellerine saðlýk

Untitled.jpg

Untitled.jpg
    Hocam konu ile ilgili yardýmcý olabilirmisiniz transfer tarihlerini yazdým

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Hocam konu ile ilgili yardýmcý olabilirmisiniz transfer tarihlerini yazdým
    yeni versiyonu þubat transfer güncellemesi gelince yayýnlayacaðým.

yeni versiyonu þubat transfer güncellemesi gelince yayýnlayacaðým.
    Hocam yeni versiyonu sabýrsýzlýkla bekliyorum. Þubat tranfer güncellemesi çýktý. Transfer ve oyuncu kayýtlarý ile ilgili düzeltmeleri yaparsan sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

18.3.0 Ýle uyumlu yamayý ekten indirebilirsiniz.

Versiyon 5 Link:

http://www.mediafire.com/file/ya1fy1...ce%20v.5.1.fmf

Not: Süper Lig yabancý oyuncu kadro kayýt düzeltildi.

Hocam öncelikle çok teþekkür ederim çok güzel bir çalýþma olmuþ. Yamayý editörden açýp test kurallarý seçeneðine girince bölgesel amatör lig güncelleme günü 30/06/2018 için tam zamanýnda sonuçlanmadý hatasý alýyoruz. Düzeltme yaparak yeni versiyonu yayýnlar mýsýnýz

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Hocam öncelikle çok teþekkür ederim çok güzel bir çalýþma olmuþ. Yamayý editörden açýp test kurallarý seçeneðine girince bölgesel amatör lig güncelleme günü 30/06/2018 için tam zamanýnda sonuçlanmadý hatasý alýyoruz. Düzeltme yaparak yeni versiyonu yayýnlar mýsýnýz
    editör ile test etme. Editör test tam çalýþmýyor. Yama hatalý deðil. Oyun içinde test edildi.

Yama üzerinde kendin için deðiþiklik yapacaksan text dosyasý ile doðrulaman gerekli oyunu... Editörden yapamazsýn.

Ayrýca böyle olmasý yamayý izinsiz kullanýlmamasý için daha iyi oluyor...

editör ile test etme. Editör test tam çalýþmýyor. Yama hatalý deðil. Oyun içinde test edildi.

Yama üzerinde kendin için deðiþiklik yapacaksan text dosyasý ile doðrulaman gerekli oyunu... Editörden yapamazsýn.

Ayrýca böyle olmasý yamayý izinsiz kullanýlmamasý için daha iyi oluyor...

Yamanýzý her seri sabýrsýzlýkla bekliyorum tekrar teþekkür etmek istedim ve þöyle bi sorunla karþýlaþýyorum.

Ediyor data nýn içinde

Real name sortitoutsi nin
    Turksportal güncelleme yapasý perpetua nýn
    Ve sizin 3.lig süper amatör yamasý var

Data sadece turkiye ligi seçtiðimde 2. Yýl fikstür çekiliþi yapýlýrken
    Büyük database seçili, almanya, Ýngiltere iki lig, italya, ispanya, fransa, rusya, Belçika, birezilya (153000) kiþilik seçimde fikstürseçimi 2. Yýl yapýlmýyor.

Kontrol etmeniz mümkün mü?

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by arneas View Post
    Yamanýzý her seri sabýrsýzlýkla bekliyorum tekrar teþekkür etmek istedim ve þöyle bi sorunla karþýlaþýyorum.

Ediyor data nýn içinde

Real name sortitoutsi nin
    Turksportal güncelleme yapasý perpetua nýn
    Ve sizin 3.lig süper amatör yamasý var

Data sadece turkiye ligi seçtiðimde 2. Yýl fikstür çekiliþi yapýlýrken
    Büyük database seçili, almanya, Ýngiltere iki lig, italya, ispanya, fransa, rusya, Belçika, birezilya (153000) kiþilik seçimde fikstürseçimi 2. Yýl yapýlmýyor.

Kontrol etmeniz mümkün mü?

Tekrar test ettim. Herhangi bir sorun yok. Yama sorunsuz çalýþýyor.
    Real name yamasý ile çeliþme olmaz fakat diðer güncelleme ile denemedim. Belki o yama ile birlikte sorun oluyordur.

Tekrar test ettim. Herhangi bir sorun yok. Yama sorunsuz çalýþýyor.
    Real name yamasý ile çeliþme olmaz fakat diðer güncelleme ile denemedim. Belki o yama ile birlikte sorun oluyordur.
    Cevabýnýz için teþekkürler

Yamalarýn hepsi varken sadece turkiye ligi açýk problem yoktu.
    Fakat yamalarýn hepsi varken dediðim ligler seçildiðinde sorun çýktý.

Tekrar bi oyun açtým en son güncellemeden dolayý olabilir diye düþünüyorum.
    Sorun olursa tekrar yazarým size.

