Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
61 ile 69 arası toplam 69 sonuç

Konu: Turkish Super Patch 18 By Affluence

Sanırım başlangıç tarihleri ile ilgili bir sıkıntı var, 8. Ayda başlandığında 2. Sezon fikstür çekimi gerçekleşiyoriken, 7. Ayda başlandığında 2. Sezon fikstürturu çekilmiyor.

Quote Originally Posted by arneas View Post
    Sanırım başlangıç tarihleri ile ilgili bir sıkıntı var, 8. Ayda başlandığında 2. Sezon fikstür çekimi gerçekleşiyoriken, 7. Ayda başlandığında 2. Sezon fikstürturu çekilmiyor.
    Türkiye'deki tüm ligler onanır olarakseçildipinde geçerli.

@affluence

Nesil
    2008
    Yer
    mugla

fikstür veya başka bir hata alanlar bu linkteki versiyonu deneyebilirler.

http://www.mediafire.com/file/y0b6du...ence%20v.7.fmf

çok teşekkürler, hemen deneyeceğim.

Quote Originally Posted by affluence View Post
    fikstür veya başka bir hata alanlar bu linkteki versiyonu deneyebilirler.

http://www.mediafire.com/file/y0b6du...ence%20v.7.fmf
    @affluence Öncelikle böyle bir yama yapmış olduğunuz için teşekkür ederim
    .
    Gözüme çarpan bazı şeyleri paylaşmak istiyorum.

1- Lig sıralama kuralları bazı liglerde çok farklı. Alt ligler hakkında pek emin değilim ama hepsi süper lig'deki gibi ikili averaj>averaj>atılan gol olması gerekmez mi?
    2- Alt liglerdeki ödül paraları ve tv gelirleri hakkında da biraz cömert davrandığınızı düşünüyorum. Araştırmama rağmen süper lig dışındakiler hakkında pek fazla bilgi bulamadım ben de ama yine de bu kadar fazla gelir elde edilmemesi gerekir diye düşünüyorum.
    3- Yine alt liglerde maç sırası kısmi rastgele olarak seçilmiş. Onların da direkt olarak düzeltilmesi gerekiyor sanırım.

Şimdilik gözüme çarpan bunlar. Bir de bu süper lig için tv gelirlerini ayarlarken şampiyon takımlar için ayrı bir düzenleme yapma ihtimali var mı? Anadolu takımlarının performans primi ve ayakbastı parası dışında ekstra olarak gösterilen maçlardan gelir toplaması engellenemez mi? Son olarak, şu u21 oyuncu oynatanlara ödül verilmesi hakkında ayarları bulamadım, o ayarı nereden değiştirebilirim?

yeni oyun açtım ikinci sezon fikstürü çekilmedi v5 i kullanıyordum, 1 amatör ligin altına takım datası ekleyebilirmisiniz eksik takımları buraya kaydetsek, takımlar kupa usulü kullanılarak 1.amatöre çıkarılabilir

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Merhaba,

Editörden yaş sınırlamasını BAL ve süper amatör lig için nasıl değiştirebilirim ?

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

Quote Originally Posted by GFBaTu_KhaN View Post
    Merhaba,

Editörden yaş sınırlamasını BAL ve süper amatör lig için nasıl değiştirebilirim ?
    Selamlar,

Yardımcı olacak kimse yok mudur ?

Editörde bir türlü bulamıyorum yaş kuralıyla ilgili alanı.

affluence hocam FM 19 için 3. Lig, BAL Ligi ve amatör ligler için çalışma yapacak mısınız?

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123

Mesaj Yetkileri