1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Isaac Sackey

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default Isaac Sackey

Yaşı 23 olan bir DM özellikleri ağırlıklı bir B2B oyuncusu. Orta sahada doğru pozisyon alıp doğru tek paslarla oyunu açabiliyor. Kazma değil kesinlikle. Konsantrasyon sorunları var biraz sadece.

Karar Alma 8 > 9
    Önsezi 8 > 9
    Pozisyon alma 9 > 10
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Belki yeri bu başlık değil ama Alanyaspor'daki genç defans oyuncusu Fofana'ya hiç değer girilmemiş. Bu sezon sürekli forma şansı buldu ve CA'sı çok çok düşük.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Merhaba,
    Bazı özellikleri ile ilgili aynı görüşteyim, dün son bir kez daha izledim 90 dakika, biraz daha pas odaklı çalışabilirse, yaşına göre gelişebilir diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by excaliburuA View Post
    Belki yeri bu başlık değil ama Alanyaspor'daki genç defans oyuncusu Fofana'ya hiç değer girilmemiş. Bu sezon sürekli forma şansı buldu ve CA'sı çok çok düşük.
    Devre arasına girmeden önce çok dikkatli izledim kendisini, her ne kadar takıma çok katkı veremese de genç bir oyuncu için güzel süre aldı. Gerekli düzenlemeyi yapmıştım.

Mesaj Yetkileri