Yama ve ilginiz için teþekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by arneas View Post
    Cevabýnýz için teþekkürler

Yamalarýn hepsi varken sadece turkiye ligi açýk problem yoktu.
    Fakat yamalarýn hepsi varken dediðim ligler seçildiðinde sorun çýktý.

Tekrar bi oyun açtým en son güncellemeden dolayý olabilir diye düþünüyorum.
    Sorun olursa tekrar yazarým size.

Yama ve ilginiz için teþekkürler.
    Eyvallah. Sorun olmaz inþallah. Ýyi oyunlar.

25. Default

Hocam selamlar teþekkürler yama için. Süper amatörde baþladým ama diðer ligdeki hiçbir takýmýn baþýnda hoca yok ve kadro kýsmýnda takýmdaki herkesin ismi siyah görünüyor. Babaeskispordayým ve oyuncular gerçek oyuncularla tamamen farklý ve herkes 18 yaþýnda. Bunlar normal mi gerçek oyuncular yok çünkü

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by Caliente1 View Post
    Hocam selamlar teþekkürler yama için. Süper amatörde baþladým ama diðer ligdeki hiçbir takýmýn baþýnda hoca yok ve kadro kýsmýnda takýmdaki herkesin ismi siyah görünüyor. Babaeskispordayým ve oyuncular gerçek oyuncularla tamamen farklý ve herkes 18 yaþýnda. Bunlar normal mi gerçek oyuncular yok çünkü
    Oyuna baþlamadan ''kullanýlabilir takýmlara oyuncu eklensin'' gibi bir sekme var. onu iþaretlemen gerekli.

Tahmin edersin ki 1200 küsur takýma oyuncu eklemek olacak iþ deðil.

Ýlk önce emeðine saðlýk böyle güzel bir yamayý hazýrlamaya uðraþtýðýn için fakat bir þeyi merak ediyorum.

Takýmlarýn hepsini ekleyememiþ olman veritabanýnýn izin vermemesinden kaynaklý bir durum mu acaba?Ankara Amatör'ü bildiðimden dolayý oradan örnek verebileceðim.Ankara 1. Amatör'de 10-11 takýmlý 5 grup varken oyunda 7-8 takýmlý 4 grup var.Sebebi elindeki eksik bilgi ise bu sene için artýk geç elbette ama gelecek sene için yardýmcý olabilirim,veritabanýyla ilgiliyse zaten yapacak bir þeyimiz yok.

Tekrardan yama için ellerine saðlýk.

Nesil
    2008
    Yer
    mugla
    Yaþ
    41

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Ýlk önce emeðine saðlýk böyle güzel bir yamayý hazýrlamaya uðraþtýðýn için fakat bir þeyi merak ediyorum.

Takýmlarýn hepsini ekleyememiþ olman veritabanýnýn izin vermemesinden kaynaklý bir durum mu acaba?Ankara Amatör'ü bildiðimden dolayý oradan örnek verebileceðim.Ankara 1. Amatör'de 10-11 takýmlý 5 grup varken oyunda 7-8 takýmlý 4 grup var.Sebebi elindeki eksik bilgi ise bu sene için artýk geç elbette ama gelecek sene için yardýmcý olabilirim,veritabanýyla ilgiliyse zaten yapacak bir þeyimiz yok.

Tekrardan yama için ellerine saðlýk.
    Süper amatör lig takýmlarý neredeyse %90 doðru. Biz bu takýmlarý yaparken geçen sezon sonu sonuçlarýný baz alýyoruz. Fakat yeni sezon baþlamadan, yani kura çekilmeden bir çok takým ya ligden çekiliyor, ya isim deðiþtiriyor, ya da yarýþmacý hakkýný baþka bir takýma devir ediyor. Dolayýsýyla %10'luk sapma bu yüzden kaynaklanýyor. Mesela Ankara süper amatör ligde ''SALda yer alma hakký olan 1.amatör play off ikincisi Site Zaferspor ve üçüncüsü Yenidoðanspor lige girmediler.Yerlerine 1.amatör play off dördüncüsü Ankara Cebecispor ve beþincisi Saçak Gençlikspor alýndý''
    gibi bir durum söz konusu. Bunlarý sezon baþlamadan öngeremeyiz malesef. Çünkü dosyalarý teslim etmek için bir süre var.

1. Amatör lig daha da karýþýk. Dolayýsýyla 1. amatör lig takýmlarýnýn hepsini eklemekle uðraþmýyorum açýkcasý. 1. Amatör lig takýmlarýnýn % 60-70 kadarý database'de.

Hocam çok güzel bir yama ellerine saðlýk ancak 3. sezonumda ilk devrede türkiye'de süper ligden 3.lige kadar herkes ligde oyuncularýný kayýt etmiyor 21 yaþ altýyla maçlara çýkýyor 2. devrede kayýtlar düzeliyo ancak yeni sezonda tekrar ilk devrede yine oyuncularýný kayýt etmiyorlar sebebi ne olabilir ?

30. Default

yama için teþekkürler dostum

Sayfa 2 / 3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri