Ben bu oyunu bir yıl kadar önce indirimden yararlanıp oriinal olarak aldım. Her zamanki gibi Eskişehirspor ile başladım. O zamanlar başladığım kariyerde 12 maç arka arkaya mı ne berabere kaldım öyle saçma bir şey oldu. He böyle bir şey gerçekte de olabilir ama şundan dolayı garip bir durumdu. Maç 2-0 devam ediyorsa ve 90+2. dakikaysa hemen ya iki gol atıyor ya yiyordum ve 2-2 bitiyordu mesela maç. Son dakikada gol attıysam hemen ardından yiyordum, yediysem hemen atıyordum vs. vs. Kesinlikle abartmıyorum. Bu beraberlik serisindeki maçların en az beş altı tanesi bu şekilde oldukça tuhaf beraberliklerdi. Yani gerçekte olsa böyle bir takım harbi harbi şike soruşturması yiyebilir. Sonra o kariyeri bitirdim doğal olarak oyunu da oynamadım bugüne kadar bir daha. Bugün can sıkıntısından başladım yeniden, belki de o save'e özel bir saçmalıktır diye. Fakat bu kariyerde de gerçekten çok saçma bir şey oldu. Ligin ilk maçından itibaren devamlı olarak penaltı kazanmaya başladım. 15 haftanın 10'unda penaltı kullandım. Bazısında iki penaltı attım hatta. Bunu da başta normal karşıladım bazı takım çok penaltı atar ya diye düşündüm kariyeri kapatmamak için ama son birkaç haftadır iyice saçma hal aldı. Problem şu ki, akan oyunda asla gol atamıyorum, benim adam gole gidiyor mesela boş pozisyon, kesinlikle gol olmuyor veya dışarı atma, kalecinin kurtarması gibi bir durum da olmuyor bir şekilde rakip geliyor faul yapıyor penaltı oluyor ve penaltıdan atıyorum golü. Oyun motoru sanki gol atmam için penaltı olması gerektiğine programlanmış. Penaltı olmazsa gol attırmıyor resmen oyun. Ne ki bu böyle Türkiye liglerinde bug mı var oyunda ?